/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=76230

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=76230

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=76230

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 930

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=76230

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=76230

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=76230

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 930

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=930

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Historie
27.4.2011

Jetbull Futsal liga - Ročník 2010/2011 - historie

Konečné pořadí Jetbull Futsal ligy 2010/11:

 1. ERA-PACK Chrudim 
 2. Balticflora Teplice  
 3. Benago Zruč n.S. 
 4. Tango Brno 
 5. Bohemians 1905 
 6. Vysoké Mýto 
 7. Torf Pardubice 
 8. Slavia Praha  
 9. CC Jistebník 
10. Indoss Plzeň 
11. Kajot Helas Brno 
12. Likop Třinec 
Mistrem Jetbull Futsal ligy pro ročník 2010/11 se stal FK ERA-PACK Chrudim. Z Jetbull Futsal ligy sestupují týmy Kajot Helas Brno a SKP Likop Třinec Účast v Jetbull Futsal lize pro ročník 2011/12 si zajistili vítězové 2.ligy "západ" (ANDY Liberec), resp. 2.ligy "východ" (Delta Real Šumperk).


Finále


ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 5 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (7,5), Linhart Karel (7,4), Kincl Miroslav Delegát: Spišák Pavel Diváků: 860
Branky: 8. Mareš Michal (Dentinho De Lima), 9. Sidney Gomes (Vladyka Petr), 18. Dentinho De Lima, 34. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 36. Meller Tomáš - 25. Tolstov Alexander (Soares Fabio), 33. Taverna Rodrigo (Pereira Marcio Gomez), 40. Pereira Ricardo (Soares Fabio)
ŽK: Rešetár Lukáš - 0 ČK: 0 - Pereira Marcio Gomez
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Dentinho De Lima, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Sidney Gomes, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Pereira Ricardo, Taverna Rodrigo, Soares Fabio, Pereira Marcio Gomez, Ladeira Guilherme, Tolstov Alexander, Mažári Patrik, Fitsak Yurt, Leite Joao, Kalina Jan


Balticflora Teplice - ERA-PACK Chrudim 4 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (), Kresta Jan , Melničuk Vladimír Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 500
Branky: 19. Ladeira Guilherme, 31. Taverna Rodrigo (Tolstov Alexander), 32. Leite Joao (Salák Michal), 43. Soares Fabio - 15. Max Prates Weber (Mareš Michal), 30. Sidney Gomes, 35. Mareš Michal (Sobral Ricardo), 44. Sobral Ricardo (Mareš Michal), 49. Mareš Michal
ŽK: Ladeira Guilherme - Popelka Petr, Dentinho De Lima
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Kalina Jan, Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Soares Fabio, Ladeira Guilherme, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Mažári Patrik, Salák Michal, Leite Joao
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Dentinho De Lima, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Sidney Gomes, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub


ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 4 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,5), Blažej Petr (8,1), Ježek Martin Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 930
Branky: 7. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 27. Dentinho De Lima (Rešetár Lukáš), 28. Mareš Roman (Mareš Michal), 40. Rešetár Lukáš (Dentinho De Lima) - 3. Taverna Rodrigo, 13. Taverna Rodrigo (Soares Fabio), 20. Severino Paulo, 31. Taverna Rodrigo (Leite Joao), 39. Leite Joao (Taverna Rodrigo)
ŽK: Meller Tomáš, Sidney Gomes - Pereira Marcio Gomez, Leite Joao ČK: Sobral Ricardo - Cavallaro Thiago
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Dentinho De Lima, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Sidney Gomes, Bouška Tomáš, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Soares Fabio, Severino Paulo, Pereira Marcio Gomez, Tolstov Alexander, Leite Joao, Kalina Jan, Mažári Patrik


Balticflora Teplice - ERA-PACK Chrudim 3 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Honěk Jiří (), Černý Ondřej , Klečacký Marek Delegát: Chyba Michal Diváků: 500
Branky: 2. Severino Paulo (Pereira Ricardo), 31. Severino Paulo (Tolstov Alexander), 33. Pereira Marcio Gomez (Taverna Rodrigo) - 8. Mareš Roman (Mareš Michal), 9. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 10. Mareš Michal (Mareš Roman), 13. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 26. Sidney Gomes (Rešetár Lukáš), 27. Sidney Gomes, 30. Vladyka Petr, 36. Mareš Roman (Max Prates Weber)
ŽK: Taverna Rodrigo, Soares Fabio - Mareš Roman
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Taverna Rodrigo, Soares Fabio, Salák Michal, Severino Paulo, Ladeira Guilherme, Tolstov Alexander, Pereira Marcio Gomez, Račuk Michal, Leite Joao, Mažári Patrik
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Mareš Michal, Dentinho De Lima, Max Prates Weber, Kroulík Radovan, Mikan Radek, Vladyka Petr, Sidney Gomes, Rešetár Lukáš, Popelka Petr


Semifinále


ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 7 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8,2), Blažej Petr (8,2), Bělovský Jan Delegát: Starý Ladislav Diváků: 680
Branky: 1. Popelka Petr (Max Prates Weber), 23. Sobral Ricardo (Rešetár Lukáš), 30. Mareš Roman, 39. Max Prates Weber (Rešetár Lukáš), 39. Max Prates Weber, 39. Sobral Ricardo, 40. Dentinho De Lima - 8. Buršík Tomáš (Mareš Michal), 30. Veselovský Tomáš (Veljkovič Nedad), 35. Buršík Tomáš (Zrzavý Lukáš), 36. Belej Michal, 37. Veselovský Tomáš
ŽK: 0 - Havel Josef, Kubíček Václav
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Dentinho De Lima, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Sidney Gomes, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Žďánský Jakub
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Havel Josef, Pagáč Andrej, Buršík Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Belej Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Mareš Michal, Veljkovič Nedad, Kubíček Václav, Záruba Radim


Tango Brno - ERA-PACK Chrudim 3:3 (1:2), 3:4 po prodloužení
Rozhodčí: Honěk Jiří (7), Sebök Ladislav (7), Klečacký Marek Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 1600
Branky: 13. Veljkovič Nedad (Havel Josef), 23. Buršík Tomáš (Havel Jan), 31. Havel Josef - 10. Rešetár Lukáš, 15. Max Prates Weber (Mareš Roman), 21. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 49. Sobral Ricardo (Mareš Roman)
ŽK: Veljkovič Nedad, Havel Josef, Veselovský Tomáš - 0 ČK: 0 - Dentinho De Lima
Tango Brno: Kubíček Václav, Mareš Michal, Havel Jan, Belej Michal, Chadzidis Dimostenis, Buršík Tomáš, Veljkovič Nedad, Outrata Pavel, Havel Josef, Zrzavý Lukáš, Veselovský Tomáš, Vacula Vojtěch
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Dentinho De Lima, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Sidney Gomes, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub


ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 10 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Černý Ondřej (8,5), Ježek Martin Delegát: Lobo Radek Diváků: 865
Branky: 4. Mareš Michal (Popelka Petr), 7. Popelka Petr (Max Prates Weber), 20. Mareš Michal, 26. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 30. Douglas Da Silva (Vladyka Petr), 31. Sidney Gomes (Max Prates Weber), 32. Mareš Roman (Sidney Gomes), 34. Max Prates Weber (Mareš Roman), 37. Sobral Ricardo - 23. Belej Michal (Chadzidis Dimostenis), 35. Vlastní
ŽK: Mareš Roman, Popelka Petr, Rešetár Lukáš - Pagáč Andrej, Mareš Michal, Belej Michal, Outrata Pavel, Vacula Vojtěch
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Douglas Da Silva, Sidney Gomes, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Bouška Tomáš, Žďánský Jakub, Vlastní
Tango Brno: Kubíček Václav, Pagáč Andrej, Veselovský Tomáš, Mareš Michal, Veljkovič Nedad, Belej Michal, Havel Jan, Chadzidis Dimostenis, Buršík Tomáš, Outrata Pavel, Zrzavý Lukáš, Vacula Vojtěch

Balticflora Teplice - Benago Zruč n.S. 9 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (9,3), Henych Karel (9,3), Hofmann Rudolf Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 400
Branky: 4. Severino Paulo (Pereira Ricardo), 18. Soares Fabio, 19. Severino Paulo (Soares Fabio), 27. Taverna Rodrigo (Ladeira Guilherme), 28. Ladeira Guilherme, 31. Taverna Rodrigo (Ladeira Guilherme), 31. Ladeira Guilherme, 33. Soares Fabio (Pereira Ricardo), 38. Tolstov Alexander (Taverna Rodrigo) - 11. Angellot Garces, 33. Kohajdík Juraj (Vozár Mario)
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Cavallaro Thiago, Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Severino Paulo, Mažári Patrik, Leite Joao, Konečný Marek, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Soares Fabio, Pereira Marcio Gomez
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Filinger David, Simitči Agron, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Ježdík Jiří, Kohajdík Juraj, Fitzel Tomáš, Drahovský Tomáš, Rick Gabriel, Vozár Mario, Krajč Marian


Benago Zruč n.S. - Balticflora Teplice 3 : 10 (0 : 5)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8), Venc Radek (8), Mráz Roman Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 320
Branky: 24. Angellot Garces, 29. Drahovský Tomáš (Angellot Garces), 33. Brožek Daniel (Rick Gabriel) - 2. Taverna Rodrigo (Severino Paulo), 9. Taverna Rodrigo (Pereira Marcio Gomez), 10. Taverna Rodrigo (Tolstov Alexander), 10. Severino Paulo, 16. Soares Fabio (Severino Paulo), 28. Soares Fabio (Tolstov Alexander), 31. Pereira Marcio Gomez, 35. Ladeira Guilherme, 37. Pereira Marcio Gomez (Soares Fabio), 38. Salák Michal (Pereira Marcio Gomez)
ŽK: Filinger David, Angellot Garces - Ladeira Guilherme
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Agron, Filinger David, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Drahovský Tomáš, Ježdík Jiří, Fitzel Tomáš, Vozár Mario, Krajč Marian, Brožek Daniel
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Severino Paulo, Salák Michal, Soares Fabio, Pereira Marcio Gomez, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Mažári Patrik, Kalina Jan


Balticflora Teplice - Benago Zruč n.S. 11 : 3 (8 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (7,5), Blažej Petr (7,2), Smreček Ladislav Delegát: Amler Evžen Diváků: 350
Branky: 1. Ladeira Guilherme (Pereira Marcio Gomez), 2. Ladeira Guilherme (Taverna Rodrigo), 5. Tolstov Alexander (Taverna Rodrigo), 6. Soares Fabio (Severino Paulo), 15. Pereira Ricardo (Pereira Ricardo), 17. Severino Paulo (Ladeira Guilherme), 20. Tolstov Alexander (Pereira Ricardo), 25. Pereira Marcio Gomez (Ladeira Guilherme), 26. Soares Fabio, 38. Taverna Rodrigo (Soares Fabio), 150. Taverna Rodrigo - 37. Fitzel Tomáš (Drahovský Tomáš), 37. Drahovský Tomáš, 40. Rick Gabriel (Angellot Garces)
ŽK: Cavallaro Thiago - Rick Gabriel
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Severino Paulo, Soares Fabio, Pereira Marcio Gomez, Ladeira Guilherme, Tolstov Alexander, Mažári Patrik, Kalina Jan
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Agron, Filinger David, Ježdík Jiří, Rick Gabriel, Brožek Daniel, Fitzel Tomáš, Drahovský Tomáš, Angellot Garces, Vozár Mario, Hájek Jakub



 

Čtvrtfinále


ERA-PACK Chrudim - Slavia Praha 5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,5), Sebök Ladislav (7), Klečacký Marek Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 530
Branky: 11. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 14. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 31. Max Prates Weber (Sobral Ricardo), 33. Sobral Ricardo (Vladyka Petr), 39. Vladyka Petr
ŽK: 0 - Knobloch Ondřej, Oliva Petr, Kosina Jan
ERA-PACK Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Beránek Jiří, Oliva Petr, Holeček Michal, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Pacheco Davide, Löffler Erik


Slavia Praha - ERA-PACK Chrudim 0 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Linhart Karel (8,2), Venc Radek (8,2), Kincl Miroslav Delegát: Lobo Radek Diváků: 700
Branky: - 1. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 5. Douglas Da Silva, 13. Dentinho De Lima, 27. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 32. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 35. Max Prates Weber (Mareš Roman), 38. Rešetár Lukáš
ŽK: Oliva Petr, Hrdina Martin - Dentinho De Lima
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Pacheco Davide, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub


ERA-PACK Chrudim - Slavia Praha 6 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Lasch Jiří (8,2), Krupa Jan Delegát: Starý Ladislav Diváků: 550
Branky: 16. Mareš Michal (Dentinho De Lima), 18. Vladyka Petr (Sidney Gomez Lima), 22. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 25. Douglas Da Silva, 39. Max Prates Weber, 39. Dentinho De Lima
ŽK: Rešetár Lukáš - Oliva Petr
ERA-PACK Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Sidney Gomez Lima
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Kučera Martin

Balticflora Teplice - Torf Pardubice 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (), Trlida Zdeněk , Gryc Leoš Delegát: Amler Evžen Diváků: 350
Branky: 3. Taverna Rodrigo (Ladeira Guilherme), 3. Ladeira Guilherme, 27. Ladeira Guilherme (Leite Joao), 37. Soares Fabio, 39. Soares Fabio - 16. Beran Jiří, 26. Malý Roman (Slováček Matěj)
ŽK: Soares Fabio, Leite Joao - Urbanec Tomáš
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Taverna Rodrigo, Severino Paulo, Soares Fabio, Marcio Gomes Pereira, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Konečný Marek, Mažári Patrik
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Netolický Roman, Zahradník Pavel


Torf Pardubice - Balticflora Teplice 3 : 7 (0 : 5)
Rozhodčí: Skřítecký Aleš (), Gasnárek Michal , Bělovský Jan Delegát: Hora Jan Diváků: 300
Branky: 29. Slováček Matěj (Netolický Roman), 33. Jeřábek Jan (Černík Jakub), 40. Černík Jakub (Jeřábek Jan) - 6. Soares Fabio (Leite Joao), 6. Tolstov Alexander, 10. Severino Paulo (Taverna Rodrigo), 14. Tolstov Alexander (Pereira Ricardo), 19. Pereira Marcio Gomez (Leite Joao), 22. Taverna Rodrigo (Ladeira Guilherme), 27. Leite Joao (Soares Fabio)
ŽK: Slováček Matěj, Melechovský Aleš, Kašpar Jiří - Taverna Rodrigo, Pereira Ricardo, Ladeira Guilherme
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Beran Jiří, Netolický Roman, Koudelka Tomáš, Melechovský Aleš, Jeřábek Jan, Kašpar Jiří, Černík Jakub
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Leite Joao, Taverna Rodrigo, Severino Paulo, Soares Fabio, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Mažári Patrik, Pereira Marcio Gomez, Cavallaro Thiago


Balticflora Teplice - Torf Pardubice 6 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,4), Blažej Petr (7,4), Hofmann Rudolf Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200
Branky: 2. Tolstov Alexander (Taverna Rodrigo), 7. Soares Fabio (Severino Paulo), 11. Taverna Rodrigo (Pereira Ricardo), 14. Severino Paulo (Pereira Marcio Gomez), 40. Severino Paulo (Soares Fabio) - 12. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 22. Vlastní, 39. Malý Roman (Jeřábek Jan)
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Kalina Jan, Cavallaro Thiago, Taverna Rodrigo, Tolstov Alexander, Mažári Patrik, Ladeira Guilherme, Konečný Marek, Soares Fabio, Pereira Marcio Gomez, Severino Paulo, Vlastní
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Slováček Matěj, Slováček Jakub, Černík Jakub, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Hlouš Radek

Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 5 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (6,6), Melničuk Vladimír (6,8), Svatík Martin Delegát: Chyba Michal Diváků: 400
Branky: 2. Filinger David, 16. Filinger David (De Oliveira Caio), 19. Angellot Garces (Filinger David), 36. Filinger David, 37. Rick Gabriel (Angellot Garces) - 16. Michalec Roman (Novotný Pavel), 25. Novotný Pavel, 34. Novotný Pavel (Formánek Pavel)
ŽK: De Oliveira Caio - Formánek Pavel, Beneš Tomáš, Münzberger Petr
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Agron, Filinger David, De Oliveira Caio, Angellot Garces, Rick Gabriel, Drahovský Tomáš, Rodek Marcel, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ježdík Jiří, Vozár Mario
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Gerčák Jakub, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Lipavský Tomáš, Kadeřábek Jaroslav, Münzberger Petr, Šimon David


Vysoké Mýto - Benago Zruč n.S. 1 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,9), Henych Karel (7,6), Melničuk Vladimír Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 500
Branky: 25. Lištván Jan (Münzberger Petr) - 36. Simitči Agron (Kohajdík Juraj), 46. Filinger David (Angellot Garces)
ŽK: Münzberger Petr, Šimon David - Angellot Garces, Simitči Agron, De Oliveira Caio, Filinger David, Rick Gabriel
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Lipavský Tomáš, Unger Jaroslav, Michalec Roman, Gerčák Jakub, Münzberger Petr, Kadeřábek Jaroslav, Šimon David, Novotný Pavel, Lištván Jan, Vácha Tomáš
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Angellot Garces, Simitči Agron, Kohajdík Juraj, De Oliveira Caio, Filinger David, Fitzel Tomáš, Drahovský Tomáš, Rick Gabriel, Vozár Mario, Ježdík Jiří


Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (6,7), Venc Radek (6,9), Linhart Karel Delegát: Blažek Marek Diváků: 300
Branky: 2. Angellot Garces (De Oliveira Caio), 7. Angellot Garces (De Oliveira Caio), 19. Angellot Garces (De Oliveira Caio), 26. Kohajdík Juraj (Angellot Garces), 27. Ježdík Jiří, 32. Angellot Garces (Klíma Jan) - 35. Vácha Tomáš, 37. Michalec Roman (Formánek Pavel)
ŽK: 0 - Vácha Tomáš
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Filinger David, Simitči Agron, De Oliveira Caio, Angellot Garces, Rick Gabriel, Kohajdík Juraj, Drahovský Tomáš, Ježdík Jiří, Fitzel Tomáš, Vozár Mario, Krajč Marian
Vysoké Mýto: Gerčák Jakub, Gerčák Libor, Formánek Pavel, Lipavský Tomáš, Novotný Pavel, Michalec Roman, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Kadeřábek Jaroslav, Münzberger Petr, Vácha Tomáš, Šimon David

Tango Brno - Bohemians 1905 5 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (7), Molík Jan (7), Pražák Martin Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 580
Branky: 17. Belej Michal (Havel Josef), 17. Veljkovič Nedad, 22. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 34. Veljkovič Nedad, 38. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef) - 2. Pleyer Petr (Kopecký Marek), 11. Bellada Václav (Vodecký Igor), 16. Kopecký Marek, 36. Dlouhý Martin (Vodecký Igor)
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Mareš Michal, Outrata Pavel - Vodecký Igor, Stejskal Pavel ČK: Pagáč Andrej - 0
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Pagáč Andrej, Mareš Michal, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Outrata Pavel, Havel Josef, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš
Bohemians 1905: Bellada Václav, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Kopecký Marek, Bellada Jaroslav, Pleyer Petr, Junek Petr, Stejskal Pavel, Frohna Jakub, Málek Pavel, Franěk David


Bohemians 1905 - Tango Brno 7 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (8), Hanzlík Jiří (6,9), Nagy Zdeněk Delegát: Návesník Pavel Diváků: 350
Branky: 13. Dlouhý Martin (Kopecký Marek), 14. Dlouhý Martin, 16. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 21. Dlouhý Martin (Kopecký Marek), 22. Vodecký Igor, 26. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 28. Kopecký Marek (Pleyer Petr) - 2. Havel Josef (Veljkovič Nedad), 25. Veljkovič Nedad (Belej Michal), 29. Chadzidis Dimostenis, 29. Outrata Pavel, 37. Belej Michal (Outrata Pavel)
ŽK: Kopecký Marek, Bellada Václav - Havel Josef ČK: 0 - Havel Jan
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Junek Petr, Stejskal Pavel, Málek Pavel, Frohna Jakub, Slunéčko Jakub, Vodecký Igor, Bellada Václav, Franěk David
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Mareš Michal, Brůna Martin, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Outrata Pavel, Havel Josef, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Berky Marian


Tango Brno - Bohemians 1905 11 : 4 (5 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,5), Kaštánek Libor (7,5), Mráz Roman Delegát: Žižka Alois Diváků: 800
Branky: 3. Veselovský Tomáš (Mareš Michal), 10. Belej Michal (Veselovský Tomáš), 14. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 20. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 23. Outrata Pavel (Mareš Michal), 32. Veselovský Tomáš (Belej Michal), 33. Belej Michal (Havel Josef), 36. Havel Josef (Veljkovič Nedad), 37. Outrata Pavel, 37. Veljkovič Nedad, 40. Veselovský Tomáš - 1. Pleyer Petr (Vodecký Igor), 6. Junek Petr (Kopecký Marek), 29. Pleyer Petr (Kopecký Marek), 39. Málek Pavel (Bellada Václav)
ŽK: Outrata Pavel, Berky Marian - Kopecký Marek, Franěk David
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Pagáč Andrej, Mareš Michal, Belej Michal, Outrata Pavel, Havel Josef, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Kubíček Václav, Buršík Tomáš, Berky Marian
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Kopecký Marek, Vodecký Igor, Dlouhý Martin, Bellada Václav, Junek Petr, Stejskal Pavel, Pleyer Petr, Málek Pavel, Franěk David, Tichý Petr


Bohemians 1905 - Tango Brno 8 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,5), Molík Jan (6,5), Ježek Martin Delegát: Lobo Radek Diváků: 350
Branky: 9. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 12. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 12. Pleyer Petr, 27. Pleyer Petr (Kopecký Marek), 37. Kopecký Marek, 37. Bellada Václav, 40. Vodecký Igor, 40. Bellada Václav - 2. Belej Michal, 25. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 35. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 40. Belej Michal
ŽK: Pleyer Petr - Chadzidis Dimostenis, Mareš Michal
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Frohna Jakub, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Junek Petr, Bellada Václav, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Slunéčko Jakub, Málek Pavel, Franěk David
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Berky Marian, Pagáč Andrej, Mareš Michal, Vacula Vojtěch, Havel Josef, Belej Michal, Outrata Pavel, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Kubíček Václav


Tango Brno - Bohemians 1905 8 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Kresta Jan (8,5), Mráz Roman Delegát: Hoffman Petr Diváků: 1000
Branky: 16. Havel Josef (Havel Josef), 17. Belej Michal, 30. Outrata Pavel, 32. Chadzidis Dimostenis (Veljkovič Nedad), 32. Belej Michal, 38. Belej Michal (Chadzidis Dimostenis), 39. Chadzidis Dimostenis, 39. Belej Michal - 31. Pleyer Petr (Kopecký Marek), 38. Kopecký Marek (Šnídl Petr), 38. Dlouhý Martin
ŽK: Pagáč Andrej, Veselovský Tomáš - Stejskal Pavel, Šnídl Petr ČK: 0 - Bellada Václav
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Pagáč Andrej, Mareš Michal, Outrata Pavel, Belej Michal, Havel Josef, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Vacula Vojtěch
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Frohna Jakub, Vodecký Igor, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Bellada Václav, Junek Petr, Šnídl Petr, Franěk David, Rott Miroslav



ZÁKLADNÍ ČÁST

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Chrudim222101184: 4263( 30)
2.Balticflora Teplice221534109: 6448( 15)
3.Benago Zruč n.S.221228 88: 7238( 5)
4.Tango Brno221147 91: 7437( 4)
5.Bohemians 19052210210 73: 8732( -1)
6.Vysoké Mýto2210012 78: 9130( -3)
7.Torf Pardubice229211 92: 8629( -4)
8.Slavia Praha229211 62: 7829( -4)
9.CC Jistebník227510 65: 9926( -7)
10.Indoss Plzeň227312 77:11424( -9)
11.Kajot Helas Brno224216 61:11214(-19)
12.Likop Třinec224117 55:11613(-20)

 

22.kolo


Chrudim - Likop Třinec 13 : 2 (6 : 1)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,6), Černý Martin (7,6). Delegát: Žižka Alois Diváků: 300
Branky: 6. Douglas Da Silva (Sobral Ricardo), 10. Douglas Da Silva (Sobral Ricardo), 11. Douglas Da Silva, 13. Dentinho De Lima (Max Prates Weber), 20. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 20. Vladyka Petr, 21. Popelka Petr (Mareš Roman), 24. Kroulík Radovan (Rešetár Lukáš), 28. Popelka Petr (Mareš Roman), 32. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 34. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 36. Dentinho De Lima (Sobral Ricardo), 36. Rešetár Lukáš - 19. Mudrík Vladimír (Duda Rostislav), 34. Mendrok Lukáš
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek
Likop Třinec: Nový Tomáš, Csikán Vojtěch, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Duda Rostislav, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kreželok Ondřej Trenér: Josef Cieslar st.


Bohemians 1905 - Kajot Helas Brno 7 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7,3), Kresta Jan (7,4). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200
Branky: 5. Kopecký Marek (Vodecký Igor), 13. Málek Pavel (Slunéčko Jakub), 14. Kopecký Marek (Dlouhý Martin), 22. Slunéčko Jakub (Dlouhý Martin), 23. Tichý Petr (Frohna Jakub), 38. Pleyer Petr, 39. Dlouhý Martin (Kopecký Marek) - 37. Pánek Jan (Hačka Martin), 38. Klimeš Milan (Skoupý Ondřej)
Bohemians 1905: Franěk David, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Slunéčko Jakub, Bellada Václav, Tichý Petr, Vodecký Igor, Kopecký Marek, Bellada Jaroslav, Frohna Jakub, Málek Pavel Trenér: Jiří Samek
Kajot Helas Brno: Velan Jan, Skoupý Ondřej, Hačka Martin, Semerád Miroslav, Šíma Jiří, Pánek Jan, Čoupek Jan, Klimeš Milan, Ovčačík Jan, Večeřa Václav Trenér: Zdeněk Táborský


CC Jistebník - Indoss Plzeň 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (7), Venc Radek (7). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250
Branky: 3. Seidler Michal (Hvolka Tomáš), 12. Koval Radomír (Seidler Michal), 22. Seidler Michal (Matěj Jaromír), 38. Hvolka Tomáš (Korený Radek) - 19. Míka David (Kučera Petr), 23. Míka Martin (Kadlec Tomáš), 24. Míka Martin (Scheinherr Jiří), 40. Míka David (Kučera Petr)
ŽK: Opálka Petr - Kolařík Václav
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Koval Radomír, Hvolka Tomáš, Korený Radek, Kašický Dušan, Seidler Michal, Matěj Jaromír, Bláha Martin, Kornák David, Opálka Petr, Myška Pavel Trenér: Radek Korený
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Míka Martin, Kadlec Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal Trenér: Tomáš Kadlec


Slavia Praha - Balticflora Teplice 3 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,9), Linhart Karel (8). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 280
Branky: 1. Holeček Michal, 14. Matějka Tomáš, 29. Kokeš Filip (Oliva Petr) - 1. Ladeira Guilherme (Taverna Ridrigo), 4. Ladeira Guilherme (Pereira Ricardo), 14. Pereira Ricardo (Tolstov Alexander), 15. Soares Fabio (Taverna Ridrigo), 33. Leite Joao (Pereira Ricardo), 40. Tolstov Alexander
ŽK: 0 - Soares Fabio
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik Trenér: Martin Brychta
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Leite Joao, Taverna Ridrigo, Severino Paulo, Soares Fabio, Gomes Pereria Marcio, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Čutík Zdeněk Trenér: Aibek Mukanov


Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 2 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (6,9), Henych Karel (7). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 400
Branky: 36. Eriberto Junior Betonho (De Oliveira Caio), 37. Angellot Garces (Vozár Mario) - 10. Beneš Tomáš (Unger Jaroslav), 26. Kadeřábek Jaroslav (Beneš Tomáš), 37. Gerčák Libor
ŽK: Rodek Marcel - 0
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Filinger David, Eriberto Junior Betonho, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Drahovský Tomáš, Angellot Garces, Rodek Marcel, Fitzel Tomáš, Krajč Marian Trenér: Beni Simitči
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Šimon David, Novotný Pavel, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Kadeřábek Jaroslav Trenér: Roman Páral


Tango Brno - Torf Pardubice 5 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7), Sebök Ladislav (4). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 300
Branky: 2. Chadzidis Dimostenis, 6. Veljkovič Nedad (Chadzidis Dimostenis), 7. Veselovský Tomáš (Vacula Vojtěch), 18. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 29. Chadzidis Dimostenis (Brůna Martin) - 17. Jeřábek Jan (Slováček Matěj), 32. Slováček Matěj (Malý Roman), 34. Slováček Jakub (Urbanec Tomáš), 36. Slováček Matěj, 36. Slováček Matěj
ŽK: Havel Josef, Mareš Michal - Černík Jakub
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Peška Lukáš, Mareš Michal, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Pagáč Andrej, Chadzidis Dimostenis, Vacula Vojtěch, Belej Michal Trenér: Marián Berky
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Urbanec Tomáš, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Malý Roman, Kašpar Jiří Trenér: Růžička Miloslav


 

21.kolo


Torf Pardubice - Chrudim 3 : 11 (3 : 6)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,8), Nagy Zdeněk (7,7). Delegát: Chyba Michal Diváků: 300
Branky: 15. Netolický Roman (Černík Jakub), 17. Beran Jiří (Slováček Matěj) - 5. Vladyka Petr (Kroulík Radovan), 7. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 8. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 9. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 10. Vlastní, 19. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 22. Mareš Michal (Max Prates Weber), 27. Vladyka Petr, 27. Vladyka Petr, 37. Vladyka Petr (Vladyka Petr), 37. Rešetár Lukáš, 40. Popelka Petr (Dentinho De Lima)
ŽK: Urbanec Tomáš, Netolický Roman - 0
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Beran Jiří, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Kašpar Jiří, Vlastní Trenér: Miloslav Růžička
Chrudim: Meller Tomáš, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Kroulík Radovan, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartušek


Vysoké Mýto - Tango Brno 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,4), Černý Ondřej (7,3). Delegát: Pavlas Jan Diváků: 550
Branky: 5. Gerčák Jakub (Novotný Pavel), 26. Novotný Pavel (Michalec Roman) - 2. Belej Michal (Havel Josef), 8. Belej Michal (Chadzidis Dimostenis), 34. Veljkovič Nedad, 36. Mareš Michal, 36. Belej Michal, 38. Outrata Pavel (Chadzidis Dimostenis)
ŽK: Šimon David - Veljkovič Nedad, Pagáč Andrej ČK: Formánek Pavel - 0
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Libor Trenér: Roman Páral
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Mareš Michal, Brůna Martin, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Outrata Pavel, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Pagáč Andrej, Bartoň Tomáš Trenér: Marián Berky


Balticflora Teplice - Benago Zruč n.S. 4 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Pražák Martin (5,7), Ježek Martin (5,6). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 450
Branky: 3. Ladeira Guilherme (Gomes Pereria Marcio), 31. Leite Joao (Pereira Ricardo), 33. Severino Paulo, 40. Gomes Pereria Marcio - 31. Angellot Garces (Eriberto Juniuor)
ŽK: Tolstov Alexander - De Oliveira Caio, Angellot Garces
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Taverna Ridrigo, Severino Paulo, Soares Fabio, Gomes Pereria Marcio, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Mažári Patrik Trenér: Mukanov Eibek
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Filinger David, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Angellot Garces, Drahovský Tomáš, Fitzel Tomáš, Rodek Marcel, Krajč Marian, Chrobák Marek, Eriberto Juniuor Trenér: Beni Simitči


Indoss Plzeň - Slavia Praha 1 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,5), Melničuk Vladimír (8). Delegát: Kalina Josef Diváků: 210
Branky: 19. Mižár Jakub (Kučera Petr) - 2. Zapletal Petr (Matějka Tomáš), 10. Míča Ondřej (Wojnar Mikoláš), 17. Oliva Petr
ŽK: 0 - Knobloch Ondřej
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Míka David, Míka Martin, Štverák Tomáš, Kovacs Michal, Holý Michal, Mižár Jakub, Kolařík Václav Trenér: Tomáš Kadlec
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Holeček Michal, Oliva Petr, Pacheco Davide, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik Trenér: Martin Brychta


Kajot Helas Brno - CC Jistebník 4 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Venc Radek (8), Gasnárek Michal (8). Delegát: Bednář Kamil Diváků: 190
Branky: 33. Hebron Pavel (Semerád Miroslav), 37. Svoboda Petr (Semerád Miroslav), 38. Semerád Miroslav (Pánek Jan), 40. Semerád Miroslav (Pánek Jan) - 4. Kornák David (Seidler Michal), 12. Kornák David (Hvolka Tomáš), 35. Seidler Michal (Myška Pavel), 36. Seidler Michal (Hvolka Tomáš), 37. Seidler Michal
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Dornay Jan, Lerch Stanislav, Hebron Pavel, Semerád Miroslav, Sekanina Tomáš, Pánek Jan, Sýkora Radek, Svoboda Petr, Konečný Marek Trenér: Zdeněk Táborský
CC Jistebník: Myška Pavel, Koval Radomír, Matěj Jaromír, Opálka Petr, Kornák David, Bláha Martin, Seidler Michal, Potůček Václav, Kašický Dušan, Hvolka Tomáš, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený


Likop Třinec - Bohemians 1905 3 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,3), Klečacký Marek (7,1). Delegát: Spišák Pavel Diváků: 250
Branky: 4. Sniegoň Michal (Cieslar Josef), 16. Mendrok Lukáš (Stoszek Lukáš), 30. Mendrok Lukáš (Nový Tomáš) - 22. Dlouhý Martin (Kopecký Marek), 32. Junek Petr (Vodecký Igor), 36. Junek Petr
ŽK: 0 - Junek Petr
Likop Třinec: Nový Tomáš, Kreželok Ondřej, Duda Rostislav, Stoszek Lukáš, Cieslar Josef, Sniegoň Michal, Kufa Petr, Csikán Vojtěch, Mendrok Lukáš, Sporysz Martin, Baron Lukáš Trenér: Josef Cieslar st.
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Slunéčko Jakub, Junek Petr, Bellada Václav, Tichý Petr, Málek Pavel, Vodecký Igor, Kopecký Marek, Franěk David Trenér: Jíří Samek


 

20.kolo


Chrudim - Bohemians 1905 10 : 3 (6 : 1)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,4), Venc Radek (7,5). Delegát: Amler Evžen Diváků: 300
Branky: 4. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 6. Max Prates Weber (Mareš Roman), 8. Sobral Ricardo, 9. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 12. Mareš Michal (Mareš Roman), 18. Sobral Ricardo, 29. Sobral Ricardo (Vladyka Petr), 31. Mikan Radek (Dentinho De Lima), 33. Sobral Ricardo (Mareš Michal), 35. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš) - 19. Junek Petr (Rott Miroslav), 25. Tichý Petr (Pleyer Petr), 30. Málek Pavel (Tichý Petr)
ŽK: Mareš Roman - Šnídl Petr
Chrudim: Dentinho De Lima, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Málek Pavel, Slunéčko Jakub, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Junek Petr, Tichý Petr, Bellada Václav, Rott Miroslav, Franěk David, Hanzlík Radek Trenér: Jiří Samek


CC Jistebník - Likop Třinec 6 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Sebök Ladislav (8). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 300
Branky: 7. Blažej Vít (Seidler Michal), 20. Hvolka Tomáš (Seidler Michal), 29. Hvolka Tomáš (Seidler Michal), 32. Seidler Michal (Blažej Vít), 35. Blažej Vít, 36. Koval Radomír (Kašický Dušan) - 20. Očadlík Daniel (Stoszek Lukáš), 31. Stoszek Lukáš (Duda Rostislav), 40. Duda Rostislav (Stoszek Lukáš)
CC Jistebník: Krayzel Petr, Blažej Vít, Opálka Petr, Hvolka Tomáš, Seidler Michal, Kašický Dušan, Koval Radomír, Matěj Jaromír, Potůček Václav, Vojtek Michal, Bláha Martin, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Sniegoň Michal, Csikán Vojtěch, Lalák Jiří, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš Trenér: Josef Cieslar st.


