FOTBAL.CZ - REPREZENTACE FUTSAL - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
REPREZENTACE FUTSAL
  Nejtěsnější výhra s Maďarskem
13.01. - Jen jediný gól padl v prvním souboji českých a maďarských futsalistů v Györu. O naší výhře rozhodl ve 22.minutě nejlepší futsalista ČR za rok 2008 Martin Dlouhý. /img/futsal/Dan/Logo__MFS.jpg
Druhá výhra se Slovinskem
/img/small40/slovinsko.gif 10.02. - I ve druhém přátelském utkání v Brušperku zvítězila česká futsalová reprezentace nad Slovinskem a zároveň udržela podruhé čisté konto.
 
Jasná výhra se Slovinskem
/img/small40/slovinsko.gif 09.02. - V prvním ze dvou přátelských utkání v Brušperku zvítězila česká futsalová reprezentace nad Slovinskem jasně 6:0, hattrickem se zaskvěl Lukáš Rešetár.
 
Nejtěsnější výhra s Maďarskem
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 13.01. - Jen jediný gól padl v prvním souboji českých a maďarských futsalistů v Györu. O naší výhře rozhodl ve 22.minutě nejlepší futsalista ČR za rok 2008 Martin Dlouhý.
 
Přípravné utkání reprezentace
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 31.10. - Mistrovství světa skončilo teprve nedávno, před reprezentací je však nová výzva v podobě kvalifikace na Mistrovství Evropy. V rámci přípravy se naše výběry střetnou s Maďarskem a Slovinskem.
 
Druhé semifinále s ostudným závěrem
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 17.10. - Běží poslední vteřiny utkání a Ial Foglia si dává vlastní branku, která může rozhodnout o osudu utkání. Dlouhé minuty pak však trvá, než se rozhodčí dohodnou, zda byla regulérní, či ne, španělští hráči mezitím odcházejí do šaten a nečekají, zda nedojde na pokutové kopy....
 
Brazílie zaslouženým finalistou
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 17.10. - Domácí mužstvo v základní části šampionátu Ruskou reprezentaci jasně porazilo, a i když v semifinále Mistrovství světa již výsledek tak jednoznačný nebyl, je Brazílie zcela zaslouženým postupujícím.
 
Dosavadní výsledky Mistrovství světa
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 17.10. - Mistrovství světa spěje do svého finiše, a již před finále je jasné, že futsalová historie bude mít v kolonce mistři světa i nadále pouze dvě jména, a to Španělsko, nebo Brazílii.
 
Futsalisté po prohře s Íránem končí
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 09.10. - Čeští futsalisté si na světovém šampionátu v Brazílii čtvrtfinále nezahrají. V dnešním posledním zápase základní skupiny D prohráli s Íránem 2:3 a v tabulce obsadili třetí místo. Írán postoupil do dalších bojů spolu se Španělskem.
 
Futsalisté na MS porazili Libyi
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 07.10. - Čeští futsalisté porazili ve třetím zápase na světovém šampionátu v Riu de Janeiro Libyi 4:2 a v tabulce skupiny D se posunuli se šesti body na druhé místo. O postup do čtvrtfinále se národní tým utká s Íránem.
 
Se Španělskem jsme prohráli 0:4
/img/small40/Spanelsko.gif 05.10. - Španělsko hned v 11.vteřině šlo do vedení po precizně zahraném rohu. Ačkoliv jsme pak dokázali hru vyrovnat, nekoncentrovaností na startu druhé půle jsme nechali dát Španělsku další tři branky a bylo rozhodnuto.
 
Češi porazili v prvním zápase Uruguay
/img/small40/Uruguay.gif 03.10. - Čeští futsalisté porazili ve svém úvodním utkání na Mistrovství světa Uruguay 4:1 a hlavně předvedli výborný a takticky vyspělý výkon. V neděli hrají od 15:30 těžký zápas s obhájcem titulu ze Španělska.
 
Na MS čeká futsalisty první soupeř: Uruguay
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 03.10. - Čeští futsalisté zahájí dnešním utkáním proti Uruguayi své vystoupení na mistrovství světa v Brazílii. Aby mohli pomýšlet na postup z těžké skupiny, potřebují vyhrát.
 
Dosavadní výsledky Mistrovství světa
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 01.10. - Pravděpodobně největší překvapení dosavadního průběhu světového šampionátu má na svědomí skupina, ve které se představí i náš reprezentační tým. Úřadující mistři ze Španělska totiž museli stahovat tříbrankové vedení Iránu, avšak nakonec dosáhli pouze na remízu.
 
Sledujte Mistrovství světa v televizi
/img/futsal/Dan/pic40/MS_Brasil08_40.jpg 26.09. - I když Brazílie je poněkud obtížně dostupná, nemusí futsalový fanoušek bědovat, že utkání neuvidí. Zápasy bude tradičně vysílat sportovní kanál Eurosport, a utkání našeho týmu ve skupině D i sportovní kanál České televize ČT4 Sport, tak jako poslední fázi turnaje.
 
