Trenér: Brückner KarelTrenér: Beenhakker Leo

ČRKoller Jan Gól padl ze hry, 6
ČRNedvěd Pavel Gól padl ze hry, 22
ČRKoller Jan Gól padl ze hry, 40

KOMENTÁŘ

Reprezentace ve svém posledním zápase před mistrovstvím světa porazila Trinidad a Tobago 3:0 po dvou brankách Kollera a jedné Nedvěda. Utkání bylo malým jubileem pro kouče národního týmu KARLA BRÜCKNERA, který vedl reprezentační mužstvo již popadesáté.

Duel, v němž Češi rozhodli o výsledku již v prvním poločase, označil za velmi kvalitní přípravu s tím, že vyladění optimální formy se podle něj počítá téměř na hodiny. "Ještě to máme před sebou, forma musí jít dál nahoru. Do vrcholu ještě něco chybí, ale u většiny hráčů se to již vrcholu blížilo. Obranná fáze jde do kvality," prohlásil Brückner.

Trenér o poločase stáhl ze hřiště Baroše a po změně stran došlo i na vystřídání dalších hráčů. "Ve druhém poločase jsme už nechtěli moc riskovat. V takovém utkání nebylo třeba excelovat se vším všudy, proto přišlo střídání a zvolnění tempa," uvedl Brückner.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce mohl národní tým své výrazné vedení ještě zvýšit, do šancí se dostali Sionko a Lokvenc, ale jejich příležitosti na konečném výsledku a na tom, že reprezentace dohrála utkání s naprostým přehledem, nic nezměnily.

"Myslím, že na našem výkonu bylo dnes znát, že přípravné období se již blíží ke konci a že se nám vydařilo," hodnotil pozitivně zápas i celou předcházející přípravu TOMÁŠ UJFALUŠI, dohrávající střetnutí s kapitánskou páskou. České mužstvo ve čtyřech přípravných kláních před šampionátem ani jednou neinkasovalo...