Slavia Praha - Kajot Helas Brno 5 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (8,2), Melničuk Vladimír (8,3). Delegát: Herzog Antonín Diváků: 350
Branky: 12. Zapletal Petr (Matějka Tomáš), 14. Holeček Michal (Kosina Jan), 19. Kosina Jan (Holeček Michal), 39. Novotný Jiří (Holeček Michal), 40. Kosina Jan - 17. Semerád Miroslav (Šíma Jiří)
ŽK: Knobloch Ondřej, Beránek Jiří - Lacko Ivan, Šíma Jiří
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Löffler Erik, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Lerch Stanislav, Semerád Miroslav, Šíma Jiří, Svoboda Petr, Klimeš Milan, Hebron Pavel, Sýkora Radek, Konečný Marek Trenér: Zdeněk Táborský


Benago Zruč n.S. - Indoss Plzeň 8 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (7,8), Kincl Miroslav (8). Delegát: Bednář Kamil Diváků: 170
Branky: 2. De Oliveira Caio, 13. Filinger David (De Oliveira Caio), 13. Drahovský Tomáš, 20. Angellot Garces (Fitzel Tomáš), 22. Rick Gabriel (Angellot Garces), 34. Chrobák Marek (Drahovský Tomáš), 37. Rick Gabriel (Angellot Garces), 40. Angellot Garces - 10. Kadlec Tomáš (Míka David), 20. Holý Michal, 31. Míka David (Kučera Petr), 33. Míka David
ŽK: Filinger David - Kovacs Michal, Holý Michal
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Filinger David, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Drahovský Tomáš, Rodek Marcel, Hájek Jakub, Sochůrek Ondřej Trenér: Beni Simitči
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Myslík Vladimír, Scheinherr Jiří, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Kadlec Tomáš, Krejčí Tomáš, Kolařík Václav Trenér: Petr Šindelář


Tango Brno - Balticflora Teplice 5 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,5), Mráz Roman (7,4). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 590
Branky: 9. Belej Michal, 29. Pagáč Andrej (Brůna Martin), 32. Belej Michal (Vacula Vojtěch), 32. Belej Michal, 39. Belej Michal (Pagáč Andrej) - 8. Ladeira Guilherme (Pereira Ricardo), 20. Tolstov Alexander (Leite Joao), 33. Pereira Ricardo, 34. Pereira Ricardo, 38. Ladeira Guilherme
ŽK: Havel Josef, Outrata Pavel - Pereira Ricardo, Ladeira Guilherme
Tango Brno: Kubíček Václav, Mareš Michal, Belej Michal, Buršík Tomáš, Brůna Martin, Pagáč Andrej, Chadzidis Dimostenis, Havel Josef, Outrata Pavel, Vlček Radim, Vacula Vojtěch, Zrzavý Lukáš Trenér: Marian Berky
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Leite Joao, Taverna Ridrigo, Severino Paulo, Mažári Patrik, Gomes Pereria Marcio, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Soares Fabio Trenér: Rui Guimaraes


Torf Pardubice - Vysoké Mýto 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,3), Černý Ondřej (7,4). Delegát: Procházka Petr Diváků: 250
Branky: 39. Beran Jiří (Sklenář Václav) - 6. Vlastní, 11. Unger Jaroslav (Vágner Jakub), 35. Michalec Roman (Vágner Jakub), 37. Vácha Tomáš, 40. Formánek Pavel (Vácha Tomáš)
ŽK: Melechovský Aleš, Jeřábek Jan - Formánek Pavel, Vágner Jakub
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Zahradník Pavel, Vlastní Trenér: Růžička Miloslav
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Michalec Roman, Novotný Pavel, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Libor, Vácha Tomáš Trenér: Roman Páral


 

19.kolo


Vysoké Mýto - Chrudim 3 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,4), Melničuk Vladimír (7,4). Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 400
Branky: 13. Vágner Jakub (Formánek Pavel), 15. Novotný Pavel (Formánek Pavel), 40. Vágner Jakub - 6. Vladyka Petr (Douglas Da Silva), 9. Douglas Da Silva (Vladyka Petr), 10. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 27. Mareš Michal, 28. Mikan Radek (Mareš Roman), 34. Mikan Radek (Max Prates Weber), 36. Mareš Michal (Max Prates Weber), 39. Kroulík Radovan
ŽK: 0 - Rešetár Lukáš
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Libor Trenér: Roman Páral
Chrudim: Meller Tomáš, Douglas Da Silva, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Žďánský Jakub, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartůšek


Balticflora Teplice - Torf Pardubice 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7), Černý Ondřej (7,2). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 300
Branky: 4. Severino Paulo, 7. Severino Paulo (Leite Joao), 7. Taverna Ridrigo, 36. Gomes Pereria Marcio (Tolstov Alexander), 39. Kalina Jan - 14. Slováček Matěj (Malý Roman)
ŽK: Leite Joao - Černík Jakub
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Severino Paulo, Mažári Patrik, Konečný Marek, Tolstov Alexander, Tazaskrevič Serhiy, Taverna Ridrigo, Gomes Pereria Marcio Trenér: Rui Guimaraes
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Slováček Matěj, Černík Jakub, Nachtigal Petr, Netolický Roman Trenér: Roman Malý


Indoss Plzeň - Tango Brno 4 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (6,4), Kresta Jan (5,7). Delegát: Lobo Radek Diváků: 170
Branky: 22. Kovacs Michal (Štverák Tomáš), 37. Kučera Petr (Kovacs Michal), 37. Kovacs Michal, 40. Kovacs Michal - 8. Havel Josef, 14. Havel Jan (Veljkovič Nedad), 26. Belej Michal (Veljkovič Nedad), 28. Veljkovič Nedad (Mareš Michal), 32. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 40. Havel Josef
ŽK: Kučera Petr - Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Veljkovič Nedad
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Král Ondřej, Böhm Lukáš, Kadlec Tomáš, Myslík Vladimír, Hajžman Marek Trenér: Kadlec Tomáš
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Pagáč Andrej, Mareš Michal, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Belej Michal, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Petr Štěrba


Kajot Helas Brno - Benago Zruč n.S. 4 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (6,6), Honěk Jiří (7,4). Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 250
Branky: 9. Dornay Jan, 13. Dornay Jan (Svoboda Petr), 23. Hebron Pavel (Svoboda Petr), 31. Sýkora Radek (Lacko Ivan) - 5. Filinger David (Angellot Garces), 13. Filinger David (Angellot Garces), 34. De Oliveira Caio (Angellot Garces), 40. Angellot Garces (De Oliveira Caio), 40. Angellot Garces
ŽK: Šíma Jiří - Simitči Agron, Filinger David, Drahovský Tomáš
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Lacko Ivan, Dornay Jan, Hebron Pavel, Šíma Jiří, Semerád Miroslav, Pánek Jan, Sýkora Radek, Klimeš Milan, Svoboda Petr, Lerch Stanislav, Konečný Marek Trenér: Zdeněk Táborský
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Filinger David, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Drahovský Tomáš, Rick Gabriel, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Krajč Marian Trenér: Beni Simitči


Likop Třinec - Slavia Praha 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,3), Venc Radek (7,3). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 200
Branky: 17. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 37. Stoszek Lukáš (Csikán Vojtěch) - 34. Zapletal Petr, 38. Wojnar Mikoláš (Oliva Petr), 40. Novotný Jiří
ŽK: Lalák Jiří - Holeček Michal
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Csikán Vojtěch, Lalák Jiří, Sikora Tomáš, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš Trenér: Cieslar Josef st.
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Kokeš Filip, Míča Ondřej, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Cicala Martin Trenér: Martin Brychta


Bohemians 1905 - CC Jistebník 7 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Mráz Roman (7,4), Kaštánek Libor (7,5), Lasch Jiří Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300
Branky: 18. Vodecký Igor (Kopecký Marek), 24. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 25. Junek Petr (Šnídl Petr), 27. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 30. Dlouhý Martin (Kopecký Marek), 31. Slunéčko Jakub (Junek Petr), 33. Šnídl Petr (Slunéčko Jakub) - 21. Seidler Michal (Blažej Vít), 25. Bláha Martin (Seidler Michal), 35. Seidler Michal (Kašický Dušan)
ŽK: Slunéčko Jakub - 0
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Bellada Václav, Šnídl Petr, Rott Miroslav, Tichý Petr, Vodecký Igor, Junek Petr, Pleyer Petr, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Slunéčko Jakub, Franěk David Trenér: Jiří Samek
CC Jistebník: Krayzel Petr, Blažej Vít, Seidler Michal, Kašický Dušan, Opálka Petr, Ondruš Dušan, Koval Radomír, Bláha Martin, Potůček Václav, Vojtek Michal, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený


 

18.kolo


Chrudim - CC Jistebník 10 : 1 (6 : 0)
Rozhodčí: Mráz Roman (8), Kaštánek Libor (8). Delegát: Chyba Michal Diváků: 435
Branky: 1. Dentinho De Lima, 4. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 7. Dentinho De Lima (Max Prates Weber), 8. Max Prates Weber (Mareš Roman), 8. Dentinho De Lima, 16. Sobral Ricardo (Vladyka Petr), 26. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 29. Douglas Da Silva (Sobral Ricardo), 33. Rešetár Lukáš (Kroulík Radovan), 39. Dentinho De Lima - 33. Bláha Martin (Blažej Vít)
ŽK: 0 - Bláha Martin
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Ricardo, Mareš Michal, Rešetár Lukáš, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartušek
CC Jistebník: Rozsypal Martin, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Opálka Petr, Kašický Dušan, Matěj Jaromír, Bláha Martin, Hoblík Radim, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený


Slavia Praha - Bohemians 1905 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7,7), Kresta Jan (8,5), Hanzlík Jiří Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 1000
Branky: 14. Holeček Michal (Novotný Jiří), 22. Beránek Jiří (Zapletal Petr), 32. Novotný Jiří - 39. Vodecký Igor (Kopecký Marek)
ŽK: Hrdina Martin - Šnídl Petr
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik Trenér: Martin Brychta
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Kopecký Marek, Pleyer Petr, Frohna Jakub, Bellada Václav, Vodecký Igor, Málek Pavel, Tichý Petr, Franěk David, Slunéčko Jakub Trenér: Jiří Samek


Benago Zruč n.S. - Likop Třinec 5 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8), Melničuk Vladimír (7,5). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 250
Branky: 3. Fitzel Tomáš, 13. De Oliveira Caio (Angellot Garces), 18. Angellot Garces, 37. Angellot Garces, 40. Angellot Garces
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Filinger David, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Drahovský Tomáš, Rick Gabriel, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Hájek Jakub, Rodek Marcel, Krajč Marian Trenér: Beni Simitči
Likop Třinec: Nový Tomáš, Csikán Vojtěch, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Očadlík Daniel, Stoszek Lukáš, Cieslar Josef, Duda Rostislav, Kloda Rostislav, Sniegoň Michal Trenér: Cieslar Josef st.


Tango Brno - Kajot Helas Brno 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (7,7), Venc Radek (7,7), Kincl Miroslav Delegát: Blažek Marek Diváků: 700
Branky: 15. Havel Josef (Buršík Tomáš), 38. Mareš Michal (Veselovský Tomáš) - 3. Dornay Jan (Semerád Miroslav)
ŽK: Mareš Michal, Veljkovič Nedad - Lacko Ivan
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Brůna Martin, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Buršík Tomáš, Mareš Michal, Belej Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Veljkovič Nedad, Pagáč Andrej, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Lacko Ivan, Dornay Jan, Lerch Stanislav, Semerád Miroslav, Šíma Jiří, Galia Tomáš, Hebron Pavel, Pánek Jan, Klimeš Milan, Sýkora Radek, Konečný Marek Trenér: Táborský Zdeněk


Torf Pardubice - Indoss Plzeň 9 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (6,8), Lasch Jiří (7). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 180
Branky: 9. Netolický Roman (Jeřábek Jan), 15. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj), 20. Hlouš Radek, 24. Malý Roman (Malý Roman), 24. Netolický Roman, 27. Sklenář Václav (Beran Jiří), 28. Malý Roman (Jeřábek Jan), 33. Beran Jiří (Sklenář Václav), 35. Koudelka Tomáš - 13. Míka David (Míka Martin), 16. Holý Michal (Štverák Tomáš), 27. Štverák Tomáš, 33. Mižár Jakub (Štverák Tomáš), 34. Míka David (Holý Michal)
ŽK: Malý Roman, Slováček Matěj, Koudelka Tomáš, Černík Jakub - Míka Martin, Míka David ČK: 0 - Vnuk Tomáš
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Beran Jiří, Urbanec Tomáš, Slováček Matěj, Koudelka Tomáš, Sklenář Václav, Netolický Roman, Jeřábek Jan, Melechovský Aleš, Černík Jakub Trenér: Růžička Miloslav
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Kadlec Tomáš, Míka David, Holý Michal, Mižár Jakub, Krejčí Tomáš Trenér: Petr Šindelář


Vysoké Mýto - Balticflora Teplice 1 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Krupa Jan (7), Nagy Zdeněk (7,3). Delegát: Hora Jan Diváků: 400
Branky: 2. Novotný Pavel (Gerčák Libor) - 5. Severino Paulo (Leite Joao), 7. Ladeira Guilherme, 31. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexander), 34. Pereira Ricardo, 36. Pereira Ricardo, 39. Leite Joao (Tolstov Alexander)
ŽK: Unger Jaroslav, Lištván Jan - Ladeira Guilherme
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Šimon David Trenér: Roman Páral
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Leite Joao, Severino Paulo, Mažári Patrik, Taverna Rodrigo, Konečný Marek, Pereira Marcio Gomes, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme Trenér: Rui Guimaraes


 

17.kolo


Balticflora Teplice - Chrudim 2 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7), Melničuk Vladimír (6,9). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 400
Branky: 20. Vlastní, 31. Ladeira Guilherme (Salák Michal), 36. Leite Joao - 16. Popelka Petr (Rešetár Lukáš), 17. Douglas Da Silva, 23. Vladyka Petr, 38. Rešetár Lukáš (Popelka Petr), 39. Rešetár Lukáš
ŽK: Pereira Ricardo, Severino Paulo, Ladeira Guilherme, Salák Michal - Douglas Da Silva
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Walter David, Severino Paulo, Krejčí Martin, Mažári Patrik, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Salák Michal Trenér: Rui Guemareas
Chrudim: Žďánský Jakub, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Vlastní Trenér: Jaroslav Bartušek


Indoss Plzeň - Vysoké Mýto 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (7), Blažej Petr (7). Delegát: Popek Roman Diváků: 250
Branky: 4. Kučera Petr, 14. Štverák Tomáš (Holý Michal) - 21. Vágner Jakub (Novotný Pavel), 23. Lištván Jan (Formánek Pavel), 30. Novotný Pavel (Vágner Jakub)
ŽK: Kučera Petr, Vnuk Tomáš - Lištván Jan ČK: 0 - Michalec Roman
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Myslík Vladimír, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Scheinherr Jiří, Hajžman Marek Trenér: Kadlec Tomáš
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Libor Trenér: Roman Páral


