Trenér: Brückner KarelTrenér: Markov Plamen

ČRRosický Tomáš Gól padl ze hry, 81
SoupeřPetkov Milen Gól padl ze hry, 90

FOTOREPORTÁŽ z utkání.

KOMENTÁŘ
Trenér Brückner vynechal ze sestavy stopera Bolfa a útočníka Baroše. Místo ních nastupují trochu překvapivě Rozehnal a Šmicer.
  • 1.min - Utkání začalo výkopem Bulharů. Naši v červených dresech, soupeř v bílém.
  • 1.min - Bulhaři zahrávali rohový kop. Čech si jej v pohodě stáhl do náruče.
  • 3.min - Rosického střelu srazili obránci Bulharska na roh.
  • 3.min - Terén je nesmírně kluzký a ztěžuje hráčům pohyb.
  • 6.min - Do šance se probíjel Koller, byl sražen a ten dostal žlutou kartu. Z následného trestného kopu Jankulovski trefil zeď.
  • 7.min - Žlutou kartu za faul na Christova dostal Šmicer.
  • 9.min - Aktivní Koller se tlačil do šance, vytěžil roh.
  • 11.min - Pažin zkosil Kollera a může děkovat sudímu Strdákovi za shovívavost, mohl dostat druhou žlutou kartu.
  • 14.min - Obrovskou šanci Bulharů reflexivně zachránil Čech.
  • 18.min - Nesourodá hra obou týmů je ovlivněna terénem.
  • 19.min - Ze druhé vlny si naběhl Dimitrov, měl dostatek prostoru, naštěstí netrefil naši branku.
  • 21.min - Čech špatně vyhodil míč a jeden z Bulharů se jej z půlky hřiště neúspěšně pokusil přehodit.
  • 22.min - Poborský se skácel po souboji ve vápně Bulharů, ale kope se jen roh.
  • 23.min - Koller v obrovské šanci, po rohu mířil hlavou těsně vedle pravé tyče.
  • 27.min - Po trestném kopu Poborského hlavičkoval Grygera vysoko nad branku.
  • 29.min - Nadějnou šanci Kollera zastavil praporek asistenta - ofsajd.
  • 30.min - Christov zezadu složil Rosického a byl oceněn žlutou kartou.
  • 32.min - Dimitrov hodně přihrál pád na hranici pokutového území, trestný kop naštěstí zablokovala zeď.
  • 35.min - Po rohovém kopu se míč odrazil k Nedvědovi, ten našel volného Grygeru, ale ten netrefil mezi tyče.
  • 40.min - Český tým získal převahu, ale zatím se do šancí nedostává.
  • 41.min - Nedvěd se krásně na levé straně uvolnil, ale nepřesný centr spoluhráči nemohli zužitkovat.
  • 44.min - Třetí velká šance Bulharů: Dimitrov dostal míč do uličky, ale Čech fantasticky zlikvidoval.
  • 45.min - Skončil první poločas.
  • 46.min - Začal druhý poločas, zahráváme rohový kop.
  • 46.min - Naši čtyřikrát střídali, ke změnám sáhli i Bulhaři.
  • 48.min - Heinz vybídl ke skórování Baroše, Bulhaři jej zablokovali.
  • 49.min - Bulhaři kontrovali Pejevem, jeho ránu mířící do branky zblokoval spoluhráč.
  • 54.min - Gooool! Baroš 1:0!
  • 54.min - Heinz nádherně pře celé vápno našel Baroš, který z voleje doklepl míč do branky.
  • 60.min - Střídání našemu týmu pomohla, ze nepřestávajícího lijáku se hráči typu Baroše lépe pohybují.
  • 63.min - Sudí Strdák neuznal Bulharům gól pro předchozí hraní rukou.
  • 63.min - Bulhaři dvakrát střídají, včetně výměny gólmanů.
  • 67.min - Soupeř si vynutil převahu, snaží se vehementně o vyrovnání.
  • 70.min - Trenér Brückner stáhnul Galáska a Šmicera, nastoupili Týce a Plašil.
  • 71.min - V jasné šanci hlavičkoval Ujfaluši vedle. Nádherně ho našel Jankulovski.
  • 72.min - Mareš střídá Jankulovského.
  • 74.min - Plašil 2:0!!
  • 74.min - Plašil dostal ideální míč od Heinze, položil si obránce a mezi nohama gólmana Ivankova skóroval.
  • 79.min - Bulhaři zahrozili Pejevem, Blažkovu branku minul o centimetry.
  • 81.min - Lokvenc vystřídal Nedvěda.
  • 84.min - Lokvenc přiťukl Rosickému, jenž parádně z dálky trefil do sítě - 3:0!!
  • 89.min - Český tým utkání dohrává s velkou lehkostí.
  • 90.min - Grygera mohl přidat čtvrtý gól, ale minul.
  • 90. + 4. min - Bulhaři zásluhou Petkova korigují na 3:1.
  • 90.min - Sudí Stredák ukončil zápas. Zásluhou výborné hry ve druhém poločase zvítězil český tým 3:1.