/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=9343

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=9343

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=9343

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=9343

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=9343

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=9343

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=186

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Domácí soutěže - Pohár ČMFS
23.6.2006

Historie Poháru ČMFS - ročník 2005/2006



finále - 19.05.2006 - 17:00

vs.
19. května - od 17 hodin
0:0 (pen. 4:2)
 



semifinále - 16.05.2006, 18:00

vs.
16. května - od 18 hodin, úterý
2 : 0
 
vs.
16. května - od 18 hodin, úterý
2 : 0
 



čtvrtfinále - 19.04.2006 - 16:30 hod.

vs.
12. 4. 2006 – 18:00, středa
2 : 0
 
vs.
18.4.2006 – 18,00, úterý
0:0, penalty 1:4
 
vs.
12.4.2006 – 16:30, středa,
1.FC Slovácko - Městský fotbal.stadion
0 : 2
 
vs.
19.4.2006 – 18:00, středa
1 : 0
 



4.kolo - 26.10.2005 - 15:30 hod.

116  SK Kladno       - Sparta Praha       0:2 (0:0) 
     Branky: 56. Pergl, 90. Pospěch

117  Viktoria Žižkov - Chmel Blšany       2:2 (1:1), 6:5 pk
     Branky: 26. Kalod, 50. Novotný - 33. Dort, 90+2. Šourek.

118  Kunovice        - České Budějovice   1:0 (0:0)
     Branka: 85. Matůš. 

119  Slovácko        - FK Teplice         2:0 (0:0)
     Branky: 57. Róth, 90. Malár. 

120  Hradec Králové  - HFK Olomouc        2:1 (1:0)
     Branky: 6. Šmarda, 52. Rezek - 88. Janeček.

121  Marila Příbram  - Baník Ostrava      1:2 (0:1)
     Branky: 60. Penner - 4. Slončík, 80. Metelka.

122  Ústí nad Labem  - Brno               0:1 (0:0)
     Branka: 90. Holek.

123  Vítkovice       - Slavia Praha       0:1 (0:1)
     Branka: 45. Kratochvíl.



3.kolo - 21.09.2005 - 16:00 hod.

100  Litvínov          - Sparta Praha       1:7
101  Varnsdorf         - SK Kladno          0:1
102  Viktoria Žižkov   - Slovan Liberec     4:3
103  Strakonice        - Chmel Blšany       1:3
104  Kunovice          - Tescoma Zlín       2:1
105  Tatran Prachatice - České Budějovice   1:2
106  Mutěnice          - Slovácko           1:2  
107  Čelákovice        - Teplice            0:5
108  HFK Olomouc       - Kroměříž           0:0, 5:4 pk 
109  Náchod            - Hradec Králové     2:3
110  Jakubčovice       - Baník Ostrava      0:1
111  Kolín             - Marila Příbram     0:2          
112  AS Pardubice      - Ústí nad Labem     0:1
113  Bystrc            - Brno               0:1
114  Vítkovice         - Vysočina Jihlava   2:0
115  Hlučín            - Slavia Praha       0:4



2.kolo - 31.08.2005 - 17:00 hod.

68  Zenit Čáslav       - Sparta Praha        0:6
69  Litvínov           - Chomutov            2:0
70  SK Kladno          - SIAD Most           2:1
71  Varnsdorf          - Xaverov             2:1
72  Pěnčín - Turnov    - Slovan Liberec      0:3
73  Nový Bydžov        - Viktoria Žižkov     0:1
74  Karlovy Vary/Dvory - Chmel Blšany        0:2
75  Holýšov            - Strakonice          0:3
76  Velké Karlovice    - Tescoma Zlín        2:2, pen. 4:5
77  Znojmo             - Kunovice            0:2
78  Tatran Prachatice  - Viktoria Plzeň      2:1
79  Králův Dvůr        - České Budějovice    1:4
80  Břeclav            - Slovácko            0:1
81  Morkovice          - Mutěnice            1:1, pen. 5:6
82  Sokolov            - Teplice             0:5
83  Hořovice           - Čelákovice          2:2, pen. 2:4
84  HFK Olomouc        - Sigma Olomouc       1:1, pen. 4:1
85  Zábřeh             - Kroměříž            0:0, pen. 7:8
86  Náchod             - Mladá Boleslav      2:0
87  Letohrad           - Hradec Králové      1:1, pen. 5:6
88  Třinec             - Baník Ostrava       1:1, pen. 4:5
89  Karviná            - Jakubčovice         0:1
90  Sezimovo Ústí      - Marila Příbram      3:6
91  Kolín              - Břevnov             4:1
92  Ústí nad Labem     - Jablonec 97         2:1
93  Bohemians Praha    - AS Pardubice        1:2
94  Ostrožská Nová Ves - Brno                0:8 
95  Kohoutovice        - Bystrc              0:1
96  Ždírec n Doubravou - Vysočina Jihlava    0:3
97  Dolní Benešov      - Vítkovice           0:1
98  Město Albrechtice  - Hlučín              0:3  
99  Dvůr Králové       - Slavia Praha        0:3



1.kolo - 31.07.2005 - 17:00 hod.

