/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5210

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5210

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5210

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5210

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5210

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5210

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=186

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Domácí soutěže - Pohár ČMFS
21.9.2005

Historie Poháru ČMFS - ročník 1999/2000

Finále:

133 Ratíškovice     - Liberec     1 - 2 (0-1)

Branky: 24. Lazzaro 1:0, 61. Lazzaro 2:0. 81. Hrozek 2:1
Rozhodčí: Liba
Diváků: 4270
Slovan: Kinský – Lexa – Johana, Jiránek
                – Neumann, Čapek (90. Pilný), Janů,
                  Michalík (89. Kožuch), Jůn
                – Lazzaro, Štajner
Trenér Ladislav Škorpil

Semifinále:

131  Ratíškovice - Vítkovice   3 - 0 (1-0)
132  Liberec     - Olomouc     2 - 0 (0-0)

Čtvrtfinále:

127  Vítkovice      - Jablonec 97     0 - 0 (0-0), pen. 3-2
128  Sigma Olomouc  - Viktoria Žižkov 1 - 1 (0-0), prodl. 2-1
129  Slovan Liberec - Slavia Praha    2 - 0 (0-0)
130  Viktoria Plzeň - Ratíškovice     1 - 2 (1-2) 

4.kolo

119  Viktoria Plzeň - Sparta Praha    1 - 0 (0-0),
120  Hradec Králové - Viktoria Žižkov 0 - 0,       pen. 3-5,
121  Ratíškovice    - Blšany          1 - 0 (0-0),
122  Čelákovice     - Slavia Praha    0 - 4 (0-1),
123  Sigma Olomouc  - SFC Opava       1 - 0 (1-0),
124  Zlín           - Jablonec 97     0 - 2 (0-1),
125  Slovan Liberec - Boby Brno       3 - 1 (0-1),
126  Dolní Benešov  - Vítkovice       1 - 1 (0-1), pen. 1-3

3.kolo

103 Střížkov      - Sparta Praha    1 - 2 (1-1)
104 Třeboň        - Viktoria Plzeň  1 - 4 (0-2)
105 Semily        - Hradec Králové  1 - 3 (0-1)
106 Rychnov n. K. - Viktoria Žižkov 1 - 2 (1-2)
107 Ratíškovice   - Petra Drnovice  1 - 0 (1-0)
108 SC Počernice  - Blšany          0 - 1 (0-1)
109 Čelákovice    - Dukla Příbram   1 - 1 (1-0), pen. 6-5
110 Zeman Brno    - Slavia Praha    0 - 3 (0-2)
111 Dětmarovice   - Sigma Olomouc   0 - 4 (0-1)
112 Holice        - SFC Opava       1 - 3 (1-1)
113 Zlín          - Baník Ostrava   4 - 2 (1-1)
114 Most          - Jablonec 97     1 - 1 (0-0), pen. 2-3
115 Dolní Kounice - Slovan Liberec  1 - 3 (0-2)
116 Kunovice      - Boby Brno       1 - 4 (0-2)
117 Vítkovice     - Bohemians       2 - 2 (1-1), pen. 2-0
118 Kadaň         - Dolní Benešov   0 - 3 (0-0)

2.kolo

 71 Roudnice         - Sparta Praha      0 - 8 (0-7)
 72 Meteor Louny     - Střížkov          1 - 4 (0-1)
 73 Třeboň           - České Budějovice  3 - 1 (1-0)
 74 ČZU Praha        - Viktoria Plzeň    0 - 3 (0-0)
 75 SN. Pardubice    - SK Hradec Králové 0 - 6 (0-4)
 76 Semily           - Letohrad          1 - 1 (1-0), pen 5-4
 77 Neratovice       - Viktoria Žižkov   0 - 2 (0-0)
 78 Čáslav           - Rychnov n. K.     1 - 4 (0-1)
 79 Chropyně         - Petra Drnovice    0 - 8 (0-6)
 80 Brumov           - Ratíškovice       0 - 1 (0-0)
 81 Chlumčany        - Blšany            1 - 2 (1-0)
 82 Aritma Praha     - SC Počernice      1 - 6 (1-2)
 83 Strakonice       - Dukla Příbram     1 - 3 (0-3)
 84 Čelákovice       - Ml. Boleslav      0 - 0 (0-0), pen. 5-4
 85 Chomutov         - Slavia Praha      0 - 2 (0-2)
 86 Zeman Brno       - Jihlava           1 - 1 (1-0), pen. 7-6
 87 Uničov           - Sigma Olomouc     0 - 2 (0-0)
 88 Loko Petrovice   - Dětmarovice       0 - 2 (0-1)
 89 Frýdek-Místek    - SFC Opava         0 - 0 (0-0), pen. 1-4
 90 Svitavy          - Holice            1 - 1 (1-1), pen. 1-3
 91 D. Hranice       - Baník Ostrava     3 - 3 (3-2), pen. 1-4
 92 Synot            - Zlín              1 - 3 (1-0)
 93 Český Dub        - Jablonec 97       1 - 3 (1-1)
 94 Bělá p. Bezdězem - Most              1 - 9 (0-1)
 95 Varnsdorf        - Slovan Liberec    0 - 2 (0-1)
 96 Dolní Kounice    - Kyjov             2 - 1 (1-0)
 97 Břeclav          - Boby Brno         1 - 7 (1-5)
 98 Polešovice       - Kunovice          0 - 3 (0-1)
 99 Smíchov          - Bohemians         1 - 4 (1-2)
100 SK Hranice       - Vítkovice         3 - 3 (1-3), pen. 2-4
101 Kadaň            - FK Teplice        1 - 0 (0-0)
102 Dolní Benešov    - Vratimov          2 - 1 (1-1)

