FOTBAL.CZ - Adresář trenérů ČMFS - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář trenérů ČMFS

Adresář trenérů

Kraj: 42, Kvalifikace: CO

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
AdámekJiří28.08.1944 CO05.12.2009-05.12.20120FK Siad Bílina
AlbrechtLukáš25.09.1983 CO21.11.2004-21.11.20070Mšené Lázně
AltmanRobert25.10.1968 CO25.11.2012-25.11.20150Jiříkov
AltmanLuděk19.10.1975 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Krupka
ArmstarkJan02.07.1964 CO28.11.2014-27.11.20170Jirkov
BabičJiří21.08.1966 CO29.11.2009-29.11.20120Klášterec
BakaIvan10.08.1962 CO27.11.2005-27.11.20080Polepy
BalážVáclav15.06.1970 CO02.02.2008-28.01.20140Verneřice
BalíkLukáš25.03.1982 CO20.11.2011-20.11.20140Chomutov
BalogRoman31.10.1977 CO01.12.2007-01.12.20100Litvínov
BalšánekPavel05.05.1979 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Štětí
BaňackýPetr03.10.1964 CO06.03.2010-06.03.20130Jiříkov
BandasJaromír10.07.1971 CO29.01.2006-29.01.20090Jiřetín pod Jedlovou
BaniaRadek11.11.1969 CO . . -30.11.20140Litoměřice
BarátJindřich08.10.1977 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
BarcalJan09.03.1988 CO20.05.2006-20.05.22090
BarnetZdeněk11.04.1968 CO01.12.2013-31.12.20160Trnobrany
BartlJiří28.10.1958 CO24.11.2007-24.11.20100Bílina
BartoňJaroslav04.11.1976 CO02.12.2007-02.12.20100Jirkov
BartoňMartin27.12.1977 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
BartošMartin12.10.1967 CO18.11.2006-19.11.20090Pohořany
BartůněkPetr08.04.1966 CO22.11.2008-22.11.20110Slovan Sobědruhy
BašusMartin02.07.1978 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec n/O.
BaťhaPetr11.11.1973 CO30.11.2008-30.11.20110Chomutov
BauerJan10.05.1969 CO24.03.2007-24.03.20100Klášterec n/O.
BauerJan18.08.1974 C26.11.2016-26.11.20190Lenešice 17
BazoniJiří07.08.1969 CO03.12.2006-03.12.20090Březno
BedrníčekVladimír18.12.1957 CO06.03.2010-06.03.20130Děčín IX.
BeerJiří27.09.1953 CO14.11.2003-31.12.20130Kochovice
BelanVáclav14.10.1974 C26.11.2016-26.11.20190Lenešice
BěloubekPetr13.11.1962 CO14.11.2003-14.11.20060Štětí
BěloušekOndřej18.01.1990 CO28.11.2014-27.11.20170Sedlice
BenčičMarian02.05.1973 CO29.11.2009-29.11.20120Strupčice
BendaVojtěch05.09.1977 CO20.11.2016-30.11.20190Most
BenediktMiroslav27.03.1963 C26.11.2016-26.11.20190Vroutek
BenekŠtefan20.11.1959 CO22.11.2008-22.11.20110Slovan Sobědruhy
BenešMartin08.09.1973 CO20.11.2011-20.11.20140Chomutov
BeranMichal28.10.1974 CO01.12.2013-31.12.20160Litoměřice
BérešDavid08.09.1985 CO01.12.2007-01.12.20100Most
BerkovecPetr26.12.1970 CO20.11.2011-20.11.20140Chomutov
BezděkPetr25.01.1983 C26.11.2016-26.11.20190Podbořany
BezděkaMarek16.01.1978 CO . . -31.12.20140Litoměřice
BielyJiří11.01.1983 CO23.11.2014-22.11.20170Litvínov
BílekViktor28.07.1974 CO29.01.2006-29.01.20090Vilémov u Šluknova 173
BílekRoman04.09.1966 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
BímZdeněk20.01.1969 CO . . -30.11.20150Teplice
BittnerLadislav10.04.1971 CO20.11.2011-20.11.20140Chomutov
BlažekJosef15.06.1969 CO24.11.2007-24.11.20100Krupka
BlínStanislav12.01.1975 CO18.11.2006-19.11.20090Štětí
BodákIvan21.02.1963 CO22.11.2008-22.11.20110TJ Oldřichov
BoháčekPavel22.12.1956 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
BoháčekTomáš28.11.1985 CO23.11.2014-22.11.20170Chomutov
BöhnJiří23.11.1968 CO01.12.2013-31.12.20160Libochovice
Bohuslav Ing.Ladislav19.12.1968 CO01.12.2013-31.12.20160Mneteš
BoleslavVladimír28.07.1956 CO24.11.2007-24.11.20100Krupka
BoreckýMichal05.03.1978 CO23.11.2014-22.11.20170Kadaň
BorosJan19.01.1962 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
BoroschRobert10.04.1966 CO20.05.2006-20.05.20090
BortlíkLukáš16.10.1975 CO22.11.2015-31.12.20180Lovosice
BoučekRadek07.12.1966 CO23.11.2008-23.11.20110Litoměřice
BoušekSvatopluk15.05.1998 CO08.05.2016-07.05.20190Most
BouzekJan20.01.1984 CO20.11.2016-30.11.20190Meziboří
BožíkBohumil19.08.1954 CO27.11.2005-27.11.20080Liběšice
BožíkJiří17.03.1980 CO01.12.2013-31.12.20160Liběšice
BradáčMiroslav16.10.1943 CO28.11.2010-27.11.20130Košťany
BrodníčekJosef22.06.1970 CO27.11.2009-27.11.20120Droužkovice
BroskovicsMichal17.09.1991 CO20.11.2016-30.11.20190Most
BrožíkRadek24.02.1969 CO05.12.2009-05.12.20120FK Krupka
BrunaBohuslav07.08.1973 CO14.11.2003-31.12.20130Sulejovice
BrůnaJiří09.03.1966 CO27.11.2009-27.11.20120Kadaň
BřezinaPetr24.05.1974 CO21.11.2008-21.11.20110Kadaň
BulaJaroslav04.10.1962 CO23.11.2014-31.12.20170Roudnice nad Labem
BurdaTomáš07.08.1983 CO21.11.2004-21.11.20070Štětí
BurdaJaroslav22.10.1957 CO20.11.2011-20.11.20140Jirkov
BurešJaroslav22.08.1953 CO14.11.2003-25.11.20090Roudnice n.L.
BurešPavel12.08.1972 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
BurianVojtěch04.06.1995 CO30.11.2012-30.11.20150Tisá
BužoPetr04.08.1966 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
BystrýRoman14.05.1994 CO23.11.2014-22.11.20170Most
CaklPavel20.09.1958 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
CaklováVěra03.12.1974 CO21.11.2008-21.11.20110Chomutov
CalvittiRenat21.11.1971 CO29.01.2006-29.01.20090Rumburk
CermánekKarel17.06.1971 CO01.12.2013-31.12.20160Bohušovice nad Ohří
CibulkaEduard02.06.1971 CO14.11.2010-14.11.20130Chomutov
CísařStanislav18.12.1971 CO29.01.2006-29.01.20090Jiřetín pod Jedlovou
CísařPetr24.10.1983 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
CtiborRoman. . CO07.05.2017-07.05.20200Teplice
CyhlářIvo20.11.1976 C20.11.2016-20.11.20190Cítoliby
CyterákJiří16.09.1971 CO14.11.2003-25.11.20090Velemín
ČálekAleš23.10.1978 CO28.11.2010-27.11.20130Ledvice
ČástkaOndřej07.11.1986 CO02.12.2011-02.12.20140Březno u CV
ČedíkJan14.12.1962 CO01.12.2013-31.12.20160Litoměřice
ČechHynek23.01.1966 CO01.12.2013-31.12.20160Ústí nad Labem
ČermákJosef08.11.1966 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
ČermákJiří09.08.1970 CO24.11.2007-24.11.20100Bílina
ČermákRoman21.09.1963 CO07.12.2008-07.12.20110Most
ČernýRoman31.10.1972 CO16.01.2010-16.01.20130Rumburk
ČernýMilan31.07.1977 CO14.11.2003-14.11.20060Třebenice
ČernýPetr10.09.1968 CO20.11.2016-30.11.20190Most
ČerveňanskýPetr26.10.1973 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
ČervenkaPetr26.12.1967 CO14.11.2003-25.11.20090Dobříň
ČervenýTomáš11.04.1981 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
ČervenýFrantišek16.02.1984 CO31.12.2012-31.12.20150Libochovice
ČimperaStanislav02.05.1976 C26.11.2016-26.11.20190Postoloprty
ČvančaraMartin14.06.1975 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
DaněkRoman29.03.1978 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
DanešJaroslav23.06.1989 CO28.06.2009-28.06.20120Louny
DanilukMiroslav23.09.1968 CO01.12.2013-31.12.20160Štětí
DavidMiroslav23.07.1978 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
DeákŠtefan01.05.1975 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
DelinčákIgor12.06.1966 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
DidíkVáclav24.09.1949 CO16.01.2010-16.01.20130Markvartice
DlouhýMartin21.08.1968 CO23.11.2014-31.12.20170Prackovice nad Labem 115
DobiášLadislav27.06.1976 CO20.11.2016-30.11.20190Most
DoležalPavel24.05.1969 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
DontchevDontcho28.07.1975 CO06.03.2010-06.03.20130Děčín IX.