Kajot Helas Brno - Torf Pardubice 2 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Molík Jan (6,9), Sebök Ladislav (7,2). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 200
Branky: 13. Semerád Miroslav (Sýkora Radek), 35. Dornay Jan - 2. Koudelka Tomáš, 3. Urbanec Tomáš, 20. Slováček Matěj (Sklenář Václav), 30. Sklenář Václav (Beran Jiří), 33. Netolický Roman (Sklenář Václav), 40. Beran Jiří (Hlouš Radek)
ŽK: Maša Martin, Galia Tomáš, Sýkora Radek - Hlouš Radek ČK: 0 - Koudelka Tomáš
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Hebron Pavel, Semerád Miroslav, Galia Tomáš, Schneider František, Pánek Jan, Sýkora Radek, Klimeš Milan, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup
Torf Pardubice: Hlouš Radek, Malý Roman, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička


Likop Třinec - Tango Brno 1 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,4), Venc Radek (7,4). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 350
Branky: - 3. Vlastní, 28. Mareš Michal (Veselovský Tomáš), 34. Mareš Michal (Veselovský Tomáš)
ŽK: Csikán Vojtěch - Outrata Pavel
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Csikán Vojtěch, Lalák Jiří, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš, Vlastní Trenér: Josef Cieslar st.
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Buršík Tomáš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Kubíček Václav Trenér: Berky Marián


Bohemians 1905 - Benago Zruč n.S. 2 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,2), Nagy Zdeněk (8,2). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 300
Branky: 1. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 20. Kopecký Marek - 38. Rick Gabriel
ŽK: Málek Pavel - Filinger David, Chrobák Marek
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Kopecký Marek, Pleyer Petr, Rott Miroslav, Franěk David, Málek Pavel, Bellada Václav, Slunéčko Jakub, Vodecký Igor, Tichý Petr Trenér: Jiří Samek
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Filinger David, Brožek Daniel, De Oliveira Caio, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Hájek Jakub, Rick Gabriel, Krajč Marian Trenér: Beni Simitči


CC Jistebník - Slavia Praha 0 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8), Honěk Jiří (8,1). Delegát: Žižka Alois Diváků: 350
Branky: - 6. Novotný Jiří (Hrdina Martin), 7. Beránek Jiří, 9. Beránek Jiří (Oliva Petr), 37. Holeček Michal, 39. Matějka Tomáš (Hrdina Martin)
ŽK: Seidler Michal, Kornák David, Vojtek Michal, Jurč Michal - Novotný Jiří, Oliva Petr
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Hvolka Tomáš, Seidler Michal, Matěj Jaromír, Bláha Martin, Kornák David, Vojtek Michal, Jurč Michal, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Löffler Erik, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta


 

16.kolo


Chrudim - Slavia Praha 8 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (7,3), Černý Ondřej (7,4). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 460
Branky: 2. Max Prates Weber (Mareš Michal), 9. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 13. Dentinho De Lima (Rešetár Lukáš), 15. Mareš Roman (Mareš Michal), 28. Sobral Ricardo (Douglas Da Silva), 29. Mikan Radek, 39. Dentinho De Lima (Sobral Ricardo) - 23. Novák Jiří (Hrdina Martin), 29. Kosina Jan (Novák Jiří), 30. Beránek Jiří (Kosina Jan), 35. Vlastní
ŽK: Mareš Roman, Mareš Michal - Novotný Jiří, Hrdina Martin
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Max Prates Weber, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Vlastní Trenér: Jaroslav Bartušek
Slavia Praha: Löffler Erik, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Novák Jiří, Zapletal Petr, Kosina Jan, Kučera Martin Trenér: Martin Brychta


Benago Zruč n.S. - CC Jistebník 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Blažej Petr (4,5), Lasch Jiří (4). Delegát: Kalina Josef Diváků: 380
Branky: 9. Brožek Daniel (Chrobák Marek), 26. Rick Gabriel (Brožek Daniel), 34. Rick Gabriel (De Oliveira Caio) - 2. Seidler Michal (Blažej Vít), 28. Seidler Michal (Kornák David), 30. Matěj Jaromír (Blažej Vít)
ŽK: Simitči Agron, De Oliveira Caio - Krayzel Petr, Blažej Vít, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Kornák David
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Brožek Daniel, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Hájek Jakub, Sochůrek Ondřej Trenér: Simitči Beni
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Seidler Michal, Matěj Jaromír, Bláha Martin, Kornák David, Myška Pavel Trenér: Radek Korený


Tango Brno - Bohemians 1905 12 : 4 (6 : 2)
Rozhodčí: Skřítecký Aleš (7,2), Honěk Jiří (7,4). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 350
Branky: 4. Chadzidis Dimostenis, 8. Mareš Michal (Veselovský Tomáš), 14. Veljkovič Nedad, 15. Belej Michal, 17. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 18. Belej Michal, 20. Mareš Michal, 23. Veljkovič Nedad (Chadzidis Dimostenis), 24. Buršík Tomáš (Belej Michal), 26. Vacula Vojtěch (Outrata Pavel), 35. Belej Michal, 36. Havel Jan (Outrata Pavel) - 15. Šnídl Petr, 17. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 21. Šnídl Petr (Slunéčko Jakub), 28. Vodecký Igor (Bellada Václav)
ŽK: Veljkovič Nedad - Bellada Václav, Junek Petr, Vodecký Igor, Kopecký Marek
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš, Veljkovič Nedad Trenér: Marián Barky
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Bellada Václav, Junek Petr, Slunéčko Jakub, Málek Pavel, Vodecký Igor, Rott Miroslav, Pleyer Petr, Kopecký Marek, Franěk David Trenér: Samek Jiří


Torf Pardubice - Likop Třinec 7 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Krupa Jan (6,8), Nagy Zdeněk (7). Delegát: Ing. Chyba Michal Diváků: 200
Branky: 1. Beran Jiří, 17. Slováček Matěj, 26. Netolický Roman (Beran Jiří), 30. Sklenář Václav (Koudelka Tomáš), 31. Beran Jiří (Koudelka Tomáš), 34. Beran Jiří (Sklenář Václav), 36. Sklenář Václav - 2. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 2. Manďák Jan, 18. Stoszek Lukáš (Hekera Aleš), 40. Csikán Vojtěch (Duda Rostislav)
ŽK: Koudelka Tomáš - Cieslar Josef
Torf Pardubice: Nachtigal Petr, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Sklenář Václav, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička
Likop Třinec: Hekera Aleš, Csikán Vojtěch, Lalák Jiří, Sikora Tomáš, Duda Rostislav, Cieslar Josef, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Manďák Jan, Mudrík Vladimír Trenér: Josef Cieslar st.


Vysoké Mýto - Kajot Helas Brno 6 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (6,1), Venc Radek (6,4). Delegát: Amler Evžen Diváků: 430
Branky: 5. Vácha Tomáš (Formánek Pavel), 9. Novotný Pavel (Vácha Tomáš), 21. Vácha Tomáš (Formánek Pavel), 26. Formánek Pavel, 31. Novotný Pavel (Vácha Tomáš), 40. Lištván Jan - 9. Galia Tomáš (Schneider František), 35. Pánek Jan (Lacko Ivan), 35. Pánek Jan
ŽK: Vágner Jakub, Vácha Tomáš - Lacko Ivan, Pánek Jan, Schneider František
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Kadeřábek Jaroslav, Gerčák Libor Trenér: Roman Páral
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Maša Martin, Sekanina Tomáš, Lerch Stanislav, Klimeš Milan, Hebron Pavel, Galia Tomáš, Pánek Jan, Schneider František, Sýkora Radek, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup


Balticflora Teplice - Indoss Plzeň 4 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7,3), Kresta Jan (7,4). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 350
Branky: 8. Leite Joao (Severino Paulo), 18. Leite Joao (Ladeira Guilherme), 20. Leite Joao (Tolstov Alexander), 33. Ladeira Guilherme (Pereira Ricardo) - 19. Kovacs Michal (Holý Michal), 34. Míka Martin (Míka David), 38. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 39. Kovacs Michal (Vnuk Tomáš)
ŽK: Severino Paulo - Míka David
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Walter David, Severino Paulo, Krejčí Martin, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Konečný Marek, Mažári Patrik Trenér: Rui Guimaraes
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Míka David, Štverák Tomáš, Kovacs Michal, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Scheinherr Jiří Trenér: Petr Šindelář ing.


 

15.kolo


Indoss Plzeň - Chrudim 4 : 9 (2 : 6)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,4), Hofmann Rudolf (7,5). Delegát: Hora Jan Diváků: 230
Branky: 3. Blažek Jakub (Kovacs Michal), 20. Blažek Jakub (Holý Michal), 22. Kučera Petr, 39. Vnuk Tomáš (Blažek Jakub) - 1. Max Prates Weber (Max Prates Weber), 1. Dentinho De Lima, 2. Mareš Michal (Dentinho De Lima), 5. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 6. Mareš Roman (Sobral Ricardo), 13. Sobral Ricardo (Max Prates Weber), 23. Dentinho De Lima (Max Prates Weber), 35. Mareš Michal (Vladyka Petr), 40. Vladyka Petr (Sobral Ricardo)
ŽK: Hajžman Marek - Dentinho De Lima
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Vnuk Tomáš, Kovacs Michal, Král Ondřej, Sadílek Jaroslav, Holý Michal, Blažek Jakub, Myslík Vladimír Trenér: Kadlec Tomáš
Chrudim: Meller Tomáš, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


Kajot Helas Brno - Balticflora Teplice 2 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Klečacký Marek (7,8), Honěk Jiří (8,2). Delegát: Bednář Kamil Diváků: 220
Branky: 31. Švihálek Martin (Maša Martin), 39. Dornay Jan - 1. Tolstov Alexander (Leite Joao), 10. Severino Paulo (Pereira Ricardo), 14. Tolstov Alexander (Ladeira Guilherme), 15. Salák Michal (Ladeira Guilherme), 23. Severino Paulo (Tolstov Alexander), 31. Salák Michal (Tolstov Alexander), 34. Ladeira Guilherme, 37. Severino Paulo
ŽK: 0 - Severino Paulo ČK: Semerád Miroslav - 0
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Galia Tomáš, Švihálek Martin, Pánek Jan, Schneider František, Tuháček Karel, Stojanik Ondřej Trenér: Jan Loup
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Pereira Ricardo, Leite Joao, Kalina Jan, Walter David, Krejčí Martin, Reinhardt Kevin, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Severino Paulo Trenér: Rui Guimareas


Likop Třinec - Vysoké Mýto 4 : 8 (2 : 4)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,5), Gasnárek Michal (7,4). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 190
Branky: 4. Mendrok Lukáš, 16. Duda Rostislav (Cieslar Josef), 20. Mendrok Lukáš (Bílek Jakub), 34. Lalák Jiří - 2. Formánek Pavel, 6. Michalec Roman, 8. Brychta Martin (Lištván Jan), 17. Novotný Pavel (Vácha Tomáš), 27. Lištván Jan, 39. Lištván Jan, 40. Formánek Pavel, 40. Vágner Jakub
ŽK: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Stoszek Lukáš, Mudrík Vladimír - Novotný Pavel, Vácha Tomáš
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Lalák Jiří, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Mendrok Lukáš, Bílek Jakub, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš, Manďák Jan Trenér: Cieslar Josef st.
Vysoké Mýto: Šimon David, Formánek Pavel, Brychta Martin, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Halsbach Filip, Gerčák Libor Trenér: Roman Páral


Bohemians 1905 - Torf Pardubice 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Mráz Roman (6,6), Kaštánek Libor (6,8). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150
Branky: 38. Dlouhý Martin (Bellada Václav) - 6. Urbanec Tomáš (Jeřábek Jan), 11. Netolický Roman (Jeřábek Jan), 23. Slováček Matěj (Netolický Roman), 33. Sklenář Václav, 35. Netolický Roman (Šejvl Martin), 36. Sklenář Václav (Koudelka Tomáš)
ŽK: Málek Pavel - Slováček Matěj ČK: Frohna Jakub - 0
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Slunéčko Jakub, Junek Petr, Bellada Václav, Pleyer Petr, Frohna Jakub, Málek Pavel, Rott Miroslav, Šnídl Petr, Franěk David Trenér: Jiří Samek
Torf Pardubice: Nachtigal Petr, Malý Roman, Šejvl Martin, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Sklenář Václav, Slováček Matěj, Netolický Roman, Zahradník Pavel Trenér: Miloslav Růžička


Tango Brno - CC Jistebník 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (7,8), Sebök Ladislav (7,7). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 350
Branky: 7. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal) - 36. Potůček Václav (Seidler Michal)
ŽK: Belej Michal, Havel Jan - Potůček Václav, Matěj Jaromír, Kornák David
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Belej Michal, Vacula Vojtěch, Havel Jan, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Kubíček Václav, Záruba Radim Trenér: Berky Marián
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Matěj Jaromír, Seidler Michal, Kornák David, Opálka Petr, Myška Pavel, Vojtek Michal Trenér: Radek Korený


Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 3 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,1), Henych Karel (7,1). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 300
Branky: 5. Matějka Tomáš (Zapletal Petr), 13. Kosina Jan (Holeček Michal), 18. Matějka Tomáš - 7. Rick Gabriel (Filinger David), 10. Sýkora Radek (De Oliveira Caio), 27. Brožek Daniel (Angellot Garces), 27. Rick Gabriel, 38. Angellot Garces (Filinger David)
ŽK: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav - Filinger David ČK: Matějka Tomáš - Klíma Jan
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Svátek Jan, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Löffler Erik, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Agron, Filinger David, Brožek Daniel, Chrobák Marek, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Angellot Garces, Krajč Marian, Fitzel Tomáš, De Oliveira Caio Trenér: Beni Simitči


 

14.kolo


Chrudim - Benago Zruč n.S. 4 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Krupa Jan (6,2), Nagy Zdeněk (7,2). Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 300
Branky: 7. Max Prates Weber (Mareš Roman), 11. Mikan Radek (Mareš Roman), 19. Mikan Radek (Mareš Michal), 25. Mikan Radek (Mareš Roman) - 10. Filinger David
ŽK: 0 - Sýkora Radek
Chrudim: Meller Tomáš, Vladyka Petr, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Brožek Daniel, Filinger David, Chrobák Marek, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Fitzel Tomáš, Krajč Marian Trenér: Beni Simitči


Tango Brno - Slavia Praha 6 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (7,3), Venc Radek (7,2). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 350
Branky: 3. Brůna Martin (Vacula Vojtěch), 18. Belej Michal (Chadzidis Dimostenis), 27. Chadzidis Dimostenis, 32. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 33. Mareš Michal (Havel Jan), 34. Belej Michal (Veselovský Tomáš), 36. Vlastní - 13. Wojnar Mikoláš (Oliva Petr), 35. Wojnar Mikoláš (Oliva Petr)
ŽK: Havel Josef - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Belej Michal, Havel Jan, Havel Josef, Vacula Vojtěch, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Kubíček Václav Trenér: Berky Marián
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Oliva Petr, Kokeš Filip, Beránek Jiří, Wojnar Mikoláš, Matějka Tomáš, Svátek Jan, Holeček Michal, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Löffler Erik, Vlastní Trenér: Martin Brychta


Torf Pardubice - CC Jistebník 4 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,2), Gryc Leoš (7,1). Delegát: Pavlas Jan Diváků: 160
Branky: 1. Koudelka Tomáš (Beran Jiří), 3. Jeřábek Jan, 25. Beran Jiří (Sklenář Václav), 30. Koudelka Tomáš (Jeřábek Jan) - 5. Seidler Michal (Koval Radomír), 15. Seidler Michal (Hvolka Tomáš), 25. Seidler Michal, 29. Seidler Michal (Bláha Martin), 35. Seidler Michal (Bláha Martin)
ŽK: Malý Roman, Koudelka Tomáš - Koval Radomír
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Melechovský Aleš, Šejvl Martin, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Černík Jakub, Nachtigal Petr, Netolický Roman Trenér: Miloslav Růžička
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Žiga Marcel, Koval Radomír, Hvolka Tomáš, Seidler Michal, Opálka Petr, Bláha Martin, Rozsypal Martin Trenér: Radek Korený


Vysoké Mýto - Bohemians 1905 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,5), Sebök Ladislav (7,4). Delegát: Pavlas Jan Diváků: 500
Branky: 17. Formánek Pavel (Novotný Pavel), 25. Novotný Pavel (Michalec Roman), 33. Vácha Tomáš (Brychta Martin), 34. Michalec Roman, 40. Michalec Roman - 19. Vodecký Igor (Pleyer Petr), 23. Slunéčko Jakub (Bellada Václav), 24. Bellada Václav (Junek Petr), 40. Pleyer Petr (Bellada Václav)
ŽK: Vágner Jakub, Unger Jaroslav - Vodecký Igor, Slunéčko Jakub, Frohna Jakub
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Michalec Roman, Novotný Pavel, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Vácha Tomáš, Kadeřábek Jaroslav, Brychta Martin Trenér: Roman Páral
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Rott Miroslav, Slunéčko Jakub, Junek Petr, Bellada Václav, Pleyer Petr, Frohna Jakub, Málek Pavel, Franěk David Trenér: Jiří Samek


Balticflora Teplice - Likop Třinec 6 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Černý Martin (6,8), Kaštánek Libor (6,9). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 450
Branky: 6. Tolstov Alexander (Severino Paulo), 8. Ladeira Guilherme (Leite Joao), 15. Ladeira Guilherme (Salák Michal), 18. Tolstov Alexander (Severino Paulo), 25. Severino Paulo (Ladeira Guilherme), 32. Salák Michal (Severino Paulo) - 11. Cieslar Josef (Stoszek Lukáš)
ŽK: Leite Joao - Cieslar Martin
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Leite Joao, Cavallaro Thiago, Walter David, Krejčí Martin, Reinhardt Kevin, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Mažári Patrik, Severino Paulo, Kalina Jan Trenér: Rui Guimaraes
Likop Třinec: Hekera Aleš, Goj Jaroslav, Duda Rostislav, Cieslar Josef, Opluštil Jan, Cieslar Martin, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Bílek Jakub, Nový Tomáš Trenér: Josef Cieslar ml.


