FOTBAL.CZ - REPREZENTACE ŽENY A - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
REPREZENTACE ŽENY A
  Ženská reprezentace prohrála i v odvetě, na ME si nezahraje
29.10. - Česká reprezentace žen se na závěrečný turnaj mistrovství Evropy znovu nepodívá. Po sobotní prohře 0:1 nestačila na Itálii ani v odvetě, v Gubbiu prohrála 1:2.
Ženská reprezentace prohrála i v odvetě, na ME si nezahraje
/img/small40/Women-champ-logo.gif 29.10. - Česká reprezentace žen se na závěrečný turnaj mistrovství Evropy znovu nepodívá. Po sobotní prohře 0:1 nestačila na Itálii ani v odvetě, v Gubbiu prohrála 1:2.
 
První zápas baráže ME ženy těsně prohrály
/img/small40/Women-champ-logo.gif 25.10. - Ženské reprezentaci se vzdálila účast na ME. Svěřenkyně Dušana Žovince dlouho držely v úvodním zápase baráže s favorizovanou Itálií bezbrankovou remízu, ale dvě minuty před koncem inkasovaly a podlehly 0:1.
 
Dosáhne ženská reprezentace na historický postup?
/img/small40/ZovinecDusan.gif 23.10. - Reprezentační tým žen čeká v příštích dnech vyvrcholení celého kvalifikačního cyklu – baráž o postup na mistrovství Evropy, na kterém Češky ještě nikdy v historii nestartovaly. Co říká jejich trenér Dušan Žovinec?
 
Nominace žen na barážová utkání s Itálií
/img/small40/Women-champ-logo.gif 21.10. - Trenér ženské reprezentace Dušan Žovinec určil nominaci pro barážové zápasy ME s Itálií. První se budou hrát v sobotu 25. října v Horních Počernicích, druhý ve středu 29. října v Gubbiu.
 
Ženy čeká v baráži o ME Itálie
/img/small40/Women-champ-logo.gif 06.10. - Českým fotbalistkám stojí v cestě na jejich první mistrovství Evropy znovu tým Itálie, který je před čtyřmi lety vyřadil. Italky jim přidělilo dnešní losování baráže v sídle UEFA ve švýcarském Nyonu.
 
Fotoreportáž: Česko - Anglie, kvalifikace ME žen
/img/nat/ze/20080928/cranglie.jpg 03.10. - Česká reprezentace žen prohrála v kvalifikačním utkání s Anglií 1:5. Prohlédněte si fotoreprotáž Jana Taubera.
 
Ženská reprezentace na Anglii nestačila, ale postupuje
/img/small40/Women-champ-logo.gif 28.09. - České fotbalistky zakončily základní skupinu kvalifikace mistrovství Evropy domácím debaklem od Anglie 1:5, ale na jejich postupu do baráže to už nemohlo nic změnit.
 
Trenér žen Žovinec: Anglie generálkou na baráž
/img/small40/ZovinecDusan.gif 26.09. - České fotbalistky čeká v neděli od 14 hodin ve vršovickém „dolíčku“ závěrečné utkání kvalifikační skupiny o postup na mistrovství Evropy s Anglií, které je pro ně zároveň generálkou na říjnovou baráž.
 
Ženská reprezentace postoupila do baráže o ME
/img/small40/cmfs.gif 26.06. - Po vítězství 3:1 nad Běloruskem nemine české fotbalistky účast v baráži o postup na mistrovství Evropy. Postup si zajistily kolo před koncem kvalifikace.
 
Prohra ve Španělsku poslala ženy na 3. místo
/img/small40/Spanelsko.gif 09.05. - České fotbalistky si zkomplikovaly cestu na evropský šampionát, kde zatím nikdy v historii nestartovaly. V dalším utkání kvalifikace ve Španělsku utrpěly vůbec první porážku v soutěži a po výsledku 1:4 klesly na třetí místo ve své skupině.
 
Češky podlehly Španělkám
/img/flag/Spanelsko.gif 09.05. - České reprezentantky prohrály kvalifikační zápas proti Španělsku 4:1
 
Ženská reprezentace veze důležitý bod
/img/small40/Anglie.gif 26.03. - Ženská reprezentace veze z Anglie důležitý bod za bezbrankovou remízu. Základem úspěchu byla bezchybná obranná hra týmu a dobrý výkon brankařky Zbořilové.
 
Kvalifikace II.fáze U-17 v Praze 25. - 30.3. 2008
/img/flag/CR.gif 21.03. - Od 25.do 30.3.2008 se v Praze střetne ženská sedmnáctka s Anglií, Nizozemskem a s Belgií.
 
