DružstvoJméno střelceDruh gólu, Čas
SoupeřStankovič Gól padl ze hry, 12
SoupeřSimurina Gól padl ze hry, 40

KOMENTÁŘ

I přes převahu ve svém druhém utkání na turnaji Grand Prix v Brazílii prohrála naše futsalová reprezentace s Chorvatskem 0:2. Má tak již pouze teoretickou naději na postup do semifinále. Ve druhém utkání porazila Brazílie Chile 7:0 a s Argentinou a Chorvatskem již postoupila.

I přes enormní snahu si naše seniorská reprezentace vyzkoušela, jaké to je vylámat si zuby na chorvatské obraně. Podobně před rokem dopadl i náš tým do 21 let, který své Chorvatské vrstevníky na turnaji v italském Conversanu tlačil, byl lepší, a přesto podlehl 1:3… Na turnaji Grand Prix Futsal však prohra mrzí o trochu víc, protože našemu týmu značně zkomplikovala cestu do semifinále a hráči tak musí čekat, zda Chorvaté porazí Itálii o víc než dvě branky. To je totiž jediná cesta, jak se do semifinále ještě můžeme dostat.

Prohrávali jsme od 12. minuty díky brance Stankoviče, ale měli víc ze hry. Futsal se však hraje na branky a tu se nám nedařilo vstřelit ani po obrátce. Zazvonila jen konstrukce chorvatské branky, jednu branku nám rozhodčí neuznali pro údajnou hru rukou… Jak se blížil konec utkání sáhli trenéři k power-play jenže tentokrát nás tato herní varianta zklamala. Půl minuty před koncem totiž získal míč Simurina, poslal ho do prázdné branky a uzavřel zápasový účet na 0:2.