Indoss Plzeň - Kajot Helas Brno 9 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (5,8), Černý Ondřej (7,2). Delegát: Lobo Radek Diváků: 200
Branky: 8. Kučera Petr (Vnuk Tomáš), 12. Míka David (Vnuk Tomáš), 17. Holý Michal, 22. Holý Michal (Štverák Tomáš), 26. Krejčí Tomáš (Vnuk Tomáš), 30. Vnuk Tomáš, 31. Blažek Jakub (Holý Michal), 32. Krejčí Tomáš (Kučera Petr), 36. Míka David (Vnuk Tomáš) - 9. Lacko Ivan (Mica Tomáš), 12. Maša Martin (Pánek Jan), 27. Šíma Jiří, 32. Semerád Miroslav, 33. Mica Tomáš (Dornay Jan), 38. Lacko Ivan (Mica Tomáš)
ŽK: Holý Michal - Cupák David, Maša Martin, Šíma Jiří ČK: 0 - Cupák David, Šíma Jiří
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Krejčí Tomáš, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Blažek Jakub, Mižár Jakub, Hajžman Marek Trenér: Tomáš Kadlec
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Šíma Jiří, Mica Tomáš, Semerád Miroslav, Schneider František, Pánek Jan, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup


 

13.kolo


Kajot Helas Brno - Chrudim 3 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (7), Brejník Aleš (7,2). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 200
Branky: 22. Mica Tomáš (Lacko Ivan), 28. Mica Tomáš (Lacko Ivan), 36. Semerád Miroslav (Mica Tomáš) - 3. Rešetár Lukáš (Meller Tomáš), 18. Popelka Petr (Sobral Ricardo), 21. Mikan Radek (Mareš Michal), 26. Mareš Roman (Mikan Radek)
ŽK: Lacko Ivan, Šíma Jiří, Galia Tomáš, Stojanik Ondřej - 0
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Šíma Jiří, Mica Tomáš, Semerád Miroslav, Galia Tomáš, Buchta Radek, Pánek Jan, Stojanik Ondřej, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup
Chrudim: Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Žďánský Jakub, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek


Likop Třinec - Indoss Plzeň 2 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Venc Radek (7,2), Skřítecký Aleš (6,6). Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 170
Branky: 4. Cieslar Josef, 38. Stoszek Lukáš - 15. Kučera Petr (Míka David), 16. Kučera Petr (Míka Martin), 39. Holý Michal
ŽK: Cieslar Josef, Hromada Karel, Mudrík Vladimír - Blažek Jakub
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Csikán Vojtěch, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Bílek Jakub, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš Trenér: Josef Cieslar st.
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš, Kovacs Michal, Holý Michal, Blažek Jakub, Míka David, Míka Martin Trenér: Tomáš Kadlec


Bohemians 1905 - Balticflora Teplice 3 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,5), Kresta Jan (7,5). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200
Branky: 3. Slunéčko Jakub, 23. Junek Petr (Slunéčko Jakub), 39. Slunéčko Jakub (Málek Pavel) - 5. Ladeira Guilherme (Leite Joao), 11. Salák Michal (Tolstov Alexander), 26. Leite Joao (Reinhardt Kevin), 30. Severino Paulo (Tolstov Alexander), 35. Reinhardt Kevin (Salák Michal), 35. Salák Michal, 36. Severino Paulo, 38. Walter David (Tolstov Alexander)
ŽK: Šnídl Petr, Junek Petr - Salák Michal
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Dlouhý Martin, Šnídl Petr, Franěk David, Frohna Jakub, Pleyer Petr, Bellada Václav, Junek Petr, Málek Pavel, Slunéčko Jakub, Rott Miroslav Trenér: Jiří Samek
Balticflora Teplice: Cavallaro Thiago, Leite Joao, Kalina Jan, Kiliján Jakub, Walter David, Severino Paulo, Mažári Patrik, Reinhardt Kevin, Tolstov Alexander, Ladeira Guilherme, Salák Michal Trenér: Rui Guimareas


CC Jistebník - Vysoké Mýto 5 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (6), Kaštánek Libor (6). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 250
Branky: 8. Koval Radomír (Kašický Dušan), 16. Potůček Václav, 16. Seidler Michal, 23. Matěj Jaromír (Seidler Michal), 37. Žiga Marcel (Blažej Vít) - 0. Formánek Pavel, 20. Formánek Pavel (Bakeš Milan), 26. Vácha Tomáš (Brychta Martin), 35. Brychta Martin (Vágner Jakub)
ŽK: Žiga Marcel - Formánek Pavel, Lištván Jan, Vácha Tomáš
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Nebor Filip, Kašický Dušan, Seidler Michal, Matěj Jaromír, Kornák David, Slavík Jaroslav, Myška Pavel Trenér: Radek Korený
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Martin, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Bakeš Milan, Halsbach Filip Trenér: Roman Páral


Slavia Praha - Torf Pardubice 2 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Krupa Jan (), Nagy Zdeněk . Delegát: Herzog Antonín Diváků: 250
Branky: 28. Hrdina Martin (Zapletal Petr), 36. Hrdina Martin - 11. Sklenář Václav (Beran Jiří), 13. Slováček Matěj (Netolický Roman), 22. Beran Jiří (Sklenář Václav), 23. Jeřábek Jan (Slováček Matěj), 37. Slováček Matěj (Netolický Roman), 40. Koudelka Tomáš (Beran Jiří)
ŽK: Oliva Petr, Kosina Jan, Knobloch Ondřej - Melechovský Aleš
Slavia Praha: Oliva Petr, Zapletal Petr, Hrdina Martin, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Holeček Michal, Ulich Ivo, Svátek Jan, Knobloch Ondřej, Beránek Jiří, Löffler Erik, Wojnar Mikoláš Trenér: Brychta Martin
Torf Pardubice: Zahradník Pavel, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Jeřábek Jan, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Slováček Matěj, Urbanec Tomáš, Šimon David, Koudelka Tomáš, Netolický Roman Trenér: Růžička Miloslav


Benago Zruč n.S. - Tango Brno 6 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,2), Melničuk Vladimír (8). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 550
Branky: 5. Brožek Daniel (Filinger David), 33. Brožek Daniel (Filinger David), 36. Simitči Agron (De Oliveira Caio), 38. Vozár Mario (De Oliveira Caio), 39. Angellot Garces (Filinger David), 40. Angellot Garces - 3. Vacula Vojtěch (Belej Michal), 12. Belej Michal, 20. Belej Michal, 35. Belej Michal, 40. Havel Josef (Vacula Vojtěch)
ŽK: Simitči Agron, De Oliveira Caio, Rick Gabriel - Belej Michal
Benago Zruč n.S.: Vozár Mario, Simitči Agron, Filinger David, Sýkora Radek, Brožek Daniel, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Rick Gabriel, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Beni Simitči
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Havel Josef, Belej Michal, Mareš Michal, Outrata Pavel, Vacula Vojtěch, Havel Jan, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián


 

12.kolo


Tango Brno - Chrudim 2 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Blažej Petr (6,1), Venc Radek (6,2). Delegát: Spišák Pavel Diváků: 400
Branky: 8. Veljkovič Nedad (Buršík Tomáš), 28. Outrata Pavel (Belej Michal) - 3. Mareš Michal (Mareš Roman), 11. Douglas Da Silva (Popelka Petr), 15. Mareš Michal (Mareš Roman), 18. Popelka Petr (Sobral Ricardo), 21. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 22. Popelka Petr (Mareš Roman), 39. Sobral Ricardo
ŽK: Veljkovič Nedad - Dentinho De Lima, Douglas Da Silva
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Veljkovič Nedad, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián
Chrudim: Žďánský Jakub, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Bartušek Jaroslav


Torf Pardubice - Benago Zruč n.S. 4 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Brejník Aleš (7,4), Chládek Miroslav (7,5). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 210
Branky: 3. Koudelka Tomáš, 11. Netolický Roman (Jeřábek Jan), 13. Jeřábek Jan, 32. Netolický Roman (Jeřábek Jan) - 5. Brožek Daniel, 9. De Oliveira Caio (Gonzales Fabian), 35. De Oliveira Caio (Brožek Daniel), 38. Brožek Daniel (Gonzales Fabian), 40. Brožek Daniel
ŽK: Šimon David, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Sklenář Václav - Gonzales Fabian
Torf Pardubice: Šimon David, Urbanec Tomáš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Malý Roman, Jeřábek Jan, Jeřábek Jan, Sklenář Václav, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Netolický Roman, Nachtigal Petr Trenér: Miloslav Růžička
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Filinger David, Simitči Agron, Chrobák Marek, Angellot Garces, Brožek Daniel, De Oliveira Caio, Sýkora Radek, Gonzales Fabian Trenér: Simitči Beni


Vysoké Mýto - Slavia Praha 7 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,5), Henych Karel (7,5). Delegát: Blažek Marek Diváků: 445
Branky: 2. Formánek Pavel (Lištván Jan), 25. Vácha Tomáš, 30. Lištván Jan, 31. Formánek Pavel, 31. Vágner Jakub, 34. Michalec Roman (Jelínek Ondřej), 39. Lištván Jan - 26. Hrdina Martin, 37. Zapletal Petr (Hrdina Martin)
ŽK: Lištván Jan - Oliva Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Michalec Roman, Kadeřábek Jaroslav, Vágner Jakub, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Bakeš Milan, Brychta Martin, Jelínek Ondřej, Halsbach Filip Trenér: Roman Páral
Slavia Praha: Kučera Martin, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Hrdina Martin, Svátek Jan, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta


Balticflora Teplice - CC Jistebník 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (7,4), Smreček Ladislav (7,3). Delegát: Amler Evžen Diváků: 400
Branky: 4. Severino Paulo, 12. Ladeira Guilherme (Severino Paulo), 31. Ladeira Guilherme, 32. Ladeira Guilherme (Reinhardt Kevin), 33. Pereira Ricardo (Ladeira Guilherme) - 14. Slavík Jaroslav (Hvolka Tomáš), 40. Vojtek Michal (Hvolka Tomáš)
ŽK: 0 - Žiga Marcel
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Cavallaro Thiago, Ladeira Guilherme, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Walter David, Salák Michal, Krejčí Martin, Kiliján Jakub, Mažári Patrik, Reinhardt Kevin, Kalina Jan Trenér: Rui Guimareas
CC Jistebník: Myška Pavel, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Slavík Jaroslav, Vojtek Michal, Opálka Petr, Rozsypal Martin Trenér: Radek Korený


Indoss Plzeň - Bohemians 1905 2 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (7,4), Hanzlík Jiří (7,1). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 350
Branky: 30. Míka David (Kučera Petr), 40. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš) - 37. Bellada Václav (Vodecký Igor), 39. Dlouhý Martin (Bellada Jaroslav), 39. Frohna Jakub
ŽK: 0 - Vodecký Igor
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Myslík Vladimír, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Míka David, Holý Michal, Blažek Jakub, Mižár Jakub, Krejčí Tomáš, Hajžman Marek, Míka David Trenér: Kadlec Tomáš
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Dlouhý Martin, Frohna Jakub, Vodecký Igor, Pleyer Petr, Bellada Václav, Junek Petr, Málek Pavel, Stejskal Pavel, Slunéčko Jakub, Rott Miroslav Trenér: Jiří Samek


Kajot Helas Brno - Likop Třinec 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (6,8), Skřítecký Aleš (4). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 160
Branky: 19. Dornay Jan, 35. Semerád Miroslav (Dornay Jan), 35. Schneider František - 8. Vlastní, 10. Cieslar Josef (Nový Tomáš), 39. Očadlík Daniel (Cieslar Josef)
ŽK: Cupák David, Maša Martin, Dornay Jan - Mudrík Vladimír
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Buchta Radek, Maša Martin, Dornay Jan, Šíma Jiří, Semerád Miroslav, Galia Tomáš, Schneider František, Pánek Jan, Tuháček Karel, Matyska Lukáš, Vlastní Trenér: Jan Loup
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mudrík Vladimír, Kreželok Ondřej Trenér: Pavel Němec


 

11.kolo


Likop Třinec - Chrudim 0 : 15 (0 : 8)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,6), Molík Jan (7,6). Delegát: Žižka Alois Diváků: 400
Branky: 30. Vlastní - 1. Max Prates Weber, 4. Vladyka Petr (Douglas Da Silva), 5. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 7. Max Prates Weber (Sobral Ricardo), 8. Dentinho De Lima, 15. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 18. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 19. Mareš Roman, 26. Max Prates Weber (Mareš Roman), 28. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 33. Vladyka Petr, 38. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 40. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 40. Dentinho De Lima
ŽK: Mudrík Vladimír - 0
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Cieslar Josef, Hromada Karel, Štefek Roman, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kreželok Ondřej Trenér: Pavel Němec
Chrudim: Žďánský Jakub, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Vladyka Petr, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Max Prates Weber, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Meller Tomáš, Bouška Tomáš, Vlastní Trenér: Jaroslav Bartušek


Kajot Helas Brno - Bohemians 1905 1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (6,5), Sebök Ladislav (6,8). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 200
Branky: 37. Semerád Miroslav - 18. Bellada Václav (Junek Petr), 23. Dlouhý Martin, 24. Junek Petr (Stejskal Pavel), 40. Vodecký Igor
ŽK: Lacko Ivan, Dornay Jan, Schneider František - 0 ČK: Mica Tomáš - 0
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Dornay Jan, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Šíma Jiří, Galia Tomáš, Pánek Jan, Schneider František, Stojanik Ondřej, Tuháček Karel Trenér: Radek Toman
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Junek Petr, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Málek Pavel, Dlouhý Martin, Bellada Václav, Vodecký Igor, Franěk David, Tichý Petr, Rott Miroslav Trenér: Jiří Samek


Indoss Plzeň - CC Jistebník 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,2), Brejník Aleš (6,8). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250
Branky: 12. Míka David (Kučera Petr), 14. Štverák Tomáš (Holý Michal), 38. Holý Michal (Blažek Jakub), 39. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš) - 6. Žiga Marcel (Opálka Petr), 20. Nebor Filip (Potůček Václav), 22. Hvolka Tomáš (Blažej Vít)
ŽK: Míka David - Potůček Václav, Kornák David, Opálka Petr ČK: Kovacs Michal - Seidler Michal
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Krejčí Tomáš, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Blažek Jakub, Mižár Jakub, Hajžman Marek Trenér: Petr Šindelář
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Opálka Petr, Rozsypal Martin Trenér: Radek Korený


Balticflora Teplice - Slavia Praha 7 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,3), Lasch Jiří (7,4). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 210
Branky: 3. Leite Joao, 10. Ladeira Guilherme (Salák Michal), 15. Severino Paulo (Walter David), 34. Tolstov Alexander, 35. Severino Paulo (Ladeira Guilherme), 37. Tolstov Alexander, 40. Krejčí Martin - 33. Holeček Michal (Kosina Jan)
ŽK: Leite Joao, Salák Michal - 0
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Cavallaro Thiago, Ladeira Guilherme, Severino Paulo, Konečný Marek, Tolstov Alexander, Walter David, Salák Michal, Krejčí Martin, Kiliján Jakub, Kalina Jan Trenér: Rui Guimareas
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Pacheco Davide, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Kučera Martin Trenér: Martin Brychta


Vysoké Mýto - Benago Zruč n.S. 0 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7,4), Krupa Jan (7,3). Delegát: Hora Jan Diváků: 430
Branky: - 32. Brožek Daniel (Gonzales Fabian), 40. Angellot Garces
ŽK: Unger Jaroslav, Bakeš Milan - Simitči Agron, Rick Gabriel, Gonzales Fabian
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Kadeřábek Jaroslav, Bakeš Milan, Jelínek Ondřej, Halsbach Filip Trenér: Roman Páral
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Simitči Agron, Filinger David, Brožek Daniel, Angellot Garces, De Oliveira Caio, Sýkora Radek, Rick Gabriel, Fitzel Tomáš, Gonzales Fabian, Chrobák Marek, Sochůrek Ondřej Trenér: Beni Simitči


