FOTBAL.CZ - REPREZENTACE U-19 - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
REPREZENTACE U-19
  Nominace ČR "19" na 1. fázi kvalifikaci ME
12.11. - Trenér reprezentační devatenáctky Aleš Křeček určil nominaci pro první fázi kvalifikace ME, v níž se jeho celek utká na Kypru s domácím výběrem, s Dánskem a s Gruzií. /img/hlstr/foto/cr19_radost2008.jpg
/img/small40/19-logo.gif 12.11. - Trenér reprezentační devatenáctky Aleš Křeček určil nominaci pro první fázi kvalifikace ME, v níž se jeho celek utká na Kypru s domácím výběrem, s Dánskem a s Gruzií.

Devatenáctku čeká kvalifikace na Kypru
/img/small40/19-logo.gif 10.10. - Jako poslední ze všech reprezentačních týmů vstoupí v sezoně 2008/2009 do kvalifikačních bojů česká „devatenáctka“ , kterou čeká první fáze mistrovství Evropy až ve druhé polovině listopadu na Kypru.

Odveta s Německem skončila pro devatenáctku debaklem
/img/maskot/smutek_mala.jpg 07.09. - Ve druhém přípravném utkání s Německem reprezentace do 19 let propadla. Po čtvrtečním vítězství 2:1 tentokrát prohrála vysoko 0:5.

Devatenáctka zdolala v přípravě Německo
/img/maskot/radost_mala.jpg 04.09. - První ze dvou přípravných zápasů s Německem reprezentace do 19 let vyhrála 2:1. Druhý duel se bude hrát v neděli od 15 hodin ve Varnsdorfu.

Fotoreportáž: ME "19": Finále Německo - Itálie
/img/nat/19/EC2008_NemeckoItalie_finale/finale.jpg 29.07. - Ve finálovém utkání na ME hráčů do 19 let vyhrálo Německo nad Itálií 3:1. Fotoreportáž utkání od Jana Taubera.

ME "19": Německo získalo titul mistra Evropy
/img/small40/19-logo.gif 26.07. - Německo vyhrálo evropský šampionát hráčů do 19 let, který hostila Česká republika. Semifinálový přemožitel domácího výběru porazil ve finále v Jablonci nad Nisou Itálii 3:1 a slaví první mládežnický titul od roku 1992.

Fotoreportáž: ME "19": Česko-Německo
/img/nat/19/EC2008_CeskoNemecko_230708/ceskonemecko.jpg 24.07. - V semifinálovém utkání na ME hráčů do 19 let prohrálo české mužstvo s Německem 1:2 po prodloužení. Fotoreportáž utkání od Jana Taubera.

Finálový sen končí, o zlato budou hrát šťastnější Němci
/img/small40/19-logo.gif 23.07. - Česká reprezentace si na mistrovství Evropy hráčů do 19 let ve finále nezahraje. V semifinálovém utkání podlehla Německu 1:2 po prodloužení. Rozhodující gól padl minutu před koncem. Němci se o zlato utkají s Itálií.

ME 19: Česko - Německo ... ON-LINE přenos
/img/small40/19-logo.gif 23.07. - Sledujte ON-LINE přenos ze semifinálového utkání ME hráčů do 19 let. Od 20 hodin a 15 minut hraje v Mladé Boleslavi Česko s Německem

ON-LINE ... klikněte ZDE.

Češi se chystají na bitvu o finále
/img/small40/19-logo.gif 22.07. - České fotbalové devatenáctce stojí v cestě do finále evropského šampionátu Německo. Pokud mladí reprezentanti ve středu večer v Mladé Boleslavi zvítězí, budou na domácím mistrovství bojovat o premiérové zlato.

Fotoreportáž: ME "19": Česko-Itálie
/img/nat/19/EC2008_CeskoItalie_200708/ceskoitalie.jpg 21.07. - Ve třetím utkání na ME hráčů do 19 let prohrálo české mužstvo s Itálií 3:4. Fotoreportáž utkání od Jana Taubera.

Zklamání z prohry přebila radost z postupu
/img/maskot/radost_mala.jpg 21.07. - Česká reprezentace do devatenácti let bude hrát na mistrovství Evropy o medaile. Získá nejhůř bronzovou a postará se o další úspěch českého fotbalu v novodobé historii. Její hráči už nemusejí myslet na nevydařený souboj s Itálií, která jim připravila první prohru na turnaji.