DornbachPavel01.06.1964 CO20.11.2011-20.11.20140Děčín
DoubekVít21.03.1968 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
DoubravaLibor23.06.1966 CO21.11.2008-21.11.20110Jirkov
DoubravováZdeňka24.06.1984 CO20.11.2016-30.11.20190Most
Dragoun ing.Stanislav24.03.1968 CO22.11.2009-31.12.20120Litoměřice
DufekLadislav09.03.1971 CO01.12.2013-31.12.20160Radešín
DucháčekJiří11.10.1969 CO01.12.2007-01.12.20100Litvínov
DucháčekJiří31.07.1997 CO12.06.2017-12.06.20200Litvínov
DuchekDavid16.08.1980 CO20.11.2016-30.11.20190Most
DurčekVáclav21.04.1983 CO18.11.2007-18.11.20100Lovosice
DvořáčekKarel11.02.1974 CO21.11.2010-21.11.20130Chřibská
DvořáčekLadislav20.06.1958 CO23.11.2014-31.12.20170Úštěk
DvořákFrantišek18.10.1974 CO02.02.2008-28.01.20140Šluknov
DvořákRadek10.09.1987 CO01.12.2007-01.12.20100Litvínov
DvořákTomáš30.12.1975 CO24.11.2007-24.11.20100Bílina
DvořákTomáš17.01.1986 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Štětí
DvořákBlahoslav01.11.1966 CO20.11.2011-20.11.20140Jirkov
DžubanPetr10.01.1979 CO23.11.2014-22.11.20170Bečov
EgrtZdeněk30.08.1967 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Oldřichov
EhlJaroslav21.02.1964 CO16.01.2000- . . 0Ďěčín
EhlMiroslav25.09.1967 CO16.01.2000- . . 0Ďěčín
EkrtRoman12.07.1979 CO23.11.2008-23.11.20110Litoměřice
ElstnerAntonín16.09.1965 CO07.12.2008-07.12.20110Most
EmrleMiroslav10.09.1964 CO20.11.2011-20.11.20140Jirkov
FaltejsekLukáš08.07.1976 CO20.11.2011-20.11.20140Chomutov
FanTomáš07.07.1985 CO05.12.2009-05.12.20120Junior Teplice
FarkašLadislav21.12.1990 CO22.11.2008-22.11.20110Hvězda Trnovany
FelklDavid06.07.1975 CO21.11.2008-21.11.20110Klášterec n/O.
FenglZdeněk03.06.1959 CO01.12.2013-31.12.20160Krabčice
FenglJiří13.03.1967 CO01.12.2013-31.12.20160Krabčice
FialaVáclav11.09.1966 CO01.12.2013-31.12.20160Mšené lázně
FialaTomáš13.09.1986 CO23.11.2008-23.11.20110Vražkov 111
FictumVít09.11.1976 CO22.11.2015-31.12.20180Budyně nad Ohří
FilipFrantišek19.08.1974 CO23.11.2014-22.11.20170Kadaň
FišerMartin30.12.1972 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Modlany
FojtíkJaroslav23.01.1977 CO24.11.2007-24.11.20100Ledvice
FořtPetr28.02.1967 CO27.11.2009-27.11.20120Chomutov
FořtPavel12.06.1966 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Modlany
FottrEgon30.06.1961 CO14.11.2010-14.11.20130Vejprty
FoukalAleš09.06.1974 CO01.12.2007-01.12.20100Litvínov
FraňousPetr28.11.1974 CO23.11.2008-23.11.20110Podsedice 136
FraňousJosef21.12.1975 CO23.11.2014-31.12.20170Třebenice
FrausVáclav27.05.1975 CO24.11.2007-24.11.20100Teplice
FreibergLubomír14.12.1965 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín VI
FricFrantišek29.04.1990 CO28.11.2014-27.11.20170Most
FridrichAleš20.08.1986 C26.11.2016-26.11.20190Postoloprty
FriedelPetr22.03.1977 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
FriedrichRudolf29.06.1966 CO22.11.2015-31.12.20180Litoměřice
FritschJan13.11.1977 CO28.11.2010-27.11.20130Most
FučAlexander02.07.1973 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
FulínRoman09.03.1973 CO14.11.2003-14.11.20060Velemín
FürbachRudolf. . CO13.11.2011-12.11.20140Ústí nad Labem
GablíkMilan17.09.1981 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín VI
GabrielPetr18.02.1963 CO30.09.2010-30.09.20130Brozany
GalbavýDavid08.10.1992 CO20.11.2011-20.11.20140Šluknov
GallVáclav02.11.1954 CO24.03.2007-24.03.20100Klášterec n/O.
GaržaIvan15.12.1995 CO25.11.2012-25.11.20150Jiříkov
GasiorovskýOndřej23.01.1984 CO20.05.2006-20.05.20090
GašparíkJaroslav04.01.1965 CO01.12.2013-31.12.20160Libochovice
GašparínRoman21.01.1974 CO23.11.2014-22.11.20170Most
GenserRoman22.04.1964 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
GeraVlastimil22.08.1967 CO20.11.2011-20.11.20140Hrušovany
GerhardtMarek18.12.1990 CO25.11.2012-25.11.20150Česká Kamenice
GerstbergerZdeněk09.01.1981 CO23.11.2008-23.11.20110Litoměřice
GiampaoliKarel24.06.1973 CO20.11.2016-30.11.20190Most
GöhlerGünter08.12.1966 C26.11.2016-26.11.20190Krásný Dvůr 28
GoldbachRobert19.02.1972 CO28.11.2010-27.11.20130Soběchleby
GorolMarian09.02.1983 CO02.12.2007-02.12.20100Kadaň
GrisaLadislav11.02.1979 CO23.11.2014-31.12.20170Žitenice
GrundPavel27.07.1967 CO01.12.2013-31.12.20160Litoměřice
GuthPetr18.02.1993 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
HabadaKarel27.11.1947 CO21.11.2004- . . 0Rovné
HádekMichal25.08.1972 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec n/O.
HafinecPavel17.08.1950 CO24.03.2007-24.03.20100Kovářská
HajdukJaroslav24.07.1959 CO16.01.2000- . . 0Šluknov
HájekJiří10.04.1951 CO23.11.2014- . . 0Lovosice
HájekLukáš11.10.1991 C26.11.2016-26.11.20190Kryry
HajzlerPetr26.12.1974 CO28.11.2014-27.11.20170Most
HaklMartin03.07.1968 CO21.11.2008-21.11.20110Údlice
HalámekTomáš19.12.1979 C20.11.2016-20.11.20190Kryry
HalašJiří01.09.1955 CO21.11.2010-31.12.20130Hoštka
HaldovskýKarel29.03.1976 CO28.11.2014-27.11.20170Chomutov
HalinskýAntonín09.10.1974 CO22.11.2008-22.11.20110FK Teplice
HammerPavel03.07.1967 CO16.01.2010-16.01.20130Dobkovice u Děčína
HamouzDobroslav11.08.1972 CO20.05.2006-20.05.20090
HamšíkMichal25.03.1974 CO22.11.2015-31.12.20180Mělník
HantákZdeněk09.11.1983 CO02.12.2007-02.12.20100Kadaň
HanykýřKarel13.09.1953 CO06.03.2010-06.03.20130Horní Podluží
HanzalLukáš16.05.1993 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
HanzlíčekMilan25.06.1972 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
HaragLukáš. . CO07.05.2017-07.05.20200Podbořany
HarausJiří24.09.1974 CO28.06.2009-28.06.20120Libčeves
HarazímTomáš30.09.1977 CO21.11.2010-31.12.20130Brozany
HarciníkFilip21.05.1992 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
HartmanHynek09.12.1974 CO02.12.2007-02.12.20100Kadaň
HášaJiří06.04.1948 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
HauftMartin19.08.1992 CO28.06.2009-28.06.20120
HausdorfováAnna17.04.1962 CO01.12.2007-01.12.20100Jirkov
HavelLadislav21.10.1969 CO27.11.2009-27.11.20120Údlice
HavelJaroslav28.05.1959 CO28.06.2009-28.06.20120Želeč 31
HavlíčekVáclav24.11.1972 CO24.11.2013-23.11.20160Litvínov
HavlíkSlavomír22.08.1973 CO28.11.2010-27.11.20130Hrob
HavlíkDavid18.11.1978 CO08.05.2016-07.05.20190Praha 9
HavlišJiří15.09.1966 CO27.11.2005-27.11.20080Roudnice n.Labem
HavnerJiří19.12.1957 CO14.11.2003-31.12.20130Štětí
HegenbartPetr07.05.1980 CO05.12.2009-05.12.20120Viktoria Ledvice
HegrPavel07.12.1975 CO24.11.2013-23.11.20160Litvínov
HeidenreichJiří06.04.1974 CO01.12.2007-01.12.20100Most
HejdukZdeněk21.04.1974 CO20.05.2006-20.05.20090
HejlPetr17.02.1973 CO20.05.2006-20.05.20090
HendrychVlastimil06.01.1972 CO20.11.2011-20.11.20140Perštejn
HendrychRené29.07.1974 CO20.11.2016-30.11.20190Most
HenzlMichal31.07.1974 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
HerbrichJiří06.04.1946 CO14.11.2003- . . 0Hoštka
HermannDaniel12.06.1975 CO16.01.2010-16.01.20130Horní Podluží
HertlOta09.04.1965 CO08.05.2016-07.05.20190Most
HespodárikKamil26.05.1973 CO28.11.2014-27.11.20170Jirkov
HirskornJiří15.07.1965 CO31.12.2012-31.12.20150Hoštka
HladíkMilan10.08.1979 CO28.11.2014-27.11.20170Libědice
HladíkLadislav19.11.1964 CO21.11.2010-31.12.20130Lovosice
HlaváčekPetr17.01.1992 CO23.11.2014-22.11.20170Most
HlavatýRoman29.10.1971 CO29.11.2009-29.11.20120Březno
HlinkaJaroslav21.09.1949 CO24.11.2007-24.11.20100Osek
HlinkaJaroslav21.09.1949 CO28.11.2010-27.11.20130Osek
HnátFrantišek10.07.1974 CO27.11.2005-31.12.20130České Kopisty
HnátekJiří29.05.1974 CO23.11.2014-22.11.20170Bečov
HoffmanLadislav05.01.1962 CO20.05.2006-20.05.22090
HofmanVratislav30.04.1972 CO28.11.2014-27.11.20170Postoloprty
HofmanZdeněk13.11.1961 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
HolečekPavel16.05.1981 CO03.12.2006-03.12.20090Kadaň
HolečekPavel03.08.1972 CO27.11.2009-27.11.20120Kadaňská Jeseň
HolečekMichal18.12.1973 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec n/O.
HolečekDavid07.08.1976 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec n/O.
HolubVladimír30.10.1961 CO28.11.2014-27.11.20170Most
HolubekFrantišek03.10.1973 CO . . - . . 0Krásná Lípa
HolýJaroslav03.02.1968 CO02.12.2011-02.12.20140Klášterec n/O.
