Trenér: Brückner KarelTrenér: Krankl Hans

ČRJankulovski Marek Gól padl z pokutového kopu, 56
ČRKoller Jan Gól padl ze hry, 62

KOMENTÁŘ
FOTOREPORTÁŽ utkání.

Minutu po minutě:

• 2.min - Baroš se probil po pravé straně, ale přihrávka na bližší tyč neprošla.
  • 3.min - Šmicer přetáhl centr na zadní tyč, Nedvěd ve skluzu ukopl míč Poborskému jen do autu.
  • 8.min - Jankulovskému utekl na půli míč a po faulu na Herzoga uviděl žlutou kartu.
  • 9.min - Jankulovského bomba z halfvoleje po odraženém trestňáku prosvištěla těsně kolem pravé tyče.
  • 15.min - Rakušané přežili drtivý tlak a dvě vyložené šance, naši mají meziútlum a chystají se na další tlak.
  • 17.min - Koller nedoskočil na roh soupeře, míč se čtyřikrát odrazil a Čech musel u pravé tyče svést tvrdý souboj o míč.
  • 19.min - Poborský vyvezl získaný míč, udržel jej i proti dvěma obráncům na rohu vápna, našel uličkou Pavla Nedvěda a ten elegantním obloučkem přehodil vybíhajícího Mandla.
  • 27.min - Poborský předvedl další kličkovanou po pravé straně, zakončenou faulem a nebezpečnou standartkou.
  • 28.min - Signál z PVK vedl k obrovskému závaru na malém vápně, ale míč mezi deseti hráči nemohl do sítě projít.
  • 30.min - Čeští hráči mají trvalou územní převahu, soupeř je ale zatažen na čtyřiceti metrech a tak je velmi obtížná najít cestu do vápna.
  • 32.min - Koller zůstal na třiceti metrech naprosto sám mezi stopery, našel si jej odražený míč ze souboje, milimetrovou kličkou se uvolnil přes vybíhajícího Mandla a zasunul do prázdné branky.
  • 34.min - Poborský se uvolnil na pravé straně, zkusil z úhlu přehodit gólmana, ale přestřelil.
  • 39.min - Centr do vápna nechali Bolf a Čech jeden druhému, naštěstí za nimi nikdo nestál.
  • 47+.min - Perfektní akce tři našich hráčů, bohužel v poslední chvíli Barošovi míč lehce tečoval stoper a míč skončil nevyužit u rohového praporku.

• 49.min - Nedvěd utekl po levé straně, dostal se neatakován do vápna, na jeho měkký lob Baroš nedoskočil a před Poborským ukopával Stranzl
  • 51.min - Nedvěd šajtlí našel na levém křídle Šmicra, který se přes jednoho beka dostal, ale druhý mu ukopl míč na roh.
  • 54.min - Koller se probíjel mezi pěti, jeho šanci zakončil prudkou střelou Poborský, Mandl se štěstím vykopl nohou.
  • 55.min - Nedvěd našel centrem Kollerovu hlavu na oblouku, náš útočník prodloužil na nabíhajícího Baroše, kterého stáhl střídající Kovacevic - penalta a vyloučení.
  • 56.min - Jankulovski se nemýlil.
  • 58.min - Dvě obrovské šance Baroše, který pokaždé střílel z první, poprvé hlavou, podruhé nohou ze sedmi metrů, zázračně zlikvidoval Mandl.
  • 62.min - Jankulovski si na levé straně pohrál s obránci jak se žáčky, předložil nadýchaný centr Kollerovi a ten odrazem od břevna a brankáře dal čtvrtý gól.
  • 70.min - Domácí tým již definitivně zlomil naděje soupeře na jakýkoliv odpor, teď jde jen o výši skóre.
  • .min - Holanďané zvítězili v Moldavsku 1-2 brankou z 84.minuty.
  • 77.min - Koller prodloužil ve vápně na tyč, Grygerův pokus ze vzduchu bravurně vyrazil Mandl.
  • 85.min - utkání se jen dohrává, naši se dostávají do akcí sporadicky, soupeř vůbec.
  • 88.min - BArošovi utekla přihrávka, ale Lokvenc ji stihl na hřisti, leč ve skluzu trefil jen boční síť opuštěné branky.