<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=28857

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=28857

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=28857

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 473

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=473

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

Gambrinus liga

Kladno přišlo o výhru na Bohemians doslova v poslední vteřině

Důležitý souboj o záchranu vypadal dlouho na remízu, až se čtyři minuty před koncem trefil hlavou kladenský Kroupa. Na domácí Bohemians se ale usmálo štěstí, když poslední střela na branku skončila gólem, dal ho Rezek.
Oba týmy tak i dál čekají na svoji první jarní výhru. V Dolíčku byli prakticky celý zápas lepší domácí, ale nakonec byli rádi za bod. Čtyři minuty před koncem totiž získal hostům vedení Kroupa a za "klokany" vyrovnal až v nastavení střelou z dálky Rezek. Bohemians zůstávají po remíze 1:1 poslední, Kladno se posunulo na čtrnáctou příčku před Most.
Od začátku byli viditelně aktivnější domácí hráči, ale obrana soupeře pracovala spolehlivě. V sedmé minutě vyřešila i nebezpečnou situaci, když po pravém křídle prošel Moravec a Cigánek jeho centr odvrátil na roh. Z ojedinělého protiútoku a centru Jablonského pak pálil Krob nad.
Domácí byli ofenzivnější, ale hře chyběl nápad, moment překvapení a jejich hra byla spíše na náhodu. V 18. minutě po Šmardově rohu hlavičkoval na bližší tyči Morávek, ale míč prošel přes kladenské vápno vedle tyče. Postupně se hostům podařilo hru vyrovnat, míč se ale pohyboval především ve středu hřiště a tempo hry upadlo. Až ve 32. minutě se hezky soupeře zbavil Škoda, jeho přízemní střela z dálky sice Pavlíka vystrašila, ale mířila vedle tyče.
I druhý poločas začali domácí náporem, ale v koncovce byli neškodní. Nejjasněji to ukázal Marek, který se střelou z patnácti metrů váhal tak dlouho, až o míč přišel. Hodně horko bylo před kladenskou brankou v 55. minutě. Nejdříve z hranice šestnáctky střílel domácí Rezek a brankář Pavlík skvěle vyrazil na roh a po něm byl v šestnáctce stažen za dres domácí Rada, ale sudí Matějek penaltu neodpískal.
O šest minut později dal o sobě vědět na druhé straně Klinka, který přišel v pátek do kladenského týmu jako amatér z německého Aue, ale z hranice vápna vypálil těsně vedle.
Domácí hnáni kupředu opět skvělými příznivci přidali na rychlosti, ale to bylo málo, protože především kombinace byla velmi špatná, takže obrana hostů bezpečně odvracela veškeré pokusy o zteč branky. Hosté byli s bodem určitě spokojenější a soustředili se především na obranu a čekali na rychlé brejky. Ty jim vycházely po změně stran daleko častěji než v prvním poločase, ale v jejich finále byli kladenští hráči nepřesní, čímž se sami připravili o lepší pozice a šance.
Domácí se mohli dočkat osm minut před koncem. Po centru Morávka prošel míč na střídajícího Ordoše, který měl před sebou prázdnou branku, jenže míč poslal opačným směrem zpátky podél čáry. Udeřilo tak na druhé straně, když Kroupa protlačil do domácí sítě hlavou přes tyč Kousalův centr. Vzápětí při zoufalém náporu Bohemians mohl vítězství hostů pojistit Klinka, ale v úniku sám před brankou volil místo střely ještě zbytečnou přihrávku na Čápa, která nevyšla. A tak Kladenští nakonec o první jarní výhru přišli, když se v nastaveném čase z dvaceti metrů parádně trefil Rezek. Hned poté sudí Matějek zápas ukončil.

Bohemians 1905 - SK Kladno 1:1 (0:0)
Góly: 90.+2 Rezek - 86. Kroupa.
Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Čecháček. ŽK: Rezek - Hochmeister, Killar, Gross. Diváci: 5842.
Bohemians: Zich - Marek, Rada, Nikl, Šmarda - Moravec (83. Knakal), I. Hašek, Morávek, Bartek (69. Ordoš)- Rezek, Škoda. Trenér: Busta.
Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Krob - Cigánek (80. Kousal), Szabo, Hochmeister, Jablonský (71. Čáp) - Klinka, Kroupa. Trenér: Šilhavý.