/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=45098

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=45098

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=45098

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 921

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=45098

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=45098

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=45098

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 921

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=921

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Pohár FAČR ve futsalu
21.12.2010

Vítězem Poháru ČMFS se stal opět ERA-PACK Chrudim


Vítězem ročníku 2010 v Poháru ČMFS ve futsalu se stal potřetí v řadě a počtvrté v historii klub ERA-PACK Chrudim. V pondělním finále zdolal na své palubovce teplickou Balticfloru 7:3

H3>Finále:
ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 7:3 (3:1)
Branky: 12.+12. Dentinho, 34.+34. Mareš R., 3. Mareš M., 22. Rešetár, 36. Douglas - 17.+40. Paulinho, 24. Tolstov.
Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M., Mareš R., Dentinho, Max, Cacau, Douglas, Vladyka, Rešetár, Mikan, Popelka.
Teplice: Thiago, Kalina – Walter, Pereira, Tolstov, Leite, Guilherme, Paulinho, Reinhardt, Salák, Krejčí, Mažári.

Semifinále:



Západ:

Slavia Praha - Balticflora Teplice 2:4 (0:1)
Rozhodčí: Kresta (7,1), Henách (7,0), delegát Bydžovský
Branky: 27. Pacheco, 30. Bejda - 9.Guilherme, 23.Salák, 28.Leite, 40.Paulo Severino
ŽK: Beránek - 0, ČK: nikdo
Slavia Praha: Loffler, Bejda, Beránek, Holeček, Oliva, Pacheco, Kokeš, Zapletal, Matějka, Kosina, Wojner, Knobloch, trenér: Martin Brychta
Balticflora Teplice: Kalina, Cavallaro, Kilián, Walter, Ricardo Pereira, Severino, Krejčí, Leite, Tolstoj, Salák, Guilherme, trenér: Rui Guimaraes

Východ:

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 7:1 (4:0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,9), Blažej (7,9), delegát Maurer
Branky: 4.a 29. Max, 4.a 12. Souhlas, 16.Mikan, 30. a 33.Dentinho - 24.Mareš Michal
ŽK: 0 - Outrata, Michal Mareš, Brůna, Josef Havel, ČK: nikdo
Chrudim: Meller, Dentinho, Kroulík, Mareš R., Mareš M.,Souhlas, Max, Vladyka, Dánský, Mikan, Cacau, Řešetář, trenér: Jaroslav Bartušek
Tango Brno: Kubíček, Chadzidis, Vlček, Outrata, Mareš M., Brůna, Buršík, Vacula, Jos. Havel, Jan Havel, Veselovský, Zrzavý, trenér: Marián Berky





Čtvrtfinále:



Západ:

Slavia Praha - SK Indoss Plzeň 4:1


Benago Zruč nad Sázavou - Balticflora Teplice 3:6 (0:3)


Východ:

Flamengo Hradec Králové - ERA-PACK Chrudim 0:15 (0:6)


Delta Real Šumperk - Tango Brno 1:3 (0:2)




Osmifinále Poháru ČMFS




Západ:

Slavia Praha - Absolut Team České Budějovice 5:2 (2:1)
Branky: 2. Novotný (Pacheco), 17. Oliva, 32. vlastní, 36. Matějka (Bejda), 39. vlastní - 9. Baščevan, 34. Arnold (Baščevan)
ŽK: Holeček, Oliva - Baščevan
Slavia Praha: Knobloch, Bejda, Jurčovský, Novotný, Tichý P., Holeček, Oliva, Mařík, Pacheco, Matějka, Kosina, Tichý J. – trenér: Martin Brychta
Absolut team Č.Budějovice: Kroupa – Novotný, Novosad, Turek, Slípka, Rambousek, Arnold, Mertl, Baščevan

SK Indoss Plzeň - Herd Cheb 8:4 (2:3)

Knockout 83 Příbram - Balticflora Teplice 0:5 kont.

Alfa Liberec - Benago Zruč nad Sázavou 4:6 (1:3)
Branky: 11. Vrabec K., 24. Lietava (Jiroušek), 26. Novotný O., 32. Kuželka (Procházka) - 7. Fichtner (Filinger), 10. Fitzel (Filinger), 13. Angelot (Rick), 25. Angelot (Rick), 25. Angelot, 25. Angelot
ŽK: P. Novotný, K. Vrabec, P. Vrabec - A. Simitči, Filinger
ČK: 11. Sýkora (Benago)
Liberec: Novotný P. - Vrabec K., Vrabec P., Novotný O., Jiroušek, Procházka, Kuželka, Lietava, Krejčík. Trenér: Ouředník
Benago: Klíma - Simitci A., Fichtner, Fitzel, Filinger, Rick, Angelot, Rodek, Sýkora, Chrobák. Trenér: Simitci B.

Východ:

TORF Pardubice - ERA-PACK Chrudim 3:6 (3:2)

Pribina Hesov - Flamengo Hradec Králové 4:7 (2:2)

USK Slavia Ostrava - Delta Real Šumperk 1:17 (1:5)

Zlínský kraj nedodal vítěze, postupuje Tango Brno

nic

nic

WebToDate