/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=36079

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=36079

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=36079

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 173

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=36079

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=36079

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=36079

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 173

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=173

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Reprezentace-21
18.8.2008

Jedenadvacítka otestuje sílu v Portugalsku


Figueira da Foz (Portugalsko) - Poslední ostrá prověrka formy před zářijovými klíčovými zápasy kvalifikace mistrovství Evropy, ale také premiéra trenéra Jiřího Kotrby na lavičce. Důležitý podtext nese úterní přípravný zápas fotbalové reprezentace do jednadvaceti let na půdě silného Portugalska.

Český tým by v městečku Figueira da Foz zároveň rád odčinil březnový čtyřbrankový debakl ve Francii. Právě úterní zápas bude pro mladíky první možností na nápravu. "Jsem rád, že nás před kvalifikací čeká takhle těžký zápas. Všechny kluky v týmu znám, ale tohle utkání mi ukáže víc o tom, jak pracují pod tlakem a v těžkých situacích. Zápas proti Portugalcům jich určitě přinese hodně," řekl dnes v rozhovoru s ČTK Kotrba, který v červnu u kormidla jednadvacítky nahradil Vítězslava Lavičku, jehož zlákala nabídka pražské Sparty.

Letní pauza tak jednadvacítce, která si dnes užila náročné cestování od odletu v Praze po šesté hodině ranní, přes mezipřistání a čekání ve Frankfurtu až po příjezd do místa utkání v půl třetí odpoledne, přinesla výraznou změnu. Ale i nový kouč Kotrba sází na kostru týmu, jenž se za rok zformoval pod Lavičkovým vedením. V Portugalsku, kam cestují i noví Kotrbovi asistenti Jakub Dovalil, kouč bronzové "devatenáctky" z červnového ME, s Augustinem Chromým, Kotrba dá šanci několika nováčkům: premiéru si odbudou osmnáctiletý brněnský záložník Lukáš Mareček, útočník Jakub Řezníček z Mladé Boleslavi nebo slávistický bek Tomáš Jablonský. "S Víťou jsme často v kontaktu, spoustu věcí spolu konzultujeme. Já konec této kvalfikace beru tak, že jen dokončuju jeho práci a chci navázat na to, co tady dobrého vytvořil," vysvětloval Kotrba. Ten měl pozici při nominaci ztíženou tím, že v ní po dohodě vynechal hráče Liberce a Teplic, které dnes čeká ligová dohrávka.

Kvůli zranění vypadlo i ostravské trio František Rajtoral, Radim Řezník a Tomáš Mičola. A poraněný sval nakonec nepustil do hry ani záložníka Martina Villa z norského Stavangeru, stejně jako objev z Bohemians 1905 Jana Morávka. S poraněnými třísly je mimo hru i záložník Luboš Kalouda z CSKA Moskva. "Ale je dobře, že víme, že máme pořád spoustu možností, kam před poslední kvalifikací sáhnout. Tam budeme potřebovat tu nejvyšší kvalitu, čeká nás hodně těžká práce," upozornil na zářijové kvalifikační souboje v Turecku Kotrba. Zkušený kouče by proti Turecku a Ukrajině, s nimiž "lvíčata" svedou boj o postup do baráže, na podzim rád využil i služeb útočníka Martina Fenina z Frankfurtu, pokud nebude v září nominován do seniorského "áčka". "Určitě bychom ho pak rádi oslovili. Ale nemá cenu předjímat, co se stane," uvedl Kotrba.

Ten je zvědavý hlavně na formu krajánků, kteří ve svých klubech buď na začátku sezony nehrají, nebo jim ještě nezačaly ligové soutěže. Na lavičce zatím sedí obránci Jan Šimůnek s Ondřejem Mazuchem a útočník Tomáš Pekhart, záložník Mario Holek absentoval kvůli poraněnému palci na noze. A defenzivní univerzál Michal Švec s Heerenveenem vstoupí do nizozemské ligy až za dva týdny. "Aspoň do toho zápasu půjdou hladoví s touhou se ukázat," doufal Kotrba.

Už zápas v Portugalsku naznačí, jaké bude mít jednadvacítka šance ve vypjatém závěru kvalifikace. Ve skupině zatím drží první místo, po šesti odehraných zápasech má čtrnáct bodů, druhé Turecko je s jednobodovým mankem, ale zápasem k dobru. Do baráže postoupí přímo vítěz a čtyři týmy s nejlepší bilanci z druhých míst. "Kvalifikace je za rohem a úterní zápas nám může dodat dost sebevědomí. Pokud se nám tedy povede. Už nesmíme zopakovat to, co se nám stalo v březnu ve Francii a dokázat, že to byla jen výjimka. Tohle je dobrá příležitost," připomněl kapitán Jan Šimůnek debakl 1:4 v posledním přípravném duelu v Rouenu. "S klukama jsme si sedli hned ve Francii a řekli si, že tahkle by to dál nešlo. Snad jsme si to už vybrali a poučili se," připojil se brankář Milan Švenger.

Zápas mezi portugalskou a českou jednadvacítkou začíná v úterý v 19:15 SELČ.

Předpokládaná sestava ČR: Švenger - Kúdela, Šimůnek, Mazuch, Švec - Janda, Holek, Suchý, Střeštík - Jeslínek, Pekhart.

zdroj: Martin Gregor, ČTK

nic
  Reprezentace Muži "21"
 Trenér reprezentace
 
Jakub Dovalil
Realizační tým
Asistent: Jan Suchopárek
Asistent: Augustin Chromý
Asistent: Petr Kouba
Hl. vedoucí: Rudolf Baťa
Lékař: MUDr. Petr Novák
Lékař: MUDr. Martin Held
Fyzioterapeut: Pavel Fuksa
Fyzioterapeut: Tomáš Skrbek
Fyzioterapeut: Petr Kádner
Masér: Vladimír Adam
Kustod: Antonín Kudláček
Tech. vedoucí: Ivo Sekerka
 
   Hráčský kádr
 
Za reprezentaci U-21 mohou v kvalifikaci na ME 2009 startovat hráči narození po 1.1.1986.
FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2007
» Odehrané zápasy 2006
 
 
   Finálové turnaje
» ME 2007
 
 
   Kvalifikace
 
» Kvalifikace ME 2009
» Kvalifikace ME 2007
» Kvalifikace ME 2006
» Kvalifikace ME 2004
 


nic

WebToDate