SoupeřNilsson Mikael Gól padl ze hry, 29
SoupeřNilsson Mikael Gól padl ze hry, 43
SoupeřAllbäck Marcus Gól padl ze hry, 65

KOMENTÁŘ
FOTOREPORTÁŽ z utkání.

Minutu po minutě:

• 4.min - Vachoušek u levé postranní čáry našel naběhnutého Nedvěda, který mu vrátil přesný centr, který exteplický útočník poslal těsně nad branku.
  • 5.min - Odpovědí hostí byla slabá střela Elmandera
  • 7.min - Poborský předvedl jednu ze svých brilantních akcí. Na pravé straně se dostal za obránce, blafákem si položil i gólmana, leč kličku měl delší a jeho pokus z úhlu zablokovala vracející se obrana.
  • 8.min - Poborského centr z PVK z pravé strany se po biliáru mezi těly dostal až na delší tyč, kde nehlídaný Fukal z 10 metrů zamířil nechytatelně k tyči.
  • 10.min - Další dobrý pas Poborského do vápna byl bohužel o kousek rychlejší než nabíhající Šmicer.
  • 13.min - Po srážce hlavami uprostřed hřiště musli být dlouho ošetřováni Ujfaluši a Allbäck.
  • 16.min - Zraněného Ujfalušiho nahradil na postu stopera liberecký Johana.
  • 19.min - Lucic uvolnil na oblouku Bakirlioglüa, ale tomu střela z hranice šestnáctky sjela na šajtli a šla daleko mimo.
  • 20.min - Další nebezpečný centr do vápna stihl Čech před dobíhajícím útočníkem stáhnout do náruče.
  • 22.min - Dvakrát tesně za sebou přišly střelecké pokusy Baroše a Vachouška, ale oba se trefili přesně do středu branky.
  • 25.min - Šanci Švédska na korekci výsledku zmařil zázračným skokem k levé tyči Čech, naše obrana nechala Nilsson projít až na penaltu.
  • 27.min - Pokus z PVK ze dvaceti metrů šel jen do zdi.
  • 29.min - Elmander obešel na levé straně Grygeru, našel přesně za obranou Nilssona, který nerušeně zamířil a obstřelil vybíhajícího Čecha.
  • 32.min - Po centru Grygery z levé strany prošel míč až na zadní tyč, kde ale z malého vápna nasměroval Baroš svoji hlavičku do padajícího gólmana.
  • 40.min - Vachoušek proběhl po celé pravé straně, vrátil patičkou na Poborského, který zacentroval do vápna. Fukalovi z hlavy sebral druhý gól brankář Isaksson.
  • 43.min - Čech promáchl po rohu míč, který se odrazil od dezorientovaného Nillsona přímo do opuštěné branky.
  • 45.min - Vachoušek zahrával PVK z 20 metrů levou nohou, trefil míč přímo ideálně a střelou do šibenice nedal Isakssonovi šanci.

• 46.min - Trenér Karel Brückner provedl v přestávce hned tři změny v sestavě.
  • 48.min - Nedvěd našel na penaltě volného Poborského, který ani nadvakrát nedokázal prostřelit Isakssona.
  • 48.min - Po akci Nedvědal hlavičkoval pod břevno Vachoušek, bohužel hostující brankář stihl míč vytáhnout na roh.
  • 51.min - Hlavička Jarošíka po rohu Poborského zle popálila Isakssonovi rukavice a následuje další roh.
  • 57.min - Baroš prosprintoval od vlastního vápna až před brankou soupeře, patičkou chtěl uvolnit Poborského, ale nasměroval pravačkou míč do vlastní levé nohy.
  • 59.min - Velikánská šance našeho týmu. Poborský dalším přesným pasem našel volného Nedvěda, který namířil do protipohybu Isakssona, který špičkou kopačky míč vykopl.
  • 63.min - Po vynikajícím centru Grygery se do rybičky položil Baroš a v pádu přesně zamířil k pravé tyči švédské branky.
  • 64.min - Střídající Kolomazník prověřil jedovatou střelou Isakssona.
  • 65.min - Johana zapomněl na levém křídle na Allbäcka, který si naběhl na Johanou pouštěný centr a levačkou nedal Černému šanci k prvnímu úspěšnému zákroku.
  • 68.min - Během tří minut došlo na hřišti k pěti změnám.
  • 71.min - Skákající střela Kolomazníka prosvištěla jen těsně kolem levé tyče.
  • 75.min - Bakirkioglü si zaběhl z levého křídla za obránce, ale kousek jeho spoluhráče Allbäcka nezopakoval.
  • 76.min - Kolomazník a Baroš dobře kombinovali po pravé straně, jejich šanci zstavil diskutabilním zákrokem rukou kapitán hostí Jakobsson.
  • 79.min - Hübschman v poslední chvíli zastavil průnik Svenssona, který by se ocitl sám před Černým.
  • 83.min - Čerstvě vystřídavší Tomáš Došek prověřil tvrdou střelou hostujícího gólmana.
  • 84.min - Vachoušek zachytil nepřesný výkop brankáře, zkusil jej z veliké dálky přelobovat, ale pokus byl krátký.
  • 88.min - Kolomazníkův centr se snesl na deseti metrech od branky přesně na hlavu Vachouška, bohužel následná hlavička šla těsně nad.
  • 89.min - Bomba agilního Kolomazníka vystrašila Isakssona, který raději boxoval míč na roh.
  • 90.min - Po rohu nedokázali Fukal ani Došek z pěti metrů propasírovat míč skrze chumel hráčů.