20 Hořovice                -Vejprnice               2:0
21 Velim                   -Viktoria Žižkov         0:4
22 Admira/Slavoj           -Xaverov H.Počernice     0:2
23 Kácov                   -Zenit Čáslav            1:3
24 FK Tábor                -Tatran Prachatice       0:1
25 Doubravka               -Karlovy Vary/Dvory      0:2
26 FK Brandov              -Sokolov                 0:3
27 Skalice u České Lípy    -Varnsdorf               1:2
28 Nový Bydžov             -Svitavy                 2:1
29 Ústí nad Orlicí         -AS Pardubice            0:3
30 Dvůr Králové            -Týniště nad Orlicí      2:2,3:2 pk
31 Předměřice              -Náchod                  2:2,5:6 pk
32 Chrudim                 -Hradec Králové          1:5
33 Hlavice                 -Ústí nad Labem          0:3
34 Holýšov                 -Klatovy                 1:0
35 Jankov                  -Strakonice              0:1
36 Benešov                 -Sezimovo Ústí           0:2
37 Stříbrná Skalice        -Kolín                   1:1,3:4 pk
38 Třeboň                  -Dynamo České Budějovice 0:2
39 Pěnčín - Turnov         -Nový Bor                1:0
40 Tesla Pardubice         -Letohrad                0:1
41 Motorlet                -Litvínov                1:2
42 Králův Dvůr             -Sparta Krč              2:1
43 Vyšehrad                -Chomutov                1:1,2:3 pk
44 Čelákovice              -Bohemians 1905          2:2,4:3 pk
45 Loko Vltavín            -SK Kladno               0:4
46 Dobrovice               -Břevnov                 1:2
47 Ovčáry                  -Bohemians Praha         1:3
48 Velké Meziříčí          -Bystrc                  0:2
49 Ždírec nad Doubravou    -Žďár nad Sázavou        1:0
50 Třebíč                  -Kohoutovice             2:2,0:3 pk
51 Hrušovany nad Jevišovkou-Břeclav                 1:2
52 Ostrožská Nová Ves      -Poštorná (Šardice)      2:1
53 Rousínov                -Znojmo                  2:3
54 Slavičín                -Kunovice                1:3
55 Mutěnice                -FKD                     0:0,5:4 pk
56 Konice                  -Město Albrechtice       3:3,6:7 pk
57 Morkovice               -Lipová                  2:0
58 Zábřeh                  -Uničov                  1:1,4:2 pk
59 Horka                   -HFK Olomouc             0:6
60 Hranice                 -Kroměříž                1:1,2:4 pk
61 Velké Karlovice         -Bystřice pod Hostýnem   4:0
62 Fulnek                  -Jakubčovice             0:3
63 Baník Albrechtice       -Hlučín                  0:4
64 Karviná-postup do 2. kola
65 Frýdek/Místek           -Vítkovice               0:2
66 Český Těšín             -Třinec                  1:1,6:7 pk
67 Orlová                  -Dolní Benešov           1:4



předkolo - 24.07.2005 - 17:00 hod.

1  Bzová                  -Vejprnice                0:5
2  Horní Měcholupy        -Velim                    1:1,3:4 pk
3  Admira/Slavoj          -Český Brod               3:0 kont.
4  Rožmitál               -Kácov                    0:0,2:4 pk
5  Vodňany                -FK Tábor                 1:2
6  ZČE Plzeň              -Hořovice                 2:3
7  Chodov u Karlových Varů-Doubravka                0:6
8  FK Brandov             -Rakovník                 2:1
9  Skalice u České Lípy   -Libiš                    2:0
10 Nový Bydžov            -Choceň                   2:1
11 Holice v Čechách       -Ústí nad Orlicí          1:3
12 Slavoj Polná           -Ždírec nad Doubravou     1:1,4:5 pk
13 Pálava Mikulov         -Hrušovany nad Jevišovkou 1:2
14 Ostrožská Nová Ves     -Kyjov                    2:1
15 Dolany                 -Horka                    0:0,3:4 pk 
16 Slavia Stachovice      -Fulnek                   0:4 
17 Morkovice              -Vyškov                   4:2
18 Konice                 -Velké Losiny             2:0
19 Baník Albrechtice      -Dětmarovice              1:1,3:2 pk

nic

nic

WebToDate