FOTBAL.CZ - Pohár ČMFS - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

Chrudim vítězem Poháru ČMFS
16.12. - Divizní Alfa Liberec sice dokázala porazit v cestě do finále prvoligové Benago Zruč nad Sázavou a Eco Investment, na mistrovskou Chrudim však již nestačila a před kamerami ČT 4 Sport podlehla 9:4 (5:1). Era-Pack Chrudim tak po třech letech podruhé získal tuto cennou trofej. /img/futsal/Dan/Logo__MFS.jpg

Západ:
Alfa Liberec         - Eco Investment Praha   7:4 (1:2, 4:4)
postupuje Alfa Liberec

Východ:
SKP Likop Třinec     - ERA-PACK Chrudim        2:6 (2:3)
postupuje ERA-PACK Chrudim

Čtvrtfinále ČMFS
Západ:

Alfa Liberec         - Benago Zruč nad Sázavou 11:10 (4:4, 9:9)

Eco Investment Praha - SELP Mladá Boleslav     7:4 (0:2, 4:4)
postupuje Eco Investment Praha

Východ:

Tango Brno           - ERA-PACK Chrudim        3:4 (0:2)

UFA Hradec Králové   - SKP Likop Třinec        2:4 (1:1)
postupuje SKP Likop Třinec

Osmifinále Poháru ČMFS
Západ:

Indoss Plzeň         - Benago Zruč nad Sázavou 2:4 (0:2, 2:2)
postupuje Benago

Alfa Liberec         - Karlovarský kraj        5:0 kont.

Eco Investment Praha - Jamaica Protivín        5:0 kont.
postupuje Eco Investment

SK Bělá 1946         - SELP Mladá Boleslav     2:7 (1:3)
postupuje Mladá Boleslav

Východ:

Tango Brno           - Nejzbach Vysoké Mýto    2:0 (1:0)
postupuje Tango Brno

Jerevan Slavičín     - ERA-PACK Chrudim        0:5 kont
postupuje Chrudim

Boca Chotěboř        - UFA Hradec Králové      5:5 (0:1, 3:3)
                                               na penalty 3:4
postupuje Hradec Králové

SKP Likop Třinec     - Delta Real Šumperk      6:3 (2:2)

Rozhodnutí ORK SF ČMFS
15.12. - Odvolací a revizní komise SF ČMFS ve věci odvolání klubu SK ALFA Liberec proti rozhodnutím DK SF ČMFS ze dne 4. 12. 2008, kterým byli potrestáni hráči klubu p. Krejčík Kamil a p. Doležel Pavel, oba trestem zastavení závodní činnosti v Poháru ČMFS futsalu na jedno soutěžní utkání za obdržení druhé žluté karty v celostátní části soutěže, rozhodla následovně.

03.12. - Los, termíny a výsledky celostátní části Poháru ČMFS ve futsalu pro ročník 2007/08

Chrudim vstupuje do UEFA Futsal Cupu
/img/futsal/Dan/pic40/Uefa_futsalcup_40.jpg 03.09. - Zatímco o víkendu se diváci konečně dočkají a budou moci sledovat úvod naší nejvyšší soutěže, mistrovský tým Era-Pack Chrudim se již bude po utkání s Olympikem Mělník soustředit na úvodní kolo futsalové obdoby Ligy mistrů - UEFA Futsal CUPU!

Pohár ČMFS vyhrál Eco Investment
/img/small40/logoFutsal.gif 19.12. - Ve finále Poháru ČMFS zvítězil pražský Eco Investment Praha nad Nejzbachem Vysoké Mýto 6:3 a získal tuto trofej popáté v historii.

Třetím semifinalistou Poháru ČMFS je Havlíčkův Brod
/img/small40/logofutsal.gif 19.09. - Po výhře o jedinou branku 5:4 nad vícemistrem z Jistebníku se třetím semifinalistou Poháru ČMFS stal Pramen Havlíčkův Brod. Pod všemi brankami domácích je podepsáno jméno Mareš.

Obhájce v poháru narazí na překvapení soutěže
/img/small40/logofutsal.gif 09.07. - Dnes bylo v sídle svazu v Praze na Strahově rozlosováno čtvrtfinále futsalového Poháru ČMFS. Na obhájce trofeje Nejzbach Vysoké Mýto čeká cesta na půdu překvapení soutěže divizního Gamaspolu Jeseník. Jedinou čistě prvoligovou dvojici tvoří pražský Ecoinvestment a SK Kladno.

Statistiky a sestavy osmifinálových zápasů ZDE

Los Poháru ČMFS ve futsalu 2006/2007

Futsalový Pohár ČMFS získalo Vysoké Mýto
/img/small40/logofutsal.gif 20.12. - Nejzbach Vysoké Mýto zdolal ve finále futsalového Poháru ČMFS druholigový Olympik Mělník 6:1. Východočeši si do poločasu vytvořili dvougólový náskok, který po změně stran navýšili a bez problémů uhájili.

Vysoké Mýto ve finále Poháru ČMFS
/img/small40/logofutsal.gif 07.11. - V prvním semifinále Poháru ČMFS ve futsalu porazil Nejzbach Vysoké Mýto po brankách Kaplana, Kroulíka a v power-play Černého Era-Pack Chrudim 3:1, za které korigoval na 2:1 Formánek. Ve středu se ve druhém semifinále utkají SELP Sokol Vysočany s Olympikem Mělník ve 20:20 hod v SH Kladno.

Překvapení v osmifinále Poháru ČMFS
/img/small40/logofutsal.gif 06.06. - Druholigový tým Draci Karlovy Vary se postaral o největší překvapení osmifinálových bojů v soutěži Poháru ČMFS ve futsalu. V plné sestavě v čele s fotbalovou oporou Janem Velkoborským dokázali hráči západočeského týmu otočit nepříznivý vývoj utkání s finalistou minulého ročníku soutěže, Viktorií Žižkov s řadou reprezentantů. V dalším utkání pátečního programu si naopak snadno poradil Helas Brno s účastníkem krajského přeboru Arsenalem Brtnice.

Futsalisté Chrudimi poprvé získali Pohár ČMFS
/img/small40/futsal-Chrudim.gif 18.12. - Úřadující mistr futsalové ligy Era Pack Chrudim ve finále Poháru ČMFS v hale na pražských Vinohradech zvítězil nad Viktorií Žižkov 3:1, když o výhře rozhodl až tři minuty před koncem zápasu.

Futsalisté Žižkova získali Pohár ČMFS
13.12. - Futsalisté Viktorie Žižkov obhájili loňské vítězství v Poháru ČMFS. Ve finále, hraném na dvě utkání, zvítězili díky vysoké výhře v odvetě nad Šumperkem, vedoucím týmem východní skupiny druhé ligy.