ČRMareš Roman Gól padl ze hry, 37
ČRSluka Tomáš Gól padl ze hry, 38

KOMENTÁŘ

Průběh 1.poločasu

0' Bohužel před poloprázdnou halou hraje Česká republika své rozhodujicí utkání proti Slovincům a ani vítězství nemusí stačit na postup.

1' Za mohutného povzbuzování hrstky, ale zato velice hlučných fanoušků z Česka začalo utkání.

2' Martin Dlouhý ve stoprocentní šanci, ale na poslední chvilku mu ji zmařil Lakoseljac.

3' Simuenovic získal po naší chybě balón a sám před brankou řešil přihrávkou na Horvata, ale nerozuměli si. první výstraha pro naši obtanu.

5' Dlouhý prorážel po lajně, mič mu vypíchl Kos. Utkání se odehrává před oběma brankama.

6' ! Martin Dlouhý góóóĺ prostřelil Pugartnika.

8'  !Nádherná kombinace Sluka-Musial-Sluka, který dal gól z dálky do šibenice. 2:0! Ale pozor před naší brankou, znovu famózně zasáhl Klíma.

9Češi hrají velice aktivně, jen ojediněle se dostávají Slovinci zapůlku, každá naše akce je velice nebezpečná pro Pungartnikova, který musel ustát tvrdou střelu od Michala Mareše. A znovu krásná kombinace Mareš R.-Horáček-Dlouhý a od obránců Slovinska na roh. Mareš M. faulován brankářem a z jeho tvrdě rozehraného kopu měl pěkný mžitky Pungartnik.

10' Znovu udeřili z brejku Slovinci po naší chybě před Klímou, ale ten na dvakrát střelu kryl.

11' ! Naši útočí Blažej vystřelil, ale pozor protiútok Ibrišimovič sám na Klímu a bravo, stoprocentí gól odrazil, ale k Horvátovy a ten úplně sám snižuje na 2:1

12' Oba týmy hrají s velice otévřenou obranou a naběhají se a jsou tu akce , které se musí líbit.

13' Klíma začíná mít plné ruce práce. Teď chytil tutovku Simicovu. Je rozchytán a ve velice slibné formě.

14' Naši dělají chyby v rozehrávce a musí proto faulovat.

15' time-out Stříž. Naši skusili signál, ale neuspěli. Slovinci získali míč a Simuenovic prokázal svoje kvality sám narážečkama o spoluhráče se dostal před Klímu, ale ten zvládl výběh z branky na jedničku.

16' ! Sluka gól po narážečce od M.Mareše, který se dostal k miči po odražené střele od golamana Pungartnika. 3:1

17' Ale náš tým znovu ztrácí koncentraci a Slovinci měli dva téměř samostatné nájezdy a Klímu nechali hodně předvést co umí.

18' M.Mareš se přichystál pěknou akci s Martinem Dlohým, ale Pugartnik byl pozorný.

19' Znovu Klíma chytá tutovou šanci Gacnika. Lidé skandují Klíma, Klíma, neboť to co pochytá je neuvěřitelné

20' Naši ke konci poločasu nestíhají Slovinským akcím a nebýt Klímy mužem jet domu.

1' Roman Mareš v dobré střelecké pozici, ale Pugartnik skvěle reflexivně odvrátil na roh .

2' Kurnik vystřelil těsně vedle naší branky, jen to zasvištělo.

6' Hra je oboustraně útočná. Teď se do šance dostal Roman Mareš, ale nastřelil tyč Pungartnikovy branky.

7' Žlutá karta pro slovinského hráče. M. Mareš zahrává slibnou standartní situaci, ale je do střela do plných.

8' !Martin Dlouhý se obtočil Guceka a Pugartnikovy pod břevno 4:1 , time-out Křižman (SLO)

9' Klíma stále drží české naděje na semifinále, neboť sám na něj najížděl Horvat, ale náš golma je porstě PAN golman.

10' ! Musial góól, doufejme , že dáme ještě další potřebujeme nahnat skóre.

11'! Jenže Český tým útočí a dostává gól od Gacnika.

12' Češi mírně podléhají inkasovanému gólu a jsou pod neustálím tlakem. Smrdí to dalším gólem.Pugartnik se přidává k útočicím hráčům, a je vyvinut obroský tlak na Klímu

13'! Gol, Klíma inkasuje hlavou od Slovinského útočníka.

14' time-out Stříž. Naši jsou pod tlakem a dělají chyby. Klíma má plné ruce práce, co s tím pane Stříž?

15' Naši hrají hodně otévřeně dostávají se do šancí, ale obrana dostává těžké kapky z protiútoku.

16'! Rána od lajny od  Martina Dlouhého z otočky zkončila na Pungartnikově tyči. A neskutečná mela, neboť druhá dorážka šla do nohou Dlouhýho a až asi na popáté byl překonán. 6:3

17'! Další gól připravil M.Mareš pro Dlouhého. 7:3

17'! Sluka gól, nestačím ani psát.

18'! Teď jsem dostal informaci od Oty Mesteka, že Rusko s Itálií stále 0:0, možná že postoupíme.

20' Konec , hráči ještě na plno neoslavují, neboť nevědí jak na tom jsou.