FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Reprezentace-16
22.11.2007

Šestnáctka znovu porazila Slovinsko

SLOVINSKO(FOTBAL.CZ,mb)

Do prvního poločasu nastoupili Slovinci mnohem agresivněji, což se odrazilo na vzhledu dnešní hry. Začátek utkání byl plný faulů a někdy až brutálních zákroků ze strany soupeře. Díky tomu se Češi dostali pod tlak, ze kterého se vymanili ve 29. minutě, kdy Fantiš vstřelil uklidňující gól na 0:1. Od tohoto okamžiku česká šestnáctka převzala iniciativu a začala diktovat tempo hry.

Během druhého poločasu se hrálo z drtivé většiny na branku soupeře. Češi se dostávali do mnoha nebezpečných šancí, ze kterých bohužel dokázali do konce utkání proměnit už jen jednu, když se prosadil Vydra.,,Musím dnes pochválit celé své mužstvo nejenom za výborný výkon, kterým jasně soupeře přehráli, ale také za disciplinovanost, díky které se hlavně v první půli nenechali od faulujících Slovinců vyprovokovat",hodnotil hru svých svěřenců trenér Aleš Křeček.

Slovinsko - ČR 0:2 (0:1)
Branky: ěí. Fantiš, 61. Vydra 
ČR: Slavík, Suchý, Mikula, Kysela, Šinor, Kadeřábek, Svizela (41. Krch), Štípek (78. Tusjak), Dragoun (41. Hála), Vzdra (70. Boháč), Fantiš (61. Kurtin)

nic
 
  Reprezentace "U-16"
 Trenér reprezentace
 
Jiří Štol
Realizační tým
Asistent: Milan Kormaník
Lékař: Peter Stica
Masér: Jaroslav Marx
Tech. vedoucí:Josef Hamšík
 
   Hráčský kádr
 
Za reprezentaci U-16 v ročníku 2007/2008 mohou startovat hráči narození po 1.1.1992.
FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2007/2008
» Odehrané zápasy 2006/2007
» Odehrané zápasy 2005/2006
 


nic

WebToDate