ME "19": O finále s Německem
/img/small40/19-logo.gif 21.07. - Soupeřem českých fotbalistů v semifinále evropského šampionátu bude Německo. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Itálie a Maďarsko. Rozhodlo o tom vítězství Němců nad Maďary v posledním utkání skupiny A.

Češi poprvé prohráli, ale postup jim neunikl
/img/small40/19-logo.gif 20.07. - Český celek poznal na evropském šampionátu první prohru, ale do semifinále přesto postupuje. Z druhého místa skupiny B doprovodí svého přemožitele Itálii, která po výhře 4:3 skupinu vyhrála.

ME 19: Česko - Itálie ... ON-LINE přenos
/img/small40/19-logo.gif 20.07. - Sledujte ON-LINE přenos ze třetího utkání české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy. Od 18 hodin hraje v Mladé Boleslavi s Itálií

Mladíky překvapily vysoké návštěvy
/img/small40/19-logo.gif 19.07. - Čeští reprezentanti si na mistrovství Evropy hráčů do 19 let zatím mohou pochvalovat nejen vlastní výsledky, ale také návštěvy jejich zápasů. Těší je, že na zápasy s Anglií a Řeckem přišlo pokaždé víc než šest tisíc diváků.

Soutěž fair-play vede Německo
/img/small40/19-logo.gif 18.07. - Nejslušnějším týmem na turnaji jej zatím Německo. Už jistý semifinalista vede po dvou odehraných zápasech tabulku fair-play.

Tomáš Necid stále kraluje střelcům
/img/small40/necid_tomas_mala.jpg 18.07. - Střeleckou tabulku evropského šampionátu hráčů do 19 let vede i po druhém hracím dni český útočník Tomáš Necid. Jako jediný dokázal dát dva góly.

Trenér Dovalil: Máme to ve svých rukou
/img/small40/dovaliljakub_mala.jpg 18.07. - "Před zápasem bychom bod brali, vzhledem k průběhu hry by nám ale víc slušela výhra. Dařila se nám celkem hra, panuje spokojenost, byť jsme hráli třetinu zápasu proti deseti,“ řekl po utkání s Řeckem trenér české devatenáctky Jakub Dovalil.

Fotoreportáž: ME "19": Česko-Řecko
/img/nat/19/EC2008_CeskoRecko_170708/ceskorecko.jpg 18.07. - Ve druhém utkání na ME hráčů do 19 let remizovalo české mužstvo s Řeckem 0:0. Fotoreportáž utkání od Jana Taubera.

ME "19": Německo a Maďarsko v semifinále
/img/small40/19-logo.gif 18.07. - Evropský šampionát hráčů do 19 let zná před posledními zápasy ve skupinách první dva semifinalisty. Jasno je ve skupině A, kde si postup zajistily po dvou vítězstvích Maďarsko a Německo. Ve skupině B mají před nedělními zápasy šanci na postup všechny čtyři týmy.

ME "19": Velká převaha českému týmu k výhře nestačila
/img/small40/19-logo.gif 17.07. - Zvlášť ve druhém poločase utkání s Řeckem byla česká reprezentace na evropském šampionátu hráčů do 19 let jasně lepším týmem, avšak gól nedala a musela se spokojit pouze s nerozhodným výsledkem 0:0.

ME 19: Česko - Řecko ... ON-LINE přenos
/img/small40/19-logo.gif 17.07. - Sledujte ON-LINE přenos z druhého utkání české reprezentace do 19 let na mistrovství Evropy. Od 18 hodin hraje v Liberci s Řeckem

Fotoreportáž: ME "19": Řecko-Itálie
/img/nat/19/EC2008_ReckoItalie_140708/reckoitalie.jpg 16.07. - Ve druhém utkání skupiny B na ME hráčů do 19 let remizovalo Řecko s Itálií 1:1. Fotoreportáž utkání od Jana Taubera.

Trenér Dovalil: S Řeky musíme bodovat!
/img/small40/dovaliljakub_mala.jpg 16.07. - Pondělní výhra českého týmu nad Angličany na mistrovství Evropy hráčů do 19 let je už téměř zapomenuta. Svěřence trenéra Jakuba Dovalila čeká ve čtvrtek v Liberci další silný soupeř ve skupině B – Řecko.

Hráčský kádr

Za reprezentaci U-19 v ročníku 2007/2008 mohou startovat hráči narození po 1.1.1989.