FOTBAL.CZ - Adresář trenérů ČMFS - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Adresář trenérů ČMFS

Adresář trenérů

Kraj: 42, Kvalifikace: AU

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
BabačaMartin13.07.1986 AU30.10.2018-20.12.202119Tisá 148
BabačaDavid21.08.1993 AU20.06.2017-20.12.202019Tisá 406
BenešJiří27.07.1962 AU30.06.2006-30.06.20090Dubí
BetkaVladimír04.05.1946 AU30.06.2006- . . 0Roudnice n. L.
BuchteleJan05.08.1968 AU09.12.2012-20.12.201515Vodňany
BukJan20.05.1977 AU21.12.2015-20.12.201819Roudnice nad Labem
BurešJindřich20.03.1962 AU30.09.2010-30.09.20130Vroutek
ČasnýJulius21.07.1935 AU30.06.2004- . . 0Děčín
ČernýJiří21.09.1966 AU21.12.2015-20.12.201815Teplice
ČernýJiří11.10.1964 AU21.12.2015-20.12.20187Most
DavídekHorymír30.03.1960 AU16.12.2016-20.12.201915Litoměřice
DeutschJan01.08.1978 AU16.12.2016-20.12.201919Ústí n. L.
DolinskýMartin25.04.1964 AU21.12.2017-21.12.202015Povrly
DrbalJan09.01.1942 AU05.06.2003- . . 0Ústí nad Labem
DvořákZdeněk31.05.1944 AU30.09.2004- . . 0Děčín
FidraTomáš16.02.1964 AU02.10.2012-20.12.20157Žamberk
FichtnerJan02.12.1945 AU30.06.2006- . . 0Louny
FišerMilan27.10.1966 AU21.12.2015-20.12.20187Děčín 7
FišerLukáš05.07.1978 AU21.12.2015-20.12.201811Litoměřice
FloriánJosef15.07.1955 AU16.12.2016- . . 7Děčín
FousekPetr11.08.1972 AU21.12.2017-20.12.202011Ústí nad Labem
FröhlichAntonín30.05.1953 AU30.06.2007-30.06.20100Blšany
GedeonPatrik19.07.1975 AU20.06.2017-20.12.202019Vysoká Pec
GergelTomáš17.08.1979 AU21.12.2015-20.12.201815Litvínov
GrežoLuděk23.07.1963 AU25.05.2009-30.09.20120Chomutov
GrimmZdeněk07.12.1977 AU30.09.2008-30.09.20110Teplice
GrundMarcel19.02.1974 AU21.12.2015-20.12.201819Louny
HanušMilan08.12.1985 AU19.01.2011-30.09.20130Chomutov
HavlíkVratislav20.09.1964 AU21.12.2018-20.12.202115Teplice
HavlíkVáclav27.04.1989 AU15.03.2016-20.12.201819Teplice v Čechách
HefnerJindřich06.05.1973 AU30.01.2018-20.12.202015Kadaň
HeidenreichTomáš10.12.1976 AU21.12.2017-20.12.202019Most
HeinzelZdeněk20.05.1966 AU01.10.2013-20.12.201619Česká Kamenice
HereitMiloslav18.02.1930 A05.11.1977- . . 0Osek u Duchcova
HeřmanTomáš23.11.1969 AU02.10.2012-20.12.20157Ústí nad Labem
HlavaJiří24.05.1936 A . . - . . 0Vilémov
HlavaJiří24.05.1936 AU,IU30.06.2004- . . 0Vilémov
HofmannStanislav17.11.1966 AU21.12.2015-20.12.201815
HouškaJosef12.05.1942 AU05.06.2003- . . 0Most
HouškaJan04.06.1980 AU21.12.2015-20.12.201819Most
HraběJiří06.01.1939 AU30.06.2004- . . 0Šluknov
HubáčekJiří12.06.1962 AU01.10.2014-20.12.201715Budyně nad Ohří
HurčíkJan22.12.1973 AU21.12.2015-20.12.201815Litvínov
CharvátTomáš18.04.1967 AU21.12.2015-20.12.201811Ústí nad Labem
ChladKarel20.05.1948 AU25.05.2009- . . 0Most
ChládekDušan23.05.1959 AU21.12.2015-20.12.20187Ústí nad Labem
JamrichLadislav27.11.1978 AU21.12.2015-20.12.201819Most
JandaJan16.11.1950 AU02.10.2012- . . 7Lovosice
JanotaMiroslav12.10.1969 AU02.10.2012-20.12.20157
JánskýLuděk29.08.1964 AU01.10.2014-20.12.201715Novosedlice
JarošíkJiří27.10.1977 AU29.11.2018-20.12.202115Ústí n.L.
