<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=180

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

[Ikonka pro vás]
Reprezentace-ženy19
29.9.2007

Ženská devatenáctka si přiblížila postup

TURNOVO, MAKEDONIE (FOTBAL.CZ, lik) - České fotbalistky do 19 let si výrazně přiblížily postup do elitní fáze kvalifikace o postup na ME 2008. V Makedonii dnes porazily Wales 3:2 a k jistotě postupu jim stačí v úterý zdolat domácí tým.

Český tým se v důležitém utkání ujal vedení už ve 4. minutě parádně provedeným přímým kopem Holečkové, ve 14. minutě zvýšila na 2:0 sólovým průnikem Ringelová. Svěřenkyně trenéra Dobrého ale vzápětí inkasovali a před poločasem si daly nešťastnou vlastní branku.

Po změně stran ale na hřišti čeký tým dominoval a zsaloženě strhnul vítězství na svou stranu, když se po přihrávce Benýrové trefila Krůzová. "Střetly se dva odlišné herní styly. Zatímco naše děvčata produkovala nápaditou kombinační hru, styl soupeře připomínal spíš rugby. Neproměnili jsmeještě několik šancí, výsledek mohl být ještě lepší," uvedl vedoucí týmu Jiří Neuberg.

V úterý Češky (bez vykartované Florkové) narazí na domácí Makedonii a k jistotě postupu potřebují vyhrát, při předpokládané výhře Německa nad Walesem by stačila i remíza.

Wales - ČR 2:3 (2:2)
Branky: 15., 39. - 4. Holečková, 14. Ringelová, 76. Krůzová.
ČR: Roubíčková – Králová (81. Lacinová), Florková, Pincová, Hlaváčková – Ranglová (46. Cvernová), Vyštejnová, Holečková, Benýrová – Krůzová, Ringelová (64. Nováková).

Hráčský kádr

Za reprezentaci Ženy U-19 v ročníku 2007/2008 mohou startovat hráčky narozené po 1.1.1989.