Torf Pardubice - Tango Brno 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (6,7), Kaštánek Libor (7). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350
Branky: 3. Jeřábek Jan (Malý Roman) - 17. Vacula Vojtěch (Belej Michal), 27. Veselovský Tomáš (Mareš Michal)
ŽK: Slováček Matěj, Netolický Roman - Brůna Martin
Torf Pardubice: Šimon David, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Mariam Berky


 

10.kolo


Chrudim - Torf Pardubice 0 : 5 (0 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,4), Lasch Jiří (7,3). Delegát: Amler Evžen Diváků: 250

ŽK: Meller Tomáš, Mikan Radek - Koudelka Tomáš
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartůšek
Torf Pardubice: Šimon David, Malý Roman, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Vratišovský Filip, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička


Tango Brno - Vysoké Mýto 8 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Brejník Aleš (5,8), Pražák Martin (7). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 220
Branky: 1. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 10. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 15. Mareš Michal (Havel Jan), 29. Havel Jan (Chadzidis Dimostenis), 35. Outrata Pavel (Havel Jan), 38. Mareš Michal, 40. Mareš Michal (Veselovský Tomáš) - 23. Vlastní, 27. Lištván Jan (Novotný Pavel)
ŽK: Havel Jan - Unger Jaroslav
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Mareš Michal, Vlach Aleš, Vacula Vojtěch, Buršík Tomáš, Outrata Pavel, Zrzavý Lukáš, Klusák Stanislav, Vlastní Trenér: Marian Berky
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Jelínek Ondřej, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


Benago Zruč n.S. - Balticflora Teplice 3 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (6,5), Hofmann Rudolf (6,4). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 350
Branky: 8. Filinger David, 18. Brožek Daniel (De Oliveira Caio), 34. Rick Gabriel (Brožek Daniel) - 7. Tolstov Alexander (Leite Joao), 12. Leite Joao, 15. Tolstov Alexander (Pereira Ricardo), 25. Ladeira Guilherme, 40. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexander), 40. Pereira Ricardo
ŽK: Rick Gabriel - 0
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Filinger David, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Brožek Daniel, De Oliveira Caio, Gonzales Fabian, Chrobák Marek, Sochůrek Ondřej Trenér: Beni Simitči
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Leite Joao, Pereira Ricardo, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Walter David, Kiliján Jakub, Krejčí Martin, Konečný Marek Trenér: V.Guimares


Slavia Praha - Indoss Plzeň 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7), Mráz Roman (6,8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 650
Branky: 11. Oliva Petr, 27. Oliva Petr (Bejda Stanislav), 33. Zapletal Petr (Matějka Tomáš), 35. Bejda Stanislav (Kosina Jan) - 14. Štverák Tomáš (Míka Martin)
ŽK: Oliva Petr - Scheinherr Jiří, Kovacs Michal
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Pacheco Davide, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik Trenér: Martin Brychta
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Holý Michal, Mižár Jakub Trenér: Šindelář Petr


CC Jistebník - Kajot Helas Brno 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (5,9), Klečacký Marek (5,6). Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 200
Branky: 11. Seidler Michal (Blažej Vít), 36. Slavík Jaroslav (Koval Radomír) - 17. Maša Martin (Galia Tomáš), 22. Mica Tomáš (Cupák David), 27. Schneider František (Pánek Jan)
ŽK: Potůček Václav, Koval Radomír - Lacko Ivan, Maša Martin, Galia Tomáš
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Opálka Petr, Slavík Jaroslav, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Stojanik Ondřej, Galia Tomáš, Pánek Jan, Schneider František, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup


Bohemians 1905 - Likop Třinec 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,4), Chládek Miroslav (7,5). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 300
Branky: 3. Šnídl Petr, 7. Dlouhý Martin (Frohna Jakub), 17. Dlouhý Martin (Vodecký Igor), 19. Stejskal Pavel, 25. Stejskal Pavel - 27. Kufa Petr (Sikora Tomáš)
ŽK: Šnídl Petr, Junek Petr, Rott Miroslav - 0
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Pleyer Petr, Junek Petr, Stejskal Pavel, Frohna Jakub, Rott Miroslav, Málek Pavel, Dlouhý Martin, Bellada Václav, Vodecký Igor, Franěk David Trenér: Jiří Samek
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kloda Rostislav Trenér: Pavel Němec


 

9.kolo


Bohemians 1905 - Chrudim 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (7,2), Lasch Jiří (7,4). Delegát: Chyba Michal Diváků: 400
Branky: 28. Bellada Václav - 7. Sobral Ricardo (Douglas Da Silva), 8. Dentinho De Lima (Mareš Roman), 29. Dentinho De Lima (Mareš Roman), 36. Popelka Petr (Dentinho De Lima), 36. Dentinho De Lima
ŽK: Šnídl Petr - 0
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Pleyer Petr, Bellada Václav, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Junek Petr, Málek Pavel, Frohna Jakub, Franěk David, Stejskal Pavel Trenér: Jiří Samek
Chrudim: Žďánský Jakub, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartůšek


Likop Třinec - CC Jistebník 6 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,3), Sebök Ladislav (7,2). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 300
Branky: 12. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 19. Stoszek Lukáš (Duda Rostislav), 28. Mudrík Vladimír, 30. Cieslar Josef (Stoszek Lukáš), 32. Mudrík Vladimír, 33. Nový Tomáš - 34. Kašický Dušan (Seidler Michal)
ŽK: Cieslar Josef - Potůček Václav, Vojtek Michal ČK: Csikán Vojtěch - 0
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Cieslar Josef, Očadlík Daniel, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kreželok Ondřej Trenér: Pavel Němec
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Slavík Jaroslav, Myška Pavel, Vojtek Michal Trenér: Radek Korený


Kajot Helas Brno - Slavia Praha 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Mráz Roman (7,2), Kaštánek Libor (7,4). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 150
Branky: 26. Lacko Ivan - 36. Oliva Petr (Matějka Tomáš)
ŽK: Lacko Ivan - Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Kosina Jan
Kajot Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Šíma Jiří, Galia Tomáš, Pánek Jan, Schneider František, Tuháček Karel Trenér: Jan Loup
Slavia Praha: Wojnar Mikoláš, Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Ulich Ivo, Pacheco Davide, Oliva Petr, Hrdina Martin, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Löffler Erik Trenér: Martin Brychta


Indoss Plzeň - Benago Zruč n.S. 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,7), Henych Karel (7,8). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 220
Branky: 37. Kučera Petr - 19. Rick Gabriel (Štorc Aleš), 19. Filinger David, 30. Filinger David, 32. Rick Gabriel (De Oliveira Caio), 39. Rick Gabriel (Filinger David)
ŽK: Kovacs Michal, Štverák Tomáš - Sýkora Radek
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Myslík Vladimír, Vnuk Tomáš, Kovacs Michal, Mižár Jakub, Scheinherr Jiří, Míka Martin, Peteřík Tomáš, Blažek Jakub, Štverák Tomáš Trenér: Petr Šindelář
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Sýkora Radek, Fichtner Tomáš, Fitzel Tomáš, Rick Gabriel, Gonzales Fabian, Filinger David, Simitči Agron, Štorc Aleš, Chrobák Marek, Brožek Daniel, De Oliveira Caio Trenér: Beni Simitči


Balticflora Teplice - Tango Brno 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (7,5), Melničuk Vladimír (7,4). Delegát: Lobo Radek Diváků: 250
Branky: 9. Severino Paulo, 12. Krejčí Martin, 34. Severino Paulo
ŽK: Cavallaro Thiago - Belej Michal, Veselovský Tomáš
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Cavallaro Thiago, Severino Paulo, Konečný Marek, Tolstov Alexander, Walter David, Salák Michal, Krejčí Martin, Kiliján Jakub, Kalina Jan Trenér: Aibek Mukanov
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Outrata Pavel, Buršík Tomáš, Mareš Michal, Vlach Aleš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Peška Lukáš, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Marián Berky


Vysoké Mýto - Torf Pardubice 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Martin (6,7), Blažej Petr (6,7). Delegát: Bednář Kamil Diváků: 455
Branky: 2. Novotný Pavel (Formánek Pavel), 11. Michalec Roman (Vágner Jakub), 33. Vágner Jakub (Formánek Pavel) - 10. Koudelka Tomáš (Beran Jiří), 24. Malý Roman (Urbanec Tomáš), 29. Slováček Matěj, 39. Koudelka Tomáš (Kašpar Jiří)
ŽK: Lištván Jan, Vácha Tomáš - Koudelka Tomáš ČK: Vágner Jakub - Netolický Roman
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Jelínek Ondřej, Beneš Tomáš Trenér: Roma Páral
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Vratišovský Filip, Slováček Matěj, Černík Jakub, Netolický Roman, Slováček Jakub Trenér: Miloslav Růžička


 

8.kolo


Chrudim - Vysoké Mýto 9 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7), Chládek Miroslav (6), Černý Ondřej Delegát: Návesník Pavel Diváků: 420
Branky: 3. Mareš Michal, 6. Douglas Da Silva, 9. Dentinho De Lima, 11. Vladyka Petr, 16. Mikan Radek (Douglas Da Silva), 27. Vladyka Petr (Mareš Michal), 31. Sobral Ricardo, 39. Popelka Petr, 39. Mikan Radek - 13. Vácha Tomáš
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartůšek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Gerčák Jakub, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Jelínek Ondřej, Morong Tomáš, Formánek Pavel Trenér: Roman Páral


Torf Pardubice - Balticflora Teplice 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (7,6), Hofmann Rudolf (7,4). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250
Branky: 13. Beran Jiří (Slováček Matěj), 24. Netolický Roman - 9. Severino Paulo, 17. Severino Paulo (Leite Joao), 32. Severino Paulo (Pereira Ricardo), 36. Vlastní, 40. Pereira Ricardo (Severino Paulo)
ŽK: Malý Roman, Melechovský Aleš - Leite Joao
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Beran Jiří, Melechovský Aleš, Koudelka Tomáš, Slováček Matěj, Netolický Roman, Slováček Jakub, Šimon David, Vlastní Trenér: Miloslav Růžička
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Leite Joao, Pereira Ricardo, Cavallaro Thiago, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Kiliján Jakub, Krejčí Martin, Walter David Trenér: neuveden


Tango Brno - Indoss Plzeň 8 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,2), Mráz Roman (6,2). Delegát: Hora Jan Diváků: 350
Branky: 14. Chadzidis Dimostenis (Chadzidis Dimostenis), 14. Veselovský Tomáš, 18. Belej Michal (Veselovský Tomáš), 18. Havel Josef, 23. Belej Michal, 28. Vlach Aleš (Havel Jan), 35. Vlach Aleš (Belej Michal), 40. Veselovský Tomáš - 3. Kučera Petr (Peteřík Tomáš), 5. Kučera Petr (Peteřík Tomáš)
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Havel Josef - Vnuk Tomáš, Míka Martin, Míka David ČK: 0 - Holý Michal
Tango Brno: Kubíček Václav, Belej Michal, Chadzidis Dimostenis, Mareš Michal, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Vacula Vojtěch, Vlach Aleš, Peška Lukáš, Vlček Radim, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Myslík Vladimír, Scheinherr Jiří, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Míka David, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Kasýk Zdeněk, Chrž Ondřej Trenér: Petr Šindelář


Benago Zruč n.S. - Kajot Helas Brno 3 : 5 (0 : 0)
Rozhodčí: Linhart Karel (4,6), Venc Radek (4,6). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 190
Branky: 33. Simitči Agron (Štorc Aleš), 40. Krajč Marian (Gonzales Fabian), 40. Simitči Agron - 27. Semerád Miroslav (Dornay Jan), 30. Mica Tomáš, 37. Mica Tomáš (Semerád Miroslav), 37. Schneider František, 38. Cupák David
ŽK: Klíma Jan - Cupák David, Svoboda Petr ČK: Angellot Garces, Klíma Jan - 0
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Simitči Agron, Angellot Garces, Brožek Daniel, Sýkora Radek, Rick Gabriel, Fitzel Tomáš, Štorc Aleš, Chrobák Marek, Klíma Jan, Filinger David, Gonzales Fabian Trenér: Beni Simitči
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Cupák David, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Svoboda Petr, Lerch Stanislav, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Schneider František, Konečný Marek, Švihálek Martin Trenér: Jan Loup


Slavia Praha - Likop Třinec 1 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Linhart Karel (6,7), Kincl Miroslav (6,6). Delegát: Procházka Petr Diváků: 200
Branky: 11. Bejda Stanislav (Oliva Petr), 38. Vlastní - 12. Goj Jaroslav (Csikán Vojtěch), 22. Sikora Tomáš (Goj Jaroslav)
ŽK: Löffler Erik, Hrdina Martin - Sikora Tomáš ČK: Zapletal Petr - 0
Slavia Praha: Löffler Erik, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Ulich Ivo, Oliva Petr, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Novotný Jiří Trenér: Martin Brychta
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Sikora Tomáš, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Kreželok Ondřej, Vlastní Trenér: Josef Cieslar st.


CC Jistebník - Bohemians 1905 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (7,6), Sebök Ladislav (6,6). Delegát: Žižka Alois Diváků: 270
Branky: 15. Seidler Michal (Hvolka Tomáš), 30. Potůček Václav (Seidler Michal), 30. Hvolka Tomáš, 40. Seidler Michal (Hvolka Tomáš) - 14. Junek Petr (Šnídl Petr), 28. Vodecký Igor (Šnídl Petr)
ŽK: Seidler Michal, Bláha Martin - Junek Petr, Vodecký Igor
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Vojtek Michal, Bláha Martin, Slavík Jaroslav, Myška Pavel Trenér: Radek Korený
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Pleyer Petr, Junek Petr, Bellada Václav, Vodecký Igor, Slunéčko Jakub, Rott Miroslav, Tichý Petr, Málek Pavel, Dlouhý Martin, Franěk David Trenér: Samek Jiří


 

7.kolo


CC Jistebník - Chrudim 1 : 12 (1 : 6)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8), Honěk Jiří (8). Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 180
Branky: 20. Blažej Vít (Hvolka Tomáš) - 1. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 2. Mareš Michal (Popelka Petr), 4. Douglas Da Silva, 5. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 6. Mikan Radek, 15. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 23. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 26. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 28. Kroulík Radovan (Vladyka Petr), 31. Vladyka Petr (Sobral Ricardo), 35. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 37. Sobral Ricardo (Rešetár Lukáš)
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Seidler Michal, Bláha Martin, Pikulík Vlastimil, Vojtek Michal, Kornák David Trenér: Korený Radek
Chrudim: Meller Tomáš, Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Kroulík Radovan, Mareš Michal, Mareš Roman, Popelka Petr, Sobral Ricardo, Vladyka Petr, Mikan Radek, Rešetár Lukáš, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


Bohemians 1905 - Slavia Praha 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (6,4), Henych Karel (6,3), Blažej Petr Delegát: Popek Roman Diváků: 450
Branky: 4. Bellada Václav, 17. Junek Petr (Šnídl Petr), 34. Frohna Jakub (Dlouhý Martin), 40. Bellada Jaroslav - 26. Holeček Michal (Zapletal Petr), 39. Bejda Stanislav (Holeček Michal)
ŽK: Málek Pavel - 0
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Bellada Václav, Vodecký Igor, Junek Petr, Pleyer Petr, Frohna Jakub, Dlouhý Martin, Málek Pavel, Tichý Petr, Franěk David Trenér: Samek Jiří
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Ulich Ivo, Pacheco Davide, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta


Likop Třinec - Benago Zruč n.S. 1 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7), Sebök Ladislav (7). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 450
Branky: 3. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef) - 30. Filinger David (Angellot Garces), 36. Angellot Garces, 38. Filinger David, 39. Angellot Garces
Likop Třinec: Duda Rostislav, Nový Tomáš, Goj Jaroslav, Sikora Tomáš, Cieslar Josef, Hromada Karel, Štefek Roman, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kreželok Ondřej Trenér: Josef Cieslar st.
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Klíma Jan, Rodek Marcel, Filinger David, Mejzini Mentor, Angellot Garces, Gonzales Fabian, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Brožek Daniel Trenér: Beni Simitči


Kajot Helas Brno - Tango Brno 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (), Linhart Karel . Delegát: Blažek Marek Diváků: 650
Branky: 10. Lacko Ivan (Švihalek Martin), 31. Semerád Miroslav - 15. Mareš Michal (Vlček Radim), 19. Belej Michal, 21. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 38. Chadzidis Dimostenis
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Schneider František, Semerád Miroslav, Galia Tomáš, Pánek Jan, Svoboda Petr, Lerch Stanislav, Konečný Marek, Švihalek Martin Trenér: Jan Loup
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Outrata Pavel, Mareš Michal, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Vlach Aleš, Zrzavý Lukáš Trenér: Marian Berky


