O ČMFS
Valná hromada ČMFS
Výkonný výbor ČMFS
Předseda ČMFS
Sekretariát ČMFS
Generální sekretář ČMFS
Oddělení reprezentace ČR
Oddělení mezinárodní
Odd. komunikace, vnějších a vnitřních vztahů
Oddělení profesionálního fotbalu
Oddělení mládeľe, neprofesionál. a reg. fotbalu
Finanční oddělení
Oddělení logistiky a služeb
Oddělení vzdělávání trenérů
Oddělení legislativy a registrace
Komise a pracovní skupiny
Komise rozhodčích a delegátů
Komise rozhodčích žen
Disciplinární komise
Legislativní rada
Arbitrážní komise
Odvolací a revizní komise
Licenční komise
Smírčí komise
Pravidlová komise
Zdravotní komise
Komise MTZ
Komise pro bezp. a výstavbu stadiónu
Komise futsalu
Komise fotbalu žen
Komise pro regionální fotbal
Komise mládeže
Komise Ad hoc pro statut a přestupy hráčů
Komise pro agenty hráčů
Technická komise
Pracovní skupina pro historii a statistiku
Komise pro kamerové systémy
Legislativa ČMFS
Legislativa ČMFS
Aktuální informace
Reprezentace "A"
Ostatní reprezentace
Nominace reprezentací
Reprezentace "U-21"
Reprezentace "U-20"
Reprezentace "U-19"
Reprezentace "U-18"
Reprezentace "U-17"
Reprezentace "U-16"
Reprezentace Futsal "A"
Reprezentace Futsal "U-21"
Reprezentace Ženy "A"
Reprezentace Ženy "U-19"
Reprezentace Ženy "U-17"
Amatéři
Gambrinus liga
Pohár ČMFS
Rozlosování
Výsledky
Historie
Domácí soutěže
Soutěže žen
Řídící komise ČMFS
Kraje a okresy
Fotbal pro všechny
Soutěže a turnaje
Partnerské organizace
Minihřiště
Projekty s podporou ČMFS
Materiály a metodiky
Lokality a soustředění
Galavečer neprofesionálního fotbalu
Adresáře
Futsal-FIFA
Fotografie
Kluby v pohárech
Liga mistrů
Pohár UEFA
Intertoto Cup
Koeficienty evropských soutěží
Ostatní
Legislativa
Provozní řád úseku registrace
Soubory ke stažení
Testové otázky pro rozhodčí
UČFT
Nadace fotbalových internacionálů
Klub fotbalových internacionálů
Škola mladých rozhodčích
Unie českých fotbalových rozhodčích
Registrovaní uživatelé
English
version
[Odkazy na články]
[Ikonka pro vás]
Soutěže
O2V - 2. Futsal liga východ
TABULKA ASISTENCÍ ke dni 19.01.2023
Jméno
Oddíl
Asistence
Maleňák Marek
Baník Ostrava
19
Chráscina Tomáš
Žab.Vlci Brno
17
Plhák Patrik
Gamaspol Jeseník
15
Vavrač Jan
Gamaspol Jeseník
15
Polášek David
Baník Ostrava
13
Ťok Tomáš
Tango Hodonín
11
Stebel Libor
Baník Ostrava
10
Kratochvíl Michal
Žab.Vlci Brno
9
Chroust Martin
Žab.Vlci Brno
8
Pešta Jiří
Amor Vyškov
8
Repa Martin
Baník Ostrava
8
Šperka Tomáš
Helas Brno B
8
Hansl Ladislav
Žab.Vlci Brno
7
Henek Jakub
Havlíčkův Brod
7
Sopůšek Roman
Tango Hodonín
7
Havlín Dominik
