<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=26101

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=26101

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=26101

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 473

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=473

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

Gambrinus liga

Kladenská ostuda v poslední přípravě

Kladenský SK dostal v posledním utkání před startem ligy pořádný výprask: v Nymburce prohrál s druholigovým Hradcem Králové 0:3.
Kladenští trenéři dali příležitost celému kádru, vystřídali témětř dvě kompletní jedenáctky. Pouze brankář Pavlík a stoper Gross oderáli celé utkání. Chyběli jen zraněný Farbák a nemocný Jablonský.
Kladenský celek sice vstoupil do zápasu aktivně a po průniku Černého se ocitl v první vážnější akci zápasu, zpětná přihrávka ale jen prolétla před brankou. Nikdo v tu chvíli netušil, že to bude jedna z nejnebezpečnějších akcí ligového týmu za celý zápas. Chvíli na to udeřilo na druhé straně, když soupeř skóroval hned z první standardní situace - po rohovém kopu zůstal v pokutovém území volný Chleboun a v koncovce si věděl rady, bez přípravy poslal míč nechytatelně do sítě.
Hradec pak dobře bránil, a i když Kladno mělo častěji míč na kopačkách, nebezpečné nebylo. Daleko složitější situace musel řešit gólman Pavlík, který v první půli svoje mužstvo několikrát podržel.
To se ale nedalo říci o situaci ze druhého poločasu. V 70. minutě si Pavlík nerozuměl se stoperem Benešem, míč propadl před prázdnou branku k nohám Hašlera, který nemohl minout. A za pět minut bylo pro ligistu ještě hůř, když si druhý stoper Gross srazil centrovaný míč z trestného kopu do vlastní branky.
Není divu, že trenér Jaroslav Šilhavý byl po utkání rozmrzelý: "Je to ostuda. Chci věřit tomu, že přístup hráčů bude za týden na Žižkově jiný. Soupeř nás předčil v bojovnosti a využil našich hrubých chyb. I když jsme si vlastně dali dva góly sami. Naposledy dostali šanci všichni hráči, aby se ještě poprali o sestavu, ale dopadlo to takhle. Náš výkon neomlouvá ani to, že jsme se nesnažili postavit tu nejsilnější sestavu," uvedl kladenský kormidelník po zápase.
SK Hradec Králové - SK Kladno 3:0 (1:0)
Góly: 7. Chleboun, 70. Hašler, 74. vlastní (Gross).
Rozhodčí: Drábek, ŽK: Hašler. 50 diváků.
Sestava SK Kladno:
1. poločas: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Krob - Černý, Szabo, Hochmeister, Cigánek - Kroupa, Semerák.
2. poločas: Pavlík - Vršajevič, Beneš, Gross, Čáp - Holub, Zoubele, Rada, Brunclík - Kousal, Zachariáš.