HomolkaZbyšek05.01.1975 CO06.03.2010-06.03.20130Jiříkov
HoraVáclav25.04.1946 CO24.11.2007-24.11.20100Hrob
HoraJiří28.03.1960 CO24.11.2013-23.11.20160Most
HoráčekJosef03.08.1984 CO18.11.2006-19.11.20090Štětí
HornaOndřej22.03.1984 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Roudnice n/L.
HostašMiroslav21.12.1965 CO16.01.2000- . . 0Varnsdorf
HoudekVladimír23.05.1952 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
HovorkaPetr01.08.1950 CO20.11.2011-20.11.20140Horní Podluží
HraběMiroslav09.09.1972 CO16.01.2000- . . 0Šluknov
HraničkaJisef29.07.1964 CO27.11.2005- . . 0Lovosice
HraničkaJosef29.07.1964 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
HrbáčekPavel04.07.1976 CO01.05.2015-30.04.20184Úštěk
HrdličkaRené23.05.1975 CO22.11.2015-31.12.20180Štětí
HrdýLukáš06.03.1993 CO23.11.2014-31.12.20170Třebívlice
HrdýTomáš06.03.1993 CO23.11.2014-31.12.20170Třebívlice
HrnčířVlastimil15.09.1971 CO28.06.2009-28.06.20120Obora 111
hrobárJaroslav19.07.1957 CO02.02.2008-02.02.20110Šluknov
HrobárJaroslav19.07.1957 CO02.02.2012- . . 0Šluknov
HronekBohumil22.08.1983 CO20.11.2011-20.11.20140Klášterec n/O.
HrošekKarel14.09.1972 CO29.11.2009-29.11.20120Kadaň
HrubýLukáš10.05.1987 CO22.11.2015-31.12.20180Teplice
HrůzaMichal29.11.1967 CO22.11.2008-22.11.201101FC Dubí
HřibovskýVladimír29.02.1972 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
HubenýMiroslav01.11.1983 CO16.01.2010-16.01.20130Rumburk
HubenýJaromír12.09.1975 CO . . -31.12.20140
HůlaJaroslav05.06.1980 CO20.11.2011-20.11.20140Klášterec n/O.
HurtVojtěch06.05.1991 CO31.12.2012-31.12.20150Roudnice nad Labem
HustazSarki12.02.1964 CO28.11.2010-27.11.20130Duchcov
HübschmanVáclav04.04.1971 CO29.01.2006-29.01.20090Děčín II.
HýblDaniel23.02.1987 CO24.11.2007-24.11.20100Rtyně nad Bílinou
HýřLeo15.05.1966 CO21.11.2004-21.11.20070Litoměřice
ChaloupeckýJosef08.04.1978 CO22.11.2015-31.12.20180Štětí
ChladaJakub16.08.1989 CO16.01.2010-16.01.20130Rumburk
ChládekVáclav23.10.1971 CO22.11.2015-31.12.20180pošta Lovosice
ChládekPetr01.02.1966 CO14.11.2003-14.11.20060Vědomice
ChomátLukáš17.02.2001 CO07.05.2017-07.05.20200Ostrov n.O.
ChornyyVadym06.10.1967 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
ChouraOndřej17.04.1994 CO28.11.2010-27.11.20130Oldřichov
IhrackýPetr30.08.1974 CO07.12.2008-07.12.20110Most
JägerJaroslav26.07.1962 CO29.01.2006- . . 0Benešov n./Pl.
JaklJiří13.09.1967 CO01.12.2013-31.12.20160Štětí
JakubecRadek31.03.1990 CO30.11.2012-30.11.20150Chlumec
JančičkaFrantišek30.01.1988 CO14.11.2010-14.11.20130Jirkov
JančíkPavel23.04.1966 CO27.11.2009-27.11.20120Kadaň
JandaPetr06.11.1983 CO29.01.2006-29.01.20090Šluknov
JandaVlastimil05.12.1967 CO . . - . . 0Dfěčín II.
JandaZdeněk06.12.1950 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín II.
JandaJiří10.02.1960 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
JandaVladimír04.06.1963 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín VI
JandaJakub20.01.1988 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín 1
JandusAleš16.02.1971 CO21.11.2010-21.11.20130Mikulášovice
JanebaRadek19.02.1972 CO16.01.2010-16.01.20130Velký Šenov
JanečekJiří21.09.1966 CO24.11.2007-24.11.20100OFS STK
JanoutRadek20.03.1966 CO03.12.2006-03.12.20090Jirkov
JanštaDavid24.03.1977 CO20.05.2006-20.05.20090
JantošPavel08.10.1962 CO01.12.2013-31.12.20160Libochovice
JantošPavel17.02.1988 CO . . -31.12.20140Libochovice
JantošJan31.01.1987 C20.11.2016-20.11.20190Dobroměřice
JarošJiří26.07.1972 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
JedličkaJaroslav14.12.1973 CO01.12.2007-01.12.20100Most
JelačičMiroslav02.04.1961 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
JelenMartin21.11.1967 CO22.11.2008-22.11.20110Sokol Srbice
JelenMartin. . CO13.11.2011-12.11.20140Teplice
JelínekPavel28.03.1965 CO22.10.2002- . . 0Rumburk
JelínekMiroslav10.09.1965 CO22.11.2008-22.11.20110FK Stavoren Kostomlaty
JelínekZdeněk11.06.1964 CO . . -30.11.20150Chlumec
JelínekRudolf12.03.1974 CO30.11.2012-30.11.20150Velké Březno
JelínekJiří02.04.1978 CO22.11.2015-31.12.20180Hoštka
JelínekFilip28.10.1991 CO23.11.2014-22.11.20170Most
JenčekPavel22.05.1998 C20.11.2016-20.11.20190Louny
JenešPetr13.04.1967 CO14.11.2003-31.12.20120Dobříň
JeřábekStanislav26.06.1980 CO20.11.2011-20.11.20140Děčín IX.
JetenskýMilan31.10.1972 CO02.12.2007-02.12.20100Jirkov
JežekMartin07.04.1976 CO23.11.2014-22.11.20170Vilémov
JíčínskýJosef03.04.1964 CO22.11.2008-22.11.20110Slovan Sobědruhy
JindraPavel24.01.1973 CO03.12.2006-03.12.20090Chomutov
JiránekMilan22.02.1973 CO23.11.2014-22.11.20170Klášterec n/O
JosefJiří12.11.1969 CO20.11.2016-30.11.20190Most
Judr PodrapskýMartin15.08.1969 CO18.11.2006-31.12.20120Bechlín
JunasDušan25.08.1966 CO14.11.2003-14.11.20060Štětí
JunekPetr24.12.1950 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
JungmanFrantišek17.05.1976 CO28.11.2010-27.11.20130Pytlíkov
JurčákJiří20.03.1973 C26.11.2016-26.11.20190Lipenec 74
JurinecFilip20.12.1990 CO20.11.2016-30.11.20190Most
KačeňákDaniel22.08.1972 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
KadlečekLudvík13.07.1981 CO29.01.2006-29.01.20090Verneřicen 323
KalabzaMiroslav21.08.1957 CO28.11.2010-27.11.20130Dubí Mstišov
KalivodaOldřich06.05.1961 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
KalousJiří08.04.1967 CO22.11.2015-31.12.20180Roudnice nad Labem
KamírLukáš22.06.1981 C26.11.2016-26.11.20190Podbořany
KaprhálVáclav26.05.1973 CO01.05.2015-30.04.20180Meziboří
KaragavrilidisJordan11.04.1997 CO08.05.2016-07.05.20190Lom
KarasMarek08.10.1970 C26.11.2016-26.11.20190Podbořany
KarásekJaroslav27.01.1958 CO05.12.2009-05.12.20120Měrunice
KarásekRoman03.04.1985 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Sokol Křemýž
KarausTomáš24.03.1994 CO08.05.2016-07.05.20190Most
KarešLadislav15.07.1965 CO28.11.2014-27.11.20170Výsluní
KarešMilan05.03.1973 C26.11.2016-26.11.20190Podbořany
KarlíkPavel08.07.1983 CO24.11.2007-24.11.20100Teplice
KarpelJan14.06.1977 CO28.11.2014-27.11.20170Most
KastlRichard18.10.1964 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Krupka
KaškaJaromír13.06.1962 CO25.11.2012-25.11.20150Krásná Lípa
KašpárekJaroslav18.10.1970 CO29.11.2009-29.11.20120Jirkov
KašperMiroslav12.09.1965 CO03.12.2006-03.12.20090Klášterec n/O.
KavkaJosef05.11.1947 CO16.01.2010-16.01.20130Žandov u České Lípy
KavkaZdeněk01.10.1978 CO23.11.2014-31.12.20170Vchynice
KernMarian23.07.1979 CO . . - . . 0Staré Křečany
KestnerJosef03.04.1962 CO . . -28.01.20140Mikulášovice
KinclLadislav. . CO28.06.2009-28.06.20120Blšany u Loun 50
KindlVilém17.04.1959 CO24.11.2007-24.11.20100Bílina
KiňoPeter03.09.1977 CO05.12.2009-05.12.20120Junior Teplice
KitlerJaroslav17.10.1972 CO28.06.2009-28.06.20120Louny
KladivoJan25.05.1978 C26.11.2016-26.11.20190Radonice 37
KlaserRudolf07.04.1969 CO31.12.2012-31.12.20150Ústí nad Labem
KlementPetr26.12.1967 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
KlímaMartin17.09.1968 CO30.11.2008-30.11.20110Chomutov
KlimčákJan05.06.1962 CO03.12.2006-03.12.20090Úhošťany 22
KlimtPavel08.07.1977 CO23.11.2014-22.11.20170Louny
KlognerTomáš30.11.1989 CO23.11.2014-22.11.20170Most
KloubPetr18.06.1966 CO14.11.2003-25.11.20090Straškov
KnapíkVlastimil08.06.1948 CO24.11.2007-24.11.20100SK FS Junior Teplice
KnéblJiří15.10.1968 CO28.11.2014-27.11.20170Jirkov
KnoblochAntonín19.07.1961 CO22.11.2015-31.12.20180pošta Litoměřice
KobrleJiří28.12.1972 CO03.12.2006-03.12.20090Chomutov
KocánekZdeněk24.09.1965 CO27.11.2005-07.03.20120Litoměřice
KocourekTomáš30.07.1976 CO28.11.2014-27.11.20170Perštejn
KočanJakub17.01.1987 CO02.12.2011-02.12.20140Březno u CV
KočinaJan14.07.1976 C26.11.2016-26.11.20190Měcholupy 32
KočkaStanislav06.12.1974 CO29.01.2006-29.01.20090Děčín II.
