Trenér: Kanatlarovski DraganTrenér: Brückner Karel

ČRLokvenc Vratislav Gól padl ze hry, 88
ČRKoller Jan Gól padl ze hry, 90

FOTOREPORTÁŽ z utkání.

KOMENTÁŘ
  • 0.min - Český tým nastoupí v sestavě: Čech - Grygera, Bolf, Ujfaluši, Jankulovski - Poborský, Galásek, Rosický, Vachoušek - Baroš, Koller.
  • 0.min - Sudí Meier se loučí s mezinárodní kariérou, utkání předchází loučení a předávání dárků.
  • 0.min - Znějí státní hymny obou soupeřů.
  • 0.min - Češi, vedeni kapitánem Galáskem, nastoupí v bílých dresech, domácí obléknou červenou barvu.
  • 1.min - Utkání bylo zahájeno výkopem domácích.
  • 2.min - Domácí začali aktivně, ale do první šance se protlačili Češi, po rohovém kopu byl se v ní ocitl Koller.
  • 5.min - Skvěle se proháčkoval po levé strabě Jankulovski, ale byl z toho jen rohový kop. Po něm jsme zamkli soupeře pře šestnáctkou, ale nedostali jsme se ke střele.
  • 7.min - Nebezpečný centr odvracel s námahou stoper Bolf.
  • 10.min - Ve velké šanci se ocitl po cetru Poborského Vachoušek, ale místo střely volil přihrávku.
  • 12.min - Parádni akci předvedl na levé straně Rosický, ale spoluhráči z jeho práce nic nevytěžili.
  • 14.min - Do šance se řítil Baroš, ale sudí odmávali sporný ofsajd. Baroš se při akci zranil a je ošetřován.
  • 16.min - Baroš si obnovil svalové zranění a musel vystřídat. Nahradil jej Heinz.
  • 17.min - Do šance se z pravé strany řítil Poborský, ale míč mu utekl od nohy.
  • 18.min - Nebezpečně vypadal průnik Čadikoskiho, ale vysoko přestřelil.
  • 22.min - Český tým má stálou převahu, ale k vyložené šanci se zatím nedostal.
  • 27.min - Poborského trestný kop mířil jen do zdi.
  • 29.min - Ve velké šanci po přiťuknití Heinze promáchl Koller.
  • 32.min - Střela Krsteve doprostřed branky nemohla Čecha ohrozit.
  • 35.min - Už podruhé je ošetřován makedonský záložník Krstev.
  • 37.min - Před šestnáctkou byl faulován Poborský a na hřišti se po odpískání strhla strkanice.
  • 39.min - Rosický z trestého kopu napálil jen zeď, s opakovanou střelo neuspěl Heinz.
  • 42.min - Makedonci brání v devíti lidech, obrannou hrází se český tým nemůže probít.
  • 45.min - Sudí Meier nastavuje tři minuty.
  • 45.min - Nebezpečná tečovaná střela Čecha musela vystrašit. Vzápětí se tatáž situace opakovala.
  • 45.min - Konec první půle.
  • 46.min - Výkopem Čechů začal druhý poločas.
  • 46.min - V kabině zůstal Krstev, nastoupil Jančevski.
  • 49.min - Sačiri se dostal do naší šestnáctky ale pálil vedle.
  • 52.min - Po Kollerově sklepnutí střílel Heinz sice tvrdě, ale nad branku. Mohl přihrávat.
  • 56.min - Míč výborně vybojoval Bolf, ale Koller téměř na brankové čáře znovu promáchl.
  • 57.min - Jankulovski střílel pohotově z šestnáctky, ale minul.
  • 58.min - Vachouškova rána nadělala gólmanu Miloševskumi starosti. Češi mají velký tlak.
  • 59.min - Ani Rosického rána gólem neskončila.
  • 60.min - Vachouška vystřídal Jun. Odbude si premiéru v prvním týmu Česka.
  • 65.min - Čadikoski odchází, nastupuje Stojkov.
  • 71.min - Stálá převaha, ale gól ne a ne přijít.
  • 72.min - Po faulu na Poborského dostal Vasovski žlutou kartu.
  • 75.min - Koller srdnatě na hrotu bojuje, ale v šanci mu Meier odpískal faul na brankáře.
  • 76.min - Po Grygerově chybě podnikli Makedonci rychlý brejk, skončil naštěstí jen rohovým kopem.
  • 77.min - Budeme hrát na čtyři útočníky. Grygeru vystřídal Lokvenc
  • 77.min - Střídali i domácí. Sačiriho nahradil Ignatov.
  • 81.min - V obrovské šanci se po hlavičce Kollera ocitl Jun, ale zbrkle minul.
  • 83.min - Lokvencova střela přes hlavu také ke gólu nevedla. Hrajeme totální ofenzívu.
  • 85.min - Jun v druhé šanci, mohl střílet, ale přihrával nepřesně.
  • 86.min - Obrovská šance, Heinzova střela již mířila do branky, ale obránci v poslední chvíli míč vykopli.
  • 88.min - Gooooooooool! Poborského centr proměnil střídající Lokvenc v české vedení!
  • 90.min - 0:2!!! Koller proměňuje Jankulovskiho centr a tři body se povezou do České republiky!
  • 90.min - Konec zápasu.