/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5208

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5208

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5208

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5208

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5208

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5208

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=186

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Domácí soutěže - Pohár ČMFS
21.9.2005

Historie Poháru ČMFS - ročník 2002/2003

Finále:

FK Jablonec - FK Teplice 0:1 (0:1)

Branka: 32. Hunal 1:0 
Rozhodčí: Puček
Diváků: 5833
Teplice: Poštulka - Lengyel, Rada, Hunal, Leitner
                  - Kolomazník (79. Doležal), Voříšek,
                    Horváth, Tesařík (60. Gabriel)
                  - Verbíř, Luděk Zelenka (65. Rezek) 
Trenér František Straka

Semifinále:

131  Tescoma Zlín     - FK Jablonec    1-1 (1-1), pen. 4-5
132  České Budějovice - FK Teplice     0-0,       pen. 4-5

Čtvrtfinále:

127 Baník Ostrava - Tescoma Zlín  0-2 (0-0)
128 Teplice       - Slavia Praha  3-0 (2-0)
129 Budějovice    - Příbram       3-1 (1-0)
130 Žižkov        - Jablonec      2-4 (0-2)

4.kolo

119 FC Slovan Liberec   FK Tescoma Zlín       0:2 (0:2)
120 1.HFK Olomouc       SK Slavia Praha       0:2 (0:0)
121 FK Jablonec 97      1.FC Brno             2:1 (1:0)
122 Prachatice          FK Marila Příbram     0:3 (0:1)
123 FK Chomutov         FK Viktoria Žižkov    1:3 (0:2)
124 FK Teplice          SK Sigma Olomouc      1:0 (0:0)
125 FC Vítkovice        FC Baník Ostrava      0:2 (0:1)
126 AC Sparta Praha     SK České Budějovice   0:4 (0:2)

3.kolo

103 Dolní Kounice      - FC Slovan Liberec   0-3 (0-0)  
104 Poštorná           - FK Tescoma Zlín     1-2 (0-1)  
105 Svitavy            - SK Slavia Praha     2-5 (1-3)  
106 1.HFK Olomouc      - SK Hradec Králové   1-0 (0-0)  
107 FK Kunovice        - 1.FC Brno           0-2 (0-0)  
108 Roudnice nad Labem - FK Jablonec 97      0-4 (0-2)  
109 Střížkov           - FK Marila Příbram   0-4 (0-1)  
110 Prachatice         - FC Bohemians Praha  0-0,       pen. 4-2
111 FC MUS Most        - FK Viktoria Žižkov  1-1 (0:0), pen. 4-5
112 Břevnov            - FK Chomutov         0-2 (0-0)  
113 Kroměříž           - FK Teplice          0-3 (0-0)  
114 SK Hranice         - SK Sigma Olomouc    0-2 (0-2)  
115 Hlučín             - FC Baník Ostrava    1-4 (0-1)  
116 FC Vítkovice       - 1.FC Synot          3-2 (1-1)  
117 FK Viktoria Plzeň  - SK České Budějovice 0-0,       pen. 2-3
118 FK AS Pardubice    - AC Sparta Praha     1-2 (1-1)  

2.kolo

 71 Varnsdorf             -FC Slovan Liberec   0-3 (0-2)
 72 Dolní Kounice         -FC Vysočina Jihlava 3-1 (1-0)
 73 Slušovice             -FK Tescoma Zlín     0-9 (0-7)
 74 Mutěnice              -Poštorná            1-2 (1-1)
 75 Satalice              -SK Slavia Praha     0-8 (0-3)
 76 Svitavy               -Chrudim             2-0 (1-0)
 77 Náchod                -SK Hradec Králové   0-4 (0-3)
 78 Rýmařov               -1.HFK Olomouc       1-3 (0-3)
 79 Dosta Bystrc          -1.FC Brno           0-4 (0-2)
 80 Slavičín              -FK Kunovice         0-3 (0-1)
 81 Český Dub             -FK Jablonec 97      0-5 (0-1)
 82 Roudnice nad Labem    -Litoměřice          5-1 (2-0)
 83 Klatovy               -FK Marila Příbram   0-4 (0-4)
 84 Štětí                 -Střížkov            1-2 (0-1)
 85 Sibřina               -FC Bohemians Praha  0-4 (0-2)
 86 Třeboň                -Prachatice          1-2 (0-0)
 87 Mogul Kolín           -FK Viktoria Žižkov  0-1 (0-0)
 88 Braňany               -FC MUS Most         0-1 (0-1)
 89 FK Chomutov           -FK Chmel Blšany     2-0 (1-0)
 90 Břevnov               -Sparta Krč          1-1 (1-1),pen.5-4
 91 Kladno                -FK Teplice          0-1 (0-0)
 92 Hulín                 -Kroměříž            2-3 (1-2)
 93 Uničov                -SK Sigma Olomouc    1-5 (0-1)
 94 Jakubčovice           -SK Hranice          0-2 (0-1)
 95 Dětmarovice           -FC Baník Ostrava    0-7 (0-2)
 96 Hlučín                -Frýdek/Místek       4-1 (2-0)
 97 Bystřice pod Hostýnem -1.FC Synot          0-4 (0-3)
 98 Třinec                -FC Vítkovice        0-4 (0-1)
 99 Sezimovo Ústí         -SK České Budějovice 0-4 (0-1)
100 Milín                 -FK Viktoria Plzeň   1-3 (1-1)
101 SC Xaverov H.Počernice-FK AS Pardubice     0-2 (0-0)
102 Letohrad              -AC Sparta Praha     1-4 (1-2)

