FOTBAL.CZ - REPREZENTACE U-21 - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
REPREZENTACE U-21
  Jedenadvacítka do Anglie se sedmi nováčky
12.11. - V první nominaci trenéra Jakuba Dovalila v roli trenéra reprezentační jedenadvacítky je sedm nováčků. Lvíčata nastoupí v úterý 18. listopadu v Sheffieldu proti domácí Anglie. /img/hlstr/foto/Repre21-radost.jpg
Jedenadvacítka do Anglie se sedmi nováčky
/img/small40/dovalil_mala_121108.jpg 12.11. - V první nominaci trenéra Jakuba Dovalila v roli trenéra reprezentační jedenadvacítky je sedm nováčků. Lvíčata nastoupí v úterý 18. listopadu v Sheffieldu proti domácí Anglie.
 
Trenér Kotrba končí u reprezentační jedenadvacítky
/img/small40/kotrba_mala_2008.jpg 15.10. - Trenér Jiří Kotrba už nepovede reprezentaci do 21 let. Kandidátem na uvolněné místo je současný kouč dvacítky Jakub Dovalil, který Kotrbovi dělal asistenta.
 
Mladíci prožili veliké zklamání
/img/maskot/smutek_mala.jpg 09.09. - Zklamání z promarněné šance, které jen tak nepřebolí. Čeští reprezentanti do 21 let byli zdrceni z předčasného konce jejich poutě za mistrovstvím Evropy v roce 2009 po prohře s Ukrajinou.
 
Jedenadvacítka je i bez baráže
/img/small40/21-logo.gif 09.09. - Reprezentantům do 21 let se rozplynul sen o tom, že si příští rok zahrají na mistrovství Evropy ve Švédsku. V posledním kvalifikačním duelu podlehli Ukrajině 0:1 a nedostanou se ani do říjnové baráže.
 
Jedenadvacítka o baráž s Ukrajinou
/img/small40/21-logo.gif 09.09. - Klíčový duel bez šance na opravu čeká dnes v Uherském Hradišti reprezentaci do 21 let. V utkání s Ukrajinou ji do říjnové baráže o postup na mistrovství Evropy ve Švédsku může posunout jedině vítězství.
 
Jedenadvacítku posílí útočník Necid
/img/small40/necid_tomas_mala.jpg 08.09. - Útočník pražské Slavie Tomáš Necid pomůže reprezentaci do 21 let v jejím posledním utkání evropské kvalifikace proti Ukrajině. V něm půjde českým mladíkům o postup do říjnové baráže o ME.
 
Švec naštěstí nohu zlomenou nemá
/img/small40/SvecMichal.gif 07.09. - Alespoň jedna dobrá zpráva potkala českou reprezentaci do 21 let při odletu z Turecka: vyšetření v nemocnici nepotvrdilo podezření na zlomeninu pravé nohy záložníka Michala Švece.
 
Jedenadvacítka se vrátila z Turecka zklamaná
/img/small40/21-logo.gif 07.09. - Rozčarování ze svého bídného výkonu a také porážky 0:2 v Turecku byli čeští fotbaloví reprezentanti do 21 let. Uznali, že proti stejně starým Turkům vyhořeli.
 
Jedenadvacítka v Turecku prohrála, baráž je dál
/img/maskot/smutek_mala.jpg 06.09. - Reprezentace do 21 let nevyužila první šanci k zajištění postupu do baráže o účast na ME. V kvalifikačním duelu prohrála v Turecku 0:2, když se o obě branky ve druhém poločase postaral Aydin Kerabulut.
 
Jedenadvacítka si může zajistit postup
/img/small40/Turecko.gif 06.09. - Před reprezentancí do 21 let se otevírá první šance k zajištění účasti v baráži o postup na ME. Pokud svěřenci trenéra Kotrby zvítězí v dnešním duelu v Turecku, první místo ve skupině už jim nikdo nevezme.
 
Fenin chce v Turecku zažít znovu kanadskou dvacítku
/img/small40/fenin_repre.jpg 04.09. - Vůbec poprvé ve své kariéře nahlíží do reprezentace do 21 let Martin Fenin. Ale útočník bundesligového Frankfurtu se vůbec neocitl v neznámém prostředí.
 
Jednadvacítka při putování do Turecka zvládla i přesun trajektem
/img/maskot/obrance_mala.jpg 04.09. - Nejenom autobusem a letadlem cestovali mladí čeští reprezentanti do Bursy, kde sehrají v sobotu kvalifikační zápas s domácím Tureckem. Část cesty museli urazit i lodí.
 
Šimůnek se zranil, jedenadvacítce nepomůže
/img/small40/simunek_mala_2008.jpg 01.09. - Citelná ztráta potkala před závěrem kvalifikace mistrovství Evropy reprezentaci do 21 let. "Lvíčatům" bude v klíčových zápasech v Turecku a s Ukrajinou chybět kapitán a stoper Jan Šimůnek.
 
Jiří Kotrba: Bereme Fenina jako posilu
/img/small40/kotrba_mala_2008.jpg 28.08. - Rozhodující zápasy evropské kvalifikace čekají na začátku září reprezentační jedenadvacítku. A tak není divu, že trenér Jiří Kotrba povolal všechny hráče, kteří jsou k dispozici.
 
