/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5206

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5206

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5206

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=5206

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=5206

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=5206

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 186

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=186

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Domácí soutěže - Pohár ČMFS
21.9.2005

Historie Poháru ČMFS - ročník 2004/2005

Finále:

FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
Branky: 54. Metelka 1:0, 88. Papadopulos 2:0, 90. Dostálek 2:1
Rozhodčí: Šedivý 
Diváků: 11 251
Baník: Raška - Látal, Besta, Klimpl, Tomašák 
             - Zd. Pospěch, Bystroň, Staněk, Metelka (90.Drozd)
             - Magera, Slončík (85. Papadopulos)
Trenér: Jozef Jarabinský

Semifinále:

FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko   2:2, pen. 2:3
FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava 0:0, pen. 0:3

Čtvrtfinále:

1. FC Slovácko    - FK Teplice      0:0, pen. 9:8
FC Viktoria Plzeň - FK SIAD Most    1:1 (1:1), pen. 4:3
FC Slovan Liberec - FK Jablonec 97  4:1 (2:0)
FC Baník Ostrava  - SK Slavia Praha 5:1 (2:0)

4.kolo

110  Uničov           - Baník Ostrava  0:1 (0:0)
111  Hlučín           - 1.FC Slovácko  1:1 (0:0), pen. 1:4
112  České Budějovice - Jablonec       1:2 (1:2)
113  HFK Olomouc      - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
114  Slavičín         - Slavia Praha   0:6 (0:1)
115  Tescoma Zlín     - FK Teplice     1:2 (1:1)
116  SK Kladno        - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
117  Most             - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

3.kolo

 94  Dětmarovice        - Baník Ostrava    1:2 (0:1)
 95  Uničov             - FK Drnovice      2:1 (1:1)
 96  Mutěnice           - 1.FC Slovácko    1:6 (1:3)
 97  Hlučín             - SFC Opava        1:0 (0:0)
 98  Sparta Krč         - Jablonec         0:1 (0:1)
 99  Prachatice         - České Budějovice 1:2 (0:2)
100  K. Vary-Dvory      - Viktoria Plzeň   0:3 (0:0)
101  HFK Olomouc        - SK Hranice       0:0 (0:0), pen. 5:3
102  Jihlava            - Slavia           0:2 (0:1)
103  Slavičín           - 1.FC Brno        0:0 (0:0), pen. 8:7
104  Hradec Králové     - Zlín             0:2 (0:2)
105  Náchod-Deštné      - FK Teplice       1:1 (1:0), pen. 3:4
106  Pardubice          - Slovan Liberec   0:3 (0:1)
107  SK Kladno          - Marila Příbram   1:1 (1:0), pen. 3:2
108  Břevnov            - Mladá Boleslav   0:2 (0:0)
109  SIAD Most          - Sparta Praha     1:1 (1:0), pen. 5:4

2.kolo

62 Karviná          - Baník Ostrava       0:4
63 Dětmarovice      - Bystřice p. Hos.    1:1, pen. 4:2
64 Brno Kohoutovice - FK Drnovice         0:4
65 Horka n. Moravou - Uničov              1:3
66 1. Valašský FC   - 1. FC Slovácko      1:6
67 Mutěnice         - Poštorná            1:1, pen. 5:4
68 Dolní Benešov    - SFC Opava           0:6
69 M. Albrechtice   - Hlučín              0:3
70 Český Dub        - FK Jablonec 97      0:2
71 Sparta Krč       - Viktoria Žižkov     0:0, pen. 5:4
72 Třeboň           - Č. Budějovice       1:4
73 Sezimovo Ústí    - Prachatice          0:2
74 Viktoria Plzeň   - Chmel Blšany        1:0
75 Vejprnice        - K. Vary-Dvory       1:2
76 Hranice          - Sigma Olomouc       0:0, pen. 4:3
77 Zábřeh           - HFK Olomouc         0:2
78 Bystrc-Kniničky  - Slavia              0:3
79 Velké Meziříčí   - Jihlava             1:6
80 Hrušovany        - 1. FC Brno          1:4
81 Slavičín         - Kunovice            2:2, pen. 6:5
82 Český Těšín      - Tescoma Zlín        1:4
83 Letohrad         - Hradec Králové      0:2
84 Xaverov          - FK Teplice          1:4
85 Česká Lípa       - Náchod-Deštné       1:4
86 Dvůr Králové     - Slovan Liberec      0:5
87 Ovčáry           - AS Pardubice        0:1
88 Klatovy          - Marila Příbram      1:2
89 FK Kolín         - SK Kladno           1:1, pen. 2:4
90 Dobrovice        - FK Mladá Boleslav   0:2
91 Český Brod       - Břevnov             1:1, pen. 3:4
92 Varnsdorf        - SIAD Most           1:2
93 Neštěmice        - Sparta              1:2

