<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=180

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

[Ikonka pro vás]
Reprezentace-ženy19
10.4.2007

Ženská U19 na úvod jen remizovala

NEULENGBACH, RAKOUSKO (FOTBAL.CZ, lik) - Česká reprezentace žen do 19 let v úvodním utkání skupiny elitní fáze kvalifikace ME 2007 jen remizovala s Ukrajinou 1:1, když bod zachraňovala pět minut před koncem zápasu.

Zápas začal pohromou, když hned v úvodní minutě dostal soupeř výhodu pokutového kopu po faulu české obrany a Bjochenková nabídnutou šanci využila. "Bohužel, jasná nekoncentrovanost na úvod střetnutí," posteskl si trenér Miloš Veselý.

Český tým si vytvořil velkou převahu, ale hráčky postupně zahazovaly i ty nejvyloženější příležitosti. "Minimálně pět šancí bylo naprosto gólových, jenže v koncovce chyběl klid i důraz," všiml si Veselý.

Šanci na vyrovnání měla v 68. minutě Veronika Strnadová, ale její pokutový kop bramkářka Ukrajiny zlikvidovala. České hráčky se alespoň vyrovnání dočkaly pět minut před koncem, kdy již třetí penaltu zápasu proměnila Pincová. "Alespoň bod jsme zachránili, ale výsledek je pro mě zklamáním, do posledního utkání s Anglií jsem chtěl nastupovat se ziskem šesti bodů," nebyl spokojený český kouč.

ČR - Ukrajina 1:1 (0:1)
Branky: 85. Pincová z penalty - 1. Bjochenková z penalty.
ČR: Roubíčková - Přibyslavská, Juráková (58. Tomšíková), Florková, Pincová - Holečková, Dobrevová (65. Nepokojová), Veronika Strnadová, Benýrová (73. Vyštejnová) - Ringelová, Vendula Strnadová.

Hráčský kádr

Za reprezentaci Ženy U-19 v ročníku 2007/2008 mohou startovat hráčky narozené po 1.1.1989.