Žab.Vlci Brno
6
Lidmila Patrik
Helas Brno B
6
Varmuža Tomáš
Tango Hodonín
6
Špička Zbyněk
Helas Brno B
5
Tichý Pavel
Amor Vyškov
5
Čech Vojtěch
Tango Hodonín
4
Fikar Daniel
Havlíčkův Brod
4
Lamáček František
Tango Hodonín
4
Mikeš Miroslav
Amor Vyškov
4
Němec Petr
Amor Vyškov
4
Obruča Lukáš
Amor Vyškov
4
Pavliš Michal
FC ATRAPS Brno
4
Plichta Antonín
Havlíčkův Brod
4
Ševčík Milan
Amor Vyškov
4
Táborský Petr
Helas Brno B
4
Beneš David
Tango Hodonín
3
Bohun Petr
Tango Hodonín
3
Cakl Martin
Havlíčkův Brod
3
Frebort Jaromír
Baník Ostrava
3
Henek David
Havlíčkův Brod
3
Hospodka Lukáš
Havlíčkův Brod
3
Hynek Christopher
Tango Hodonín
3
Jati Filip
Gamaspol Jeseník
3
Michalec Richard
Tango Hodonín
3
Novák Vladimír
Gamaspol Jeseník
3
Nový Ondřej
Amor Vyškov
3
Pabousek Jiří
Havlíčkův Brod
3
Potůček Václav
Baník Ostrava
3
Pšurný Jaroslav
Žab.Vlci Brno
3
Regec Lukáš
Baník Ostrava
3
Starý Petr
Žab.Vlci Brno
3
Votoupal Michal
Havlíčkův Brod
3
Bělák Martin
FC ATRAPS Brno
2
Bodeček Adam
Žab.Vlci Brno
2
Coufal Jakub
Havlíčkův Brod
2
Danko Oleksandr
Helas Brno B
2
Ferby Jiří
FC ATRAPS Brno
2
Karlík Petr
Havlíčkův Brod
2
Krakovčík Martin
Baník Ostrava
2
Krejčíř Tomáš
FC ATRAPS Brno
2
Lukšija Tarik
Helas Brno B
2
Rus Aleš
Amor Vyškov
2
Slováček Petr
FC ATRAPS Brno
2
Šebesta David
Tango Hodonín
2
Topor Lukáš
FC ATRAPS Brno
2
Urbánek Petr
FC ATRAPS Brno
2
Vanda Filip
Tango Hodonín
2
Žák Michal
Gamaspol Jeseník
2
Buriánek Josef
Amor Vyškov
1
Buršík Tomáš
FC ATRAPS Brno
1
Čermák Filip
FC ATRAPS Brno
1
Haluza Oldřich
Helas Brno B
1
Juříček Tomáš
Helas Brno B
1
Kmínek Filip
Gamaspol Jeseník
1
Koutný Jakub
Žab.Vlci Brno
1
Kozelský Marek
Gamaspol Jeseník
1
Macura David
Gamaspol Jeseník
1
Marcinov David
Gamaspol Jeseník
1
Matyska Lukáš
Helas Brno B
1
Mleziva Tomáš
Baník Ostrava
1
Murín Filip
Baník Ostrava
1
Novák Petr
Baník Ostrava
1
Procházka Lukáš
Amor Vyškov
1
Rajdl Lukáš
Havlíčkův Brod
1
Ryšavý Vlastimil
FC ATRAPS Brno
1
Svoboda Martin
Helas Brno B
1
Sznapka Jakub
Helas Brno B
1
Tylč Adam
FC ATRAPS Brno
1
Večeřa Václav
Žab.Vlci Brno
1
Weigl Roman
Tango Hodonín
1
Widder Thomas
FC ATRAPS Brno
1
Zelenka Jan
Havlíčkův Brod
1
Žáček František
FC ATRAPS Brno
1
TISK TABULEK
Další informace
»
Aktuální výsledky
»
Termíny soutěže
»
Los soutěže
»
Obsazení rozhodčími a delegáty
»
Oddíly soutěže
»
Střelci
»
Asistenti
»
Kanadské bodování
»
Statistiky a sestavy
»
Obdržené karty
»
Tabulky celkem, ...
»
Všechny výsledky
© ČMFS ... www.fotbal.cz ... e-mail:
... tel: +420 2 330 29 111 ... fax: +420 2 33 35 31 07 ... ISSN 1214-7400