1.kolo

14 FC Zličín                - Sparta Krč         0:2
15 Motorlet                 - SK Kladno          1:2
16 Lokomotiva Praha-Vltavín - FK Kolín           2:2, pen. 4:5
17 Hořovice                 - Viktoria Žižkov    0:6
18 Benešov                  - Sezimovo Ústí      1:1, pen. 3:4
19 Vyšehrad                 - Xaverov            1:3
20 Dobrovice                - Střížkov           1:1, pen. 5:4
21 Čelákovice               - Břevnov            0:0, pen. 4:5
22 Český Brod               - Bohemians Praha    2:1
23 Třeboň                   - Strakonice         1:1, pen. 3:1
24 Tábor                    - Prachatice         1:4
25 Chanovice                - Klatovy            0:7
26 Doubravka                - Karlovy Vary-Dvory 0:4
27 Vejprnice                - Trstěnice          4:0
28 SK Rakovník              - Viktoria Plzeň     0:3
29 Neštěmice                - Chomutov           2:1
30 Roudnice nad Labem       - SIAD Most          0:4
31 Litvínov                 - Varnsdorf          1:2
32 Český Dub                - Semily             1:0
33 Česká Lípa               - Nový Bor           1:0
34 Týniště nad Orlicí       - Náchod-Deštné      3:5
35 Dvůr Králové             - Velim              1:1, pen. 4:2
36 Loko Pardubice           - Ovčáry             2:3
37 Ústí nad Orlicí          - AS Pardubice       1:3
38 Chrudim                  - Hradec Králové     2:4
39 Choceň                   - Letohrad           0:2
40 Velké Meziříčí           - Žďár nad Sázavou   5:1
41 Ždírec nad Doubravou     - Jihlava            0:5
42 Hrušovany nad Jevišovkou - Znojmo             1:0
43 Třebíč                   - Bystrc-Kniničky    0:2
44 Vyškov                   - Brno-Kohoutovice   1:3
45 Velká nad Veličkou       - Kunovice           2:4
46 Slavičín                 - Kroměříž           3:0
47 Rousínov                 - Mutěnice           1:2
48 Břeclav                  - Poštorná           0:0, pen. 1:4
49 Velké Karlovice          - 1. Valašský FC     0:2
50 Bystřice pod Hostýnem    - Vítkovice          2:1
51 Horka nad Moravou        - LeRK Prostějov     2:1
52 Králová                  - HFK Olomouc        0:6
53 Velké Losiny             - Uničov             1:5
54 Zábřeh                   - Lipová             2:0
55 Lipník                   - Hranice            2:3
56 Vidnava                  - Město Albrechtice  1:6
57 Jakubčovice              - Dolní Benešov      1:3
58 Karviná                  - Baník Albrechtice  3:3, pen. 5:4
59 Český Těšín              - Frýdek-Místek      3:0
60 Dětmarovice              - Třinec             1:0
61 Orlová                   - Hlučín             1:3

předkolo

 1 FC Zličín          - Králův Dvůr           2:0
 2 Kácov              - Benešov               2:3
 3 Hrdějovice         - Třeboň                0:3
 4 Sokol Teplá        - Vejprnice             0:7
 5 SIAD Souš          - SK Rakovník           1:1, pen. 8:9
 6 Skuteč             - Choceň                1:2
 7 Trutnov            - Týniště nad Orlicí    2:2, pen. 5:6
 8 TJ Valy            - Loko Pardubice        0:6
 9 SK Skalice         - Český Dub             0:0, pen. 4:5
10 Velká nad Veličkou - Kyjov                 3:1
11 Provodov           - Slavičín              0:2
12 Vidnava            - Mikulovice            1:1, pen. 11:10
13 Stěbořice          - Jakubčovice           0:3

nic

nic

WebToDate