1.kolo

23  Sezimovo Ústí     - Třeboň          1 - 9 (0-2)
24  Vela US           - Neratovice      1 - 1 (0-1), pen. 2-4
25  Chlumčany         - 1.FC Plzeň      3 - 2 (2-1)
26  Roudnice          - Rakovník        3 - 2 (1-0)
27  Český Dub         - Trutnov         1 - 0 (1-0)
28  Litoměřice        - Varnsdorf       2 - 3 (0-1)
29  SN. Pardubice     - AFK Chrudim     6 - 1 (1-1)
30  Aritma Praha      - Admira/Slavoj   1 - 0 (0-0)
31  Motorlet          - Smíchov         0 - 3 (0-2)
32  Střížkov          - Milín           3 - 0 (0-0)
33  Strakonice        - Prachatice      2 - 1 (1-1)
34  Litvínov          - Chomutov        0 - 8 (0-4)
35  Klatovy           - Viktoria Plzeň  0 - 5 (0-2)
36  Neštěmice         - Most            0 - 1 (0-1)
37  Meteor Louny      - SK Kladno       4 - 1 (3-1)
38  Semily            - Bohdaneč        1 - 0 (0-0)
39  Choceň            - Rychnov n. K.   1 - 1 (0-1), pen. 2-4
40  Čáslav            - Semice          2 - 0 (1-0)
41  Sibřina           - Čelákovice      3 - 3 (3-1), pen. 3-5
42  Kralupy           - Ml. Boleslav    0 - 3 (0-1)
43  ČZU Praha         - Sparta Krč      2 - 0 (1-0)
44  Mogul Kolín       - SC Počernice    0 - 1 (0-0)
45  Bělá p. Bezdězem  - Česká Lípa      3 - 1 (2-1)
46  Olympia H.Králové - Letohrad        2 - 4 (1-1)
47  Kadaň             - K. Vary-Dvory   4 - 2 (0-1)
48  Slavičín          - Brumov          0 - 4 (0-1)
49  Břeclav           - Poštorná        1 - 0 (0-0)
50  Dolní Němčí       - Ratíškovice     0 - 1 (0-0)
51  Val. Meziříčí     - D. Hranice      0 - 0 (0-0), pen. 3-4
52  Dětmarovice       - Třinec          1 - 1 (1-0), pen. 3-2
53  SK Hranice        - Přerov          3 - 0 (x-x)
54  Nový Jičín        - Frýdek-Místek   0 - 1 (0-1)
55  Kroměříž          - Polešovice      0 - 4 (0-2)
56  Chropyně          - Napajedla       3 - 1 (3-1)
57  Mysločovice       - Kunovice        1 - 2 (0-0)
58  BOPO Třebíč       - Jihlava         0 - 5 (0-1)
59  Uh. Hradiště      - Synot           1 - 3 (1-1)
60  Loko Petrovice    - Karviná         2 - 1 (0-0)
61  Svitavy           - LeRK Prostějov  4 - 3 (1-2)
62  M. Albrechtice    - Dolní Benešov   0 - 4 (0-0)
63  Rýmařov           - Uničov          0 - 1 (0-1)
64  Znojmo            - Dolní Kounice   1 - 5 (1-3)
65  Žulová            - Holice          1 - 6 (1-5)
66  Bruntál           - Vítkovice       0 - 4 (0-0)
67  Slušovice         - Zlín            0 - 2 (0-0)
68  Vratimov          - NH Ostrava      1 - 0 (1-0)
69  Bystrc            - Zeman Brno      0 - 1 (0-1)
70  Slavkov u Brna    - Kyjov           1 - 2 (1-0)

předkolo

 1 Sezimovo Ústí    - Čížová              1 - 1 (1-0), pen. 5-4
 2 Rokycany         - Chlumčany           3 - 4 (2-1)
 3 Velké Hamry      - Český Dub           1 - 3 (1-0)
 4 Heřmanův Městec  - SN. Pardubice       0 - 3 (0-2)
 5 Černolice        - Motorlet            0 - 1 (0-0)
 6 Kaplice          - Strakonice          1 - 1 (0-1), pen. 4-5
 7 Klatovy          - Přeštice            5 - 1 (2-0)
 8 Meteor Louny     - Žatec               1 - 0 (0-0)
 9 Česká Třebová    - Choceň              1 - 2 (1-2)
10 Sibřina          - Český Brod          3 - 2 (0-2)
11 Tábor            - ČZU Praha           0 - 5 (0-1)
12 Bělá p. Bezdězem - Štětí               2 - 1 (1-1)
13 Holice v Čechách - Olympia H. Králové  1 - 3 (1-0)
14 Tachov           - Kadaň               1 - 2 (1-1)
15 Loko Petrovice   - Kravaře             2 - 1 (0-0)
16 Žulová           - Šumperk             2 - 1 (1-0)
17 Hradčovice       - Dolní Němčí         1 - 3 (0-2)
18 Sparta Brno      - Bystrc              0 - 2 (0-0)
19 Dětmarovice      - R. Albrechtice      3 - 1 (3-0)
20 Bystřice p.H.    - Val. Meziříčí       2 - 2 (1-1), pen. 3-4
21 ČAFC Židenice    - Slavkov u Brna      1 - 2 (0-2)
22 Bruntál          - Krnov               5 - 1 (2-1)

nic

nic

WebToDate