JohanaPetr01.11.1976 AU02.06.2015-20.12.201819Lom
KailDaniel15.01.1974 AU15.03.2016-20.12.201819Most
KarbanKarel26.04.1948 AU01.03.2011- . . 0Varnsforf
KirályFrantišek01.08.1941 AU30.06.2007- . . 0Litoměřice
KirályFrantišek18.06.1963 AU16.12.2016-20.12.201915Litoměřice
KlaubMiroslav02.08.1943 AU30.09.2004- . . 0Teplice
KlíčLibor03.01.1972 AU30.01.2018-20.12.202015Žatec
KlimplZbyšek03.10.1966 AU21.12.2017-20.12.20207Most
KnapíkŠtefan09.08.1978 AU01.11.2016-20.12.201919
KolářPatrik30.10.1981 AU07.11.2016-20.12.201915Teplice v Čechách
KolaříkVáclav28.08.1939 AU30.09.2004- . . 0Krásná Lípa
KolenatýAlois15.11.1951 AU01.10.2013- . . 8Ústí nad Labem
KopáňkoJan09.07.1974 AU21.12.2017-20.12.202011Varnsdorf
KopasZdeněk30.08.1961 AU21.12.2015-20.12.201819Most
KöstlDavid10.10.1974 AU21.12.2017-20.12.202015Dubí 2 - Bystřice
KotalíkZdeněk14.12.1971 AU14.12.2016-20.12.201915Duchcov
KoubekKarel18.10.1940 AU,IU31.12.2004- . . 0Ústí n.L.
KoutenskýPavel19.01.1967 AU21.12.2016-20.12.20197Žatec
KubiskaZdeněk22.02.1974 AU21.12.2015-20.12.201819Dobroměřice
KučeraMartin08.05.1970 AU21.12.2015-20.12.201815Dolní Zálezly
KudličkaJan01.01.1949 AU19.06.2014-30.09.20140Terezín
LaiblRadim19.03.1981 AU02.06.2015-20.12.201819Žatec
LedenPavel15.07.1966 AU16.12.2016-20.12.20197Teplice
LilkoMichal27.09.1966 AU25.05.2009-30.09.20120Čepirohy
LímJan07.04.1948 AU30.06.2007-30.06.20100Žatec
LovíšekJiří18.04.1979 AU21.12.2017-20.12.202011Litvínov 8
MajerVáclav10.07.1958 AU30.06.2007-30.06.20100Ústí nad Labem
MalýJosef15.06.1954 AU30.09.2010-30.09.20130Most
MarčaníkAntonín25.11.1965 AU16.12.2016-20.12.201915Litoměřice
MikešFrantišek02.09.1948 AU30.06.2007-30.06.20100Žatec
MoravecAntonín28.02.1964 AU02.10.2012-20.12.20157Teplice
MüllerZdeněk13.09.1963 AU21.12.2017-20.12.20207Duchcov
NechutaPavel03.06.1947 AU30.06.2007-30.06.20100Chabařovice
NováčekAleš05.11.1966 AU16.12.2016-20.12.201911Žatec
NovákJan30.12.1979 AU21.12.2015-20.12.201815Most
NovákMichal14.11.1985 AU16.12.2016-20.12.20197Praha 10
NovákRadim02.04.1978 AU10.10.2016-20.12.201919Ústí nad Labem
PalaščákJan01.08.1972 AU01.10.2013-20.12.201611Chuderov
PintravaJakub06.04.1987 AU22.09.2015-22.09.201812Teplice
PišlJiří19.05.1957 AU02.10.2012-20.12.20157Roudnice nad Labem
PokornýPetr13.11.1949 AU30.09.2010- . . 0Újezdeček
PražanLadislav03.04.1948 AU30.06.2006-30.06.20090Litoměřice
PrchalRadek01.04.1987 AU06.04.2017-06.04.20194Ústí nad Labem
PrücknerPavel27.12.1965 AU16.12.2016-20.12.201911Teplice
RacskóMiroslav27.03.1961 AU21.12.2015-20.12.20180Krupka
RokosPavel05.08.1948 AU30.09.2008- . . 0
RosolZdeněk17.09.1957 AU21.12.2015-20.12.201815Ústí n. Labem
RůžekDalibor16.06.1948 AU25.05.2009- . . 0Meziboří
RůžičkaPetr02.04.1976 AU21.12.2017-20.12.20207Teplice
ŘepkaRudolf26.12.1974 AU30.06.2007-30.06.20100Teplice
ŘezníčekJiří16.02.1964 AU21.12.2015-20.12.20187Roudnice nad Labem
SatranZdeněk25.08.1928 A22.07.1967- . . 0Litoměřice
SeidlRudolf23.03.1950 AU30.09.2010- . . 0Most
SeidlMilan01.05.1990 AU01.11.2016-20.12.201919Ústí nad Labem