1.kolo

23 Vyšehrad           - Sparta Krč             0-2 (0-1)  
24 Břevnov            - Neratovice             1-1 (0-1),pen.3-1
25 Satalice           - Velim                  2-1 (1-1)  
26 Stříbrná Skalice   - Mogul Kolín            0-1 (0-0)  
27 Uhelné sklady      - Střížkov               0-8 (0-3)  
28 Přeštice           - Klatovy                1-1 (1-1),pen.3-4
29 Vejprnice          - FK Viktoria Plzeň      1-4 (0-1)  
30 Braňany            - Karlovy Vary/Dvory     2-1 (1-0)  
31 Třeboň             - Kaplice                1-0 (1-0)  
32 Písek              - Sezimovo Ústí          1-3 (0-2)  
33 Benešov            - SC Xaverov H.Počernice 0-4 (0-2)  
34 Rakovník           - FK Chomutov            2-2 (0-1),pen.8-9
35 Ústí nad Labem     - Varnsdorf              2-3 (1-2)  
36 Neštěmice          - FC MUS Most            0-3 (0-1)  
37 Předměřice n.Labem - Svitavy                0-2 (0-2)  
38 Štětí              - Čelákovice             1-0 (1-0)  
39 Brandýs nad Labem  - Sibřina                0-3 (0-1)  
40 Český Dub          - Trutnov                2-2 (0-2),pen.6-5
41 Dobrovice          - FK AS Pardubice        0-1 (0-0)  
42 Doubravka          - Milín                  1-1 (1-1),pen.4-5
43 Litoměřice         - FK Mladá Boleslav      1-1 (1-0),pen.4-1
44 Hluboká nad Vltavou- Prachatice             0-2 (0-0)  
45 Roudnice nad Labem - Admira / Slavoj        1-1 (1-0),pen.5-4
46 Náchod             - Semily                 4-0 (2-0)  
47 Ústí nad Orlicí    - Chrudim                0-0,pen.9-10
48 Kadaň              - Kladno                 0-3 (0-0)  
49 Velké Losiny       - Letohrad               2-2 (0-2),pen.2-3
50 Znojmo             - FC Vysočina Jihlava    2-2 (0-2),pen.1-3
51 Třebíč             - Dolní Kounice          1-2 (0-0)  
52 Břeclav            - Poštorná               0-1 (0-0)  
53 Vyškov             - Dosta Bystrc           0-2 (0-1)  
54 Mutěnice           - FK Baník Ratíškovice   1-0 (0-0)  
55 Kroměříž           - FK Drnovice            2-0 (2-0)  
56 Kyjov              - FK Kunovice            1-4 (1-2)  
57 Dolní Němčí        - Bystřice pod Hostýnem  1-2 (1-2)  
58 Lhota u Vsetína    - Slavičín               0-2 (0-0)  
59 Slušovice          - Dukla Hranice          1-0 (1-0)  
60 Hulín              - SK LeRK Prostějov      4-0 (1-0)  
61 Lipník             - 1.HFK Olomouc          0-2 (0-1)  
62 Horká n.M.         - Uničov                 0-3 (0-2)  
63 Rýmařov            - Zábřeh                 3-0 (2-0)  
64 SK Hranice         - SFC Opava              3-0 (0-0)  
65 Nový Jičín         - FC Vítkovice           0-5 (0-1)  
66 Petrovice          - Frýdek/Místek          0-7 (0-2)  
67 Hlučín             - Dolní Benešov          3-1 (1-1)  
68 Český Těšín        - Třinec                 0-1 (0-1)  
69 Jakubčovice        - Vratimov               5-1 (1-0)  
70 Dětmarovice        - Karviná                4-0 (2-0)  

předkolo

 1 Vršovice            - Vyšehrad            0-2 (0-2)
 2 Libuš               - Brandýs nad Labem   1-4 (0-0)
 3 Stříbrná Skalice    - Čáslav              3-1 (1-1)
 4 Dobrovice           - Libiš               3-0 (1-0)
 5 Manětín             - Přeštice            0-3 (0-1)
 6 Doubravka           - Rokycany            1-0 (0-0)
 7 Kamenný Újezd       - Písek               1-5 (0-3)
 8 Hluboká nad Vltavou - Tábor               1-1 (1-0), pen. 4-3
 9 Předměřice n.Labem  - Choceň              1-0 (0-0)
10 Ústí nad Orlicí     - Rychnov nad Kněžnou 2-0 (1-0)
11 Meziboří            - Ústí nad Labem      1-2 (1-0)
12 Braňany             - Litvínov            1-0 (0-0)
13 Žirovnice           - Třeboň              0-1 (0-0)
14 Šlapanice           - Břeclav             1-1 (1-0), pen. 2-3
15 Vyškov              - Lipová              4-2 (3-1)
16 Morkovice           - Hulín               0-0      , pen. 2-4
17 Dolní Němčí         - Brumov              2-0 (1-0)
18 Lhota u Vsetína     - Valašské Meziříčí   4-2 (1-1)
19 Beňov               - Lipník              0-3 (0-1)
20 Jakubčovice         - Refotal Albrechtice 0-0      , pen. 5-4
21 Hlučín              - Orlová              5-1 (0-0)
22 Rýmařov             - Město Albrechtice   3-1

nic

nic

WebToDate