FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

[Ikonka pro vás]
Reprezentace-17
1.8.2007

Sedmnáctka nestačila na Srbsko

MISKE, MAĎARSKO (FOTBAL.CZ, lik) - Porážkou 1:3 se Srbskem vstoupila do turnaje v Maďarsku reprezentace do 17 let pod vedením trenéra Josefa Pešiceho.

Soupeř si od úvodních minut vytvořil převahu, do brankových šancí se, stejně jako český tým, nedostával. Až v poslední minutě první půle česká obrana zaváhala a Srbové šli do vedení. "Hráči už se zřejmě viděli v kabině," povzdechnul si trenér Pešice.

Po změně stran už Srbové na hřišti dominovali, přidali ještě dvě branky a střídající Šťourač hlavou po standardní situaci již pouze korigoval na konečných 1:3. "Naprosto zasloužená porážka, soupeř byl důraznější, rychlejší i fotbalovější. Zatímco naši hráči se málo pohybovali a nedokázali si kloudně přihrát," smutnil Pešice.

Zítra se český tým v boji o 5. až 8. místo utká s Rumunskem, které prohrálo 0:1 s Chorvaty.

ČR - Srbsko 1:3 (0:1)
Branka ČR: 62. Šťourač.
ČR: Kulovaný - Ondráček, Rendla, Matas, Mareš (52. Šťourač) - Kučera, Hrubý (41. Folprecht), Kolařík (66. Farmačka), Pícha (41. Smetana) - Bořil, Putz (61. Vašíček).