SoupeřPark Ji Sung Gól padl ze hry, 79
SoupeřAn Hyo Yeon Gól padl ze hry, 88
SoupeřNa Hee Keun Gól padl ze hry, 89

KOMENTÁŘ
Nečekanou porážku si na své konto připsal v přátelském utkání v Prostějově český tým do 21 let, suverén své kvalifikační skupiny ME. Korejský celek nastoupil k utkání s větší chutí a nasazením, svého protivníka předčil v mnoha směr ech a i když ho provázela smůla (nastřelil dvě břevna a tyč) dokázal nakonec po vyrovnání českého celku závěr zápasu proměnit ve svou exhibici a soupeře deklasovat. Za tři roky tento tým určitě pořadatelské zemi MS, jíž se někdy přezdívá Východoasijský tygr , neudělá ostudu. Hned první minuty přinesly dvě standardní situace, v nichž se zdálo, že by česká výšková převaha mohla slavit úspěch, Korejci však svou svatyni uhájili. V 7. prvně zahrozili hosté, ale Seol Ki-Hyeon v dobré pozici minul míč. Z protiútoku přestřelil bránu T. Došek a málokdo tušil, že v tu chvíli stadion viděl největší českou šanci poločasu... Korejci totiž měli k utkání mnohem aktivnější přístup, plný pohybu a nápadů, to vše bylo doplněno kvalitní technickou výbavou. Na mdlá "lvíčata", která do zápasu nejspíš nastoupila s přesvědčením, že se soupeř z Asie porazí sám, to bohatě stačilo. Ve 12. kopali Korejci roh, Kim Nam-Il byl jasně nejvýš a Skácel musel zachraňovat u pravé tyče. Varování nestačilo.

Minutku nato získali Korejci na své polovině míč a na pravé straně předvedli rychlý kolmý kontraúder vedený krátkými přihrávkami po zemi - na konci celé akce byl Park Jin-Sub - 0:1! Čechy inkasovaná branka zaskočila a do konce poločasu se na pořádnou odpověď nezmohli, naopak Korejci byli i nadále aktivní a do přestávky stihli ještě jednu hlavičku těsně vedle tyče a přestřelení z dobré pozice. Na druhé straně viděli diváci toliko Ličkův trestňák, který prošel "hladovou zdí", ale do branky se nestrefil, a technickou střelu Šimáka těsně mimo. Do druhé půle trenér Brückner podle očekávání "pročistil" sestavu, začátek ale opět vyšel lépe hostům z Asie - skvělý Lee Kwan-Woo seznámil míč s břevnem a v 56. ho napodobil Seol Ki-Hyeon! Před pronikajícím Kim Do-Kyunem vzápětí na poslední chvíli zachraňoval Skácel.

V 58. se v jedné z řídkých českých protiakcí objevil na hrotu míč u kopačky T. Doška, ten se trochu se štěstím prosadil přes korejského obránce a podařilo se mu trefit ke vzdálenější tyči - 1:1. Korejci však měli i nadále převahu, začalo se jim skvěle dařit prostrkávat přihrávky mezi české obránce stojící v řadě. V 62. se tak mohli zlobit na lakotu Choi Chul-Wooa, který nepřihrál lépe postavenému spoluhráči a sám pálil do Skácela, v 71. už se An Hyo-Yeon radoval z gólu, ale jeho střela se odrazila od tyče a pak už si ji český gólman pokryl.

Lvíčata si rozhodně nezasloužila s mladými Korejci remizovat a spravedlnost se probudila jedenáct minut před koncem, kdy Park Ji-Sung přesně umístil míč, jenž se odrazil od nohy jednoho z českých beků. Samotný závěr zápasu zobrazil veškeré předchozí dění i do výsledku, když se Korejcům podařilo zúročit dva sólové nájezdy na Skácela.