KočvaraAleš23.11.1971 CO21.11.2010-31.12.20130Litoměřice
KolářJan01.05.1976 CO25.11.2012-25.11.20150Jiříkov
KolářPetr15.03.1974 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
KolářJan01.03.1970 CO24.11.2013-23.11.20160Praha 10
KolekTomáš18.07.1975 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Baník Ohníč
KonfrštIvan23.10.1966 CO02.02.2008-02.02.20110Dolní Habartice 169
KonfrštMilan14.12.1988 CO21.11.2010-31.12.20130Hoštka
KonopkaArnošt15.09.1965 CO29.01.2006- . . 0
KoopVladimír26.12.1959 CO27.11.2005-27.11.20080Úštěk
KopasZdeněk02.07.1993 CO23.11.2014-22.11.20170Most
KopeckýJaroslav10.09.1967 CO31.12.2012-31.12.20150Libochovany
KopeckýBohumil13.08.1971 CO28.11.2014-27.11.20170Most
KopeckýTomáš03.07.1970 CO01.12.2007-01.12.20100Most
KopeckýTomáš10.06.1964 CO28.11.2014-27.11.20170Praha 6
KopeckýPavel31.08.1985 CO21.11.2010-31.12.20130Teplice
KopřivaVáclav23.03.1969 CO22.11.2008-22.11.20110Slovan Sobědruhy
KorandaPavel18.04.1977 CO19.11.2010-19.11.20130Most
KorandaJiří10.03.1969 CO23.11.2014-31.12.20170Bohušovice nad Ohří
KorecJosef05.12.1968 CO20.05.2006-20.05.20090
KorejsMilan09.10.1950 CO02.02.2008-28.01.20140Lipová u Šluknova
KorousJaroslav07.04.1965 CO08.05.2016-07.05.20190Panenský Týnec 143
KořánJakub30.01.1990 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
KořínekJiří27.01.1980 CO23.11.2008-23.11.20110Roudnice nad Labem
KořínekJakub17.07.1989 CO08.05.2016-07.05.20190Kutná Hora
KosejkVáclav27.11.1973 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
KoutTomáš09.02.1986 CO01.12.2007-01.12.20100Most
KoutJaroslav16.06.1962 CO28.06.2009-28.06.20120Nové Sedlo
KovačkaJaroslav. . CO13.11.2011-12.11.20140Bílina
KovářMartin05.11.1979 CO08.05.2016-07.05.20190Most
KovaříkMartin12.11.1987 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
KovoříkVáclav08.05.1948 CO20.05.2006-20.05.20090
KozákJaroslav28.02.1975 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Hrob
KraitlKarel03.09.1972 CO28.11.2014-27.11.20170Most
KrálPetr24.11.1963 CO16.01.2000- . . 0Dolní Poustevna 412
KrálJaroslav24.01.1958 CO14.11.2003-25.11.20090Roudnice n.L.
KrálTomáš02.02.1979 CO22.11.2009-31.12.20120Čížkovice
KrátkýPavel16.08.1976 CO23.11.2014-31.12.20170Jenčice
KratochvílMiloš16.10.1977 CO27.11.2005-31.12.20130Předonín
KratochvílVítězslav03.02.1980 C20.11.2016-20.11.20190Postoloprty
KrausTomáš26.08.1968 CO20.05.2006-20.05.20090
KrčekPetr01.06.1964 CO01.12.2013-31.12.20160Libochovice
KrebsMiroslav03.09.1966 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
KredbaZdeněk29.01.1969 CO22.11.2009-31.12.20120Roudnice n/Lab.
KrejčíMiroslav11.08.1981 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
KrejzaJiří16.05.1978 CO23.11.2008-23.11.20110Trávčice 56
KrejzaJiří16.05.1978 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
KrejzaVojtěch20.01.1993 CO23.11.2014-31.12.20170Štětí
KremrTomáš29.12.1970 CO . . -30.11.20150Petrovice
KreuzBohuslav08.02.1962 CO02.12.2011-02.12.20140Vilémov
KrinerRoman07.09.1975 CO01.12.2013-31.12.20160Krabčice
KristenBedřich04.09.1956 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín 2
KrognerMilan29.06.1979 CO28.11.2010-27.11.20130Malé Žernoseky
KroulíkMartin20.05.1987 CO23.11.2014-31.12.20170Žitenice
KroupaMartin05.10.1979 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec
KroupaJakub09.12.1992 CO01.07.2015-01.07.20180Děčín 1
KrpálekPetr20.05.1982 CO20.11.2011-20.11.20140Klášterec n/O.
KrtičkováHana05.04.1969 CO07.12.2008-07.12.20110Most
KruntMilan11.06.1965 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
KrystyníkPavel17.12.1985 CO30.04.2015-30.04.20180Most
KřesákRobert12.12.1972 CO19.11.2010-19.11.20130Kadaň
KřivanRadek03.03.1988 CO28.06.2009-28.06.20120Zeměchy
KřivskýLukáš05.04.1989 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
KřížKarel24.03.1976 CO19.11.2010-19.11.20130Březno
KřížMilan24.01.1962 CO05.12.2009-05.12.20120FK Krupka
KřížekVáclav03.03.1963 CO20.05.2006-20.05.20090
KřížekPetr12.10.1970 CO25.11.2012-25.11.20150Benešov nad Ploučnicí
KšánaVáclav05.07.1979 CO07.05.2017-07.05.20200Most
KubečekPavel12.08.1976 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
KubešJan03.08.1989 CO18.11.2007-18.11.20100Trávčice 128
KubíčekJaroslav29.11.1962 CO27.05.2000- . . 0Odd. Chomutov
KucejFrantišek27.04.1985 CO14.11.2003-25.11.20090Štětí
KučeraJosef17.07.1967 CO21.11.2010-21.11.20130Chřibská
KučeraTomáš18.12.1971 CO . . - . . 0Verneřice
KučeraMiroslav01.04.1966 CO28.11.2014-27.11.20170Otvice 186
KučerkaJosef. . CO07.05.2017-07.05.20200Košťany
KuchařMartin27.09.1973 CO22.11.2015-31.12.20180Libochovany
KuchařKarel18.03.1972 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
KuchařVáclav24.11.1977 CO22.11.2015-31.12.20180Ploskovice
KupecBohumil09.10.1977 CO01.12.2007-01.12.20100Meziboří
KurcinRadek24.04.1973 CO08.05.2016-07.05.20190Most
KurkaMarcel02.05.1980 CO07.12.2008-07.12.20110Most
KusekRobert09.12.1981 CO20.11.2016-30.11.20190Most
KušnirLadislav27.07.1969 CO01.12.2007-01.12.20100Most
KutiMichal10.02.1979 CO23.11.2014-31.12.20170Úštěk
KutzlerRené06.07.1974 CO27.11.2005-27.11.20080České Kopisty
KühnMartin23.12.1978 CO23.11.2014-31.12.20170Brozany nad Ohří
KvapilJan. . CO13.11.2011-12.11.20140Povrly
KyjacJosef14.06.1956 CO28.06.2009-28.06.20120Libočany u Žatce 168
KyralTomáš08.12.1977 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín XXVII
LacinaVáclav26.04.1963 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
LacinaJiří28.04.1968 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
LackoOndřej10.06.1946 CO05.02.2012- . . 0Roudnice nad Labem
LangAntonín29.08.1968 CO05.12.2009-05.12.20120SK FS Junior Teplice
LáskaRudolf. . CO13.11.2011-12.11.20140Teplice
LastovkaVlastimil24.01.1982 CO23.11.2014-22.11.20170Bečov
LaštovkaDavid16.09.1989 C26.11.2016-26.11.20190Maštov 113
LaurichMilan18.08.1980 C26.11.2016-26.11.20190Hřivice 98
LebduškaFrantišek15.11.1972 CO14.11.2010-14.11.20130Hořetice
LečbychPavel03.09.1975 CO23.11.2008-23.11.20110Křešice
LeiblPatrik23.03.1988 CO22.11.2008-22.11.20110TJ Soběchleby
LenkvíkJosef07.09.1950 CO19.11.2010-19.11.20130Most
LenkvíkKamil08.04.1979 CO18.11.2012-17.11.20150Most
LetPetr01.03.1963 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
LevýJiří28.08.1958 CO14.11.2003-14.11.20060Litoměřice
LidiakLukáš. . CO07.05.2017-07.05.20200Most
LilkoRadek28.08.1974 CO28.11.2014-27.11.20170Litvínov
LipertJosef05.04.1973 CO28.11.2010-27.11.20130Košťany
LisákDenis12.12.1975 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
LiškaJosef16.04.1982 CO02.02.2008-02.02.20110Lobendavská 180
LiškaPetr18.05.1984 CO02.02.2008-02.02.20110Lobendavská 15
LiškaOto30.12.1978 CO . . -30.11.20150
LojdaLadislav02.06.1973 CO30.01.2005-29.11.20110Rumburk
LokajíčekMichal28.05.1982 C20.11.2016-20.11.20190Postoloprty
LollokAlexander29.03.1962 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín I.