Reprezentovat na MS bude i Karel Henych
/img/futsal/Dan/pic40/Henych_Karel_40.jpg 26.09. - Na Mistrovství Evropy v roce 2006 se náš špičkový rozhodčí Karel Henych prezentoval výbornými výkony, a tak mu nakonec bylo svěřeno i vedení nejdůležitějšího utkání šampionátu, jeho finále...
 
Nominace ČR pro Mistrovství světa
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 24.09. - Dnes ráno byla po testech Davida Friče definitivně oznámena nominace České republiky pro Mistrovství světa 2008 v Brázílii, a právě Frič je v ní vedle Cupáka největším překvapením. Na turnaj odjíždíme pouze se dvěma gólmany, ale dvanácti hráči do pole.
 
Reprezentace vyhrála Turnaj tří zemí
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 22.09. - Slovensko v neděli porazilo Polsko 5:4, čímž pomohlo při shodnosti bodů všech zúčastněných mužstev k výhře našeho reprezentačního týmu v turnaji. I v souboji týmů U-21 byli úspěšnější naši východní sousedé, čímž dosáhli prvního místa.
 
Promarněný poločas již power-play nezachránila
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 21.09. - Velmi laxně vstoupila naše reprezentace do utkání s Polskem. Brzy jsme inkasovali a vzápětí se snažili výsledek dohnat. To ale byla voda na soupeřův mlýn, který přidával další branky až na poločasových 1:4. Do druhého dějství jsme vstoupili s Tomášem Slukou na postu gólmana...
 
Reprezentace bez problémů zdolala Slováky
/img/futsal/Dan/pic40/Znak_CR.jpg 20.09. - Zatímco naše U-21 s našimi východními sousedy vysoko prohrála, naše seniorská reprezentace si došla pro výrazné vítězství. Naše branky vstřelil navrátilec Filinger, Rešetár a Dlouhý, všichni se trefili dvakrát. Domácí korigovali výsledek až těsně před koncem utkání.
 
Výběrové řízení na pořadatelství kvalifikace ME 2010 ve futsalu
/IMG/small40/logofutsal-ME.gif 15.09. - Komise futsalu vyhlašuje výběrové řízení pro přidělení pořadatelství kvalifikační skupiny futsalového Mistrovství Evropy. Kvalifikace o účast na ME 2010 v Maďarsku se uskuteční v termínu 19.-22.3.2009.
 
Los kvalifikace ME 2010: věčný souboj s Chorvatskem
/img/small40/logofutsal-ME.gif 10.09. - Los kvalifikace ME 2010 poslal české futsalisty do třetí skupiny, ve které se střetnou s Chorvatskem, Bosnou a vítězem překvalifikační skupiny B.
 
Ulich se vrací do české reprezentace!
/img/small40/UlichIvo.gif 05.09. - Někdejší záložník pražské Slavie a Borussie Mönchengladbach Ivo Ulich se vrací do českého národního týmu! Trenér futsalové reprezentace Tomáš Neuman ho totiž nominoval na nadcházející Turnaj tří zemí.
 
O Mistrovství Evropy budeme bojovat v domácím prostředí
29.08. - Z UEFA jsme dnes obdrželi výbornou zprávu. Budeme hostit jednu z kvalifikačních skupin v boji o Mistrovství Evropy v Maďarsku a k postupu tak budeme moci využít domácího prostředí.
 
REPREZENTACE Futsal - Nominace na MS 2008
20.08. -
 
Nominace reprezentace pro Turnaj tří zemí
/img/small40/AbrahamMartin.gif 20.08. - Trenérská dvojice Neumann-Bartošek nominoval čtrnáctku hráčů pro letošní Turnaj tří zemí, který se odehraje předposlední víkend v září ve slovenském Púchově.
 
nic
MS 2008
Brazílie
30.9-19.10.2008
 
 
  Reprezentace Futsal
 
 Trenér reprezentace
 
Tomáš Neumann
narozen 22.9.1970
Realizační tým
Asistent: Vlastimil Bartošek
Lékař: Miroslav Zeman
Masér: Pavel Porkert
Hl. vedoucí: Radoslav Klier
Tech. vedoucí:Ota Stejskal
 
   Hráčský kádr
 
Reprezentace Futsalu bude bojovat v říjnu roku 2008 na svém druhém Mistrovství Světa. Finálový turnaj MS 2008 se uskuteční 30.září až 19.října v brazilských městech Rio de Janeiro a Brasilia.
FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2008
» Odehrané zápasy 2007
» Odehrané zápasy 2006
» Odehrané zápasy 2005
 
   Nominace
 
MF Grand Prix
 
MF Visegrad turnaj
 
MF MPU ČR - Německo 2x
 
MF Soustředění reprezentace
 
   Kvalifikace
» Kvalifikace MS 2008
» Kvalifikace ME 2007
 
 
   Mistrovství
» MS 2008
» ME 2007
 
  Statistiky
 
Bilance roků - podrobně
Tabulka států - podrobně
Hráči: podrobná statistika podle počtu startů, podle počtu minut.
Střelci: podle nastřílených branek, podle abecedy, podle poměru min/góly
Vyloučení hráči - hříšníci
 


nic

WebToDate