Fotoreportáž: Česko ženy - Španělsko
/img/nat/ze/20071027/fotorepCRSpanelsko.jpg 29.10. - Fotbalistky České republiky remizovaly v sobotním zápase kvalifikace ME se Španělskem 2:2. V zápase v Plzni měly kopec smůly. Ještě několik vteřin před koncem utkání vedly 2:1, ale ve čtvrté minutě nastaveného času inkasovaly ze standardní situace a z remízy 2:2 měly nakonec ohromnou radost hostující hráčky.
 
České fotbalistky ztratily výhru
/img/small40/spanelsko.gif 28.10. - Fotbalistky České republiky remizovaly v sobotním zápase kvalifikace ME se Španělskem 2:2. Ještě několik vteřin před koncem utkání přitom vedly 2:1.
 
Výhra v Bělorusku a hattrick Ščasné
/img/small40/Belorusko.gif 26.08. - Česká ženská reprezentace úspěšně zvládla i druhé utkkání v rámci kvalifikace na o postup na ME 2009. Na výhře 4:1 v Bělorusku se hattrickem podílela Ščasná, jeden gól přidala Mouchová. Češky jsou v čele skupiny.
 
Ženy hrají kvalifikaci v Bělorusku
/img/small40/Belorusko.gif 24.08. - Českou ženskou reprezentaci čeká v neděli v běloruském Bobrujsku druhý zápas kvalifikace o postup na ME 2009. Po výhře v Severním Irsku by český tým rád znovu přivezl tři body.
 
Fotoreportáž: Německo - Česko ženy
/img/nat/ze/20070802/fotorepNemCRzeny.jpg 03.08. -
 
Reprezentace žen na Němky nestačila
/img/small40/Nemecko.gif 02.08. - Česká ženská reprezentace dnes v přípravném utkání v německé Geře podlehla domácím mistryním světa 0:5.
 
Ženy hrají proti mistryním světa
/img/small40/Nemecko.gif 01.08. - Česká reprezentace žen zítra v 17 hodin nastoupí v Geře v přípravném utkáním proti Německu, uřadujícím mistryním světa.
 
Ženy zahajují kvalifikaci v Severním Irsku
/img/small40/SeverniIrsko.gif 24.05. - Česká reprezentace žen v sobotu vstoupí úvodním zápasem v Severním Irsku do kvalifikace o postup na ME 2009, které se premiérově bude hrát s dvanácti účastníky.
 
Reprezentace žen prohrála v Dánsku
/img/small40/Dansko.gif 06.05. - V poslední přípravě před vstupem do kvalifikace ME prohrál reprezentační výběr žen v Dánsku 1:4. Výsledek utvořily dva slepené góly domácích hráček v úvodu a na konci zápasu. Čestný úspěch zaznamenala Gabriela Chlumecká.
 
Fotoreportáž: Česko ženy - Švýcarsko
/img/nat/ze/20070407/fotorepCRSvycarsko.jpg 12.04. -
 
Reprezentaci žen čeká v přípravě Švýcarsko
/img/small40/Svycarsko.gif 04.04. - Reprezentační tým žen čeká v sobotu první přípravný zápas před startem kvalifikace o účast na ME 2009. Ve Lhotě u Kladna změří od 16:30 hodin síly s týmem Švýcarska.
 
Fotbal žen: ČR - Švýcarsko
/img/small40/Svycarsko.gif 22.03. - Před jediným jarním kvalifikačním zápasem v Irsku otestují svěřenkyně kouče Žovince formu ve dvou přípravných zápasech se Švýcarskem a v Dánsku.
 
nic
  Reprezentace Ženy "A"
 
 Trenér reprezentace
 
Dušan Žovinec je dlouholetým trenérem reprezentace a Sparty Praha.
Realizační tým
Asistent: Eva Haniaková
Lékař: MUDr. Petr Skalka
Masér: Vladimír Vojtek
Trenér brankářů: Ladislav Stránský
Tech. vedoucí:Ivo Boleslavský
 
   Hráčský kádr
 

FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2007
» Odehrané zápasy 2006
 
   Nominace
 
   Kvalifikace
» Kvalifikace ME 2009
» Kvalifikace MS 2007
» Kvalifikace ME 2005
» Kvalifikace MS 2003
 
  Statistiky
 
Bilance roků - podrobně
Tabulka států - podrobně
Hráči: podrobná statistika podle počtu startů, podle počtu minut.
Střelci: podle nastřílených branek, podle abecedy, podle poměru min/góly
Vyloučení hráči - hříšníci
 


nic

WebToDate