LongauerMiroslav05.09.1993 CO08.05.2016-07.05.20190Litvínov
LoosPetr. . CO07.05.2017-07.05.20200Žatec
LubasJiří22.09.1976 CO22.11.2015-31.12.20180Klapý
LucVladimír13.07.1967 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
LudwigErvín10.11.1957 CO16.01.2010-16.01.20130Horní Podluží
LutkaPetr29.01.1978 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
LžičařLuboš31.01.1981 CO08.05.2016-07.05.20190Most
LžíčařRadek09.09.1984 CO28.11.2014-27.11.20170Most
MacánPetr19.11.1969 CO01.12.2007-01.12.20100Most
MacelMiloslav22.08.1973 CO01.12.2013-31.12.20160Litoměřice
MackoDavid02.07.1992 CO08.05.2016-07.05.20190Most
MačajJaromír17.08.1977 CO22.11.2015-31.12.20180Litoměřice
MachRoman15.07.1978 CO22.11.2008-22.11.20110FK Duchcov
MacháčekFrantišek ml31.10.1986 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Ohníč
MachanMiroslav15.01.1975 CO06.03.2010-06.01.20130Varnsdorf
Macho st.Miroslav04.10.1955 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
MakovskýJakub16.12.1987 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
MalecJan15.08.1994 CO30.11.2012-30.11.20150Chlumec
MaleckýJaroslav17.10.1982 C26.11.2016-26.11.20190;Louny
MaligaJiří05.03.1985 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
MalinaJiří02.03.1977 CO22.11.2015-31.12.20180Mělník
MaňaskaPetr25.09.1965 C26.11.2016-26.11.20190Louny
MaňhalPatrik. . CO28.06.2009-28.06.20120Lubenec
MaňhalPatrik13.04.1983 CO28.06.2009-28.06.20120Lubenec
MarekJosef15.08.1972 CO . . - . . 0Děčín III.
MarešJaroslav27.10.1982 CO18.11.2007-18.11.20100Nučničky 59
MarešDavid22.03.1981 CO14.11.2010-14.11.20130Bílina
MaričJiří06.02.1970 CO01.12.2013-31.12.20160Litoměřice
MaršálekJosef07.11.1975 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
MartanTomáš18.10.1980 CO . . -31.12.20140
MartínekPetr07.05.1966 CO29.01.2006-29.01.20090Staré Křečany
MasařMiroslav30.03.1951 CO27.05.2000- . . 0Odd. Chomutov
MašanskáLenka16.03.1965 CO28.06.2009-28.06.20120Chožov 104
MašataJindřích06.05.1961 CO05.12.2009-05.12.20120FK Siad Bílina
MašekVladimír13.08.1959 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Proboštov
MašekJiří06.04.1965 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Oldřichov
MaternaMartin03.12.1970 CO16.01.2000- . . 0Jiřetín
MaternaJaroslav05.01.1968 CO01.12.2007-01.12.20100Most
MatoušJakub18.07.1992 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
MatoušekVojtěch06.05.1968 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
MatoušekMarcel12.01.1976 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
MaturkaničMichal30.08.1959 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
MatysMiroslav14.11.1971 CO22.11.2008-22.11.20110SKFS Junior Teplice
MayerhoferKarel30.01.1970 CO05.12.2009-05.12.20120FK Novosedlice
MazanJiří25.07.1991 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
MazánekDavid22.09.1980 CO27.11.2005-27.11.20080Travčice
MažáriPatrik13.01.1995 CO01.07.2015-01.07.20180Teplice
MečířJan27.04.1972 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
MeisnerJan04.05.1988 CO28.11.2010-27.11.20130Litvínov
MerglVlastimil10.06.1980 CO28.11.2010-27.11.20130Duchcov
MészárošAlexander21.07.1970 CO06.03.2010-06.03.20130Staré Křečany
MezeraJaroslav28.05.1982 CO02.12.2007-02.12.20100Kadaň
MichálekRadek13.10.1994 CO14.11.2010-14.11.20130Klášterec n/O.
MikinováVeronika09.01.1991 CO30.01.2017-30.01.20200Litoměřice
MikiskaVladislav08.05.1969 CO24.11.2007-24.11.20100SK FS Junior Teplice
MikšovskýVladimír21.01.1974 CO05.12.2009-05.12.20120FK Krupka
MikulenkaDalibor03.05.1966 CO18.11.2007-18.11.20100Velké Žernoseky 17
MinárikPetr14.07.1967 CO14.11.2003-14.11.20060Robeč
MišunJosef25.09.1971 CO14.11.2010-14.11.20130Klášterec n/O.
MítKarel05.08.1970 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
MleknekJosef24.09.1978 CO04.02.2007-04.02.20100Rumburk
MocJaroslav27.03.1961 CO24.11.2007-24.11.20100Hostomice
MoravčíkPavel07.09.1969 CO01.12.2007-01.12.20100Obrnice
MoravčíkPavel07.09.1969 CO28.11.2014-27.11.20170Obrnice
MoravecMiroslav25.12.1963 CO03.12.2006-03.12.20090Černovice 109
MoravecGerald20.01.1981 CO08.05.2016-07.05.20190Teplice-Prosetice
MrázLukáš26.05.1982 CO28.11.2010-27.11.20130Krupka
MullerJosef26.05.1968 CO20.11.2011-20.11.20140Jirkov
MurckoPavel08.01.1963 CO07.12.2008-07.12.20110Most
MühlfaitRobert21.10.1982 CO22.11.2015-31.12.20180
MüllerMartin18.04.1970 CO22.11.2008-22.11.20110Baník Osek
MüllerMiloš04.01.1972 CO08.05.2016-07.05.20190Děčín 4
MüllerMichal05.06.1977 CO . . -31.12.20140Štětí
MydlářMarek16.10.1969 CO14.11.2003-14.11.20060Robeč
MykaJiří31.03.1981 CO06.03.2010-06.03.20130Děčín XXXII.
MžykPetr30.03.1965 CO . . -29.11.20110Jiříkov
NaďalPetr27.04.1980 CO21.11.2008-21.11.20110Chomutov
NagyJulius18.12.1965 CO25.11.2012-25.11.20150Jiříkov
NáhlovskýLadislav04.03.1981 CO23.11.2014-31.12.20170Třebenice
NebeskýJosef13.05.1964 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
NeduchalJiří17.05.1967 CO22.11.2008-22.11.201101FC Dubí
NechutnáAndrea02.11.1984 CO20.11.2011-20.11.20140Klášterec
NejmanMiroslav03.02.1962 CO14.11.2003-14.11.20060Čižkovice
NěmecOldřich19.06.1967 CO01.12.2013-31.12.20160Roudnice n/Lab.
NěmecPetr23.08.1974 CO20.11.2011-20.11.20140Děčín
NěmecRichard07.02.1947 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
NěmečekJosef17.06.1971 CO21.11.2008-21.11.20110Vejprty
NémethJozef24.06.1954 CO27.11.2005-07.03.20120Podsedice
NepovímJaromír16.11.1971 CO16.01.2010-16.01.20130Chřibská
NerudaKarel19.01.1974 CO27.11.2005-27.11.20080Třebenice
NesládekLuděk15.01.1968 CO27.11.2009-27.11.20120Droužkovice 150
NestmannBořivoj06.06.1957 CO05.12.2009-05.12.20120Kostany
NesvadbaTomáš27.09.1989 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
NesvadbaVladimír22.03.1966 C26.11.2016-26.11.20190Kryry
NetymachTomáš24.02.1992 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
NevečeřalPetr10.06.1969 CO27.11.2009-27.11.20120Kadaň
NiederMarcel08.11.1969 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
NimrichterAleš16.02.1990 CO22.11.2008-22.11.20110FK Stavoren Kostomlaty
NingerVladimír17.10.1943 CO16.01.2000- . . 0Dolní Poustevna 18
NodesZdeněk06.12.1994 CO24.11.2013-23.11.20160Litvínov
NováčekKamil31.07.1974 CO02.02.2008-02.02.20110Havlíčkova 238
NovákPavel19.03.1965 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
NovákVladimír11.12.1980 CO22.11.2009-31.12.20120Budyně n/Ohří
NovákMarek02.01.1990 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Litoměřice
NovákMilan02.01.1983 CO21.11.2010-31.12.20130Štětí
NovákZdeněk01.03.1956 CO25.11.2012-25.11.20150Mikulášovice
NovákMiloš07.08.1985 CO23.11.2014-31.12.20170Lovosice
NovákMartin04.09.1993 CO22.11.2015-31.12.20180Lovosice
NovákováIrena12.08.1969 CO23.11.2014-22.11.20170Most
NovobilskýMarek. . CO07.05.2017-07.05.20200Unhošť
NovotnýVladislav04.11.1963 CO14.11.2003-25.11.20090Čížkovice
NovotnýMarek28.02.1975 CO18.11.2006-19.11.20090Třebušín
NovotnýLukáš02.05.1970 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
NovotnýMiroslav13.08.1980 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
NovýJaroslav05.08.1965 CO29.11.2009-29.11.20120Strupčice
ObracaníkKarel04.12.1970 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
OlexaMarek22.05.1976 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Krupka
OncirkBohumil27.03.1973 CO23.11.2008-23.11.20110Žalhostice 43
OndoPavel05.07.1970 CO28.11.2010-27.11.20130Krupka
OndráčekAleš01.12.1958 CO02.12.2011-02.12.20140Otvice 38
OpolskýLuboš11.10.1978 CO20.05.2006-20.05.20090
OseckýMarek10.03.1981 CO01.12.2007-01.12.20100Most
OstapowyczJaroslav. . CO13.11.2011-12.11.20140Tepice
