FOTBAL.CZ - 2. liga východ - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
2. liga východ
  2.liga futsalu zná všechny účastníky
11.08. - Definitivní podobu má složení obou skupin 2.ligy futsalu. Jako dvanáctý účastník západní skupiny byl Komisí futsalu do soutěže přijat klub 2.FC Motáček Plzeň, který se sice umístil na sestupové příčce v tabulce uplynulého ročníku 2.ligy, ale po vyčerpání všech dalších možností k doplnění 2.ligy „západ“ některým z divizních celků byla možnost účasti nabídnuta tomuto plzeňskému klubu.

O2V - 2. LIGA východ

1. kolo 23.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0101Vysoké MýtoASM D. Loučky23.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0102SKUP OlomoucSK Amor Vyškov23.10. 20:00
O2V0103AC JeseníkRoub Vítkovice23.10. 20:00MSH Jeseník
O2V0104Baník OstravaTango Hodonín23.10. 20:00


2. kolo 30.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0201ASM D. LoučkyTango Hodonín30.10. 20:00
O2V0202Roub VítkoviceBaník Ostrava30.10. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz
O2V0203SK Amor VyškovAC Jeseník30.10. 20:00SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0204Vysoké MýtoSKUP Olomouc30.10. 20:00DM Vysoké Mýto


3. kolo 06.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0301SKUP OlomoucASM D. Loučky06.11. 20:00
O2V0302AC JeseníkVysoké Mýto06.11. 20:00MSH Jeseník
O2V0303Baník OstravaSK Amor Vyškov06.11. 20:00
O2V0304Tango HodonínRoub Vítkovice06.11. 20:00


4. kolo 13.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0401ASM D. LoučkyRoub Vítkovice13.11. 20:00
O2V0402SK Amor VyškovTango Hodonín14.11. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0403Vysoké MýtoBaník Ostrava13.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0404SKUP OlomoucAC Jeseník13.11. 20:00


5. kolo 20.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0501AC JeseníkASM D. Loučky20.11. 20:00MSH Jeseník
O2V0502Baník OstravaSKUP Olomouc20.11. 20:00
O2V0503Tango HodonínVysoké Mýto20.11. 20:00
O2V0504Roub VítkoviceSK Amor Vyškov20.11. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz


6. kolo 27.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0601ASM D. LoučkySK Amor Vyškov27.11. 20:00
O2V0602Vysoké MýtoRoub Vítkovice27.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0603SKUP OlomoucTango Hodonín27.11. 20:00
O2V0604AC JeseníkBaník Ostrava27.11. 20:00MSH Jeseník


7. kolo 04.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0701Baník OstravaASM D. Loučky04.12. 20:00
O2V0702Tango HodonínAC Jeseník04.12. 20:00
O2V0703Roub VítkoviceSKUP Olomouc04.12. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz
O2V0704SK Amor VyškovVysoké Mýto05.12. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


8. kolo 11.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0801ASM D. LoučkyVysoké Mýto11.12. 20:00
O2V0802SK Amor VyškovSKUP Olomouc12.12. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0803Roub VítkoviceAC Jeseník11.12. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz
O2V0804Tango HodonínBaník Ostrava11.12. 20:00


9. kolo 18.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0901Tango HodonínASM D. Loučky18.12. 20:00
O2V0902Baník OstravaRoub Vítkovice18.12. 20:00
O2V0903AC JeseníkSK Amor Vyškov18.12. 20:00MSH Jeseník
O2V0904SKUP OlomoucVysoké Mýto18.12. 20:00


10. kolo 08.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1001ASM D. LoučkySKUP Olomouc08.01. 20:00
O2V1002Vysoké MýtoAC Jeseník08.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1003SK Amor VyškovBaník Ostrava09.01. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1004Roub VítkoviceTango Hodonín08.01. 00:00


11. kolo 15.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1101Roub VítkoviceASM D. Loučky15.01. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz
O2V1102Tango HodonínSK Amor Vyškov15.01. 20:00
O2V1103Baník OstravaVysoké Mýto15.01. 20:00
O2V1104AC JeseníkSKUP Olomouc15.01. 20:00MSH Jeseník


12. kolo 22.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1201ASM D. LoučkyAC Jeseník22.01. 20:00
O2V1202SKUP OlomoucBaník Ostrava22.01. 20:00
O2V1203Vysoké MýtoTango Hodonín22.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1204SK Amor VyškovRoub Vítkovice23.01. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


13. kolo 29.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1301SK Amor VyškovASM D. Loučky30.01. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1302Roub VítkoviceVysoké Mýto29.01. 20:20SH SAREZA Ostrava-Přívoz
O2V1303Tango HodonínSKUP Olomouc29.01. 20:00
O2V1304Baník OstravaAC Jeseník29.01. 20:00


14. kolo 05.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1401ASM D. LoučkyBaník Ostrava05.02. 20:00
O2V1402AC JeseníkTango Hodonín05.02. 20:00MSH Jeseník
O2V1403SKUP OlomoucRoub Vítkovice05.02. 20:00
O2V1404Vysoké MýtoSK Amor Vyškov05.02. 20:00DM Vysoké Mýto



TISK TABULEK


  Další informace
» Aktuální výsledky
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími a delegáty
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Statistiky a sestavy
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky

nic
  Rozpis soutěží
» Adresář klubů
» Adresář rozhodčích
» Adresář delegátů
  Výsledky
» Výsledky a tabulka
» Statistiky a sestavy
» Termíny soutěže
» Los soutěže
» Obsazení rozhodčími
» Oddíly soutěže
» Střelci
» Asistenti
» Kanadské bodování
» Obdržené karty
» Tabulky celkem, ...
» Všechny výsledky
  Oficiální zprávy
» Změny v termínové listině
» Pozastavení ZČ
» Rozhodnutí STK a DK
» Rozhodnutí ORK
» Rozhodčí a delegáti
» Tabulky fair-play
» Trenérské vzdělávání
» Domácí míče klubů
» Listina sportovních hal
» Tabulka vzdáleností a kilometrovník
  Statistiky a sestavy
» 1. kolo » 2. kolo
» 3. kolo » 4. kolo
» 5. kolo » 6. kolo
» 7. kolo » 8. kolo
» 9. kolo » 10. kolo
» 11. kolo

   Historie
 
» Historie - 2008/2009
» Historie - 2007/2008
» Historie - 2006/2007
» Historie - 2005/2006
» Historie - 2004/2005
» Historie - 2003/2004
 


nic

WebToDate