ČRDlouhý Martin Gól padl ze hry, 27
SoupeřIppoliti Gól padl ze hry, 28
ČRMareš Roman Gól padl ze hry, 32

KOMENTÁŘ
Italové šli do utkání s jasným cílem vyhrát a v úvodu jsme mohli děkovat především debutujícícmu brankáři Klímovi, který se opakovaně blýskl skvělými zákroky. Na rozdíl od prvního utkání se tentokrát méně taktizovalo a tak diváci sledovali po celý zápas jízdu nahoru a dolů, přičemž se také pěkně jiskřilo.V prvním poločase byli Italové aktivnější, ale šance jsme měli i my, především z brejkových situací, jejichž řešení však vázlo a tak se šlo do kabin za bezgólového stavu.

Druhý poločas hra gradovala a oba gólmani drželi čisté konto jen s vypětím všech sil a někdy i s pořádnou dávkou štěstí. Když svítilo na ukazateli 7.00 druhé půle prosadil se hráč posedlý tímto číslem – nejprve vyhrál tvrdý vzdušný souboj s obráncem, míče se zmocnil Roman Mareš a jeho střelu vyraženou brankářem stihl dopravit do brány – kdo ? – Dlouhý 1:0. Italové však odpověděli bleskově a prakticky z rozehrání se doslova protlačil do koncovky Ippoliti a vyrovnal. Následovala bitva o každý centimetr plochy, aktivnější byli sice Italové, ale ve své snaze zvítězit zapomínali trošku na obranu a naši hráči si vytvořili do odkryté obrany také několik slibných pozic. Ve 32.minutě pak opět Roman Mareš ukázal, proč že se živí právě tímto sportem – doslova vydřel míč při soupeřově rozehrávce, v situaci 1 na 1 se přehnal přes bránícího soupeře a sólový únik zakončil umístěnou střelou k tyči – 2:1. Závěr zápasu byl hodně dramatický, nejdříve jsme snad 5x mohli rozhodnout, nedokázali jsme ale proměnit ani ty nejvyloženější šance a tak jsme za to málem pykali v poslední vteřině, kdy se závěrečnou sirénou doplachtila italská střela na tyč naší branky – nesmírně cenné vítězství jsme si za výkon zejména ve druhém poločase zasloužili.