Indoss Plzeň - Torf Pardubice 3 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,5), Chládek Miroslav (7,5). Delegát: Chyba Michal Diváků: 280
Branky: 10. Vnuk Tomáš (Míka Martin), 10. Míka Martin, 16. Vnuk Tomáš (Míka Martin) - 33. Koudelka Tomáš (Malý Roman), 37. Malý Roman (Slováček Jakub)
ŽK: 0 - Melechovský Aleš, Koudelka Tomáš, Malý Roman, Slováček Jakub, Slováček Matěj
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Štverák Tomáš, Vnuk Tomáš, Kovacs Michal, Míka David, Míka Martin, Krejčí Tomáš, Myslík Vladimír, Peteřík Tomáš, Kolařík Václav, Scheinherr Jiří Trenér: Petr Šindelář
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Urbanec Tomáš, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Malý Roman, Jeřábek Jan, Vratišovský Filip, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Nachtigal Petr Trenér: Roman Malý


Balticflora Teplice - Vysoké Mýto 4 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7), Henych Karel (7,1). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200
Branky: 8. Severino Paulo (Severino Paulo), 14. Pereira Ricardo, 28. Severino Paulo (Leite Joao), 30. Tolstov Alexander - 3. Kaňkovský Lukáš, 15. Vácha Tomáš, 18. Vácha Tomáš, 21. Vácha Tomáš, 25. Michalec Roman
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Račuk Michal, Dyatlov Andrej, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Wellington Cesar, Kiliján Jakub, Kalina Jan Trenér: Aibek Mukanov
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Chadima Marek, Novotný Pavel, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


 

6.kolo


Chrudim - Balticflora Teplice 7 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,5), Brejník Aleš (7). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 420
Branky: 5. Douglas Da Silva, 13. Dentinho De Lima (Dentinho De Lima), 13. Mareš Michal, 14. Mareš Roman (Mareš Michal), 15. Vladyka Petr (Douglas Da Silva), 27. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 32. Douglas Da Silva (Sobral Ricardo)
ŽK: 0 - Pereira Ricardo ČK: 0 - Ladeira Guilherme
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartošek
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Dyatlov Andrej, Ladeira Guilherme, Tolstov Alexander, Wellington Cesar, Kiliján Jakub, Kalina Jan Trenér: Joao Leite


Vysoké Mýto - Indoss Plzeň 7 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,4), Linhart Karel (7,4). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 250
Branky: 1. Vácha Tomáš, 18. Michalec Roman (Gerčák Libor), 20. Gerčák Jakub (Jelínek Ondřej), 30. Jelínek Ondřej (Lištván Jan), 38. Formánek Pavel, 40. Michalec Roman, 40. Michalec Roman - 36. Míka David
ŽK: Michalec Roman, Unger Jaroslav, Lištván Jan - Míka David, Míka Martin, Scheinherr Jiří ČK: 0 - Holý Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Jelínek Ondřej, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Míka David, Míka Martin, Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Kovacs Michal, Holý Michal, Scheinherr Jiří, Peteřík Tomáš, Landrgott Tomáš Trenér: Petr Šindelář


Torf Pardubice - Kajot Helas Brno 8 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,2), Kaštánek Libor (7,3). Delegát: Hora Jan Diváků: 160
Branky: 1. Beran Jiří (Koudelka Tomáš), 20. Jeřábek Jan (Slováček Jakub), 23. Jeřábek Jan (Koudelka Tomáš), 24. Jeřábek Jan (Urbanec Tomáš), 30. Melechovský Aleš (Urbanec Tomáš), 30. Černík Jakub, 37. Beran Jiří, 37. Koudelka Tomáš - 5. Pánek Jan (Lacko Ivan), 32. Mica Tomáš, 39. Lerch Stanislav (Semerád Miroslav)
ŽK: Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan - Maša Martin, Mica Tomáš, Svoboda Petr
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Černík Jakub, Vratišovský Filip, Nachtigal Petr Trenér: Roman Malý
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Maša Martin, Mica Tomáš, Lacko Ivan, Dornay Jan, Pánek Jan, Stojanik Ondřej, Semerád Miroslav, Svoboda Petr, Cupák David, Lerch Stanislav, Velan Jan Trenér: Jan Loup


Tango Brno - Likop Třinec 5 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (6,8), Gasnárek Michal (6,7). Delegát: Amler Evžen Diváků: 250
Branky: 14. Vacula Vojtěch, 34. Chadzidis Dimostenis (Havel Jan), 36. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 37. Mareš Michal, 38. Belej Michal - 20. Goj Jaroslav
ŽK: Outrata Pavel, Havel Josef, Belej Michal - Goj Jaroslav, Mudrík Vladimír
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Outrata Pavel, Mareš Michal, Vacula Vojtěch, Havel Josef, Havel Jan, Peška Lukáš, Belej Michal, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Marian Berky
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Cieslar Josef, Hromada Karel, Štefek Roman, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kloda Rostislav Trenér: Josef Cieslar st.


Benago Zruč n.S. - Bohemians 1905 2 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (6,9), Milner Michal (6,8). Delegát: Chyba Michal Branky: 16. Angellot Garces (Sýkora Radek), 17. Rick Gabriel (Rick Gabriel) - 14. Stejskal Pavel, 19. Frohna Jakub (Dlouhý Martin), 37. Pleyer Petr (Stejskal Pavel)
ŽK: Filinger David, Gonzales Fabian - Šnídl Petr, Vodecký Igor
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Simitči Agron, Filinger David, Brožek Daniel, Fichtner Tomáš, Angellot Garces, Gonzales Fabian, Sýkora Radek, Rick Gabriel, Fitzel Tomáš, Klíma Jan, Mejzini Mentor Trenér: Beni Simitči
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Junek Petr, Vodecký Igor, Bellada Václav, Stejskal Pavel, Rott Miroslav, Pleyer Petr, Málek Pavel, Dlouhý Martin, Franěk David, Frohna Jakub Trenér: Jiří Samek


Slavia Praha - CC Jistebník 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Brejník Aleš (7), Černý Martin (7,4). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300
Branky: 31. Beránek Jiří (Oliva Petr), 33. Holeček Michal - 17. Potůček Václav (Bláha Martin), 30. Kornák David
ŽK: Oliva Petr - Potůček Václav
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Kosina Jan, Pacheco Davide, Matějka Tomáš, Zapletal Petr, Holeček Michal, Oliva Petr, Beránek Jiří, Hrdina Martin Trenér: Martin Brychta
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Vojtek Michal, Bláha Martin, Kornák David, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený


 

5.kolo


Slavia Praha - Chrudim 1 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (7,5), Melničuk Vladimír (7,5). Delegát: Popek Roman Diváků: 200
Branky: - 2. Rešetár Lukáš, 11. Bouška Tomáš (Mareš Roman), 17. Mikan Radek (Max Prates Weber), 20. Popelka Petr (Vladyka Petr), 30. Vlastní, 33. Mikan Radek (Mareš Roman), 34. Rešetár Lukáš (Sobral Ricardo), 37. Sobral Ricardo (Kroulík Radovan)
Slavia Praha: Löffler Erik, Bejda Stanislav, Holeček Michal, Kosina Jan, Beránek Jiří, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Svátek Jan, Vlastní Trenér: Brychta Martin
Chrudim: Žďánský Jakub, Vladyka Petr, Kroulík Radovan, Popelka Petr, Sobral Ricardo, Max Prates Weber, Mikan Radek, Mareš Roman, Meller Tomáš, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš Trenér: Bartůšek Jar.


CC Jistebník - Benago Zruč n.S. 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (6,1), Kincl Miroslav (7,2). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 350
Branky: 18. Blažej Vít (Žiga Marcel), 28. Potůček Václav (Blažej Vít) - 3. Angellot Garces (Gonzales Fabian), 9. Sýkora Radek (Rick Gabriel), 28. Angellot Garces (Simitči Agron), 34. Sýkora Radek (Angellot Garces), 38. Brožek Daniel, 39. Filinger David
ŽK: Blažej Vít, Slavík Jaroslav - Filinger David
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Slavík Jaroslav, Pikulík Vlastimil Trenér: Korený Radek
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Agron, Filinger David, Brožek Daniel, Fichtner Tomáš, Angellot Garces, Gonzales Fabian, Sýkora Radek, Krajč Marian, Rick Gabriel Trenér: Beni Simitči


Bohemians 1905 - Tango Brno 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (7,7), Hofmann Rudolf (7,7). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 200
Branky: 10. Frohna Jakub (Pleyer Petr), 35. Dlouhý Martin (Stejskal Pavel), 38. Šnídl Petr (Stejskal Pavel) - 20. Vlach Aleš (Mareš Michal), 22. Veselovský Tomáš
ŽK: Stejskal Pavel - Kubíček Václav
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Málek Pavel, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Bellada Václav, Kopecký Marek, Junek Petr, Vodecký Igor, Frohna Jakub, Franěk David Trenér: Jiří Samek
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Brůna Martin, Vlach Aleš, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Jan, Zrzavý Lukáš, Veselovský Tomáš, Peška Lukáš Trenér: Berky Marián


Likop Třinec - Torf Pardubice 2 : 7 (1 : 5)
Rozhodčí: Venc Radek (7,5), Honěk Jiří (7,5). Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 190
Branky: 2. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 36. Kufa Petr - 5. Jeřábek Jan, 6. Beran Jiří (Urbanec Tomáš), 16. Slováček Matěj, 19. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 20. Beran Jiří (Slováček Matěj), 23. Slováček Jakub, 36. Slováček Matěj
ŽK: 0 - Vratišovský Filip
Likop Třinec: Nový Tomáš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Kloda Rostislav Trenér: Josef Cieslar st.
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Urbanec Tomáš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Vratišovský Filip, Slováček Jakub, Slováček Matěj, Zahradník Pavel Trenér: Miloslav Růžička


Kajot Helas Brno - Vysoké Mýto 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (), Kaštánek Libor . Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 250
Branky: 20. Cupák David, 28. Stojanik Ondřej - 14. Formánek Pavel (Novotný Pavel)
ŽK: Maša Martin, Semerád Miroslav, Cupák David - 0
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Maša Martin, Mica Tomáš, Šíma Jiří, Lacko Ivan, Dornay Jan, Pánek Jan, Stojanik Ondřej, Semerád Miroslav, Galia Tomáš, Cupák David, Velan Jan Trenér: Loup Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Michalec Roman, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman


Indoss Plzeň - Balticflora Teplice 7 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Milner Michal (7,4), Černý Martin (7,3). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 180
Branky: 15. Vnuk Tomáš (Míka David), 19. Myslík Vladimír (Vnuk Tomáš), 28. Scheinherr Jiří (Myslík Vladimír), 34. Štverák Tomáš (Krejčí Tomáš), 39. Holý Michal (Kučera Petr), 40. Štverák Tomáš (Vnuk Tomáš), 40. Štverák Tomáš - 2. Dyatlov Andrej (Ladeira Guilherme), 17. Wellington Cesar (Pereira Ricardo), 20. Severino Paulo (Ladeira Guilherme), 23. Tolstov Alexander (Severino Paulo), 24. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexander), 35. Pereira Ricardo
ŽK: Míka David, Scheinherr Jiří - 0 ČK: 0 - Severino Paulo, Leite Joao
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Štverák Tomáš, Vnuk Tomáš, Myslík Vladimír, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Míka David, Scheinherr Jiří, Krejčí Tomáš, Landrgott Tomáš Trenér: Petr Šindelář
Balticflora Teplice: Dyatlov Andrej, Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Kalina Jan, Ladeira Guilherme, Severino Paulo, Kiliján Jakub, Tolstov Alexander, Wellington Cesar, Račuk Michal Trenér: Rui Guimaraes


 

4.kolo


Chrudim - Indoss Plzeň 12 : 2 (6 : 0)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,3), Černý Martin (7,1). Delegát: Blažek Marek Diváků: 420
Branky: 5. Popelka Petr (Vladyka Petr), 5. Rešetár Lukáš, 7. Mikan Radek (Dentinho De Lima), 12. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 14. Dentinho De Lima (Meller Tomáš), 20. Mikan Radek, 21. Dentinho De Lima (Mareš Roman), 28. Mikan Radek (Mareš Michal), 29. Mareš Roman (Mikan Radek), 33. Popelka Petr (Douglas Da Silva), 36. Mareš Michal (Vladyka Petr), 37. Mareš Michal (Mikan Radek) - 35. Kučera Petr, 37. Böhm Lukáš (Štverák Tomáš)
ŽK: Mareš Roman - Míka David
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartůšek
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Štverák Tomáš, Holý Michal, Míka David, Míka Martin, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk, Böhm Lukáš, Peteřík Tomáš, Landrgott Tomáš Trenér: Petr Šindelář


Balticflora Teplice - Kajot Helas Brno 9 : 5 (5 : 0)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,5), Henych Karel (7,5). Delegát: Procházka Petr Diváků: 300
Branky: 2. Tolstov Alexander (Ladeira Guilherme), 5. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexander), 8. Wellington Cesar (Leite Joao), 10. Ladeira Guilherme (Severino Paulo), 20. Severino Paulo (Ladeira Guilherme), 26. Leite Joao (Severino Paulo), 29. Dyatlov Andrej (Tolstov Alexander), 34. Pereira Ricardo (Leite Joao), 40. Tolstov Alexander (Leite Joao) - 14. Dornay Jan (Semerád Miroslav), 20. Mica Tomáš, 21. Semerád Miroslav (Mica Tomáš), 22. Stojanik Ondřej (Dornay Jan), 38. Semerád Miroslav (Pánek Jan)
ŽK: Kalina Jan, Ladeira Guilherme, Tolstov Alexander - Mica Tomáš, Stojanik Ondřej
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Dyatlov Andrej, Kalina Jan, Ladeira Guilherme, Severino Paulo, Kiliján Jakub, Konečný Marek, Tolstov Alexander, Wellington Cesar, Račuk Michal Trenér: Rui Guimaraes
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Konečný Marek, Cupák David, Dornay Jan, Mica Tomáš, Pánek Jan, Stojanik Ondřej, Svoboda Petr, Hrůza David, Semerád Miroslav, Lerch Stanislav Trenér: Jan Loup


Vysoké Mýto - Likop Třinec 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,8), Brejník Aleš (7,8). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 420
Branky: 23. Novotný Pavel (Formánek Pavel), 24. Michalec Roman, 40. Vágner Jakub (Formánek Pavel) - 19. Csikán Vojtěch (Duda Rostislav), 30. Mendrok Lukáš (Goj Jaroslav), 37. Goj Jaroslav, 39. Duda Rostislav
ŽK: Gerčák Libor, Unger Jaroslav, Chadima Marek - Goj Jaroslav ČK: 0 - Csikán Vojtěch
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Gerčák Jakub, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Beneš Tomáš, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Chadima Marek, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mudrík Vladimír, Mendrok Lukáš Trenér: Josef Cieslar st.


