<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=19571

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=19571

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=19571

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 473

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=473

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

Gambrinus liga

Dohrávka 14. kola: Kladno rozdrtilo Baník

Dohrávka 14. kola: Kladno rozdrtilo Baník Nečekaně hladce 3:0 si v dohrávce 14. kola Gambrinus ligy poradil SK Kladno s Baníkem Ostrava. O svém vítězství ve sněhovém utkání rozhodli domácí ve druhém poločase, kdy před pouhými 1240 diváky dali všechny góly.
Začátek utkání naznačil celý jeho průběh. Domácí byli od úvodních minut lepším týmem a na zasněženém terénu se jim dařilo lépe kombinovat. O to větší překvapení bylo, když se v patnácté minutě objevil v šanci Svěrkoš, ale střele ke vzdálenější tyči chyběl metr. Kladno bylo blízko gólu ve 22. minutě po střele Gecova, kterou tečoval do protipohybu gólmana Vaška jeho spoluhráč Bystroň. Bohužel pro domácí prolétla těsně vedle branky, stejně jako o chvilku později Jeslínkův pokus z hranice šestnáctky. Na druhé straně se do ojedinělé šance dostali hosté, ale Mičola v pěkné pozici vysoko přestřelil. Pak už zase zlobili domácí. Na Dočkalův střílený centr Szabo ani Jeslínek nedosáhli a v závěru prvního poločasu vytáhl konečky prstů Vašek Cigánkovu bombu.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky vstoupili domácí dokonce ještě lépe. Po dvou minutách vybojovali rohový kop, který zahrával Dočkal, míč se odrazil k Szabovi a ten nechytatelnou střelou k tyči poslal Kladno do vedení - 1:0. A na stadionu Františka Kloze bylo za sedm minut ještě veseleji. Po Bystroňově faulu na Dočkala proměnil bezpečně pokutový kop střelec zápasu Szabo - 2:0. Dobře hrající Kladno od té doby kontrolovalo hru, naopak Ostrava se do žádných vyložených šancí ke zdramatizování zápasu nedostávala. Do tří brankového vedení mohl domácí poslat Cigánek, ale s pokusem z úhlu si Vašek poradil. Nestačil až o chvilku později na Semerákovo zakončení zblízka - 3:0. Kladenský útočník oslavil první gól v nejvyšší soutěži ani ne po minutě pobytu na hřišti. Hezkou tečku za parádním výkonem domácích mohl udělat Cigánek, ale jeho chytrý lob skončil na tyči Vaškovy branky. Kladno si tak zaslouženě ze zápasu odneslo tři cenné body a poprvé v soutěži udrželo čisté konto.

SK Kladno - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
Góly: 47. a 54. z pen. Szabo, 78. Semerák.
Rozhodčí: Kovařík - Filípek, Mencl. ŽK: Bystroň, Mičola. 1240 diváků.
Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Kúdela - Dočkal (86. Čáp), Gecov, Szabo, Zoubele (68. Vršajevič) - Cigánek - Jeslínek (77. Semerák).
Ostrava: Vašek - Řezník, Bystroň, Tchuř, Pavlík - Rajtoral, Marek, Mičola (58. Varadi), Metelka (58. Magera) - Zeher, Svěrkoš