<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=19432

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=19432

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=19432

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 473

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=473

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

Gambrinus liga

Příprava: Kladno podlehlo Jablonci

Na hřišti s umělou trávou se v přípravě střetly ligové týmy Kladna a Jablonce. Zatímco domácí postrádali čtyři reprezentanty a v průběhu druhého poločasu zkoušeli i nové tváře, hosté byli kompletní. A z Kladna nakonec díky Valentově gólu odvezli vítězství 1:0.

Domácí byli do přestávky aktivnější a hráli bezchybně v obraně. Do druhé půle Středočeši změnili sestavu a brzy se dopustili chyby v rozehrávce, kterou Valenta potrestal přesnou střelou k tyči.

Kladenský dres oblékli i brazilští fotbalisté, kteří byli od úterý v klubu na zkoušce. Stoper Marquez de Souza Jhonnes a záložník Ewerton Roberto Candido ale podle klubového webu nepřesvědčili natolik, aby v Kladně pokračovali.

SK Kladno - FK Jablonec 0:1 (0:0)
Branka: 52. Valenta. Rozhodčí: Hrubeš - Tereba, Koval. Diváci: 50.
Sestavy:
Kladno - I. poločas: Miski - Williams, Killar, Gross, Čáp - Bartoš, Szabo, Gecov, Cigánek - Zachariáš, Semerák.
II. poločas: Pavlík - Williams, De Souza, Farbák, Čáp - Bartoš, Šelicha, Ewerton, Cigánek (75. Hrdlička) - Semerák (67. Bambur), Šilhan.
Jablonec: Bobok - Hamouz, Zábojník, Fukal (46. Homola), Krejčí - Baranek (46. Vácha), Valenta, Loučka, Hloušek - Svátek, Nulíček (30. Zelenka).