OsvaldJozef30.03.1973 CO23.11.2014-31.12.20170Chotěšov
OuzkýLuboš30.04.1978 CO22.11.2015-31.12.20180Mšené lázně
PacandaStanislav06.02.1971 CO28.11.2010-27.11.20130Chlumec
PačinkováZlata30.04.1980 CO29.01.2006-29.01.20090Chřibská IV. čp.109
PachlerVladimír07.09.1966 CO14.11.2003-14.11.20060Čížkovice
PalánTomáš29.07.1986 CO28.11.2014-27.11.20170Most
PalánMartin07.05.1991 CO23.11.2014-22.11.20170Bečov
PalečnýPetr14.01.1959 CO01.12.2007-01.12.20100Most
PálkaEmil08.12.1977 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Baník Ohníč
PalkoskaPetr13.08.1985 CO01.12.2007-01.12.20100Most
PalkoskaJiří31.07.1975 CO30.11.2008-30.11.20110Chomutov
PalounekTomáš27.02.1973 CO04.02.2007-04.02.20100Jiříkov
PapcunRoman05.07.1981 CO08.05.2016-07.05.20190Most
PapežíkKarel07.01.1968 C26.11.2016-26.11.20190Postoloprty
PařízekJan20.03.2001 C20.11.2016-20.11.20190Louny
PašekVáclav22.03.1950 CO30.11.2008-30.11.20110Strupčice
PateraTomáš. . CO13.11.2011-12.11.20140Ústí nad Labem
PatkaPetr04.10.1966 CO14.11.2010-14.11.20130Chomutov
PaulRadim26.05.1976 CO28.11.2010-27.11.20130Ledvice
PavelkaBronislav04.07.1969 CO24.11.2007-24.11.20100Bílina
PažoudkaPetr12.10.1980 CO22.11.2015-31.12.20180Budyně nad Ohří
PecinkaPetr09.06.1990 CO28.06.2009-28.06.20120Pan. Týnec 81
PechaKonstantin11.07.1968 CO01.12.2007-01.12.20100Most
PelikánJan13.03.1955 CO18.11.2006-19.11.20090Litoměřice
PenglMichal29.12.1988 CO31.12.2012-31.12.20150Štětí
PeniškováMichaela08.09.1990 CO24.11.2013-23.11.20160Most
PěnkavaLuděk20.02.1971 CO28.11.2014-27.11.20170Strupčice
PetrselkaTomáš22.02.1982 CO14.11.2010-14.11.20130Meziboří
PetruščákVladimír25.07.1965 CO28.11.2010-27.11.20130Novosedlice
PettrichZdeněk28.04.1958 CO23.11.2014-31.12.20170Třebenice
PíchaRoman28.02.1975 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Hrob
PilařJan14.08.1994 CO08.05.2016-07.05.20190Litvínov
PimplJaroslav06.04.1979 CO02.12.2011-02.12.20140Černovice
PincZdeněk27.05.1992 CO22.11.2015-31.12.20180Ústí nad Labem
PinkasJiří10.02.1965 CO19.11.2010-19.11.20130Most
PinkasPavel24.01.1991 CO07.12.2008-07.12.20110Most
PistoraVilém14.02.1973 CO21.11.2004-21.11.20070Litoměřice
PláničkaMichal. . CO07.05.2017-07.05.20200Žatec
PliskaPetr15.02.1970 CO29.11.2009-29.11.20120Březno
PodeszwaJan31.03.1969 CO14.11.2010-14.11.20130Most
PodhoraJiří12.10.1957 CO16.01.2010-16.01.20130Velký Šenov
PodhorskýVáclav17.07.1963 CO22.11.2015-31.12.20180Štětí
PodmanickýPavel20.09.1963 CO01.12.2007-01.12.20100Chomutov
PohunekMartin10.02.1978 CO22.11.2008-22.11.20110Slovan Sobědruhy
PokornýJakub14.03.1990 C20.11.2016-20.11.20190Louny
PoláčekJaroslav22.10.1951 CO16.01.2000- . . 0Šluknov
PolákVáclav16.08.1985 CO28.11.2010-27.11.20130Proboštov
PolanskýJan13.01.1969 CO25.11.2012-25.11.20150Benešov nad Ploučnicí
PonikáčekFrantišek24.01.1960 CO28.11.2010-27.11.20130Košťany
PopovičFrantišek29.04.1974 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Modlany
PoselJosef27.03.1963 CO23.11.2014-31.12.20170Třebenice
PospíšilMilan04.09.1961 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
PospíšilPavel01.05.1971 CO28.11.2010-27.11.20130Osek
PospíšilDaniel10.04.1973 CO28.11.2014-27.11.20170Most
PourVít07.12.1989 CO24.11.2007-24.11.20100Osek
PrasátkoFrantišek13.08.1947 CO21.11.2004- . . 0Budyně nad Ohří
PrejzaPetr14.09.1975 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
ProftPavel16.08.1968 CO21.11.2010-31.12.20130Pohořany
ProkopPavel30.04.1967 CO28.11.2010-27.11.20130Košťany
ProkopJosef16.07.1989 CO28.06.2009-28.06.20120Kladno
ProšekAntonín22.03.1990 CO29.11.2009-29.11.20120Údlice
PrucekDušan07.11.1972 CO14.11.2010-14.11.20130Most
PrůšaTomáš12.09.1997 CO08.05.2016-07.05.20190Litvínov
PřeučilPavel07.04.1964 CO23.11.2008-23.11.20110Sulejovice
PřeučilJakub30.03.1989 CO22.11.2009-31.12.20120Sulejovice
PřibíkMiroslav23.12.1982 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
PříhodaMiroslav16.02.1975 CO23.11.2014-22.11.20170Kadaň
PšígrockýMilan26.05.1987 C26.11.2016-26.11.20190Louny
PtáčníkMiroslav01.02.1951 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
PtákJaroslav30.11.1976 CO01.12.2007-01.12.20100Most
PtákTomáš16.07.1980 C20.11.2016-20.11.20190Kryry
PuravecMichal18.03.1979 CO22.11.2015-31.12.20180Malé Žernoseky
PytlíkMiloslav26.11.1958 CO14.11.2003-14.11.20060Praha 4
RadostaLukáš17.04.1980 C26.11.2016-26.11.20190Dobroměřice 342
RainerJaroslav27.04.1965 CO22.11.2015-31.12.20180Velemín
RainerEvžen11.02.1976 CO22.11.2015-31.12.20180Velemín
RajnišLukáš08.12.1985 CO . . -28.01.20140Děčín III.
RakMilan08.07.1980 CO22.11.2009-31.12.20120Křešice
RambousekRadomír16.08.1972 CO23.11.2014-31.12.20170Malé Žernoseky
RecmanováIveta29.08.1977 CO28.11.2014-27.11.20170Jirkov
ReichelFrantišek27.07.1966 CO28.11.2010-27.11.20130Duchcov
ReinJan29.06.1963 CO03.02.2008-03.02.20110Rumburk
ReissMilan. . CO07.05.2017-07.05.20200Pesvice
RejfekPatrik18.03.1975 CO05.12.2009-05.12.20120FK Duchov
RejhonJaroslav08.12.1954 CO22.11.2015- . . 0Roudnice nad Labem
RektorAleš28.07.1977 CO14.11.2010-14.11.20130Chomutov
RelichJan16.01.1966 CO16.01.2000- . . 0Rumburk
RichterJaroslav06.04.1971 CO27.11.2005-31.12.20130Brozany n.O.
RitterBohuslav29.12.1967 CO02.12.2011-02.12.20140Kadaň
RokosVladimír26.02.1968 CO29.01.2006-29.01.20090Verneřicen 323
RollingerRadek04.01.1970 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
RosaTomáš26.11.1980 CO02.12.2007-02.12.20100Chomutov
RosaKarel07.04.1973 CO23.11.2014-31.12.20170Nové Kopisty
RosenbaumJakub06.10.2001 CO07.05.2017-07.05.20200Most
RosendoEzequiel06.03.1985 CO28.11.2014-27.11.20170Most
RosochaJakub12.08.1987 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
RulcŠtěpán11.09.1992 C20.11.2016-20.11.20190Panenský Týnec 180
RůžekRudolf05.11.1981 CO02.12.2007-02.12.20100Kadaň
RůžekMichal20.02.1979 CO07.12.2008-07.12.20110Meziboří
RůžičkaStanislav20.02.1976 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
RůžičkaJaroslav15.03.1984 CO25.11.2012-25.11.20150Chřibská 60
RycheckýVáclav. . CO28.06.2009-28.06.20120Zeměchy 8
RycheckýVáclav02.07.1949 CO28.06.2009-28.06.20120Zeměchy 8
RychtaříkLukáš05.12.1998 C20.11.2016-20.11.20190Louny
RýslerMartin17.11.1971 CO21.11.2010-21.11.20130Rumburk
RyškaMilan27.04.1973 CO05.12.2009-05.12.20120Viktoria Ledvice
ŘebíčekJan11.06.1982 CO23.11.2014-31.12.20170Brozany nad Ohří
ŘehákMilan. . CO04.02.2007-04.02.20100Děčín VI.
ŘehákMartin27.09.1971 CO20.05.2006-20.05.20090
ŘehákMartin09.12.1980 CO . . -31.12.20140Přerov
ŘezáčDavid06.12.1976 CO . . -30.11.20150Velké Březno
ŘezníčekJiří13.09.1989 CO . . -31.12.20140Roudnice nad Labem
SachetMiroslav05.02.1970 CO22.11.2015-31.12.20180Polepy
SatekMartin23.07.1997 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
SaučukJaroslav22.09.1965 CO01.12.2007-01.12.20100Kovářská
SdaskaTomáš16.07.1981 CO06.03.2010-06.03.20130Děčín
SedláčekJiří31.10.1968 CO28.11.2010-27.11.20130Hrob
SedláčekPavel17.06.1987 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Roudnice n/L.
SedláčekFrantišek03.03.1996 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
SedlákIvo07.08.1966 CO28.06.2009-28.06.20120Libčeves
SedlákDavid26.09.1975 CO23.11.2014-22.11.20170Most
SeidlLuděk13.12.1970 CO24.11.2007-24.11.20100Teplice
SeidlMarek24.03.1973 CO29.11.2009-29.11.20120Klášterec
SeifertJaroslav27.09.1958 CO21.11.2008-21.11.20110Kadaň
SeifertMichal25.12.1986 CO19.11.2010-19.11.20130Kovářská
SemerádJiří10.07.1980 CO06.03.2010-06.03.20130Rumburk
SenickýVáclav07.03.1976 CO05.12.2009-05.12.20120FK Novosedlice
SchmeilerJan15.11.1973 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín IV.
