SoupeřVigaš Gól padl ze hry, 18
ČRVrabec Karel Gól padl ze hry, 23
ČRVrabec Karel Gól padl ze hry, 38

KOMENTÁŘ
Z druhého utkání šel trochu strach – nám odjeli plnit fotbalové povinnosti v pátek výborní Dlouhý se Slukou (ostatní je nakonec bojovností a kolektivním výkonem nahradili), hrálo se v bouřlivé atmosféře zaplněné haly (fandění však ani na okamžik nepřekročilo hranici slušnosti), rozhodovali domácí rozhodčí (podali výborný korektní výkon) a bylo také jasné, že hráči soupeře budou chtít čerstvě zvolenému předsedovi slovenského futsalu p.Skalickému dát do vínku jeho funkce vítězství (hráli však o mnoho hůř než v prvním utkání).

Do zápasu tentokrát vstoupila čtyřka Rajnoch, Speierl, Vrabec, Fejerčák a od úvodu domácí přehrávala – nejprve Fejerčák nevyužil ideální přihrávku Vrabce, potom to Vrabec zkusil sám, ale brankáře neprostřelil. Nastolenou laťku udržela i 2.čtyřka, ale ani Hladík ani Buček z výhodných pozic neskórovali. Utkání se lámalo okolo 10.minuty, kdy soupeř nevyužil našeho minutového mikrospánku a trestuhodně zahodil 3 šance – nejprve při brejku 2 na 1 narazli Slováci do „zdi“ jménem Buček, potom neproměnili přímý kop ze 7 metrů po faulu Majkuta (hasil další přečíslení po „houslích“ Bučkovi) a nakonec zaúřadoval Stejskal, který chytil při další akci 2 na 1 přihrávku na zadní tyč u 100% gólu. Nedáš-dostaneš – Vrabec prošel přes 2 hráče, v tísni dokázal zakončit a odražený balón vrací do opuštěné branky mazácky Rajnoch – 0:1. Vzápětí se prosazuje Hladík, uvolňuje Majkuta a ten zvyšuje na 0:2. Závěr poločasu dohráváme v poklidu, držíme míč, ale bohužel ten zůstal na chviličku Fejerčákovi pod nohou a soupeř snižuje na 1:2.

Do 2.poločasu vstupují domácí s enormní snahou, ale my jim rychle bereme vítr z plachet – nejprve se Vrabec po individuální parádě zastřeloval, ale potom přišla krásná individuální akce Fejerčáka, který obelstil 2 hráče a přihrává před prázdnou branku – Vrabec 1:3. A náš koncert pokračuje – soupeř ve 2.poločase prakticky neohrožuje naši branku a naopak my se dostáváme do jedné šance za druhou. Mičkal krásně uvolňuje Hladíka, ale ten trefuje pouze obličej brankáře, po ošetření znovu trefuje brankáře Buček a do třetice ho nepřekonal ani Majkut po samostatném průniku. Ve 37.minutě zahazuje 100% šanci Hladík po ideálním uvolnění od Majkuta a pak již přichází koncovka podobná té v Ostravě – power-play. Naši opět fantasticky brání, soupeř se vůbec nedostává ke střele a dohrává v evidentní křeči. Ta vrcholí výhozem gólmana přímo na nohu Vrabce, který zkušeně trestá tuto banální chybu a korunuje výkon svůj i celého mužstva brankou na 1:4. Odměnou a oceněním našim hráčům byl špalír domácích fanoušků a dlouhotrvající potlesk při odjezdu našeho autobusu…