ČRDlouhý Martin Gól padl ze hry, 29
ČRKristen Karel Gól padl ze hry, 35
ČRDlouhý Martin Gól padl ze hry, 40

KOMENTÁŘ
Třetí tým světa se musel v úterý sklonit před bojovností našich reprezentantů. Portugalci si po předchozí výhře na náš tým věřili a jejich naděje umocnil i rychlý gól Zezita již v první minutě. Naši však hráli lépe než v prvním utkání, v koncovce jim však chybělo kousek štěstí. Naopak Portugalci dokázali do poločasu zvýšit náskok na 0:2, když Arnando Pereira v 17.minutě překonal Klímu. Snížit jsme mohli doslova vteřinu před koncem poločasu, jenže rozhodčí nám odepřeli pokutový kop za faul na Martina Dlouhého v pokutovém území hostí.

Po přestávce se však hra našeho celku musela všem líbit. Zvýšila se aktivita hráčů a přišly i góly. V 29.minutě po pasu Sluky nádherně zvýšil ranou z voleje Martin Dlouhý. Uběhlo dalších pět minut a bylo vyrovnáno ! Jan Klíma našel dlouhým výhozem svého klubového spoluhráče Karla Kristena, ten si zpracoval míč a tvrdou ranou k tyči překonal Toniho ! Diváci však chtěli víc a dočkali se. V poslední minutě si vyměnil Dlouhý míč s Oldřichem Malým, přehnal se kolem Andrého a střelou nad padajícího brankáře poslal míč s tečí obránce do sítě Portugalců. Poslední minutu již naši hráči nepůjčili soupeři míč a sklidili zasloužené ovace solidně zaplněné haly pražské Slávie.