Jedenadvacítka s Fillem, Holkem i Feninem
/img/small40/21-logo.gif 28.08. - Reprezentaci do 21 let čekají rozhodující zápasy kvalifikace ME. Trenér Jiří Kotrba dal pro utkání v Turecku a s Ukrajinou dohromady nejsilnější možnou nominaci.
 
Rozhodčí pro jedenadvacítku
/img/small40/21-logo.gif 27.08. - Reprezentační tým do 21 let čeká v zářijovém termínu v kvalifikaci ME rozhodující dvojzápas o postup ze skupiny s největšími soupeři Tureckem a Ukrajinou. UEFA oznámila jména rozhodčích pro oba zápasy.
 
Jedenadvacítka si cenní vítězného obratu
/img/small40/Portugalsko.gif 20.08. - Obrátit poločasový výsledek z 1:2 na 3:2, to se cenní. Obzvlášť pak na půdě tak silného soupeře, jakým je Portugalsko. Reprezentaci do 21 let se to v úterý povedlo a její hráči i trenéři si to hodně považovali.
 
Jedenadvacítka v Portugalsku vyhrála
/img/maskot/radost_mala.jpg 19.08. - Česká reprezentace do 21 let vyhrála v přípravném utkání v Portugalsku 3:2. Tým, který poprvé vedl trenér Jiří Kotrba, zápas otočil dvěma góly ve druhém poločase.
 
Šimůnek se ve Wolfsburgu chce se prát o místo
/img/small40/simunek_mala_2008.jpg 19.08. - Obránce Jan Šimůnek nikdy nebyl zvyklý, že by se na zápasy jen díval z lavičky. Pokaždé jako šéf obrany řídil celé mužstvo. Ale teď kapitán loňských vicemistrů světa do 20 let zažívá ve Wolfsburgu jiné časy.
 
Jedenadvacítka otestuje sílu v Portugalsku
/img/small40/kotrba_mala_2008.jpg 18.08. - Poslední ostrá prověrka formy před kvalifikací ME a také premiéra trenéra Jiřího Kotrby na lavičce. Důležitý podtext nese úterní přípravný zápas fotbalové reprezentace do jednadvaceti let na půdě silného Portugalska.
 
Kotrba si pochvaluje širokou základnu v lize
/img/small40/kotrba_mala_2008.jpg 11.08. - Trenér reprezentační jedendvacítky Jiří Kotrba pozval k první přípravě v nové sezóně dvacet hráčů. A přestože s některými počítat nemohl, měl z čeho vybírat.
 
Nominace reprezentace do 21 let
/img/small40/kotrba_mala_2008.jpg 11.08. - Trenér Jiří Kotrba povolal pro přípravný zápas reprezentační jedenadvacítky v Portugalsku dvacet hráčů. Nováčky jsou slávista Jablonský, Morávek z Bohemians 1905 a Řezníček z Mladé Boleslavi.
 
Kotrba povede lvíčata i v příští kvalifikaci
/img/small40/KotrbaJiri4.gif 05.06. - Jiří Kotrba se rád vrací k trenérské práci. Po Vítězslavu Lavičkovi přebírá reprezentační jedenadvacítku, kterou povede nejen ve zbytku rozehrané kvalifikace, ale také v dalším kvalifikačním cyklu.
 
Jiří Kotrba trenérem jedenadvacítky
/img/small40/KotrbaJiri5.gif 03.06. - Novým trenérem národního týmu do jedenadvaceti let je Jiří Kotrba. Ve funkci střídá Vítězslava Lavičku, který se rozhodl odejít do pražské Sparty.
 
Fotoreportáž: Francie 21 - Česko 21
/img/nat/21/080326/franciecr.jpg 26.03. - Reprezentace do 21 let prohrála v Rouenu v přípravném utkání s Francií 1:4. Prohlédněte si fotky.
 
nic
  Reprezentace Muži "21"
 Trenér reprezentace
 
Jakub Dovalil
Realizační tým
Asistent: Jan Suchopárek
Asistent: Augustin Chromý
Asistent: Petr Kouba
Hl. vedoucí: Rudolf Baťa
Lékař: MUDr. Petr Novák
Lékař: MUDr. Martin Held
Fyzioterapeut: Pavel Fuksa
Fyzioterapeut: Tomáš Skrbek
Fyzioterapeut: Petr Kádner
Masér: Vladimír Adam
Kustod: Antonín Kudláček
Tech. vedoucí: Ivo Sekerka
 
   Hráčský kádr
 
Za reprezentaci U-21 mohou v kvalifikaci na ME 2009 startovat hráči narození po 1.1.1986.
FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2007
» Odehrané zápasy 2006
 
   Nominace
 
21 U21 KU ČR - San Marino, Moldavsko - ČR
 
   Finálové turnaje
» ME 2007
 
 
   Kvalifikace
 
» Kvalifikace ME 2009
» Kvalifikace ME 2007
» Kvalifikace ME 2006
» Kvalifikace ME 2004
 
  Statistiky
 
Bilance roků - podrobně
Tabulka států - podrobně
Hráči: podrobná statistika podle počtu startů, podle počtu minut.
Střelci: podle nastřílených branek, podle abecedy, podle poměru min/góly
Vyloučení hráči - hříšníci
 


nic

WebToDate