PRAHA (FOTBAL.CZ) - Soustředění U-17 v Blšanech ve dnech 22.-24.6.2007

Dne 23.6. 07 v 10:00 hod. přípravné utkání
Blšany (92) – U-17 10:0 (2:0, 3:0, 5:0)
ČR:
1.třetina: Sloupová – Kulichová, Podaná, Heřmanová, Konopíková – Kožárová, Veselá, Pivoňková, Němcová – Voňková, Sládkovská; 2. třetina: Kromrová – Heřmanová, Podaná, Konopíková, Doudová – Kuklová, Jačisková, Koubová, Malinová – Bíbrlová, Beštová; 3. třetina: Sloupová – Kuklová, Podaná, Konopíková, Koubová – Mikysková, Veselá, Pivoňková, Němcová – Voňková (Bíbrlová), Kožárová (Sladkovská)
Utkání se hrálo netradičně na 3x30 minut hned druhý den dopoledne. V utkání jsme měli možnost vystřídat a vyzkoušet všechny hráčky. Také se zkoušely různé technicko-taktické varianty. I přes nepříznivý výsledek, tak utkání splnilo svůj účel. Slova k zápasu trenéra Petra Čermáka: "Ačkoliv zápas výsledkově nevyšel, tak splnil náš záměr vyzkoušet další adeptky reprezentace a různé herní varianty."

Hodnocení soustředění: Soustředění splnilo svůj účel, i když jsme nemohli nominovat hráčky užšího kádru, a proto byly povolány další nové hráčky, které byly v hledáčku. Soustředění splnilo i další věci jako znovu připomenout taktické a herní varianty s novými hráčkami na nových místech. Dále zautomatizovat různé varianty obrany a útoku celé jedenáctky. Soustředění mělo výbornou úroveň a splnilo účel. Žádná hráčka nezklamala a co je podstatné, že se nikdo nezranil.

Hráčský kádr

Za reprezentaci Ženy U-17 v ročníku 2007/2008 mohou startovat hráčky narozené po 1.1.1991.