SoupeřHuskič Gól padl ze hry, 18
ČRHoráček Jan Gól padl ze hry, 24
SoupeřBičak Gól padl ze hry, 36

KOMENTÁŘ
Do druhého utkání nastoupil v naší brance Krayzel, odpočíval Speierl a Polzer a ve druhé čtyřce nastoupil Sluka s Majkutem. Po čestném výkopu bývalého trenéra reprezentace p. Vladimíra Janoška hnalo ostravské publikum naše hráče do útoku. A přání publika vyslyšel Michal Buček, terý vypíchl rozehrávku soupeře, udělal kličku brankáři Mijičovi a do prázdné branky dal na 1:0. Bohužel radost netrvala dlouho a naši nedisciplinovanost při rohu soupeře potrestal Malvasija, který vzápětí nečekaným bodlem k tyči upravil na 1:2 pro Chorvatsko. Hosté byli na koni a poprvé během obou zápasů nás zatlačili do defenzívy. Paradoxně v tu dobu odkopával Majkut v nouzi míč, Sluka se prosadil přes bránícího hráče a šikovně propasíroval míč okolo vybíhajícího brankáře - 2:2. Hra se poté vyrovnala a čekalo se na chybu, kterou jsme bohužel udělali opět my, nechali jsme při rohu podruhé zcela volného hráče a ten prostřelil zcela bezmocného Krayzela. Při naší snaze o vyrovnání pak ještě soupeři vychází brejk 3 na 2 a tak jdeme do kabin s dvoubrankovým mankem.

Po z naší strany nevydařeném prvním poločase se náš výkon v 2.poločase již začal blížit výkonu z Brna. Dlouhé minuty jsme Chorvaty drželi na jejich polovině, vypracovali jsme si řadu šancí, ale opět jsme za soupeřem zaostávali v produktivitě. V 24.minutě jsme snížili po spolupráci Horáčka se Neumannem na 3:4 a hned měli obrovskou šanci vyrovnat, když Buček zastavil brejk soupeře, Neumann postupoval sám na branku, ale prováhal nejvhodnější okamžik ke střele i přihrávce a Horáček z těžké pozice trefil pouze tyč chorvatské branky. S blížícím se koncem rostla nervozita, množily se chyby v rozehrávce a Chorvaté stále častěji hrozili nebezpečnými brejka - ten v 36. minutě utkání také proměnili a naši hráči již na zvrat neměli ani čas ani síly.