SchořJiří06.09.1971 CO14.11.2003-14.11.20060Litoměřice
SchořRobert17.09.1974 CO20.11.2016-30.11.20190Most
SchreinerPavel13.12.1978 CO29.11.2009-29.11.20120Kadaň
SchubertJiří27.06.1971 CO18.11.2007-18.11.20100Čížkovice
SchutLukáš09.12.1985 CO28.11.2014-27.11.20170Most
SilovskýJiří07.02.1974 CO28.11.2010-27.11.20130Hostomice
SirovátkaRoman22.01.1978 CO05.12.2009-05.12.20120FK Duchcov
SkotnicaJiří30.06.1970 CO29.01.2006-29.01.20090Šluknov
SkotnicaTomáš26.10.1965 CO . . - . . 0Varnsdorf
SkružnýMilan20.11.1962 CO14.11.2003-14.11.20060Čižkovice
SládekFrantišek27.11.1968 CO18.11.2007-18.11.20100Litoměřice
SlapničkaLadislav02.12.1955 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
SlavíkMiroslav07.09.1956 CO05.12.2009-05.12.20120Baník Osek
SlavíkJan30.09.1951 CO21.11.2004-21.11.20070České Kopisty
SlavíkováVěra26.07.1969 CO . . -28.01.20140Horní Podluží
SmržJan16.05.1979 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
SnášelLadislav14.07.1972 CO16.01.2010-16.01.20130Velký Šenov
SobekTomáš21.12.1985 CO23.11.2014-22.11.20170Jirkov
SoučekJiří21.06.1965 CO19.11.2010-19.11.20130Údlice
SoukupMiroslav17.03.1973 CO02.02.2008-02.02.20110Mikulášovice 1052
SoušekPetr30.10.1976 CO27.11.2005-31.12.20130Předonín
SpilkaVáclav09.02.1967 CO25.11.2012-25.11.20150Děčín XXVII
SpodniakJiří07.04.1985 CO . . -31.12.20140Libochovice
SpurnýMartin20.08.1976 CO28.06.2009-28.06.20120Vroutek
SrkalováRenáta06.08.1975 C26.11.2016-26.11.20190Louny
StakičMichael23.09.1989 CO24.11.2007-24.11.20100Ledvice
StakičBohdan20.12.1985 CO30.11.2012-30.11.20150Ústí nad Labem
StarýJan29.05.1990 CO22.11.2009-31.12.20120Trávčice
StarýStanislav30.10.1969 CO23.11.2014-31.12.20170Žitenice
SteinsdorferJan10.08.1965 CO28.11.2010-27.11.20130Krupka
StejskalJan06.06.1974 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
StejskalRoman09.01.1998 CO21.06.2015-21.06.20180Most
StraňákKazimír14.04.1978 CO14.11.2010-14.11.20130Vejprty
StránskýViktor13.07.1983 CO22.11.2015-31.12.20180Lovosice
StraussAntonín30.09.1972 CO07.12.2008-07.12.20110Most
StrnadJan11.05.1977 CO29.11.2009-29.11.20120Louny
StrouhalEduard10.04.1978 CO28.06.2009-28.06.20120Postoloprty
StřelecEduard23.05.1960 CO19.11.2010-19.11.20130Údlice
StuchlýJaroslav11.06.1962 CO22.11.2009-31.12.20120Budyně n/Ohří
SukKarel12.06.1973 C26.11.2016-26.11.20190Postoloprty
SurynekMartin09.01.1991 CO28.11.2014-27.11.20170Brno
SuttnerMiroslav05.03.1968 CO28.11.2014-27.11.20170Litvínov
SvačinaJan26.01.1992 CO20.11.2011-20.11.20140Nové Město nad Metují
SvětelskýAleš05.12.1973 CO30.01.2005- . . 0Děčín XXXII.
SvítekMartin10.07.1980 CO20.11.2016-30.11.20190Most
SvobodaFrantišek28.01.1962 CO23.11.2014-31.12.20170Úštěk
SvobodaVáclav24.03.1980 CO28.06.2009-28.06.20120Praha 3
SvobodaMiroslav13.11.1978 CO01.12.2013-31.12.20160Radovesice 140
SvobodaPavel14.11.1966 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
SvobodaJaroslav24.07.1980 C26.11.2016-26.11.20190Vroutek
SýkoraPetr01.04.1977 CO19.11.2010-19.11.20130Kadaň
SyrovátkaJaromír30.08.1971 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
ŠandaDavid08.10.1971 CO01.12.2013-31.12.20160Mšené lázně
ŠantoraMarcel31.03.1970 CO14.11.2003-14.11.20060Litoměřice
ŠedinaVlastimil25.08.1971 CO24.11.2007-24.11.20100Trnovany
ŠedýJiří20.10.1973 CO16.01.2010-16.01.20130Chřibská
ŠenkDavid30.09.1977 CO24.11.2007-24.11.20100Trnovany
ŠestákJan02.07.1986 CO03.12.2006-03.12.20090Jirkov
ŠifaldaJiří03.02.1970 CO14.11.2010-14.11.20130Vejprty
ŠilingTomáš26.08.1975 CO20.05.2006-20.05.20090
ŠímaFrantišek15.02.1955 CO27.11.2009-27.11.20120Klášterec n/O.
ŠímaJan28.07.1976 C26.11.2016-26.11.20190Cítoliby
ŠimáčekJan11.04.1983 CO . . -31.12.20140Litoměřice
ŠimanMiroslav06.11.1963 CO19.11.2010-19.11.20130Klášterec n/O.
ŠimánekOndřej18.06.1990 CO31.12.2012-31.12.20150Roudnice nad Labem
ŠimonLadislav11.04.1972 CO05.12.2009-05.12.20120Baník Osek
ŠipošPetr17.12.1987 CO24.11.2013-23.11.20160Litvínov
ŠípováSoňa17.05.1971 CO27.11.2005-27.11.20080Terezín
ŠittPetr15.03.1969 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
ŠittichRoman11.10.1971 CO29.01.2006-29.01.20090Děčín IV.
ŠkárkaBohumil25.03.1950 CO05.02.2012- . . 0Litoměřice
ŠkárkaMarek10.04.1973 CO23.11.2008-23.11.20110Litoměřice
ŠkodaPetr13.01.1970 CO23.11.2014-31.12.20170Úštěk
ŠlangalFrantišek21.05.1948 CO30.11.2008-30.11.20110Vilémov
ŠlégrMilan20.07.1971 CO20.11.2011-20.11.20140Všestudy
ŠlichtaJan16.06.1970 CO19.11.2010-19.11.20130Lažany 16
ŠmidrkalMichal02.05.1989 CO21.11.2010-31.12.20130Roudnice
ŠnajdrPetr01.10.1946 CO28.11.2014-27.11.20170Strupčice 92
ŠofrMiroslav28.10.1968 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
ŠondaJiří01.07.1971 CO22.11.2015-31.12.20180Ústí nad Labem
ŠopfLibor05.02.1972 CO01.12.2007-01.12.20100
ŠorsákPavel07.03.1974 CO02.12.2011-02.12.20140Chomutov
ŠotolaVojtěch15.07.1997 CO12.06.2017-12.06.20200Kamenec
ŠpačekJindřich31.03.1975 CO01.12.2013-31.12.20160Štětí
ŠpulákPetr10.06.1966 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
ŠrédlJan16.07.1987 CO . . - . . 0Česká Kamenice
ŠťastnýZdeněk28.08.1948 CO28.11.2014-27.11.20170Chomutov
ŠťastnýJosef24.11.1963 CO24.11.2013-23.11.20160Meziboří
ŠteflJan18.03.1974 CO14.11.2010-14.11.20130Most
ŠtěpánTomáš13.11.1974 CO04.02.2007-04.02.20100Rumburk
ŠtěrbanLadislav05.12.1955 CO24.03.2007-24.03.20100Chomutov
ŠtěrbanMarcel31.10.1979 CO24.03.2007-24.03.20100Chomutov
ŠtillerPavel29.07.1952 C26.11.2016- . . 0Louny
ŠtolVladimír31.01.1967 CO05.12.2009-05.12.20120FK Duchcov
ŠtroufLadislav04.04.1970 CO04.02.2007-04.02.20100Liberec
ŠturmMilan10.06.1974 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín III.
ŠturmMartin10.08.1978 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín II.
ŠturmaVít23.08.1990 CO30.11.2012-30.11.20150Chlumec
ŠujanBohuslav09.02.1962 CO29.11.2009-29.11.20120Jirkov
ŠulcMiloslav18.08.1952 CO21.11.2004-21.11.20070Litoměřice
ŠulcMiloslav16.04.1979 CO20.11.2011-20.11.20140Šluknov
ŠvamberováMilena09.04.1997 CO23.11.2014-22.11.20170Most
ŠvandrlíkMarcel19.07.1975 CO28.11.2014-27.11.20170Klášterec n/O.
ŠvejdarRadek30.07.1970 CO22.11.2015-31.12.20180Štětí
TáborskýMiloslav17.07.1974 CO . . -31.12.20140Tylova 1219
TancošMartin14.02.1991 CO20.11.2016-30.11.20190Most
TataiLadislav17.07.1970 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
TemplPetr03.12.1974 CO28.06.2009-28.06.20120Vroutek
TemplPetr03.12.1974 CO28.06.2009-28.06.20120Vroutek
TeuberIvan30.04.1971 C26.11.2016-26.11.20190Libočany 199
TlatlaMiloslav12.09.1964 CO31.12.2012-31.12.20150pošta Litoměřice
TlatlaMiloslav08.06.1987 CO18.11.2007-18.11.20100Trávčice 44
TlustošZdeněk02.06.1952 CO16.01.2010-16.01.20130Česká Kamenice
TlustýRadim21.10.1975 CO23.11.2014-22.11.20170Strupčice
TomanJiří23.09.1969 CO16.01.2000- . . 0Velký Šenov 514
TomanMichal20.01.1983 CO30.11.2012-30.11.20150Libouchec
TomanJaromír. . CO07.05.2017-07.05.20200Hrobčice
ToncarDavid20.03.1974 CO05.12.2009-05.12.20120TJ Krupka
TrčkaVladimír30.10.1977 CO21.11.2010-21.11.20130Děčín II.
TrlicaPetr29.12.1948 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín XXVII.
