Trenér: Hareide AgeTrenér: Brückner Karel

DružstvoJméno střelceDruh gólu, Čas
ČRŠmicer Vladimír Gól padl ze hry, 31

FOTOREPORTÁŽ z utkání

KOMENTÁŘ
  • 93.min - Konec zápasu, výhra 1:0 je velice cenná a a vytváří výbornou výchozí pozici do odvety!
  • 93.min - Žlutá karta pro Jankulovskiho, v průběhu kvalifikace první.
  • 91.min - Po faulu Grygery zahrávali domácí přímý kop z hranice šestnáctky, naštěstí Carew trefil jen do zdi.
  • 90.min - Nastavují se tři minuty.
  • 89.min - Čech se srazil a Aarstem, norský útočník fauloval.
  • 87.min - Místo Rosického nastoupil Jarošík.
  • 86.min - Norové potřetí střídají: odešel Gringheim a nahradil ho Strömstad.
  • 84.min - Norové zahrozili, vyrobili před Čechme pořádný zmatek, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
  • 82.min - Český tým velmi zkušeně kontroluje průběh zápasu, drží míč a nepouští Nory do žádných šancí.
  • 81.min - Zápas sleduje 24 300 diváků.
  • 79.min - Místo Šmicera přišel Heinz. V týmu soupeře Iversena nahradil Aarst.
  • 78.min - Čech nedůrazně vyboxoval míč, lae poradil si s následnou střelou Pedersena.
  • 75.min - Jankulovski výborně zahrál trestný kop a Myhre měl před dobíhajícími útočníky velké problémy.
  • 74.min - Terén už prakticky znemožňuje přesnější kombinaci. Norové se snaží nakopávat dlouhé míče.
  • 69.min - Český tým se zaměřuje především na obranu, nepouští Nory do šancí a hlídá vedení.
  • 67.min - Braaten a Pedersen motali hlavu české obraně, jejich akce skončila rohovým kopem.
  • 64.min - Po odchodu Baroše operuje na hrotu Šmicer, za ním Rosický.
  • 63.min - Po přiťuknutí Rosického pálil Nedvěd, Myhre dokázal střelu zneškodnit.
  • 61.min - Poprvé střídá kouč Brückner. Baroše nahradil Polák.
  • 60.min - Braaten dostal žlutou kartu za faul na Jankulovskiho a i on bude v pražské odvetě absentovat.
  • 56.min - Střídající Braaten hru Norů oživil, na těžkém terénu se výborně pohybuje a koleduje si o fauly.
  • 54.min - Nedvědova střela z úhlu Myhreho neohrozila, v pohodě si ji u tyče pohlídal.
  • 51.min - Poi rohu Nedvěda si Norové málem dali vlastní gól, z brankové čáry míč vykopl Hästad.
  • 49.min - Za taktický faul dostal žlutou kartu kapitán Galásek a bude chybět ve středeční odvetě v Praze. Následný přímý kop Norové zahráli nad branku.
  • 47.min - Hagen tefil Šmicera míčem do choulostivých míst, Šmicer zamířil k ošetření za postranní čáru.
  • 46.min - Do druhé půle český tým beze změn, v týmu Norů nahradil Solliho Braaten.
  • 45+1.min - Skončil první poločas, zápas se pro český národní tým zatím vyvíjí velmi dobře, brankou Šmicera vede 1:0.
  • 45.min - Rozhodč nastavuje jednu minutu.
  • 43.min - Za faul ve středu pole dostal Nedvěd žlutou kartu.
  • 40.min - Po zaváhání Poborského další nebezpečná situace před naší brankou, Rozehnal stačil zasáhnout.
  • 39.min - Gólman Čech bravurně vytáhl na roh dělovku Riiseho.
  • 37.min - Baroš centroval z pravé strany, na míč si naběhl Nedvěd a hlavou protáhl Myhreho, který míč stačil lapit.
  • 34.min - Další závar v českém pokutovém území, naštěstí se po několika horkých vteřinách povedlo míč ukopnout do bezpečí.
  • 32.min - Po akci Nedvěda a centru Poborského vstřelil Šmicer hlavou vedoucí branku! Byl v šestnáctce sám, jeho strážce uklouzl.
  • 31.min - K zakončení se dostal Hästad, z otočky pálil nad branku. Norové teď zamkli český tým.
  • 28.min - Horko bylo před naší brankou poté, co Rozehnal nedokázal z šestnáctky odvrátit míč.
  • 25.min - Norové zahrávají velmi nebezpečná dlouhá autová vhazování. Česká defenziva zatím pracuje bez chyb.
  • 22.min - Na výtečmý Nedvědův centr si nabíhal Baroš a jen centimetry chyběly, aby trknul míč do sítě.
  • 21.min - Opět spolupráce Nedvěd - Baroš a po ní následovala rána Rosického z šestnáctky nad branku.
  • 20.min - Hästadova střela z voleje po odraženém míči mířila vysoko nad Čechovu branku.
  • 17.min - Gólman Myhre stáhnul vysoký míč před dotírajícími Nedvědem a Grygerou.
  • 15.min - Hraje se s obrovským nasazením, sudí Busaccatvrší hru zatím pouští.
  • 13.min - První velká šance! Nedvěd našel Baroše, ten posunul na Šmicera, jenž měl hodně prostoru, ale mířil mimo tyče.
  • 12.min - Fanoušci českého týmu jsou v hledišti velmi výrazně slyšet, je jich kolem dvou a půl tisíce.
  • 10.min - Poborského centr prodloužil Ujfaluši na Baroše, tomu ale pokus o nůžky nevyšel.
  • 8.min - Před dotírajícím Carewem musel Ujfaluši odvrátit míč na roh.
  • 7.min - Carew dobře pronikal po pravé straně, ale v souboji s Rozehnalem si pomohl faulem.
  • 3.min - První roh zahrávali domácí, česká obrana míč odvrátila.
  • 2.min - Oba gólmani si již sáhli na míč. Po centru Nedvěda vznikla v norské šestnáctce skrumáž, ale Češi se ke střele nedostali.
  • 1.min - Výkopem zahájili domácí Norové.
  • 0.min - Trávník je ze dvou třetin výrazně prosypán pískem.
  • 0.min - Oba týmy nastupují na hřiště. Český tým celý v bílém, Norové v červených dresech a modrých trenýrkách.