ČRBartošek Vlastimil Gól padl ze hry, 10
ČRNeumann Tomáš Gól padl ze hry, 24
SoupeřHuskič Gól padl ze hry, 31
SoupeřMarič Gól padl ze hry, 40

KOMENTÁŘ
K prvnímu utkání nastoupily oba týmy ve svých tradičních barvách naši v červeném (začali jsme s pětkou Šilhán - Horáček, Sluka, Neumann, Mareš), domácí s červenobílou šachovnicí na dresech. A byli to právě domácí, kdo hned na začátku utkání převzal iniciativu. Vypadalo to, jakoby soupeř zařadil o jeden stupeň vyšší rychlost a úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat. Jelovčič šel od poloviny hřiště s míčem na naší branku, nikdo z našich ho nezastavil a tak bodlem z 8 metrů prostřelil bezmocného Šilhána! Branka však nebylo to nejhorší co nás potkalo. Kruté totiž bylo zjištění, že domácí mohou procházet naší obranou prakticky jak chtějí a hráči jako Z. Mavrovič, Jelovčič nebo Malvasija jsou prakticky k nezastavení.

Až v 10., kdy již byla na hřišti sestava Mičkal, Rodek, Bartošek, Speierl našel posledně jmenovaný ve vápně Bartoška, ten byl faulován a sám také dokázal z penalty vyrovnat na 1:1. Soupeř nás pak i nadále přehrával, ale jeho drtivá převaha ze začátku utkání to již nebyla. Již to vypadalo, že uhrajeme do poločasu nerozhodný výsledek, ale v 17. jsme dvakrát inkasovali. Nejprve prostřelil Šilhána s pomocí teče Bartoška Ledinski a ve stejné minutě předvedli domácí superakci, kdy se po pravé straně uvolnil Škaro a našel před brankou úplně volného Martiče, který nezaváhal.

I v druhém poločase jsme inkasovali hned v úvodu. Po zdánlivě klidném začátku rozehrával soupeř aut 15 metrů od naší branky, naši hráči ale nechali úplně volného Tomičiče, který překvapivě rychlou rozehrávku proměnil! Za dvě minuty sice Neumann střelou o tyč snížil, ale v následujících minutách, kdy jsme vyrovnali hru, jsme snížit na rozdíl jediné branky nedokázali. Klíčovým pro vývoj utkání se pak stal pátý gól domácích ve 31., kdy nám předvedli to, co nám celý zápas nevycházelo. Šli do brejku 3 na 2 a po ukázkové kombinaci to byl Huskič, kdo dokonal dílo zkázy. Do konce zápasu jsme i my mohli ukázat, že umíme brejkové situace zakončit, ale ani Bartošek s Mičkalem, nebo Mičkal se Slukou nedokázali dostat míč do Švigirovy branky. Když nás v poslední desetiminutovce třikrát podržel při DP Šilhán, zdálo se, že prohrajeme o tři branky. Jenže 3 sekundy (!) před koncem rozehrával soupeř u naší branky aut a ještě dokázal vstřelit šestou branku. Naši si srazili míč do sítě a rozhodčí gól připsali Martičovi.