SchettlPavel08.10.1970 AU21.12.2017-20.12.20207Most
SplavecLukáš17.04.1985 AU11.09.2018-20.12.202115Praha
SrbekVladimír25.09.1934 AU31.12.2004- . . 0Ústí nad Labem
StehlíkAnton21.04.1940 A26.06.2000- . . 0Most
StrnadJiří09.10.1988 AU11.09.2018-20.12.202115Ústí nad Labem
StružínskýRoman17.10.1972 AU15.03.2016-20.12.201819Děčín 9
SuchýVáclav23.01.1984 AU01.10.2014-20.12.201711Dobroměřice
SvobodaJan23.06.1948 AU30.06.2007- . . 0Varnsdorf
SvobodaJiří06.07.1948 AU25.05.2009- . . 0Ústí nad Labem
ŠašekMiroslav16.10.1970 AU21.12.2017-20.12.20207Most
ŠerclTomáš04.03.1964 AU21.12.2015-20.12.201815Straky
ŠimoníčekMilan22.02.1984 AU16.12.2016-20.12.201915Klášterec nad Ohří
ŠlitrJakub08.01.1990 AU21.12.2017-20.12.202011Teplice
ŠourekDavid24.09.1991 AU20.06.2017-20.12.202019Chomutov
ŠroubJosef28.12.1961 AU16.12.2016-20.12.201919Chomutov
ŠubrtRadomír12.10.1932 A13.11.1976- . . 0Zabrušany
ŠulcMiloslav11.08.1955 AU30.06.2006-30.06.20090Šluknov
ŠumpíkPavel12.01.1956 AU21.12.2015-20.12.201815Ústí n. Labem
TancošJosef31.12.1966 AU16.12.2016-20.12.201915Most
TesaříkDušan21.03.1976 AU21.12.2017-20.12.202011Novosedlice
TrnkaLubomír02.02.1951 AU30.06.2007-30.06.20100Žatec
TůmaVlastimil28.06.1953 AU02.10.2012-20.12.201515Litoměřice
UrbanZdeněk08.12.1963 AU25.05.2009-30.09.20120Chomutov
VaitMarek10.12.1986 AU03.06.2016-20.12.201819Chomutov
VáňaVladimír04.01.1949 AU30.09.2010- . . 0Bílina
VasilopulosVangelis23.09.1938 A27.09.1999- . . 0Varnsdorf
VašákVladimír11.02.1963 AU30.09.2010-30.09.20130Děčín
VaverkaTomáš24.09.1978 AU21.12.2017-20.12.202019Ústí nad Labem
VávraTomáš15.07.1978 AU26.06.2018-26.06.20204Chomutov
VencPetr18.02.1961 AU01.10.2013-20.12.201615Ústí nad Labem
VeselýPetr02.06.1941 A27.09.1999- . . 0Děčín II
VlasákMiroslav13.11.1995 AU30.10.2018-20.12.202119Ústí nad Labem
VlčekJakub15.09.1971 AU16.12.2016-20.12.201911Žatec
VoříšekPetr19.03.1979 AU10.10.2016-20.12.201915Kamenice-Struhařov
VotavaMartin11.05.1973 AU01.11.2016-20.12.201915Ústí nad Labem
VránaKarel01.12.1943 AU05.06.2003- . . 0Štětí
VrbaJan18.06.1979 AU16.12.2016-20.12.201919Ústí n. L.
VrtiškaMartin12.08.1970 AU21.12.2017-20.12.202015Ústí nad Labem
ZachariášJiří03.09.1972 AU21.12.2015-20.12.201819Český Dub
ZlataJaroslav24.01.1948 AU12.09.2011- . . 0Jiříkov
ZunaPavel13.07.1978 AU11.09.2018-20.12.202115Křešice
ŽďárskýKarel28.10.1953 AU16.12.2016- . . 11Březno u Chom.
nic
  Adresář trenérů
Abecední
seznam všech trenérů ČMFS (cca 1 MB)

Písmena
A, B, C, Č, D, Ď, E, F, G, H, Ch, I, J, K, L, M, N, Ň, O, P, Q, R, Ř, S, Š, T, Ť, U, V, W, X, Y, Z, Ž

Kvalifikace
Profi
UEFA
ProfiABCTMGC
Praha
X X X X X X X
Středočeský kraj
X X X X X X X
Jihočeský kraj
X X X X X X X
Plzeňský kraj
X X X X X X X
Karlovarský kraj
X X X X X X X
Ústecký kraj
X X X X X X X
Liberecký kraj
X X X X X X X
Královéhradecký kraj
X X X X X X X
Pardubický kraj
X X X X X X X
Kraj Vysočina
X X X X X X X
Jihomoravský kraj
X X X X X X X
Olomoucký kraj
X X X X X X X
Zlínský kraj
X X X X X X X
Moravskoslezský kraj
X X X X X X X


nic

WebToDate