SoupeřKuchciak Gól padl ze hry, 51
SoupeřDabrowski Gól padl ze hry, 53
ČRMareš Zbyněk Gól padl ze hry, 60

KOMENTÁŘ
S velkým odhodláním vstupovali naši hráči do druhého utkání, které se jim ale z nepochopitelných důvodů vůbec nevydařilo...

Utkání začíná 4 Mikesky (Harušťák nahradil Rodka) a začíná aktivně - 1 Mičkal nachází Bartoška, ale ten tváří v tvář brankáři nedal, ve 2 postupujeme 3 na 1, ale Polzer situaci neřeší gólově. Ve 4 po chybě Mareše poprvé Hůlka čaruje - kryje sólový nájezd. Bohužel v 6 již druhý sólový nájezd Dabrowski proměňuje 1:0. V 7 Dlouhý uvolnil Krygiela, ale Stagowicz chytá. V 9 má vyrovnání na noze Polzer, během 10 střílíme jak u Verdunu (Harušťák, Speierl, Mareš, Dlouhý), ale Stagowicz drží čisté konto. Povoluje až ve 14 kdy Mareš krásně přihrál Speierlovi a ten angličanem vyrovnává na 1:1. Bohužel tento stav dlouho nevydržel - Harušťák se nechal přelobovat a za ním zcela volný hráč dává na 2:1. V posledních 4 poločasu nás Poláci doslova melou - po chybě Mičkala Hůlka chytá v 17 další sólový nájezd, stejně jako v 18 po chybě Dlouhého. V téže minutě postupují Poláci 2 na 1, ale Hůlka je opět na místě. Do kabin tedy jdeme vzhledem k průběhu hry s přijatelným výsledkem.

Druhý poločas zahajujeme opět náporem - Rodek, který nahradil Mičkala, hned v 1 prošel vším co mu stálo v cestě, ale jeho střelu stačili obránci zblokovat, vzápětí Bartošek v dobré pozici netrefil ideálně míč. Ve 3 Dlouhý po individuální akci ani na 2x nepřekonal Stagowicze. V této fázi utkání se začalo utkání lámat, my začali hrát až příliš ofenzivně a Poláci stále častěji chodili do brejkových situací - Hůlka kryl do 10 3!!! nájezdy 2 na 1 a 2 sólové nájezdy. My měli největší šanci po další krásné akci Dlouhého, který ale tentokrát zbytečně střílel, když u tyče měl zcela volného Mareše. V 10 se nedohodli v obraně Rodek s Marešem a Dabrowski bodlem trestá - 3:1. Posledních 10 už na palubovce existovalo pouze domácí mužstvo, naši již nenašli na jejich euforický výkon protizbraň. Inkasovali jsme ještě 3 branky a můžeme ještě děkovat Hůlkovi, že dalších nejméně 5 vyložených šancí zachránil. Kosmetickou úpravu skóre dal v poslední minutě Mareš střelou ze 12m kopu.

Co řící závěrem. Vše zlé je vždy pro něco dobré, záleží ovšem na tom, jestli člověk dokáže situaci racionálně zhodnotit. Je jistě lépe prohrát 2x v Polsku než v listopadu v kvalifikaci. Věřme, že naši hráči, ale i trenéři a vedení reprezentace budou schopni na tuto "polskou" lekci zareagovat a že se stane paradoxně dobrým odrazovým můstkem pro další přípravu.