TučekMiroslav22.08.1961 CO01.12.2007-01.12.20100Chomutov
TučekVáclav06.01.1971 CO24.11.2007-24.11.20100Hostomice
TvrzTomáš11.01.1972 C20.11.2016-20.11.20190Holedeč
TvrzníkTomáš09.12.1974 CO23.11.2014-22.11.20170Kadaň
TyleOndřej12.07.1986 CO18.11.2006-19.11.20090Krábčice
UherVladislav11.07.1979 CO18.11.2012-17.11.20150Most
UhlířBedřich30.08.1970 CO02.12.2011-02.12.20140Chomutov
UhlířZdeněk26.02.1997 CO08.05.2016-07.05.20190Litvínov
UličnýTomáš06.12.1995 CO22.11.2015-31.12.20180Terezín
UllmanTomáš03.02.1990 CO . . -31.12.20140Krabčice 150
UrbanRadovan24.12.1969 CO02.02.2008-28.01.20140Děčín 2
UrbanPetr14.01.1977 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
UrbánekJiří23.08.1952 CO14.11.2003-25.11.20090Radouň
UrbánekJan16.03.1978 CO21.11.2008-21.11.20110Jirkov
UrbánekMiroslav10.05.1967 CO19.11.2010-19.11.20130Údlice
VacudaMilan08.09.1973 CO28.06.2009-28.06.20120Žatec
VáchaJiří03.11.1976 CO28.11.2010-27.11.20130Osek
VajcVáclav11.01.1979 CO20.11.2011-20.11.20140Jirkov
ValentaMichal08.06.1977 CO24.11.2007-24.11.20100Háj u Duchcova
VáňaPetr06.04.1973 CO28.11.2010-27.11.20130Bílina
VáňaPetr09.11.1978 CO05.02.2012-30.11.20140Roudnice nad Labem
VáňaMilan30.09.1963 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
VáňaVáclav08.09.1979 CO24.11.2013-23.11.20160Most
VáňaMiroslav20.03.1968 C20.11.2016-20.11.20190Postoloprty
VaňákMartin10.11.1976 CO21.11.2010-21.11.20130Varnsdorf
VančaJiří22.02.1962 CO27.11.2005-07.03.20120Lovosice
VaněkRudolf18.10.1957 CO02.02.2008-28.01.20140Lipová u Šluknova
VaněkPetr14.04.1960 CO24.11.2007-24.11.20100Košťany
VaněkJiří24.01.1972 CO22.11.2009-31.12.20120Chcebuz
VaňoJindřich06.09.1975 CO28.11.2014-27.11.20170Most
VaňousJaroslav13.10.1985 CO14.11.2010-14.11.20130Chomutov
VaňousRadek26.01.1968 CO27.11.2009-27.11.20120Droužkovice 31
VanšaJosef08.03.1975 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
VávraDavid26.09.1974 CO . . -30.11.20150Neštěmice
VavřinecJan13.02.1965 CO24.11.2007-24.11.20100Teplice
VedralZdeněk14.09.1965 CO23.11.2014-22.11.20170Strupčice
VelcRoman13.12.1963 CO24.11.2007-24.11.20100SIAD Dubí
VentMiroslav29.12.1976 CO28.06.2009-28.06.20120Louny
VerbířLuděk. . CO07.05.2017-07.05.20200Lítvínov
VeselýJaroslav03.05.1952 CO03.12.2006-03.12.20090Chomutov
VeselýJaroslav27.08.1976 CO01.12.2007-01.12.20100
VeselýJan03.04.1947 CO14.11.2010-14.11.20130Kadaň
VeselýJosef28.02.1979 CO22.11.2015-31.12.20180Hoštka
VindyšRadek04.03.1974 CO16.01.2010-16.01.20130Chřibská
VinohradskýPravoslav20.06.1957 CO24.11.2007-24.10.20100TJ Hrob
VinšStanislav08.03.1987 CO28.11.2010-27.11.20130Hrob
VítJiří13.09.1972 CO24.11.2007-24.11.20100SK FS Junior Teplice
VítekRoman. . CO21.11.2004-21.11.20070Terezín
VitnerováJana20.01.1978 CO29.06.2014-29.06.20170Děčín
VítůAdolf28.03.1970 CO24.11.2007-24.11.20100Krupka
VlachZdeněk28.11.1970 CO29.01.2006- . . 0Benešov n.PL.
VlasákPetr06.05.1971 CO28.06.2009-28.06.20120Nepomyšl 79
VlčekJiří24.11.1972 CO22.11.2008-22.11.20110Baník Osek
VlčekRadek14.07.1992 CO28.11.2010-27.11.20130Teplice
VlkOldřich23.03.1965 CO05.12.2009-05.12.20120Sokol Suché
VobeckýLukáš14.08.1985 CO21.11.2004-21.11.20070Ústí n.labem
VoborskýStanislav06.03.1976 CO18.11.2007-18.11.20100Ústí n/Lab
VobořilRoman02.10.1976 C20.11.2016-20.11.20190Krásný Dvůr 117
VodochodskýLadislav21.06.1968 CO21.11.2010-31.12.20130Třebenice
VoglLadislav30.12.1966 CO29.01.2006-29.01.20090Varnsdorf
VojtěchRudolf18.09.1956 CO19.11.2010-19.11.20130Kovářská
VokáčJiří18.01.1959 CO24.11.2013-23.11.20160Meziboří
VolákTomáš18.12.1972 CO23.11.2014-31.12.20170Brozany nad Ohří
VopatKarel22.05.1974 CO29.11.2009-29.11.20120Jirkov
VorasickýJiří06.02.1986 CO18.11.2006-19.11.20090Rovné
VorelJan28.08.1970 CO28.11.2010-27.11.20130Novosedlice
VorlíčekRadek26.11.1973 CO24.11.2007-24.11.20100Trnovany
VorlíčekRudolf22.10.1947 CO05.12.2009-05.12.20120FK Teplice
VostrýZdeněk07.09.1952 CO19.11.2010-19.11.20130Chomutov
VostrýLukáš. . CO07.05.2017-07.05.20200Jirkov
VotavaPetr22.11.1973 CO24.03.2007-24.03.20100Chomutov
VotrubaLukáš04.07.1990 CO29.11.2009-29.11.20120Chomutov
VotrubaRadek09.11.1991 CO14.11.2010-14.11.20130Chomutov
VrabecMartin. . CO07.05.2017-07.05.20200Vysoká Pec
WaldJosef. . CO07.05.2017-07.05.20200Břeclav
WernerIvo09.02.1963 CO18.11.2006-19.11.20090Libochovice
WinzigJiří05.05.1990 CO16.01.2010-16.01.20130Varnsdorf
WiplerJan31.07.1986 CO22.11.2015-31.12.20180Budyně nad Ohří
WittmannVladislav24.03.1976 CO30.11.2008-30.11.20110Jirkov
WolfováJiřina05.01.1965 CO22.11.2008-22.11.20110FK Stavoren Kostomlaty
ZadinaJakub08.08.1992 CO21.11.2010-21.11.20130Varnsdorf
ZahálkaJaroslav14.04.1970 CO23.11.2014-31.12.20170Litoměřice
ZahradníkStanislav07.03.1988 CO29.01.2006-29.01.20090Verneřicen 323
ZakouřilRoman02.01.1980 CO02.12.2007-02.12.20100Jirkov
ZákravskýMarek02.12.1967 CO22.11.2015-31.12.20180Litoměřice
ZandalPavel26.12.1994 C20.11.2016-20.11.20190Brloh 79
ZaňkaDušan02.08.1977 CO21.11.2004-21.11.20070Štětí
ZapletalLubomír22.08.1986 CO30.11.2012-30.11.20150Ráječko
ZappRudolf22.09.1961 CO21.11.2008-21.11.20110Vejprty
ZárubaJakub24.06.1998 CO08.05.2016-07.05.20190Most
ZavázalTomáš28.02.1974 CO18.11.2007-18.11.20100Křešice
ZáveskýViktor01.09.1958 CO14.11.2003-31.12.20130Velké Žernoseky
ZáveskýTomáš05.07.1982 CO20.11.2011-20.11.20140Děčín III.
ZavrtalLukáš19.02.1984 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Modlany
ZázvorkaDavid27.11.1981 CO22.11.2009-31.12.20120Lovosice
ZdvořákZdeněk28.08.1979 CO23.11.2014-31.12.20170Třebívlice
ZedníkJindřich18.03.1949 C26.11.2016- . . 0Krásný Dvůr 178
ZelenkaIvan17.09.1964 CO28.11.2010-27.11.20130Duchcov
ZelenýEvžen16.06.1976 CO21.11.2010- . . 0Kamenický Šenov
ZemanVladimír29.01.1972 CO29.01.2006-29.01.20090Šluknov
ZemanMiroslav19.12.1974 CO . . -30.11.20150Ústí nad Labem
ZemánekVladimír24.07.1985 CO23.11.2008-23.11.20110Hlinná 62
ZíbrtDaniel16.12.1986 C26.11.2016-26.11.20190Postoloprty
ZieglerJan08.01.1976 CO24.11.2007-24.11.20100Baník Ohníč
ZieglerDavid27.11.1972 CO22.11.2008-22.11.20110SK FS Junior Teplice
ZimákDavid27.12.1975 CO14.11.2010-14.11.20130Strupčice
ZmeškalJiří. . CO28.06.2009-28.06.20120Kr. Dvůr 134
ZmeškalJiří14.03.1972 CO28.06.2009-28.06.20120Kr. Dvůr 134
ZnamínkoPetr06.10.1970 CO16.01.2010-16.01.20130Děčín I.
ZubkoIvan19.05.1975 CO22.11.2015-31.12.20180Terezín
ZunaJaroslav21.07.1960 CO27.11.2005-27.11.20080Terezín
ZvánovecPavel01.05.1979 CO03.12.2006-03.12.20090Klášterec n/O.
ŽilíkJindřich13.09.1952 CO03.12.2006-03.12.20090Vilémov 71
ŽivecPetr22.09.1977 CO07.12.2008-07.12.20110Most
ŽižkaMichal07.03.1988 CO19.11.2010-19.11.20130Jirkov
ŽúborGabriel25.11.1979 CO22.11.2015-31.12.20180Roudnice nad Labem
nic
  Adresář trenérů
Abecední
seznam všech trenérů ČMFS (cca 1 MB)

Písmena
A, B, C, Č, D, Ď, E, F, G, H, Ch, I, J, K, L, M, N, Ň, O, P, Q, R, Ř, S, Š, T, Ť, U, V, W, X, Y, Z, Ž

Kvalifikace
Profi
UEFA
ProfiABCTMGC
Praha
X X X X X X X
Středočeský kraj
X X X X X X X
Jihočeský kraj
X X X X X X X
Plzeňský kraj
X X X X X X X
Karlovarský kraj
X X X X X X X
Ústecký kraj
X X X X X X X
Liberecký kraj
X X X X X X X
Královéhradecký kraj
X X X X X X X
Pardubický kraj
X X X X X X X
Kraj Vysočina
X X X X X X X
Jihomoravský kraj
X X X X X X X
Olomoucký kraj
X X X X X X X
Zlínský kraj
X X X X X X X
Moravskoslezský kraj
X X X X X X X


nic

WebToDate