SoupeřPylypiv Gól padl ze hry, 35
SoupeřKoridze Gól padl ze hry, 38

KOMENTÁŘ

Průběh 1.poločasu

0'     Diváků v hale podstatně ubylo, ale taková 1000 jich tu bude. Hráči se drží za ramena jako vždy. A zbor českých unisono vytváří domácí atmosféru.
        Ještě pokřik našich borců před utkáním a jdeme do toho.

1'    Hned v první minutě Rajnoch vysunul Dlouhána a ten prudkou střelu vystřelil těsně k tyči, ale mrštný Kornyeyev byl hodně mrštný.

2'    Dlouhý poslol střelu ze středu hřište do ukrajinského břevna.

3'    Česko zatlačilo Ukrajinu do obrany. Roh pro ČR. Dlouhán na M.Mareše ten pálí, ale jen do prostřed branky.
       Dlouhán je u všeho, ale pozor hraje si před vlastní brankou, chyba, naštěstní Rajnoch zachránil před dotírajicím Kudalyem. R.Mareš žlutá karta za faul na hrušce.
       Koridze prudkou střelu poslal těsně vedle Klímovy branky, ten se nezvykle nudí.

4'    Koridze se uvolnil po křídle na servíroval před prázdnou Klímovu branku ale Shaytanov nedosáhl.

5'    Daynega naservíroval před Klímu Shaytanovy , ten překonal ležicího Klímu, ale Musial zachytil na čáře.

6' !  Moskvychov Igor na servíroval tentokrát z leva Kosenkovy a ten zavěšuje. 0:1. Z tribun se ozývá Hoši bojovat nevadí bojovat.

7'     Naši hledají způsob jak proniknout před Kornyeyevovu branku, ale musí střílet zdálky, aspoň tak získají výhodu rohového kopu.

8'    Klíma musí zasahovat hluboko v poli, již podruhé tak zachránil Ukrajinksý brejk. Na zem byl doslova složen Michal Mareš, ale je to silný kluk zvedl se bojuje dál.

9'    na fauly 2:0 neboť znovu leží Michal Mareš. Rajnoch dalekonosnou střelou vyzkoušel Uk brankáře, ale bylo to jen propagačně doprostřed branky.

10'  Klíma skvěle zasáhl, neboť Pylypiv střílel hodně z blízka. Česku malinko chybí lesk ze zápasu se Slovinskem, ale je to proto že hrajeme proti velice silnému a zkušenému týmu, který vede 1:0
        a nechce otevřít obranu a proto jdou Ukrajinci lehce do brejku, přesto Klimič nemá tolik práce jako se Slovinci.

12'  Ukrajinci nás nepoští ke střele jsou velice rychlí.

13'  Teď Michal Mareš sám před Kornyevem ale měl hodně daleko míč. Jeho bratr Roman vypálil bodlo na UK branku, ale nebyla to zas taková dělovka

14'  Dlouhý sám na UK branku, ale neprostřelil Kornyeyeva.

15'  UKačka mají hru pod kontrolou, dobře kombinují, dělají si prostor ke střelbě před Klimičovou brankou.

15,5'! Góóól, famózní BLAŽEJ poslal navštívenku bodlem Korneyeyovy 1:1!! Je veseleji.

16'    Koridze poslal pas na Pylypina a ten hlavou zkusil přehodit HERKULA Klímu, ale ten šáhl do nebe pro balon jednou rukou a byl klid.

17'    time-out STŘÍŽ. Klimič dělá opičí cvyky v brance na rozehřátí a baví tak publikum.Česko má více ze hry a UK se bojí.Pozor na chyby.
        Mareš mladší z protiútoku střílí na UKačkovu branku, ale Kornyeyev se nedal překvapit.

18'   Klimič po delší době musel zasahovat a zase skvěle. Reflexivně rukou vytáhl střelu Moskvychova. Roh, dobře UK rozehrál , Klimič chytil gól, poslal na Dlouhána do brejku, zaseknul
        poslal Melnikova i UK golamana na zem , vystřeli na prázdnou branu, ale slabě UK golman zachytil nohou.

20'  Melnikov zabil Klímu v brance, ale ten střelu ustál. Konec poločasu.

Průběh 2.poločasu

1'     Naši cítí šanci , dle rozhovoru z Brožem a Bejdou, kteří dnes nehrají daj dotoho prostě všechno. Je tu možnost historického úspěchu.

2'!   Roman Mareš bodlem z půlky, jen to zahučelo. Naši lépe kombinují, ale z brejku Moskvychov obešel vše co mu stálo v cestě, Klíma šel brzo na zem zavěsil 1:2

3'    Naši střílí z dálky a to kreje Kornyeyev v pohodě. Shaytanov se dostal do střeli, Klíma znovu brzo na zemi, naštěstí střelu zarazil Sluka.

4'    Koridyze po lajně utekl Musialovy a ten předložil před Shayntanova ale do tyče a vedle. Češi špatně rozehráli a faul na UK hráče, zpletítá situace Blažej de do brejku, ale UK jsou rychlejší a maj
       ho.

6'!   Signál z autového rozehrání zahrál tuším Deynega a Moskychov skóruje 1:3.

7'     Dlouhán chtěl asi po Ještěrce moc, když chtěl rovnou zlato a ta na něj poslala hloupostitrop, dal zbytečnou ruku, ale naštěstí rozhočí hru pustil Kudlay loženka, ale naštěstí vedle.

8'     UKačka mají hru pevně na teniskách, přesné nahrávky, kombinace, rychlost, to jsou vlastnosti kterími nás předčí.

9'    Sluka bodlo, ale UK golman je reflexivně skvěle vybaven nedělalo mu to problém, do brejku poslal  Koridzeho , Klíma šel z branky hodně daleko, Koridze ho obešel pozor prázdná brána
      naštěstí vedle.

10'  UK získává snadno míče a jdou nezkutečně rychle do protiútoku Klimič je mnohdy sám voják v poli.

11'  UK je zalezlé ve čtyřech v hrušce, naši kouzlí nohama, ale málo kombinují, nemou je rozeběhat.

13'  Je velice složité se dostat do brankoviště UK. Oni působí velice kompaktně dynamicky, prolínají se jak vlny na moři. Naši jen občas dokáží rozhodit UKačko a uvolnit se tak do dobré pozice.

141:3 se bude velice složitě obracet, neboť naši prostě nejsou nebezpečný, musí hrát do plných a brejky UKček jsou tak laciné a nebezpečné.

15'!  Dokonalá kombinace ukrajinců  Pylypin nás posílá šupem domu. Teď se projevila o třídu lepší nahrávka kombinace, rychlí běh, nahrávka , předložení před bezmocného Klímu gol do prázdné.

16'   Krasný sen se pomalu rozplývá, time-out ČR.Zklamání v obličejů kluků na obrazovkách, postrádám harcovníka, naštěstí fanoušci se snaží.

17' Znovu UK kombinace a předložení před klímu, který může jen otévřít ústa kde se tu vzal ten balo, neboť naši prostě nestačí bránit prorážejicí hráče po křídlech.

18' A UK už je v pohodě, neboť z motorové myši se proměňuje v Portugalský balet a Koridze dává na 5:1, je nám žuto. ČR je už fyzicky úplně v háji.

19' Jedině Klíma už splňuje kritéria účastníka ME, ale nedá se nic dělat. UK je prostě motorová myš, a teď ještě Brazilská samba, a to my ještě nejsme.

20' Ahoj a oslavme naše historické semifinále.