Torf Pardubice - Bohemians 1905 4 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7,2), Nagy Zdeněk (7,1). Delegát: Amler Evžen Diváků: 200
Branky: 20. Slováček Matěj (Urbanec Tomáš), 31. Slováček Matěj, 32. Vlastní, 38. Melechovský Aleš, 38. Urbanec Tomáš - 10. Kopecký Marek (Dlouhý Martin), 24. Junek Petr (Bellada Václav), 39. Šnídl Petr
ŽK: Kašpar Jiří, Malý Roman, Slováček Matěj - 0
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Slováček Matěj, Slováček Jakub, Černík Jakub, Netolický Roman, Nachtigal Petr Trenér: Miloslav Růžička
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Kopecký Marek, Junek Petr, Pleyer Petr, Bellada Václav, Rott Miroslav, Tichý Petr, Dlouhý Martin, Málek Pavel, Franěk David, Stejskal Pavel, Vlastní Trenér: Jiří Samek


CC Jistebník - Tango Brno 4 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,3), Mráz Roman (6,4). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 320
Branky: 9. Seidler Michal (Koval Radomír), 10. Hvolka Tomáš (Seidler Michal), 34. Seidler Michal (Kornák David), 34. Seidler Michal - 25. Veselovský Tomáš (Belej Michal), 34. Belej Michal (Havel Josef)
ŽK: Hvolka Tomáš - Vacula Vojtěch
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený
Tango Brno: Kubíček Václav, Outrata Pavel, Mareš Michal, Vlach Aleš, Belej Michal, Havel Josef, Havel Jan, Peška Lukáš, Vacula Vojtěch, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis Trenér: Marián Berky


Benago Zruč n.S. - Slavia Praha 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Linhart Karel (5,8), Venc Radek (7). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 320
Branky: 4. Sýkora Radek (Angellot Garces), 7. Angellot Garces (Filinger David), 26. Filinger David (Brožek Daniel), 28. Filinger David, 31. Angellot Garces (Gonzales Fabian), 35. Angellot Garces - 9. Beránek Jiří, 19. Holeček Michal (Zapletal Petr), 23. Matějka Tomáš (Bejda Stanislav)
ŽK: Rick Gabriel - 0
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Filinger David, Fitzel Tomáš, Fichtner Tomáš, Brožek Daniel, Angellot Garces, Gonzales Fabian, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Chrobák Marek, Klíma Jan Trenér: Beni Simitči
Slavia Praha: Löffler Erik, Bejda Stanislav, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Knobloch Ondřej Trenér: Martin Brychta


 

3.kolo


Benago Zruč n.S. - Chrudim 2 : 9 (0 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,5), Smreček Ladislav (7,5). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 450
Branky: 26. Angellot Garces, 29. Angellot Garces (Gonzales Fabian) - 10. Dentinho De Lima (Mikan Radek), 18. Dentinho De Lima, 20. Dentinho De Lima, 22. Dentinho De Lima, 28. Mikan Radek (Meller Tomáš), 30. Vladyka Petr, 32. Max Prates Weber, 34. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 40. Dentinho De Lima
ŽK: Gonzales Fabian, Rick Gabriel - Mareš Roman
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Simitči Agron, Filinger David, Fichtner Tomáš, Brožek Daniel, Angellot Garces, Gonzales Fabian, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Štorc Aleš, Klíma Jan, Fitzel Tomáš Trenér: Beni Simitči
Chrudim: Meller Tomáš, Douglas Da Silva, Dentinho De Lima, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Max Prates Weber Trenér: Bartůšek Jaroslav


Slavia Praha - Tango Brno 5 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,4), Krupa Jan (7). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 370
Branky: 2. Hrdina Martin (Löffler Erik), 16. Zapletal Petr (Oliva Petr), 22. Holeček Michal, 32. Matějka Tomáš (Bejda Stanislav), 40. Zapletal Petr - 28. Havel Josef, 31. Brůna Martin (Havel Josef)
ŽK: Oliva Petr, Kosina Jan - Mareš Michal, Havel Josef
Slavia Praha: Löffler Erik, Bejda Stanislav, Holeček Michal, Jurčovský Petr, Oliva Petr, Pacheco Davide, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Kosina Jan, Knobloch Ondřej Trenér: Brychta
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Vlček Radim, Outrata Pavel, Mareš Michal, Brůna Martin, Vlach Aleš, Belej Michal, Havel Josef, Havel Jan, Peška Lukáš, Kubíček Václav, Veselovský Tomáš Trenér: Berky Marián


CC Jistebník - Torf Pardubice 5 : 4 (5 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,3), Venc Radek (7,5). Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 240
Branky: 1. Blažej Vít, 11. Seidler Michal (Slavík Jaroslav), 15. Seidler Michal (Myška Pavel), 17. Blažej Vít, 19. Nebor Filip (Slavík Jaroslav) - 8. Netolický Roman (Jeřábek Jan), 36. Slováček Jakub (Netolický Roman), 40. Netolický Roman (Slováček Matěj), 40. Slováček Matěj
ŽK: Blažej Vít - 0
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Nebor Filip, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Slavík Jaroslav, Myška Pavel, Jurč Michal Trenér: Radek Korený
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Malý Roman, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Konečný Roman, Slováček Jakub, Netolický Roman, Slováček Matěj, Nachtigal Petr Trenér: Miloslav Růžička


Bohemians 1905 - Vysoké Mýto 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Mráz Roman (7,6), Kaštánek Libor (7,8). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 320
Branky: 3. Kopecký Marek (Bellada Jaroslav), 20. Junek Petr (Kopecký Marek), 30. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 40. Pleyer Petr (Stejskal Pavel) - 17. Vácha Tomáš (Michalec Roman), 25. Lištván Jan (Formánek Pavel)
ŽK: 0 - Formánek Pavel
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Bellada Václav, Šnídl Petr, Kopecký Marek, Junek Petr, Stejskal Pavel, Frohna Jakub, Pleyer Petr, Málek Pavel, Vodecký Igor, Dlouhý Martin, Franěk David Trenér: Jiří Samek
Vysoké Mýto: Gerčák Jakub, Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Novotný Pavel, Michalec Roman, Unger Jaroslav, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Chadima Marek, Jelínek Ondřej, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


Likop Třinec - Balticflora Teplice 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,7), Linhart Karel (7,4). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 350
Branky: 13. Goj Jaroslav (Sikora Tomáš), 40. Goj Jaroslav (Hromada Karel) - 4. Dyatlov Andrej, 14. Leite Joao (Ladeira Guilherme), 22. Pereira Ricardo (Wellington Cesar), 22. Pereira Ricardo, 36. Severino Paulo, 40. Wellington Cesar
ŽK: Csikán Vojtěch - Dyatlov Andrej, Ladeira Guilherme
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Cieslar Josef, Sikora Tomáš, Hromada Karel, Štefek Roman, Stoszek Lukáš, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš Trenér: Josef Cieslar st.
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Kalina Jan, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Dyatlov Andrej, Ladeira Guilherme, Wellington Cesar, Kiliján Jakub, Račuk Michal Trenér: Rui Guimaraes


Kajot Helas Brno - Indoss Plzeň 3 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Blažej Petr (7), Černý Ondřej (7). Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150
Branky: 3. Šíma Jiří, 29. Mica Tomáš, 33. Pánek Jan (Šíma Jiří) - 36. Míka Martin (Vnuk Tomáš), 36. Štverák Tomáš, 37. Peteřík Tomáš (Kučera Petr)
ŽK: Dornay Jan, Mica Tomáš - Kovacs Michal ČK: 0 - Scheinherr Jiří
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Cupák David, Maša Martin, Dornay Jan, Šíma Jiří, Hrůza David, Mica Tomáš, Semerád Miroslav, Pánek Jan, Stojanik Ondřej, Svoboda Petr, Konečný Marek Trenér: Jan Loup
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kasýk Zdeněk, Scheinherr Jiří, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Kučera Petr, Holý Michal, Peteřík Tomáš Trenér: Petr Šindelář


 

2.kolo


Chrudim - Kajot Helas Brno 10 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (7,1), Nagy Zdeněk (7). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 330
Branky: 7. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 8. Mareš Michal (Mareš Roman), 11. Vladyka Petr (Bouška Tomáš), 17. Mareš Michal (Mareš Roman), 32. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 33. Douglas Da Silva (Sobral Ricardo), 35. Sobral Ricardo (Vladyka Petr), 36. Dentinho De Lima (Mareš Michal), 39. Popelka Petr (Douglas Da Silva), 39. Dentinho De Lima - 39. Semerád Miroslav (Svoboda Petr)
ŽK: Popelka Petr, Bouška Tomáš, Mareš Michal - Lacko Ivan, Maša Martin, Mica Tomáš
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Sobral Ricardo Trenér: Jaroslav Bartůšek
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Cupák David, Lacko Ivan, Hrůza David, Maša Martin, Dornay Jan, Semerád Miroslav, Mica Tomáš, Svoboda Petr, Sekanina Tomáš, Skoupý Ondřej, Konečný Marek Trenér: Jan Loup


Indoss Plzeň - Likop Třinec 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (7,5), Hofmann Rudolf (7,4). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 300
Branky: 13. Scheinherr Jiří (Vnuk Tomáš), 20. Kovacs Michal, 27. Vnuk Tomáš (Kovacs Michal), 29. Kovacs Michal (Štverák Tomáš), 29. Holý Michal, 38. Míka David - 12. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 20. Mudrík Vladimír, 29. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef)
ŽK: Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Holý Michal - Štefek Roman
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Scheinherr Jiří, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Štverák Tomáš, Míka David, Kovacs Michal, Sadílek Jaroslav, Holý Michal, Peteřík Tomáš Trenér: Petr Šindelář
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Goj Jaroslav, Csikán Vojtěch, Cieslar Josef, Očadlík Daniel, Hromada Karel, Stoszek Lukáš, Štefek Roman, Mendrok Lukáš, Mudrík Vladimír, Nový Tomáš Trenér: Josef Cieslar st.


Balticflora Teplice - Bohemians 1905 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,2), Chládek Miroslav (7,2). Delegát: Chyba Michal Diváků: 390
Branky: 12. Severino Paulo (Wellington Cesar), 22. Wellington Cesar (Tolstov Alexander), 25. Leite Joao (Tolstov Alexander), 40. Tolstov Alexander - 24. Stejskal Pavel
ŽK: Leite Joao - Vodecký Igor, Dlouhý Martin
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Kalina Jan, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Kiliján Jakub, Konečný Marek, Wellington Cesar Trenér: Riu Guimares
Bohemians 1905: Bellada Jaroslav, Šnídl Petr, Junek Petr, Vodecký Igor, Bellada Václav, Stejskal Pavel, Rott Miroslav, Pleyer Petr, Dlouhý Martin, Málek Pavel, Kopecký Marek, Franěk David Trenér: Jiří Samek


Vysoké Mýto - CC Jistebník 7 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7,4), Kresta Jan (7,4). Delegát: Popek Roman Diváků: 620
Branky: 7. Vágner Jakub, 13. Lištván Jan (Formánek Pavel), 17. Jelínek Ondřej, 22. Novotný Pavel (Vácha Tomáš), 34. Vágner Jakub (Unger Jaroslav), 34. Gerčák Jakub, 36. Lištván Jan - 7. Hvolka Tomáš, 8. Hvolka Tomáš (Seidler Michal), 19. Seidler Michal, 35. Seidler Michal (Blažej Vít), 40. Koval Radomír
ŽK: 0 - Blažej Vít, Žiga Marcel, Seidler Michal ČK: 0 - Hvolka Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Kaňkovský Lukáš, Vágner Jakub, Novotný Pavel, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Chadima Marek, Jelínek Ondřej, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
CC Jistebník: Myška Pavel, Potůček Václav, Blažej Vít, Žiga Marcel, Koval Radomír, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Bláha Martin, Kornák David, Slavík Jaroslav, Pikulík Vlastimil Trenér: Rostislav Brož


Torf Pardubice - Slavia Praha 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8), Nagy Zdeněk (7,6). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150
Branky: - 19. Oliva Petr (Bejda Stanislav), 23. Kosina Jan (Pacheco Davide), 38. Holeček Michal (Kosina Jan)
ŽK: 0 - Knobloch Ondřej, Hrdina Martin
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Šejvl Martin, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Netolický Roman, Černík Jakub, Slováček Matěj, Melechovský Aleš, Konečný Roman Trenér: Miloslav Růžička
Slavia Praha: Bejda Stanislav, Beránek Jiří, Knobloch Ondřej, Oliva Petr, Holeček Michal, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Kokeš Filip, Zapletal Petr, Matějka Tomáš, Löffler Erik, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta


Tango Brno - Benago Zruč n.S. 5 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,2), Honěk Jiří (7,2). Delegát: Spišák Pavel Diváků: 300
Branky: 3. Vacula Vojtěch (Outrata Pavel), 15. Vacula Vojtěch (Havel Jan), 32. Belej Michal (Havel Josef), 37. Belej Michal (Peška Lukáš), 40. Belej Michal - 4. Filinger David, 18. Angellot Garces (Filinger David), 39. Filinger David (Angellot Garces), 40. Filinger David (Krajč Marian), 40. Štorc Aleš
ŽK: Belej Michal, Havel Jan - Filinger David, Fitzel Tomáš
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Mareš Michal, Vacula Vojtěch, Vlach Aleš, Belej Michal, Havel Jan, Peška Lukáš, Havel Josef, Vlček Radim, Bočánek Ondřej Trenér: Marian Berky
Benago Zruč n.S.: Krajč Marian, Simitči Agron, Filinger David, Fitzel Tomáš, Fichtner Tomáš, Štorc Aleš, Sýkora Radek, Rick Gabriel, Angellot Garces, Chrobák Marek, Rodek Marcel, Bilík Pavel Trenér: Beni Simitči


 

1.kolo


Chrudim - Tango Brno 8 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (7,3), Černý Ondřej (8). Delegát: Hora Jan Diváků: 420
Branky: 5. Rešetár Lukáš (Douglas Da Silva), 6. Dentinho De Lima (Mareš Roman), 8. Mikan Radek (Mareš Roman), 11. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 15. Douglas Da Silva (Dentinho De Lima), 22. Mareš Roman (Dentinho De Lima), 22. Mikan Radek, 38. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš) - 31. Havel Josef (Belej Michal)
ŽK: Kroulík Radovan, Mikan Radek - Belej Michal
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mikan Radek, Bouška Tomáš, Rešetár Lukáš, Žďánský Jakub, Mareš Michal Trenér: Bartůšek Jaroslav
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Outrata Pavel, Brůna Martin, Vacula Vojtěch, Belej Michal, Havel Josef, Veselovský Tomáš, Mareš Michal, Peška Lukáš, Vlček Radim, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián


Benago Zruč n.S. - Torf Pardubice 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Brejník Aleš (6,4), Blažej Petr (6,3). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 350
Branky: 6. Filinger David (Brožek Daniel), 17. Fitzel Tomáš (Filinger David), 19. Štorc Aleš (Angellot Garces), 20. Fichtner Tomáš (Angellot Garces), 32. Angellot Garces (Filinger David), 33. Štorc Aleš (Chrobák Marek), 35. Fitzel Tomáš (Filinger David), 39. Chrobák Marek - 23. Malý Roman (Slováček Matěj)
ŽK: Chrobák Marek - Kašpar Jiří, Jeřábek Jan, Černík Jakub
Benago Zruč n.S.: Angellot Garces, Vozár Mario, Filinger David, Brožek Daniel, Fitzel Tomáš, Fichtner Tomáš, Štorc Aleš, Chrobák Marek, Krajč Marian, Rick Gabriel Trenér: Simitči Beni
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Malý Roman, Melechovský Aleš, Beran Jiří, Koudelka Tomáš, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Slováček Matěj, Černík Jakub, Slováček Jakub, Netolický Roman, Nachtigal Petr Trenér: Růžička Milan


Slavia Praha - Vysoké Mýto 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (7,4), Hofmann Rudolf (7,5). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300
Branky: 5. Holeček Michal (Pacheco Davide), 16. Beránek Jiří (Oliva Petr), 24. Novotný Jiří (Kosina Jan), 38. Pacheco Davide (Kosina Jan) - 3. Michalec Roman (Gerčák Libor), 30. Lištván Jan (Vágner Jakub)
ŽK: Kosina Jan - Michalec Roman
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Oliva Petr, Novotný Jiří, Pacheco Davide, Matějka Tomáš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Löffler Erik, Mařík Stanislav, Jurčovský Petr, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Chadima Marek, Gerčák Jakub, Pudil Martin, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


CC Jistebník - Balticflora Teplice 1 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,4), Kincl Miroslav (7,5). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 340
Branky: 40. Seidler Michal (Blažej Vít) - 11. Leite Joao (Pereira Ricardo)
ŽK: Seidler Michal - Leite Joao, Dyatlov Andrej ČK: 0 - Račuk Michal
CC Jistebník: Krayzel Petr, Potůček Václav, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Nebor Filip, Seidler Michal, Demel Jan, Bláha Martin, Kornák David, Pikulík Vlastimil Trenér: Radek Korený
Balticflora Teplice: Leite Joao, Pereira Ricardo, Freije Ruben, Račuk Michal, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Dyatlov Andrej, Kalina Jan, Kiliján Jakub Trenér: Riu Guimaraes


Bohemians 1905 - Indoss Plzeň 4 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,2), Černý Martin (7,2). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 300
Branky: 3. Frohna Jakub (Stejskal Pavel), 28. Frohna Jakub (Junek Petr), 37. Dlouhý Martin, 40. Dlouhý Martin - 2. Míka Martin (Myslík Vladimír), 13. Míka David (Vnuk Tomáš), 30. Mižár Jakub (Štverák Tomáš), 35. Vnuk Tomáš, 39. Míka David (Míka Martin)
ŽK: Franěk David - Peteřík Tomáš
Bohemians 1905: Šnídl Petr, Dlouhý Martin, Kopecký Marek, Pleyer Petr, Frohna Jakub, Junek Petr, Málek Pavel, Bellada Václav, Vodecký Igor, Stejskal Pavel, Bellada Jaroslav, Franěk David Trenér: Samek Jiří
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Myslík Vladimír, Míka Martin, Míka David, Štverák Tomáš, Kučera Petr, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Vnuk Tomáš Trenér: Šindelář Petr


Likop Třinec - Kajot Helas Brno 8 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Sebök Ladislav (8,2). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 350
Branky: 4. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 5. Mudrík Vladimír (Cieslar Josef), 20. Duda Rostislav (Stoszek Lukáš), 24. Mudrík Vladimír (Štefek Roman), 29. Stoszek Lukáš (Cieslar Josef), 32. Očadlík Daniel (Cieslar Josef), 34. Mudrík Vladimír (Štefek Roman), 36. Csikán Vojtěch - 3. Mica Tomáš (Lacko Ivan), 7. Hrůza David, 21. Mica Tomáš (Lacko Ivan)
ŽK: Csikán Vojtěch, Stoszek Lukáš - Cupák David
Likop Třinec: Hekera Aleš, Duda Rostislav, Csikán Vojtěch, Sikora Tomáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Štefek Roman, Stoszek Lukáš, Kufa Petr, Mudrík Vladimír, Mendrok Lukáš, Nový Tomáš Trenér: Cieslar Josef st.
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Lacko Ivan, Maša Martin, Dornay Jan, Mica Tomáš, Stojanik Ondřej, Skoupý Ondřej, Cupák David, Hrůza David, Semerád Miroslav, Konečný Marek Trenér: Jan Loup

nic

nic

WebToDate